Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Последний? привет от уходящей власти.
odiniznashih | 2019-05-22 23:59:36
Сообщение прочтено 3454 раз

Мало того, что и так половина страны украинского языка не знают,  а процентов 80 молодежи делают 

по 4 ошибки в слове из 3-х букв,так теперь хотят чтобы вся страна не знала.

Правительство выдало указ об изменении правописания украинского языка. 

Труд там небольшой, всего на 216 страницах,   но он еще пополняется до 15 сентября.

https://st rana.ua/ne ws/157279- novoe-prav opisanie-u krainskoho -jazyka-ch to-predlah ajut-izmen it-do-kont sa-hoda.ht ml

А може все це тому що кляті москалі розуміють нашу рідну мову і підслуховують, що ми тут говоримо?

А так в Украіні зроблять нову мову, а москалі захочуть  щось прочитати на Меті і нічого не зрозуміють))

Даёшь повальную неграмотность!!!

Даже Фарион офигела))

****

А вот на сайте правительства  и сам документ выставили

ht tps://mon. gov.ua/sto rage/app/m edia/groma dske-obgov orennya/20 18/08/15/n ovoi-redak tsii-pravo pisu.pdf


Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :


Прочитав новину на вказаному тобою сайті. Але там говориться про альтернативні зміни і доповнення, тобто ті хто пишуть Ф, так і будуть писати Ф і це буде правильно, хоча і Т теж буде правильним, та і інші приклади наведені в статті сайта, не обов'язкові, а доповнюють існуючу мову. Думаю, що і російська мова розвивається і якісь держоргани росії вносять граматичні правки, але у тебе це не викликає тривоги, що тебе перестануть розуміти.

Я вважаю, що жива мова постійно розвивається, змінюється і вдосконалюється і якщо більшість людей роблять помилку в якомусь слові, то треба це врахувати і змінити правопис слова, а не вдовблювати це слово, як виключення з правил зоставлчючи архаїчне написання (як це робиться в російській і британській англійській). Також вважаю, що правописом повинна займатись Національна Академія України, видаючи словник української мови з різними доповненнями, а не Уряд чи Парламент. 

п.с. також було б непогано, визнати російську мову, якою користуються в Україні: "діалектом російськомовних українців", і самостійно визначати правила письма, відмовившись від російського алфавіту і граматики, а потім включити цей діалект в офіційне користування, щоб російськомовні могли балакати, як вони звикли, а писати "українськими" літерами.Какой же ты нудний ...,Казловский,...попробуй  арабским-может -короче будет..


свинка-гєра, не для свиней написано. Спробуй прохрюкати, може вийде.та ,що там -"хрюкати",ти сам ..то хрюкале -тупе-зможеш прочитати,ту лабуду?Very Happyсвинка-гєра, дійсно: а що там хрюкати) Тому ти лише і хрюкаєш, ніоднієї думки, суцільний свинячий визг.яка,до тебе...,чи у тебе думка-тормоз...Твоє "п.с.", Козаче, дуже слушне - сам давно про це думаю, але ти випередив мене в оприлюдненні цієї ідеї. Її треба розкручувати і популяризувати - російська, а правильніше сказати, руська в Україні має розвиватись за свїми окремими правилами без оглядки на Росію і саме вона, а не російська має отримати право на існування, як рівноправна. А те, що держава Україна пустила цей процес на самоплин, спричинило до російської експансії на руський варіант української мови і замість зближкння тих двох різновидів ми отримали їх антагонізм.