/
Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Среда 29 октября 2014
/ | 2014-10-29 16:42:30 життя днр.
Сообщение прочтено 1115 раз

життя налагоджується. ось магазини і кафе відкриють і буде гаразд...

це у донетчат як наче тест питання чи виїджав з міста на моменти бомбардувань?! Rolling Eyes


Комментарии (39)  
Вторник 28 октября 2014
Сообщение прочтено 635 раз

Комментарии (44)  
Понедельник 27 октября 2014
/ | 2014-10-27 13:20:59 це трапилось
Сообщение прочтено 299 раз

Центральна виборча комісія підрахувала 100% голосів на двох мажоритарних округах

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сайт ЦВК.

Так, по округу 45 (Донецьк, Авдіївка, Ясинувата) в Донецькій області вже підраховано 100% голосів. Переможець - 81-річний самовисуванець Юхим Звягільський, який набрав 72,73% (1 454) голосів.

По округу 63 (Бердичів) Житомирської області переміг самовисуванець Олександр Ревега, який набрав 29,40% (26 751) голосів. Його найближчий конкурент Павло Жебрівський набрав 28,"3%.

Як Звягільський так і Ревега були членами Партії регіонів.

Також Юхим Звягільський рекордсмен серед українських нардепів. Під час виборів 2012 року він єдиний, хто був народним депутатом України 7 разів. Також в поередньому, 7 скликанні, був найстаршим нардепом.

красунчик бляха...

 все більш хочеця подалі бути від тих хто таке обирає...


Комментарии (6)  
Воскресенье 26 октября 2014
/ | 2014-10-26 20:34:09 без темы
Сообщение прочтено 541 раз

я не вірю що за опозиційний проголосовало більш ніж за правосеківRolling Eyes це якась хрєнь...яб ще повірила якби був однаковий відсоток...но щоб майже в два рази різниця - однозначно брехня


Комментарии (32)  
Пятница 24 октября 2014
Сообщение прочтено 148 раз

ще вчора за порошенка були половина голосів...сьогодні мало хто з знайомих розглядає його кандидатуру. аналогічна хрєнь з ляшко...на прошлих за нього здається 8% з радістю ставили галочку...тепер пророчуть тільки 2...

--------------
Дмитро Корчинський
Вчера, в 16:57 ·
Пам'ятаєте, як всі облизували Правий сектор? Тиждень розповідей по телебаченню, що то алкоголіки й наркомани і всі, хто облизував, воліли, аби Правий сектор пошвидше прибрали куди подалі з Києва.
Ми були взахваті від мужньости Семена Семенченка, доки кілька разів не прочитали в Інтернеті, що він шахрай і боягуз.
Не важливо, правда це чи брехня, важливо, що нами дуже легко маніпулювати
Більшість тих, хто покладає сподівання на добровольчі батальйони, вимагатимуть їх розпустити й покарати, коли основні телеканали захочуть змінити нашу думку.
Проте, найгірше те, що ми не лише легко сприймаємо навіювання, ми самі є дисциплінованими трансляторами лайна. Ми безкоштовно допомагаємо замовним дискредитаційним кампаніям.
Мало тих, хто прочитав в соцмережах, що Корчинський провокатор і агент ФСБ і не повторив цього на своїй сторінці, з такою впевненістю, ніби сам бачив, як той підкладає бомбу під хор ім. Григорія Вірьовки.
Мораль: варто утримуватися від марного славослів'я і злослів'я стосовно ближніх, якщо нам за це не платять гроші, або, коли ми достеменно не знаємо обставин справи. Втім, моралізаторство - справа невдячна.

----------------

невже такі м"якенькі люди...як легко їх...огидненько якось від цьогоConfused


Комментарии (3)  
Четверг 23 октября 2014
Сообщение прочтено 86 раз

Николай Валуев стал филологом и замдекана филфака МГУ
Депутат Госдумы и экс-боксер Николай Валуев 10 октября назначен заместителем декана филологического факультета МГУ.

http://joinfo.ua/sociaty/1026446_Nikolay-Valuev-stal-filologom-zamdekana-filfaka.htmlОтметим, что у аккаунта Валуева в соцсети около 205 тысяч фолловеров и более 10 тысяч твиттов. Напомним, в 2010 Николай Валуев стал одновременно студентом ФГБОУ МГУТУ им. К.Г. Разумовского, поступив на факультет "Экономика и управление народным хозяйством", и народным депутатом от партии "Единая Россия". У Валуева есть трое детей.LaughingСреда 22 октября 2014
Сообщение прочтено 871 раз

 тепер в них є саме головне - гімн...

чому циганова...кобзон відмовився приймати участь в цьму піздо"атизмі?Laughing

 хворі люди.....

 республіки...гімни...вибори презика свого...а пенсії з києва качать?! довб"йоби 

...почитала коменти в одному пості))) смішно з деяких метовчан...

пишуть -...спочатку ссср всім платив. після розпаду ссср платила своїм гражданам кожна республіка вже сама. в тому числі і Україна. в лугандоні відокремлюються то хто повинен виплачувать своїм людям? алеж у тупої вати мозги на бікрень...розуміють що сраки з новоросією будуть мерзнуть не по дитячому...продовжують ствержувати що не нова республіка...а так само Україна бо вони туди налоги платили...самі собі заперечують. саме цікаве що самі розповідають хто коли кому виплачували гроші за періоди розпаду та змін...а як питання що лугандонія повинна починати платити тим хто за них голосував - тут одразу клін в головіLaughingLaughingLaughing починають про прийняти бюджети...прго сплачені налоги...WinkLaughing

 обнести нахер парканом і залити бетоном цю болячку...


Комментарии (28)  
Воскресенье 19 октября 2014
Сообщение прочтено 575 раз

кандидати на трон днр

юрій сивоконенко. цей вважає що Одесу 2 травня поставили на коліна

 цей воює за свою землю...яку в нього ніхто не забирав. олександр захарченко

а ті хто кричав що в Украині жиди до влажи лізуть щоб рай єврейський сколотити чи будуть голосувати за олнесандра кофмана який тримає касу днра?

На захваченной боевиками территории Луганской области возглавить "ЛНР" попытаются четыре претендента: действующий главарь Игорь Плотницкий, бизнесмен Виктор Пеннер, Олег Акимов и Александр Беднов. 

 

плотніцкійВиктор Георгиевич Пеннер,


олег акімов
олександр беднов...

один від одного краще...не багатий вибір у лугандонцівRolling Eyes но вцілом...а чого вони чекали...все традиційно. рівень освіти...володіння мовами тапрофесіаналізм в цілому в дусі як завжди в лугандоні обирали собі вожаків.


Комментарии (4)  
Суббота 18 октября 2014
/ | 2014-10-18 21:25:06 трохи караоке
Сообщение прочтено 316 раз
маленькі москалята..ой вибачте пхеньята з північної кореї)))

Комментарии (8)  
Пятница 17 октября 2014
Сообщение прочтено 255 раз

Президент Южной Осетии подписал указ о признании независимости ДНР и ЛНРПрезидент Южной Осетии Леонид Тибилов в ходе встречи со спикером парламента Новороссии Олегом Царевым заявил, что руководство республики без колебаний приняло решение о подписании указа о признании независимости Донецкой и Луганской народных республик.
Тибилов отметил, что судьбы народов Южной Осетии и Новороссии очень схожи, поскольку ранее народ Южной Осетии также испытал на себе ущемление прав человека и не мог оставаться равнодушным к происходящему на юго-востоке Украины.

- Сегодня, после подписания мною Указа о признании независимости Луганской и Донецкой народных республик, мы имеем возможность обговорить наше дальнейшее сотрудничество, - сказал глава Югоосетинского государства.
Он также сообщил, что на ноябрьских выборах в ДНР и ЛНР будет присутствовать в качестве наблюдателей группа депутатов парламента Южной Осетии.
Олег Царев, в свою очередь, отметил, что без поддержки российского и осетинского народов Новороссии было бы очень тяжело выстоять.
- Судьбы граждан Новороссии и Южной Осетии действительно очень схожи, мы также являемся разделенным народом. Так получилось, что когда на Украине была такая тяжелая ситуация, то именно осетины ее прочувствовали и приняли, как свою. Нельзя не отметить ваших ребят, которые являются добровольцами в Новороссии. У нас их очень любят и воспринимают, как героев. Совершенный ими подвиг, навсегда останется в памяти нашего народа, - подчеркнул Царев.
В завершение встречи Леонид Тибилов вручил Олегу Цареву Орден Дружбы за большой вклад в развитие и укрепление отношений дружбы и сотрудничества между народами Республики Южная Осетия и Луганской и Донецкой народных республик.

----------------

отакот! коментарі зайві...


Комментарии (9)  
Назад123...434445Вперед | Указать страницу