Авторизация
Меню

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
3
5
7
8
9
10
12
14
15
16
17
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Среда 6 сентября 2017
Сообщение прочтено 770 раз
я тут прочитала один коментарій однієї ДУЖЕ доброї людини, яка йдучи за стадом, затравлювала своїх однолітків і отримувала неабияке задоволення від цього і захотіла розказати одну історію.

У  другому  класі до нас прийшла нова дівчинка, вона була з багатодітної родини (ні її батьки не були п"яниці чи дармоїди як у нас це буває частенько  у багатодітних родинах).
Дівчинка була просто одягнута, не балувана надмірними забаганками та не мала крутяцькіх на той час причандалів для навчання.
І діти почали над нею насміхатися, відмітилася тоді і яEmbarassedправда у нас так не гнобили як автор коменту описувала, бо в класі навчались діти з інтелігентних сімей, то щось в голові все ж таки булоPodmigivanie


Коли мама прийшла з роботи я весело їй все це розповіла, бо мамі я завжди довіряла і вона знала всі мої секрети і пригоди.
Ту розмову з мамаю я запам"ятала на все життя як же мені було соромно за свій вчинок.
На наступний день ми зібрали речі, які вже були на мене малі (бо дівчинка була дуже тендітна), але в гарному стані - взяли іграшки я пішли з мамою просити вибачення у цієї дівчинки додомуEmbarassedEmbarassedEmbarassed
Після цього випадку над нею ніхто більше не насміхався (бо я могла постояти і за себе і за іншого Podmigivanieтим більше була відмінниця то запрЄт на списування був найгіршим наказанням для однокласниківPodmigivanie). 
 А ця дівчинка - зараз уже доросла жінка, дуже привітна і добра людина, яка щасливо вийшла заміж і має двоє дітей, ніколи не забуває привітати менеі мою маму в  день народженняVery Happy хоч пройшло вже багато років.
п.с.: мене завжди вражає коли люди  вихваляються тим, що ти когось гнобили у дитинстві чи принижували тих, хто слабкіший них.
яких дітей можуть виховати такі  люди просто страшно подумати.

Комментарии (139)