Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
5
7
8
9
13
14
17
18
24
25
26
27
30


Четверг 12 сентября 2019
Сообщение прочтено 46 раз

І все ж таки Ігорвалеріч Коломойський увійде в історію як найталановитіший сучасний продавець бус.

Бо це якась навала, ніде дітись від цієї стратегії продажів - буси усюди. І навіть якщо саме ти не купував - відчуття, що і продавці і покупці бус тотально навколо тебе. Біда.

З кожної праски лунає про покращення і підвищення, про якісь космічні плани і економічні суперреформи, про прийняті 100500 законів якогось дуже важливого гівна.

Уходиш в інтернет - а там інсайди. Все в інсайдах невідомих телеграмканалів - як в сраній рашці.

-Псс, слихав - в мене кум брата свата на митниці каже - не беруть! Котрабанда зупинилась!

-Тсс, а в мене один там в податковій - звільнили увесь відділ!

-Кшшш - в мене один прокурор казав - звільнять всіх в жовтні, якщо не буде посадок.

-Ах - молоді! Ух - незашорені! Не знають, як красти! Вивчають, вчаться, «працюють з документами» до 2-х ночі!

Класика жанру - але працює. В кожному офісі, магазині, дитячому майданчику по 10 родичів митників, податковців і прокурорів.

Свідків переможеного бурштину і поваленої корупції.

Але ж дивишся на цифри - і ніхуя.

Бюджет НЕДООТРИМАВ ні з митниці, ні з податковоі, прибуткові компанії, як там Центренерго, куди зайшли люди Ігорвалеріча, РАПТОМ стають збитковими на мільярди. Шо там, дядя?

Порахував. Ігорвалеріч за місяць висмоктав у вас більше, ніж гіпотетично вкрали Порошенки разом з усіма Свинарчуками.  

Але то не важливо. Це не буси, чувак, ну шо ти таке кажеш - це брильянти. А ти просто старий, консерватор, не розумієш. Ці люди щирі, я так бачу!

Ну ок. Але якісь стрьомні ваші лібертарьянці. Якісь додаткові податки для АйТі, якісь розмови про прогресивну ставку, якісь ідеї повернути ЄДАПС, блядь, який смоктав ще нещодавно за свої срані голограми по 100 гривень, якісь плани порахувати всіх, всі телефони в кого який і скільки, всі сім-карти - перепис населення.

Ну да. Доброго дня, ми к вам на перепис. Ви буси купували? Тут треба ще трошки доплатити.

І взагалі - ну немає сумніву, що це будуть за реформи і за тотальна приватизація. Просто Ігорвалеріч і його люди «приватизують» за безцінь все що має хоча б якусь цінність - а потім почнуть доїти. І ми просто отримаємо знов одного джентльмена, статки якого більші, ніж увесь сукупний ВВП країни. В нас вже був такий - Рінат рижий-під@р. Тепер такий буде Ігор кофє-ідьош-пить.

Це модель рашки 2000.

Тільки наш недофюрер навіть не має яєць щоб послати свого Березовського - не має свого КДБ. Навпаки, і МВС, і СБУ, ДБР та інші, прокуратура і суди повністю лягли не під Зеленського - під Ігорвалеріча. І гроші нерезидентів таємничих, які зараз скуповують українські ОГВЗ - це також чорний нал Ігорвалеріча, який він намив в Штатах. І за який там на нього суди. Так він його зараз легалізує і ще наші діти будуть йому відсотки платити - бінго, зелен мої !

Але ж ми всі знаємо, що далі буде - всі читали чисельні інтерв‘ю.

Ігорвалеріч посилає МВФ, посилає Штати, посилає ЄС і прибирає собі залишки цієї країни.

Папуаси
Читать