Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
5
7
8
9
13
14
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Вторник 10 сентября 2019
Сообщение прочтено 28 раз

 

Відповідний лист Патріарха Варфоломія в оприлюднив митрополит УПЦ МП Олександр (Драбинко).

Як зазначається в документі на ім'я Онуфрія, ієрарх УПЦ МП наразі носить титул митрополита Київського, порушуючи канони.  

"Ми хотіли довести до відома Вашого Високопреосвященства ці попередньо прийняті рішення Матері-Церкви через призначених нами до Києва екзархів, але, на жаль, Ви відмовилися взаємодіяти з ними. Повертаючись зараз до того самого питання вдруге через цей Патріарший лист та звернення до Вас як "Високопреосвященний митрополит Київський", у формі ікономії та милості, ми повідомляємо Вас, що після виборів Предстоятеля Української Церкви органом, котрий складатиметься з кліриків та мирян, Ви не зможете еклізіологічно та канонічно носити титул Митрополита Київського, котрий Ви все одно носите зараз у порушення описаних умов офіційних документів 1686 року", – наголошується в листі Варфоломія.

Крім того, Константинопольський Патріарх просить Онуфрія та ієрархію Московського Патріархату тримати зв'язок із колишнім митрополитом Київським Філаретом та колишнім архієпископом Львівським Макарієм та іншими з ними, адже їх було в повній мірі поновлено Фанаром в архієрействі.

При цьому, Онуфрію дозволено брати участь у виборах голови нової єдиної Української Автокефальної Церкви. 

Як відомо, згідно з умовами синодального акту 1686 року про тимчасову передачу Київської митрополії під управління Москви, митрополити Київські мали поминати першочергово Вселенського Патріарха як свого очільника. Проте ця умова не виконувалася протягом майже 300 років.

 

Отже, за логікою Фанара, через порушення норм акту 1686 року та відновлення цьогоріч прямої юрисдикції Константинополя над митрополією, Онуфрій не може носити титул митрополита Київського.


Категории: Історіяконструктив    
Среда 4 сентября 2019
Сообщение прочтено 26 раз

Министерство иностранных дел Болгарии обратилось к российскому посольству в Софии с официальным заявлением, в котором попросило не употреблять "сомнительный исторический термин (освобождение)" в контексте прихода советских войск в 1944 году. Соответствующее заявление появилось на сайте МИД Болгарии во вторник, 3 сентября. Поводом для обращения стала выставка Российского культурно-информационного центра "75 лет освобождения Восточной Европы от нацизма", которая должна открыться в Софии 9 сентября.        Читать

Категории: Історіяконструктив    
Среда 19 июня 2019
Сообщение прочтено 45 раз

 

 

.


Категории: війнаконструктивлікнеп    
Вторник 18 июля 2017
Сообщение прочтено 1082 раз


***
Уважаемый Иосиф Давыдович!
Вот пишу Вам, депутату, народному артисту, и прочая, и прочая - я, простой российский провинциал. Или, как Вы изволили выразиться - хам.
Ведь это же Вы сказали, что интересоваться, откуда у российской судьи 2 000 000 (два миллиона) долларов США - хамство? Вы.
Так вот. Позвольте с Вами не согласиться и прочитать Вам маленькую лекцию по этике.
Видите ли, Иосиф Давыдович, хамство - это когда судья, получающий зарплату за счёт налогоплательщика (то есть, по Вашему, хама), позволяет себе платить за свадьбу дочери 120 миллионов российских рублей, при средней зарплате по стране - 20 000.
Хамство, господин Кобзон - это когда депутат госдумы, получающий зарплату за счёт всё того же хама, позволяет себе хамить избирателю.
Хамство, старый Вы, лысый nuqop - это когда всю жизнь сидящий на шее у хама ублюдок лечится, за счёт хама, в лучших заграничных клиниках, насрав на то, что в его стране тупо не хватает квалифицированных врачей.
Я бы мог рассказывать Вам о хамстве и дальше. Но хули с тобой, бессовестным ублюдком, разговаривать? 


Живи. Не кашляй.
Спешу откланяться.
Сергей Лунин, для Вас - хам, с превеликим удовольствием.


Категории: конструктивруssкій мір    
Комментарии (29)  
Среда 29 марта 2017
Сообщение прочтено 194 раз

.


Категории: конструктив    
Комментарии (4)  
Понедельник 6 марта 2017
Сообщение прочтено 104 раз

Це перші подібні слухання. Вони триватимуть чотири дні. Звичайно, сам процес буде непростим і довгим .
Украіна починає правову боротьбу , міжнародну протидію агресії Росії в юридичному полі , протидіі окупаціі Криму і Донбасу, масовому порушенню прав людини. 

В позові проти РФ йдеться, що Москва порушила положенння Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму і Конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації. Буде гаряче і непросто, Москва і вся її пропагандистська брехлива машина теж готуються і дуже рефлексують щодо цього суду. 

Матеріали збирали всі наші силові структури, які щодня документують російські злочини: вбивства, поранення, руйнуванння майна, незаконне утримання , системне порушення прав людини.

Слухання йтимуть англійською і будуть транслюватися онлайн (http://www.icj-cij.org/presscom/multimedia.php?p1=6 або http://webtv.un.org/mee…/international-court-of-justice-icj/) – дивіться і тримайте кулаки.


Категории: Історіявійнаконструктивспротив    
Комментарии (2)  
Пятница 24 февраля 2017
Сообщение прочтено 157 раз

І не в тому, що хтось хоче перекреслити минуле цілих поколінь чоловіків. Справа навіть не в символах. Все набагато серйозніше. Справа в загиблих. В зраді. І російській ненависті. Для українця все просто: коли чоловіка зраджує жінка - він не святкує річницю подружнього життя. Він, разом із нею, викидає з дому все її сміття. І починає будувати новий дім. А коли ціла країна зазнає підлого удару з тисячами загиблих - як може українській чоловік святкувати щось спільне з тими, хто вбив його брата, чоловіка, батька ?

Зрозумійте: ми викидаємо ваше сміття.

Ми будуємо власний будинок, де ніщо не буде нагадувати вашу ганебну зраду, гріх вбивства і пограбування. В нас було багато спільної історії. І є особисті історичні гріхи. Але ми залишились собою, слов'янами. Ви ж залишаєтеся ганебною історичною прикрістю для цілого світу.

З минулим, де зовсім не величні відкриття й здобутки, які теж були, а виключно окупація цілих країн, концтабори, мільйони вбитих безневинних людей і вируюча злість. Це майже ваш сучасний портрет. І хоча пройшло 200 років, а ви й досі "страна рабов, страна господ". Ми викидаємо це сміття.

Ви брешете, що зробили щось для України. Але це ми будували фабрики, заводи, електростанції по всьому СРСР. Робили копалини, добували газ і прорублювали стежки в лісах Сибіру. Це наш, український геній добився найвеличніших космічних, авіаційних, військових і загалом наукових відкриттів. Ми воювали разом з іншими народами СРСР. І ділили ганьбу окупанта. Вносили чесний внесок в спільний простір. І ніколи не відбирали нічого вашого. З цинічної точки зору - були гарним чоловіком. Але сьогодні ми викидаємо сміття.

Як виявилося, ми занадтно часто пробачали історичні криваві рани. 

Пробачили Січ. 

Пробачили геноцид. 

Пробачили тюрьми. 

Репресії. 

Вбивства дітей під Крутами. 

Окупацію. 

Пробачили, коли ви вкрали нашу церкву. 

Коли вкрали нашу Кубань. 

Все пробачили. Але тепер ви змусили миролюбивий український народ змінитися. І дуже пошкодуєте. Як вже пошкодували російські сім'ї, які відправили чоловіків вмирати в Донбас. Там зараз теж викидають сміття.

Пробачати вам більше не будуть. Ви бачили фотографію, де в Донбасі на колінах проводжають у останню путь загиблого бійця АТО? В Донбасі. На колінах. Знаєте про що це каже? Що тепер вас будуть вбивати, тільки-но побачать зі зброєю. Будуть мститися, коли ви
Читать


Комментарии (3)  
Вторник 29 ноября 2016
Сообщение прочтено 80 раз

Категории: конструктив    
Вторник 17 мая 2016
Сообщение прочтено 254 раз

.


Категории: конструктивсвітлікнеп    
Комментарии (4)  
Суббота 14 мая 2016
Сообщение прочтено 138 раз

Кости когутского деда, «похороненного в Донецке» можно выкопать лопатой, сложить в пластиковый пакет разграбленного мародерами рузского мира супермаркета «Метро», и свалить с ним нахуй в родную Сызрань, откуда этот дед приехал в Украину в телячьей теплушке. 

Заебали уже кацапы любое место, где они закопали своих дидов, называть своей собственностью. 

Тогда Москва, где закопан Джугашвили – территория Грузии, а орбита Земли принадлежит собакам, потомушо дворняга Лайка.


http://site.ua/look.gorky/


Категории: конструктив    
Комментарии (5)  
123...404142Вперед | Указать страницу