Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в сообществе жизнь как она есть
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Чи ви знаєте що таке ревізіонізм Голокосту?

Робер | 2010-12-05 22:19:23  
Сообщение прочтено 337 раз

Ревізіонізм Голокосту - це історична школа, чия дослідницька діяльність спрямована на приведення історії Другої світової війни у відповідність до реальних фактів. У світлі нових або недооцінених фактів ревізіоністи піддають критичному аналізу офіційну історію так званого  Голокосту. На основі строго наукових досліджень ревізіонізм прийшов до висновку, що традиційна, загальновизнана версія Другої світової війни - всього лише продовження військової пропаганди, важлива складова частина сіоністської пропаганди, що виправдує єврейську політику по всьому світу (особливо, на території Палестини).

Одним із форпостів достовірної історичної інформації на Заході є The Institute of Historical Revisionism - "Інститут історичного ревізіонізму" (США), який веде непримиренну боротьбу з фальсифікаторами історії. В Україні, на жаль, поки що не існує такого потужного і розвиненого ревізіоністського інституту. Це й зрозуміло, адже свобода слова у нас з'явилася порівняно недавно. 

Хто є засновником ревізіонізму?

Поль Рассіньє (1906-1967), член французьского Опору і в'язень двох нацистських концтаборів, колишній депутат парламенту від соціалістичної партії. Єврейські лідери розпочали проти нього кампанію цькування, і він був засуджений.


Чи є ті, хто ставить під питання історичність Голокосту, неонацистами і антисемітами?

Це наклеп, що має на меті відвернути увагу від фактів і вагомих аргументів, наведених ревізіоністами, дешевий трюк (за принципом - "у вас вся спина біла"). Ревізіоністи - люди різних рас, національностей, політичних переконань і релігійних вірувань. Такий науковий напрям як ревізіонізм представлений в більшості країн світу, серед його прихильників - люди сотень національностей. Серед ревізіоністів є і колишні в'язні нацистських таборів - французький католицький священик абат Ренар, лівий соціаліст Рассіньє; є і євреї: Юзеф Гінзбург (Бург), Девід Коул (США), Лілієнталь, Норман Фінкельштейн (США) - (він не стільки ревізіоніст, скільки критик культу Голокосту, написав відому книгу "Індустрія Голокосту"), Стефен Пінтер (США), Доммерго де Полякко де Менас (Франція), Есфірь Гросман,  Ісраель Шамір (Ізраїль).

Ревізіонізм це не ідеологія, а неполітичний, науковий метод дослідження. Ревізіонізм не виправдовує ("обіляє") фашистський режим. Давати моральні оцінки взагалі не входить в його завдання, ревізіонізм закликає відокремити історію від пропаганди. Суть ревізії Голокосту полягає у з'ясуванні та уточнення історичних фактів.

Що стверджують ревізіоністи?

1) Масові вбивства мирного населення не є чимось унікальним;
2) не було ніяких газових камер для знищення людей і ніякої спроби німців винищити євреїв; термін "вигнання" надто
різниться від терміну "знищення";
3) загальне число в шість мільйонів є занадто перебільшеним, принаймні на 500% (а швидше за все, на всі 2000%, тобто в 20 разів (!));
4) Друга Світова Війна була бійнею безпрецедентних масштабів для кожної із причетних сторін, євреї ж становили менше 2% всіх жертв;
5) не було ніякого наказу Гітлера про винищування євреїв Європи. Не існує жодних документів, що підтверджують наявність будь-яких планів винищення євреїв;
6) не робилося з євреїв мило, шкіра убитих євреїв не йшла на дамські сумочки та рукавички... все це чистої води військово-пропагандистські міфи;
7) роль світового єврейства у Другій світовій війні зовсім не та, яку нам намагаються представити в офіційній версії історії;
8) мотиви (причини), за якими була розв'язана сама кровопролитна війна в історії людства, докорінно відрізняються від тих, що нам показують в офіційних книгах та підручниках з історії.

Це далеко не повний перелік тез ревізіоністів.

Чи переглядають самі «офіційні» історики історію Другої світової війни?

Так. Вони займаються цим постійно з моменту виникнення висмоктаної ними з пальця теорії Голокосту. Нижче названа лише трійка особливо гучних "офіційних переглядів".

1) До 1960 р. стверджували, ніби газові камери були в таборах в Німеччині та Австрії. Тисячі тих «хто дивом вижив» розповідали про них, німецькі офіцери під тортурами давали «свідчення» і після Нюрнберзького процесу були страчені за участь у винищенні людей в газових камерах в цих таборах, але в 1960 р. самі союзники визнали, що всі ці свідчення і зізнання були помилковими і в цих таборах ніколи не було газових камер.

2) Під час Трибуналу в Нюрнберзі Л.М. Смирнов, головний радник юстиції СРСР, заявив, що "технічні розуми СС" розробляли методи виробництва мила з людських тіл і дублення людської шкіри для практичних цілей. Обвинувачі з боку союзників представили показання, передбачувану формулу доктора Спаннера для виробництва мила (документи Нюрнберга, СРСР с. 196), а також було пред'явлено мило, нібито зроблене з людей. Після 35 років з'явилися перші спростування. Так, в 1980 р. єврейський історик Вальтер Лакве у своїй книзі «Жахливий секрет» визнав історію з людським милом фантазією. Потім, "мильна опера" була відкинута Людвігсбургскім Центральним Відомством з розслідування злочині нацистів. У 1981 році професор сучасної історії та теорії Голокосту в Еморському університеті Дебора Ліпштадт написала, що «нацисти ніколи не використовували для виробництва мила ні тіла євреїв, ні чиї-небудь інші». І нарешті в квітні 1990 року професор з ізраїльського університету Хебру Єуда Вацер і Самуель (Шмуль) Краковський (директор архіву знаменитого ізраїльського Меморіального центру  "Яд Вашем") заявили, що історії про мило з людей не були правдою. Краковський прокоментував: 'Історики дійшли висновку, що мило не проводилося з людського жиру'.

3) В матеріалах Нюрнберзького трибуналу число жертв в Освенцімі оцінювалося в 4 млн. Однак, не так давно єврейськими організаціями без особливого шуму в Освенцімі була замінена меморіальна дошка. Замість чотирьох мільйонів тут тепер значиться півтора мільйона загиблих (подейкують, що скоро будуть знову зменшувати цифру). Одне це зменшує горезвісні шість мільйонів вдвічі, але загальна догматична цифра Голокосту в 6 млн. від цього анітрохи не постраждала! Загальне число жертв голокосту 6 мільйонів чоловік таємничим чином залишається тим самим. А тих, хто сумнівається в цій цифрі, західна проеврейская правляча еліта тягає по судах і тюрмах.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены