Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Summer Rain". Геноцид українського народу., Блог пользователя San-Palych
Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Геноцид українського народу.
San-Palych | 2015-11-28 23:46:19
Сообщение прочтено 1783 раз

Перший Голодомор 1921–1923 етнічна чистка через мор голодом,у південних областях України,та на територіях,де компактно на той час проживали українці,зокрема Кубані та Поволжі.

Другий Голодомор 1932–1933 організований радянською владою голод,що призвів до багатомільйонних людських втрат у сільській місцевості на території Української СРР за винятком семи західних областей,Криму і Південної Бессарабії,які тоді не входили до УСРР.

Третій Голодомор 1946–194,влаштований російсько-комуністичною диктатурою.
22 листопада 1946 до РМ УРСР і ЦК КП(б)У надійшла таємна директива від РМ СРСР і ЦК ВКП(б) про посилення хлібозаготівель і покарання для тих хто його приховув.В селян забирали все зерно і продавали,обо частіше дарували братнім режимам соцітабору,так було вивезено 400 тисяч тонн зерна до Румунії,600 тисяч тонн до Чехословаччини,в Польщу 900 тисяч тонн.В цей час в південних областях України,в Молдові і Бессарабії поширювався голод.
29 листопада 1946 МДБ УРСР повідомило МДБ СРСР про опухання і смертність від голоду,зокрема в Херсонській області із 207 перевірених колгоспах встановлено 85 тисяч фактів опухання від недоїдання,зафіксовано 174 випадки канібалізму.
Радянська влада забороняла та блокувала виїзд голодуючих поза межі України та відмовлялася приймати допомогу для з-за кордону.

В 2010 році судовим розглядом завершилася кримінальна справа за фактом здійснення геноциду винними суд визнав сім вищих керівників СРСР та УСРР, генерального секретаря ЦК ВКП(б) Йосипа Сталіна,секретарів ЦК ВКП(б) Лазара Мойсейовича Кагановича та Павла Постишева,голову Раднаркому СРСР В'ячеслава Молотова,генерального секретаря ЦК КП(б)У Станіслава Косіора,другого секретаря ЦК КП(б)У Менделя Хатаєвича,голову Раднаркому УРСР Власа Чубара.Голодомор забрав більше 4 млн людей.

Вічна пам'ять усім жертвам.

Комментарии RSS :


На самом деле причиной массового голода было то, что урожай сгноили на полях и разворовали. Типичное украинское распиздяйство.

Из обычных для той Украины урожаев в 15 млн. т зерна Сталин взял в качестве налога всего 5. Частично отдав его на посевную следующего года , а гл. образом - для питания городов.

У кого есть другие версии куда делись 10 млн.т зерна? 

Смелее, постгеноцидные! Протв фактов не попрешь - 10 млн.т украинского зерна осталось гнить на полях и в ямах несунов. забрали на індустріалізацію


  В первую очередь забрали НАЛОГ! Во-вторую - накормить городских рабочих, которые не растят хлеб и не имеют к нему доступа. 

И уж в третью - на индустриализацию. Все 3 пункта - из налога, составившего 5 млн.т. А куда делись остальные 10 млн.т украинского хлеба?Частично. Причем когда масштаб продовольственных затруднений стал очевидым, отгрузка зерна на Запад была полностью прекращена. 

Причина торговли зерном была проста (а для многих сегодня вообще неизвестна) - Запад (любимый, хваленый Запад) специально отказывался брать с СССР золото. Тока зерно. Сволочи!ну ви самі вірите, в те що пишете? сотні років люди працювали на цій землі... якщо був неврожай зерна... так компенсувалося іншими рослинами... і раптом... типичное украинское распиздяйство призвело до голодної смерті мільйонів людей... хоча... можливо да... самі й винні у тому, що розслабилися під час непу і дозволили такий зовнішній вплив... як із заходу, так і зі сходу... більшовики, які спиралися на робочих-пролетаріїв, створили диктатуру з плановою економікою... їм подобалася техніка... і от в угоду індустріалізації витиснули з села усі обігові кошти... а далі, коли частина людей виздихала, завезли нових з Росії, які вписувалися в нову економічну модель...


  Я прочитал тонны документов про голод 1932-1933 и, поверьте, знаю что пишу. Сотни рокив працювали. Но колхозов не было. А в колхозе работать нужно было по-новому, а психология осталась старая - мелкобуржуазная. Сплошь и рядом колхозники получали продавансы да и просто растаскивали зерно себе домой. И, набивши закрома, ваще перестали выходить на работу. типа - а нахрена? - у меня все есть, а рабочие пусть дохнут с голода! Известная такая психология украинца-кулачка у которого хата с краю. А то, что его обложили налогом - он нихира не понял. В результате с урожаем случилась беда. На 1 октября было собрано всего 30 (тридцать!!!) процентов урожая! Колосья стояли несжатые, лежали необмолоченные и гнили! Зерно высыпалось на землю и его собирал хомяк. Когда государство начало выгребать из сусеков колгоспников зерно (собирать налог) - было поздно. Оставшийся урожай был почти полностью загублен. И тем не менее мероприятия в поле продолжались до 31 декабря (!!!), кода уборочная страда не была закрыта.

  Попробуйте меня разубедить,  что распиздяйства не было. Я вам дам тысячи аирхивных документов о саботаже и "итальянке" в колхозах. Конечно немалая вина партии в том, что организация коллективных хозяйств шла просто отвратительно. А что сейчас? Львиную долю продукции сельского хозяйства на Западе дают те же самые КРУПНЫЕ КОЛЛЕКТИВНЫЕ ХОЗЯЙСТВА - Агрофирмы. Поэтому не спешите проклинать колхозы. Мысль была правильная, но как всегда в новом деле не было необходимых навыков и знаний. Да и кадры оставляли желать лучшего. Хатаевич, Косиор, Чубарь - список расстрелянных руководителей Украины можно продолжить - ни у одного из них нет не то что профильного, а вообще высшего образования. Вышибать наганом заначки они могли, а вот организовать работу в колхозах - нет.колгоспів не було - і такого голоду не було... ну об'єдналися пролетарії у містах заради технічного прогресу... теплих туалетів поруч із кухнею... легше стало? щодо агрофірм на заході... там по-різному... у сша одне, в європі господарства менші


Донецька область входить у десятку областей,які найбільше постраждали під час Голодомору вимерли десятки сіл від голоду, які потім заселили вихідці з Росії.
ЦК КП(б)У та Раднарком УСРР своїм директивним листом від 23.01.1933 року забороняють українським колгоспникам та одноосібникам виїзд за межі України. А коли приречені на голодну смерть комуністами селяни могли пішки дістатися російського кордону,там на них чекали “заградотряды” військ ДПУ.