Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
20
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 16 июля 2019
Сообщение прочтено 414 раз

Сьогодні активісти та ветерани прийшли до офісу директора ДБР Романа Труби, який свідомо зупинив усі закупки спорядження у ЗСУ, на підставі звинувачень волонтерів та бойових офіцерів Центру контролю якості у крадіжках на 10 мільйонів гривень.

 ДБР прийшла з обшуками додому  до волонтера та радника на громадських засадах міністра оборони Юрія Бірюкова та начальника Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ генерал-майору Дмитрію Марченко, бойовому офіцеру 79 бригади ДШБ, учаснику оборони терміналів Донецького аеропорту. Що вони там  планували знайти — не пояснювали. Як не змогли пояснити, чому саме обшуки відбуваються за містом проживання, по обвинуваченню у крадіжках на закупівлях, якщо закупівлею займається Департамент закупівель МО, а не Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ. Їх функція тільки координація перевірок незалежними лабораторіями вже закупленого іншими департаментами.

Так що з’ясувалось сьогодні у кабінеті Романа Труби, однокласника голови Офісу президента Андрія Богдана?

— претензій по бронежилетах минулих років випуску — немає;
— весь сир-бор через партію, яка почала надходити на склади з квітня;
— експертизу по цій партії — ЩЕ НЕ РОБИЛИ!!;
— були якісь «слідчі дії» з тестування, які робив незрозуміло хто і незрозуміло де.

Звідси, питання: а на якій підставі він на всю країну заявив 26 червня про те, що 3 з 5 з десятків тисяч вже поставлених за попередні роки у ЗСУ бронежилетів браковані, та вже! завдано збитків на 100 мільйонів гривень ?!

Тобто, Труба зараз нам розповідає, що уся ця справа тупо сфальсифікована? 

Адже  був гучний розголос, гучні обвинувачення, брифінги — а сьогодні нам прямим текстом говорять — ну, все трошечки не так. 

Для чого тоді усе це було? Чиє замовлення? І до того ж, закупівлі так і не розблоковано.

 

http://ovision.com.ua/direktor-dbr-truba-viznav-shho-sprava-pro-rozkradannya-100-mln-v-armi%d1%97-sfalsifikovana/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR23qBrI4Jzd0yUqle_RAXdaF3_Iv5nZ9DR5CLieqHIcLvcxThh1I6vpUag


Категории: лікнеп    
Комментарии (28)  
Среда 24 июля 2019
Сообщение прочтено 264 раз

Я даже не знаю как обратиться к тебе... Президент Украины? Номинально да. Но даже мой кот Марик уже знает, что президент ты только на бумаге. Номинальный такой себе президентик в мятой рубашке и с безумными, блуждающими по потолку глазами. Уровень, шаурмы поесть и по фонтанам побегать.

Верховный Главнокомандующий? Угу... Де-юре да. А де-факто? После того, как ты прогулял войну! Кстати, мой кот... да-да, тот самый Марик, провёл со мной на фронте ровно на 180 дней больше чем ты. И для него Гиацинт и гладиолус, это не одно и то же. После этого он не прячется от фейерверков. А ещё у нас был пёс по кличке Фриц. Он погиб под обстрелом...

Короче. Слушай сюда чувак в мятой рубашке с булавой, которую тебе дали временно подержать... Скажи нам всем, (тебя сейчас слушают сотни тысяч бойцов). Чем армия заслужила такого твоего унизительного отношения к себе? Знаешь Володя... Ведь именно эти парни ежесекундно рисковали жизнью, чтобы ты вкусно ел и сладко спал, в перерывах между боями на полях богемной жизни. Ну, а если по простому, то они прикрывали твою жопу и задницы твоего квартала уклонистов, в тот момент, когда вы сообща ноги вытирали об Украину и кинишку снимали для россиян.

И теперь ты решил отменить ежегодный парад кинув взамен каждому из нас кость? Ты Володенька действительно считаешь, что всё в этой жизни продаётся и покупается? И вот в твоей личной системе финансов солдатская честь стоит ровно столько - тысячу гривен? Богомолец с тобой. Но тогда у всех нас возникает вполне резонный вопрос... Сколько стоишь ты?

Парад мы проведём и без сопливых! Для нас это дело чести и дань памяти перед погибшими побратимами. А ты можешь пока шаурмы пожрать. Могу оплатить тебе пять порций... Или семь!

С презрением к тебе ничтожество мурчащее, 

лейтенант ВСУ Алексей Петров. 

Участник войны с россией. Первая волна мобилизации.

 


Категории: ІсторіяNBблазніокупаційна влада    
Комментарии (29)  
Вторник 23 июля 2019
Сообщение прочтено 65 раз

 Навіть без Галичини. Всього за шість років зникло 55 мільйонів наших братів і сестер. Це втричі більше ніж у другу світову.

Така цифра – 81 мільйон, вказана у багатонакладній книзі “На великой стройке”, виданій 1931 року у Ленінграді. Такі ж дані подані у першій радянській енциклопедії 1926 року.

Вже наступний перепис населення 1937 року вказує, що українців в СРСР залишилося всього 26 мільйонів. Можливо, хтось змінив п’яту графу. Але! Куди поділися усі інші?

Куди?

Поїхали на концерт Ваєнги на той світ...

Росія це голодна смерть у кокошнику і з заточеною як лезо косою.


Категории: Історіясовокруssкій мір    
Понедельник 22 июля 2019
Сообщение прочтено 56 раз

"ДНРовцы согнали людей на "бессмертный полк" по случаю годовщины уничтожения "Боинга" и раздали им фотографии погибших на палках. 

Ð ¡&ET H;²&N tilde; 0;Ñ ‚Ð ;»&E TH;¸ Ð&frac 12;Ð&d eg;  від Дмитрий Чекалкин.

 

Возникает несколько вопросов к мероприятию:
1. Танцы были?
2. Вещи с боинга, которые они растащили, вернули?
3. Попросит ли ДНР денег у голландцев на мемориал?
4. Почему на фото одни женщины? Мужики не скорбят?
...
Читать


Категории: Історіяпідарасируssкій мір    
Воскресенье 21 июля 2019
Сообщение прочтено 72 раз

.


Категории: суспільстволікнепруssкій мір    
Пятница 19 июля 2019
Сообщение прочтено 75 раз

..

..

..


Категории: Історіялікнеп    
Комментарии (2)  
Четверг 18 июля 2019
ex-libris | 2019-07-18 23:47:30 Дато Чиковани
Сообщение прочтено 133 раз
найдись, да ?
это же не все, ты же  еще припев пел, которого тут нет  ?Туки гесизмреби, туки геландеби,
Туки генатреба чеми хма.

Ратом гамирбихар, ратом мемалеби,
Ратом гамитетре карго тма.

Туки чеми сахе, шемши исев цоцхлобс,
Туки аргаухе гулис хмас.

Маинц гамирбихар, маинц мемалеби
Да маинц маридеб карго твалс.


Проигр.

Туки гесизмреби, туки геландеби
Туки генатреба чеми хма.

Магром эс симгера, магром исхабари
Исеф магвагонебс царсул дгес.


Категории: житійомузичка    
Комментарии (1)  
Сообщение прочтено 50 раз

Керівник Адміністрації президента Андрій Богдан причетний до кредитних афер на сотні мільйонів гривень, має маєток в Конча-Заспі та багато землі у Київській області.

 Про це йдеться в журналістському розслідуванні  "Наших грошей з Денисом Бігусом".

 Відзначається, що у 2011 році Богдан став власником маєтку на понад 1,5 тис. кв.м у Конча-Заспі. У 2013 році дружина Богдана купила дві квартири у центрі Києва на 300 кв.м. Потім Богдан оформив на себе низку нежитлових, найвірогідніше, офісних приміщень на Дніпровській набережній. Їх він здає в оренду.

 Сам Богдан пояснює свій статок, тим що він багато працював та займався підприємницькою діяльністю, хоча з 2007 року працював у держслужбі.

Богдан фактично консультував у кредитних шахрайствах.  

 

 

Зокрема, у 2016-му році Фонд гарантування вкладів виявив кредитну аферу із залученням офшорної компанії "Айдельберг ресорсіс ІНК." (Idelberg resources INC.), до якої був причетний Богдан і його бізнес-партнери Ігор Пукшин, Олександр Баулін. У 2014 Богдан отримав довіреність на представництво Idelberg resources INC від Бауліна.

 

Офшорна компанія Idelberg resources з Віргінських островів допомогла "Світловодському маслосиркомбінату" з групи "Клуб сиру" не розрахуватися за кредит у банку "Фінанси та кредит".

 

Маслокомбінат взяв кредит у банку у 2007 році під заставу майна. У 2009-му банк звернувся за стягненням застави, адже борг перед банком уже становив близько 150-ти мільйонів гривень, тоді Idelberg resources заявила, що теж претендує на гроші комбінату, бо нібито позичала їх ще до позики у банку.

 

Двома позовами в Господарському суді Київської області офшорка вимагала повернути 202 млн гривень, за які комбінат нібито поручився за позикою "Карлівського заводу сухого молока". Маслосирокомбінат на суді офіційно визнав свій борг, а 23.06.2009 суд підтримав обидва позови фіктивної фірми Айдельберг.

 

За даними журналістів, Богдан добре знайомий з членом правління маслокомбінату Олександром Коваленком, наразі Коваленко за довіреністю Богдана продає його землю під Києвом у селі Забуяння.

 

Також про зв'язок із Богданом свідчить дружба з Романом Бабієм, який у 2009 представляв інтереси комбінату в суді і працював в одній фірмі з Богданом "Пукшин та партнери".

 

Сам Богдан підтвердив журналістам зв’язок з віргінською офшоркою, на чию користь у 2009-му добровільно збанкрутував комбінат групи "Клуб сиру".

 

Після падіння банку, маслосиркомбінат ініціював банкрутство і вивів майно з іпотеки банку. Після цього, майно комбінату продали за втричі нижчою ціною у 10 мільйонів гривень афільованій компанії "Дніпровська молочна компанія" з групи "Клуб сиру".

 

У кримінальному провадженні за цим фактом слідчі
Читать


Категории: досьєлікнеп    
Комментарии (2)  
Среда 3 июля 2019
Сообщение прочтено 285 раз

.


Категории: Історіядосьєруssкій мір    
Комментарии (15)