Душова в трудовому таборі Біркенау. Ув"язнених стригли (постійно - щоб не було вошей), потім вони йшли в душ (будівля центрального крила). У цей же час, їх одяг був на дезінфекції в газовій (дезенфікційній) камері. В'язні після помивки залишали будівлю на іншій стороні - "чистій"і. Усі приміщення в будинку були обладнані центральним опаленням (пізніше вилученому, з або без злого умислу), вода йшла тепленька, всі системи були з любов"ю зроблені саміми ув'язненими - для себе ж робили.
На табличці в душовій написано "Воду пити заборонено! Ризик захворювань!" Дбайливі німці дуже переймалася здоров"ям своєї майже безкоштовної робочої сили, тому слідкували за їх гігієною. А ви кажете газ... Просто митися треба було!
Нижче душова в концтаборі Дахау, 1945, табір тількі що звільнили, колишні загратовані - худі і виснажені. Останні дні війни їх, через руйнування інфраструктури, погано годували.
Це умивальники в бараках (блоках) Аушвіц-Біркенау
Поки ув"язнені милися - їх одяг проходив дезинфекцію
Передбанник бані в Аушвіці 1. Працівники бані очікують відвідувачів.
Потім, якійсь розумник, який напевно не любив митися і не приймав душ, вигадав що в тому приміщенні людям на голови кидали банки з з дезінсектором "Циклон Б". Іншим євреєям ця ідея про банки сподобалась і вони на цій підставі почали вимагати гроші з Німеччини та Швейцарії, врешті решт витягнули мільярди. Мільйони євреїв "дивом пережили голокост" (таких досі живих близько мільйону - через 65 років після уявного кидання банок), сотні тисяч з них працювали в таборах Освенціму-Біркенау (їх було 45), десятки тисяч написали та видали свої спогади про "пекло", але жоден з них нічого не згадує про лазню! Вони що, поки дивом переживали голокост, не милися зовсім?
На стінах малюнки з роз"ясненнями як потрібно користуватися сантехникою, адже багато людей, які сюди потрапили, бачили таке диво вперше...
Зала бані в Аушвіц-Біркенау
Підлога в залі бані
Нижче фото душової в Майданеку
Юрґен Ґраф. "Міф про голокост"