Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге barcarola искать в постах/комментариях пользователя barcarola
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Пятница 14 марта 2008
Сообщение прочтено 9399 раз
barcarola | 2008-03-14 16:25:22
Міністерство з блогів  Автор попереджає: Всі, кого нудить від неприхованої реклами й безсоромного піару мають терміново полишити цей блог, або зробити вигляд, що їм усе це подобається.

Бо це - блог однієї книжечки, і його створено саме з рекламно-інформаційною метою. А саме - збірки оповідань "Баркароли" Антона Санченка.

Ось так виглядає її обкладинка. Як виглядає автор можна подивитися на зворотньому боці обкладинки, але для цього необхідно книжку придбати або отримати в подарунок. Як і де це можна зробити, я сповіщу трохи згодом.

Згодом. Книгу можна замовити і придбати на сайті видавництва "Факт" (див. адресу в лівій колонці) тут

Ще згодом. Перелік книгарень, де вона має продаватися можна подивитись тут


Автор не планує розміщувати у блозі всю книжку, бо сподівається, що її читатимуть на папері. Хіба що деякі уривки для затравки. Але є речі, які не могли потрапити на папір. Наприклад, мелодії, які лунають в усіх оповіданнях, фотки місць відповідних подій, мапи тощо.

Цей блог створено в тому числі й для того, щоб компенсувати вади паперового носія. А ще - щоб налагодити зворотній зв'язок з читачами, якщо такі на Мета-блогах  знайдуться.

З повагою,
автор
Понедельник 21 сентября 2009
Сообщение прочтено 3584 раз
barcarola | 2009-09-21 13:48:37

 

ПОВНИЙ РОЗПРОДАЖ!

Ціни ЗБІЛЬШЕНО ВТРИЧІ!


 Збірка оповідань "Вызывной канал" (російською) - Київ, 2003 - 264 ст.
ISBN 966-7505-38-3

В мене знайшлося кілька примірників книжки, які можу продати бажаючим.

Орієнтовна ціна 30 грн. Оплата вебманями.

Замовити і обсудити взаємозручний спосіб доставки в межах Києва та України можна в коментарях або за милом barcarola (завиванець) meta.ua . З темою листа "Вызывной канал".

Насправді більшість оповідань цієї книжки можна, якщо дуже захотіти, знайти в мережі. Одне з них навіть свого часу виграло конкурс мережевої літератури "Тенета-2002". В книзі вони лише зібрані під єдиною палітуркою і супроводяться передмовою Віктора Сильченка  й словничком морських термінів. Тож - на любителя паперових носіїв.

З помічених з часу виходу друком властивостей книжки можу сповістити таке:

  • В неї галіма марка палітурка, яку варто одразу чимось обгорнути. Поліграфісти сприйняли бажання автора відтворити пачку "Біломора" занадто буквально
  • Вона на скобочках і не розсипається після першого прочитання
  • Вона примушувала реготати в камері ув'язнених в очікуванні суду за скоєну аварію на транспорті капітанів у херсонській в'язниці
  • В жінок, які необережно починали читати оповідання "Херсон-Батумі" з поставленим на вогонь чайником, чайники википали і згорали, навіть якщо були зі свистками
  • Один її екземпляр обійшов довкола мису Доброї Надії
  • Вона писалася щось із десять років дієвим моряком, а не філологом
  • Карта на її обкладинці - не в Меркаторській проекції, і використовувати її для навігації заборонено, хоча в моряків і існує приказка "йдемо по пачці Біломора"

Кого зацікавило, контактуйте. Over.

ЩЕ. Заводити гаманець вебманів необов'язково. Можна сплатити через термінали поповнення рахунку мобільних операторів, вебмані там є.
ЩЩЕ. Термінали iBox, виявляється, в різних місцях беруть різну комісію, щось із 1.50 грн., але в різних варіаціях. Тому вгадати важко. Якщо сумма, яка в результаті переказалася, округлюється до 30, а не 29, не варто доплачувати ще раз. Усі переплачені копійки автор обіцяє передати музикам на Хрещатику.

 

Суббота 15 марта 2008
Сообщение прочтено 723 раз
barcarola | 2008-03-15 10:26:27
Звідколи я зустрів тебе, бейбо
Усе моє життя,
Усе життя зміни-
       лося
З того дня, як ми здибались, бейбо,
Усе моє буття
                    Усе буття зміни-
                                                 лося
І кожен ланець твердить мені,
Що я вже не той


Since I met you baby
My whole life has changed
Since I met you baby
My whole life has changed
And everybody tells me
That I am not the same

I don't need nobody
To tell my troubles to
I don't need nobody
To tell my troubles to
'Cause since I met you baby
All I need is you

Увесь рейс з Лімерика до Нового Орлеана відбувся під цю пісеньку БіБі Кінга і перехід через Атлантику видавався переходом від сороміцьких гаельських пісеньок до старого доброго негритянського блюзу. Пляшкою ямайського рому зі старовинним англійським матросом на етикетці я забезпечив себе ще в Ірландії. Касету БіБі Кінга придбав ще в піратській Болгарії. Куба ще й досі була в облозі, той мусиш пити ямайський ром, а не Габана Клуб. Ром був неочищений, чорний, як цукрова патока, відгонив ацетоном та бив у ноги, як правий півзахисник одеського Чорноморця. Та чи в тому річ, бейбо? Річ була в тім, що до Одеси мені було ще 9 місяців – народитись знов можна, не те що видудлити цю пляшку рому.


Далі


Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены