Авторизація
Меню

Календар
 Листопад 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Події явні і неявні.
Navigator | 2014-11-08 20:38:22
Повідомлення прочитано 225 раз

Ніконенко Роман Сергійович 1995 р.н.А тепер те, що лишилося так би мовити за кадром... ... ...


Зараз заведено називати будь-які локальні військові конфлікти й революційні ситуації терміном Netwar, хоча було б правильно їх назвати матрично- егрегоріально війнами

Я не хочу вдаватися в непотрібні подробиці що це таке, кому треба - той і сам розбереться в цьому питанні, а хто у житті тугодум, то для того будь-які аргументи будуть виглядати скупченням слів й безжиттєвими абстракціями.


Тепер про те, що загальновідомо...

Нетак давно, президент України -- пройдоха Петро Порошенко, підписав указ, згідно з яким тепер щорічне святкування Дня захисника України замість 23 лютого перенесено на 14 жовтня. 

Як відомо, 14 жовтня 1942 рік знаменне тим, що вважається днем заснування так званої української повстанської армії (УПА) - збройне крило ОУН. 

І все це зроблено з тією лише метою, щоб запустити механізм інформаційно-енергетичної підкачка матриці нацизму і фашитізації України.

 

А ось тепер про сумне, про те, що багатьом невідомо...

Бувши до мозку кісток інфікованим ідеями нацизму в модифікації жидо-бандерівської ідеології, Ніконенко Роман - цей фізично кріпкий молодик, у свої 19 років не маючи ніяких суспільно корисних навиків і прагнення здобути професію, вирішив самозатвердитися наступним вчинком: озброївшись двома прапорами: бандерівським червоно-чорним і псевдопатріотичним жовто-блакитним прапором Галичини - бувшої австро-угорської колоніальної провінціі, вліз на електричну опору щоб водрузити ці символи нацизму і рабства. 

Але, волею випадку та Божого провидіння був насмерть уражений електричним струмом і загорівся разом з тими прапорами. Впавши під опору тим самим підпалив суху траву. А далі все вигоріло в радіусі 150 метрів, і лише через добу його обвуглене і спотворене до невпізнання тіло знайшов випадковий пересічний громадянин.

Так ось, цей інцидент, в рамках егрегоріально-матричних війн, своєрідне передвістя того, що фашистсько-нацистський переворот в Україні зазнає повне і беззастережне фіаско, а всі ті, хто діяльно його підтримували і в подальшому підтримують, швидше за все так чи інакше або самоліквідуються, або згинуть у вирі того вогню, який самі бездумно і розпалюють.


Між іншим, щороку 14 жовтня по всьому світу відзначається День стандартів - міжнародна дата, покликана звернути увагу людей на важливість їх дій.


В мене все!


Коментарі RSS :


Навіть якби на мить допустити що це так і було, то все одно 14 жовтня не буде гіршим від дати 23 лютого, коли орда пяних анархобільшовиків під проводом Дибенка давала длапака аж за Волгу від роти німців))) ... А трактовка ( не маю на увазі події, а лише інтерпретацію ) явно совкова..принаймні тільки совку все=здається совковим))

а хто там і куди драпав, та ще й пяним то надто темна історія

доречі,один із основних інгрідієнтів алкоголю є цукор, на той час спиртне та солодке було вельми розкішні, так би мовити,ласощі.Ну, не більш темна, ніж викладена в пості... Не буду також пояснювати із чог ще, крім цукру можна гнати самогон))) с помету куринного,с корбиту ..Embarassed