Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати в співтоваристві жизнь как она есть
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Квітень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Ще раз про Дем’янюка та його недругів

Робер | 2011-04-29 10:49:00  
Повідомлення прочитано 251 раз

На сторінках світової преси, у всіх ЗМІ звучить це прізвище з епітетом в додатку: українець-антисеміт. Що переслідувала шайка сіоністів на чолі з відомим брехуном і провокаторм  Візенталем і що переслідують тепер його спадкоємці?

Роздмухуючи ненависть всього світу до людей причетних до нищення євреїв підчас 2-ої світової війни, сіоністи кидають тінь відповідальності за голокост на народи Європи, в тому числі, та навіть в більшій мірі, на український народ. Сіоністи керуються агентурними матеріалами московського КДБ, де вони самі займали багато керівних посад.

На першому Всесвітньому конгресі українських політв’язнів в Києві в червні 1991 році лунала контраверсійна аргументацієя злочинів нацизму, куди клеїли і українця Івана Дем’янюка. Там я зустрівся впритул з апологетом сіоністської еліти Яківим Сусленським.

Яків Суслинський закликав учасників Конгресу до дружби між єврейськими та українськими політв’язнями. Я схвально сприйняв цей заклик і в унісон заявив: "...моя пропозиція адресована присутнім в цьому залі представникам єврейських організацій; якщо наша співпраця має бути плідною, якщо ми повинні йти назустріч один одному, то нехай вони (присутні сіоністи) звернуться до парламенту Ізраїлю з вимогою звільнити єдиного політичного в’язня-українця, який на сьогоднішній день перебуває в тюрмі Тель-Авіву. Його прізвище - Іван Дем’янюк. Представник сіоністської організації на цьому Конгресі повинен солідаризуватися з нашою вимогою і поставити перед урядом Ізраїлю питання про звільнення з-під арешту Дем’янюка".

Секретаріат Конгресу підготував і відправив тоді Звернення про Дем’янюка Президенту держави Ізраїль пану Хаїму Герцогу.

Івана Дем’янюка звільнили з-під арешту, але продовжували переслідувати аж до 2010 р, коли додумалися депортувати його в Німеччину, де знову хочуть судити, як українського політв’язня, рекламуючи цей судовий процес на весь світ.

Панове сіоністи! То про яку дружбу може іти мова? Коли ви заставляєте німців судити українця. Ви думаєте, що вмили руки, як Пилат перед Христом?

Ми, ті українські політв’язні-українські націоналісти, яким єврейські сіоністи аплодували на всесвітному конгресі в Київі 22 червня 1991 р. нагадаємо вам не тільки те, що тоді говорили але і те, що пам’ятає наша історія.

Ми, нагадаємо вам, що голову уряду УНР Семона Петлюру вбив сіоніст Шварцбарт, що голодомор в Україні організували ( брали участь) сіоністи з політбюро СРСР, що в масакрі політв’язнів в 1941 р.у. львівській тюрмі на вул.Лонського брали участь такі єврейські сіоністи:

Цілком таємно!

Список слідчих і оперуповноважепних євреїв, які праювали в 1941ру Львові:

1. Поляк Ідель Мойсеевим.
2. Барвінський Євген Абрамович.
3. Магенович Роман Павлович.
4. Журавльов Леон Самойлович.
5. Карлин Вініамін Зельманович.
6. Барпан Борис Борисович.
7. Окоман Арон Фалікович.
8. Красільніков Генадій Борисович.
9. Каганович Акім Мендельманович
10. Шміт Рудольф Аркадієвич.

В Перемишлянах: 

Фельдман Гершко Гілерович і Рейтвурд Гарвуїл Срулевич.

В Радехові: Каїр Мойсей Григорович. 

Такі списки маємо по Тернополю, Чернівцях, Умані, Києву, Вінниці, Івано-Франківську та інших містах України. 

Сіоністи! Схаменіться, згадайте слова Яківа Суслинського у Києві про дружбу, не розпалюйте антагонізм між єврейським і українським народами. Посієте вітер, пожнете бурю. Ми, колишні політв'язні в ім'я майбутнього вимагаємо оправдати Івана Дем'янюка. Таких охоронців, як Дем'янюк у Другій світовій війні були тисячі, як з німецької, так і з радянської сторони.

Василь Логін,

колишній політв'язень совєтських концтаборів, учасник першого всесвітнього Конгресу українських політв'язнів 1991р. в Києві

"І вашей кровію, собаки, собак напоять..."

Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені