Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Пятница 19 июля 2019
Сообщение прочтено 97 раз

..

..

..


Категории: Історіялікнеп    
Комментарии (2)  
Четверг 18 июля 2019
Сообщение прочтено 68 раз

Керівник Адміністрації президента Андрій Богдан причетний до кредитних афер на сотні мільйонів гривень, має маєток в Конча-Заспі та багато землі у Київській області.

 Про це йдеться в журналістському розслідуванні  "Наших грошей з Денисом Бігусом".

 Відзначається, що у 2011 році Богдан став власником маєтку на понад 1,5 тис. кв.м у Конча-Заспі. У 2013 році дружина Богдана купила дві квартири у центрі Києва на 300 кв.м. Потім Богдан оформив на себе низку нежитлових, найвірогідніше, офісних приміщень на Дніпровській набережній. Їх він здає в оренду.

 Сам Богдан пояснює свій статок, тим що він багато працював та займався підприємницькою діяльністю, хоча з 2007 року працював у держслужбі.

Богдан фактично консультував у кредитних шахрайствах.  

 

 

Зокрема, у 2016-му році Фонд гарантування вкладів виявив кредитну аферу із залученням офшорної компанії "Айдельберг ресорсіс ІНК." (Idelberg resources INC.), до якої був причетний Богдан і його бізнес-партнери Ігор Пукшин, Олександр Баулін. У 2014 Богдан отримав довіреність на представництво Idelberg resources INC від Бауліна.

 

Офшорна компанія Idelberg resources з Віргінських островів допомогла "Світловодському маслосиркомбінату" з групи "Клуб сиру" не розрахуватися за кредит у банку "Фінанси та кредит".

 

Маслокомбінат взяв кредит у банку у 2007 році під заставу майна. У 2009-му банк звернувся за стягненням застави, адже борг перед банком уже становив близько 150-ти мільйонів гривень, тоді Idelberg resources заявила, що теж претендує на гроші комбінату, бо нібито позичала їх ще до позики у банку.

 

Двома позовами в Господарському суді Київської області офшорка вимагала повернути 202 млн гривень, за які комбінат нібито поручився за позикою "Карлівського заводу сухого молока". Маслосирокомбінат на суді офіційно визнав свій борг, а 23.06.2009 суд підтримав обидва позови фіктивної фірми Айдельберг.

 

За даними журналістів, Богдан добре знайомий з членом правління маслокомбінату Олександром Коваленком, наразі Коваленко за довіреністю Богдана продає його землю під Києвом у селі Забуяння.

 

Також про зв'язок із Богданом свідчить дружба з Романом Бабієм, який у 2009 представляв інтереси комбінату в суді і працював в одній фірмі з Богданом "Пукшин та партнери".

 

Сам Богдан підтвердив журналістам зв’язок з віргінською офшоркою, на чию користь у 2009-му добровільно збанкрутував комбінат групи "Клуб сиру".

 

Після падіння банку, маслосиркомбінат ініціював банкрутство і вивів майно з іпотеки банку. Після цього, майно комбінату продали за втричі нижчою ціною у 10 мільйонів гривень афільованій компанії "Дніпровська молочна компанія" з групи "Клуб сиру".

 

У кримінальному провадженні за цим фактом слідчі
Читать


Категории: досьєлікнеп    
Комментарии (2)  
Суббота 29 июня 2019
Сообщение прочтено 29 раз

Категории: підарасидосьєлікнеп    
Среда 19 июня 2019
Сообщение прочтено 68 раз

 

 

.


Категории: війнаконструктивлікнеп    
Вторник 25 апреля 2017
ex-libris | 2017-04-25 17:25:53 12 друзей Путина
Сообщение прочтено 146 раз

.


Категории: артефактилікнепруssкій мір    
Пятница 24 февраля 2017
Сообщение прочтено 197 раз

І не в тому, що хтось хоче перекреслити минуле цілих поколінь чоловіків. Справа навіть не в символах. Все набагато серйозніше. Справа в загиблих. В зраді. І російській ненависті. Для українця все просто: коли чоловіка зраджує жінка - він не святкує річницю подружнього життя. Він, разом із нею, викидає з дому все її сміття. І починає будувати новий дім. А коли ціла країна зазнає підлого удару з тисячами загиблих - як може українській чоловік святкувати щось спільне з тими, хто вбив його брата, чоловіка, батька ?

Зрозумійте: ми викидаємо ваше сміття.

Ми будуємо власний будинок, де ніщо не буде нагадувати вашу ганебну зраду, гріх вбивства і пограбування. В нас було багато спільної історії. І є особисті історичні гріхи. Але ми залишились собою, слов'янами. Ви ж залишаєтеся ганебною історичною прикрістю для цілого світу.

З минулим, де зовсім не величні відкриття й здобутки, які теж були, а виключно окупація цілих країн, концтабори, мільйони вбитих безневинних людей і вируюча злість. Це майже ваш сучасний портрет. І хоча пройшло 200 років, а ви й досі "страна рабов, страна господ". Ми викидаємо це сміття.

Ви брешете, що зробили щось для України. Але це ми будували фабрики, заводи, електростанції по всьому СРСР. Робили копалини, добували газ і прорублювали стежки в лісах Сибіру. Це наш, український геній добився найвеличніших космічних, авіаційних, військових і загалом наукових відкриттів. Ми воювали разом з іншими народами СРСР. І ділили ганьбу окупанта. Вносили чесний внесок в спільний простір. І ніколи не відбирали нічого вашого. З цинічної точки зору - були гарним чоловіком. Але сьогодні ми викидаємо сміття.

Як виявилося, ми занадтно часто пробачали історичні криваві рани. 

Пробачили Січ. 

Пробачили геноцид. 

Пробачили тюрьми. 

Репресії. 

Вбивства дітей під Крутами. 

Окупацію. 

Пробачили, коли ви вкрали нашу церкву. 

Коли вкрали нашу Кубань. 

Все пробачили. Але тепер ви змусили миролюбивий український народ змінитися. І дуже пошкодуєте. Як вже пошкодували російські сім'ї, які відправили чоловіків вмирати в Донбас. Там зараз теж викидають сміття.

Пробачати вам більше не будуть. Ви бачили фотографію, де в Донбасі на колінах проводжають у останню путь загиблого бійця АТО? В Донбасі. На колінах. Знаєте про що це каже? Що тепер вас будуть вбивати, тільки-но побачать зі зброєю. Будуть мститися, коли ви
Читать


Комментарии (3)  
Среда 22 февраля 2017
ex-libris | 2017-02-22 10:21:42 Новороси
Сообщение прочтено 223 раз

"Я проехал 2000 км. из Грозного в Донецк, а эти украинцы здесь приехали на мою землю 

 У меня тут теперь корни: дети-шмети!" ©

 

  


Комментарии (2)  
Пятница 3 февраля 2017
Сообщение прочтено 96 раз
Роз’яснення Володимира Василенка, правознавця-міжнародника, доктора юридичних наук, професора, судді Міжнародного Кримінального Трибуналу:

«Концепція Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб про те, що зона АТО не окупована територія, а територія під ефективним контролем РФ – це безграмотна з точки зору міжнародного права концепція. Це свідчить про те, що вони або не знають міжнародного права або свідомо маніпулюють термінами міжнародного права. Не можна протиставляти терміни окупації і ефективного контролю. Окупація не буде визнана окупацією, якщо окупант не здійснює ефективного контролю. Ці категорії парні, нероздільні. Окупація визнається тоді окупацією, коли вона є ефективною. І тому міжнародне право — Гаазька конвенція 1907 року, Женевська конвенція 1949 року і додатковий протокол 1977 року – покладають усю відповідальність за події, які відбуваються на окупованих територіях на державу-окупанта.

Стаття 69 протоколу 1977 року говорить: «держава-окупант повинна по можливості забезпечувати цивільне населення окупованої території без будь-якої дискримінації одягом, усім необхідним для ночівлі, притулком та всіма іншими засобами, необхідними для виживання, а також створити умови для здійснення релігійних обрядів». І це зобов’язання покладається на державу-окупанта саме через те, що вона здійснює на цих територіях ефективний контроль».
Щодо аргументу про те, що ми не можемо вважати зону АТО окупованою територію, оскільки там «не діють органи влади РФ»: «Є звичаєві норми, які визначають поняття агресії. Вони відображені в Резолюції Генасамблеї ООН 1974 року. В цій Резолюції є стаття 3, де розписані елементи агресії: це анексія, це бомбардування території, загарбання території, напади на повітряні і морські судна.

І ось там є пункт G статті 3, який говорить, що нерегулярні військові формування, які контролюються і фінансуються державою-агресором, є власне формуваннями держави-агресора, за які вона несе повну відповідальність і діяння таких нерегулярних формувань розглядається як акт агресії цієї держави…


Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб вводить в оману громадян України та міжнародне співтовариство. ЧЕрез це дуже багато західних лідерів — політичних та державних, журналістів — вважають, що тут в Україні є внутрішній конфлікт. Не конфлікт, породжений російською агресією, а конфлікт, який чомусь виник всередині України, і що Росія тут непричетна.

Говорити про те, що Україна має опікуватися територіями, які знаходяться під окупацією Росії — це нонсенс. Ми повинні чітко сказати, що це тимчасово окуповані території, за події та життєзабезпечення на цих територіях відповідає держава-окупант, але правовий титул на ці території залишається за Україною відповідно до міжнародного права».

 


Комментарии (2)  
Пятница 4 ноября 2016
ex-libris | 2016-11-04 12:46:50 РПЦ
Сообщение прочтено 143 раз

.


Вторник 26 июля 2016
Сообщение прочтено 113 раз

.


Категории: лікнепруssкій мірмосквопопіє    
Назад123...232425Вперед | Указать страницу