Авторизация
Меню

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


июнь 2015-го _ заблуждения
Navigator | 2016-09-25 15:16:37
Сообщение прочтено 1195 раз
Комментарии RSS :


До 1932р. на Сході України, населення розмовляло українською мовою.

Це були корінні українці, які шанували свою культуру, мову, звичаї, історію.

Щоб переконанатися в тім, варто прочитати художні твори Нечуя Левицького, Марка Вовчка, Квітки-Основ'яненка, які майстерно показали життя українців на Сході. Москаля виставляли, як зайду, пияка і протилежність українцям.

Червона комуна увірвалася в мирне життя Сходу, мов смерч. Московські кати влаштували штучний голодомор працьовитому люду. Відібравши все, довели до відчаю. Зерно гноїлося на станціях, а в селах вмирали від голоду діти. Трупи збирали і вкидали до ями, утворивши сотні братських могил.Страшним злочином стало підібрати колосок в полі - розстрілювали на місці.

Коли українців майже не залишилось, почалось масове переселення з Росії на українські землі. Звозили увесь москальський непотріб, що не звик до праці на землі.

Після такого переселення української мови не стало чути, появились чужі звичаї, пияцтво і т.д.

І тепер вони доводять, що Схід їх. Там кожен крок землі пам'ятає плач голодних дітей, вбитих руками кривавих асвабадітєлєй...Хорошая моя,я не хочу в этом дерьме рыться.У меня есть жизнь,у меня большая семья,мне проблем хватает по самые уши...Обозвать вас националистом не могу,потому,что толком не знаю,что это слово значит точно.Я вас люблю и желаю света в вашей душе...


та звичайно, що  за допомогою голодомогу схід зробили хз яким. з цими фактами, що ти пишеш я знайома.......і це просто жахаєдо речі мамина подруга, яка переїхала з дружківки ще у 80 роках, каже ненавижу донбас - одні лежні тільки сидять та сємкі жруть, і чекають коли чоловік принесе бабло з шахти, щоб забухать....... у неї мати пила безбожно - кацапка, як вона каже, а батько на шахті - українець, так і поліг.........