Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Среда 24 ноября 2010
Сообщение прочтено 234 раз
Заява

Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України
Конфедерації вільних профспілок України
Ринків міста Києва
Ринків та асоціацій бізнесу Одеської області
Громадянського руху «Відсіч»

22 листопада п. р. знову у Києві зібрався багатотисячний Майдан.

Підприємці, робітники та службовці, молодь висловили свою незмінну позицію з наступних питань:
- вимога до Президента України щодо накладення вето на проект податкового кодексу та початок роботи над його новим варіантом з широким залученням асоціацій малого та середнього бізнесу та науковців,
- вимога відставки уряду Азарова, який підготував та добивається прийняття цього проекту кодексу,
- вимога не прийняття наявного проекту Трудового кодексу, що максимально порушує права найманих працівників,
- вимога проведення навесні виборів до Верховної Ради України, як це передбачається чинним законодавством, а не нехтування виборами згідно з приватним бажанням депутатського корпусу.

На жаль, група осіб, що не виражають позиції всього Майдану, вступила у переговорний процес, що суперечить зазначеним вимогам. На даний час ці особи ведуть переговори з першим віце – прем’єром Клюєвим, не маючи на це повноважень.

Ми заявляємо про незмінність наших вимог і непорушність нашої позиції.
Ми закликаємо усіх небайдужих, хто хоче жити у нормальній країні, де є можливості для розвитку бізнесу, де цінується людська праця, а не пройдисвітство, де пенсіонер відчуває себе соціально захищеним, а молода людина гідно піднімається по сходинках життя з допомогою власних талантів та держави, що гарантує зайнятість та долає безробіття, вийти 25 листопада на Майдан міста Києва о 9.00, а об 11.00 на площі міст України, щоб не дати вже вкотре знехтувати волевиявленням українського народу, доведеного до відчаю бездарними та антинародними рішенням уряду.

Контакти для журналістів: 0922053267, 0634373916, 0636286841.

http://chesni-podatky.org/archives/2750

Категории: підарасиспротив    
Сообщение прочтено 239 раз

Класно живеться закарпатському рекетиру. І при Ющенку був у фаворі, і при Янику на все начхати. Міністр з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктор Балога має намір сполучати свою роботу в Кабінеті Міністрів з обов'язками депутата Закарпатської обласної ради.

http://www.bagnet.org/doc/images/news/9/83349/20_main.jpg

"Якщо мукачівці довірили мені бути їхнім представником в облраді, тому я зобов'язаний працювати на Закарпаття разом з облрадою, адміністрацією, всіма гілками центральної влади, які представлені на Закарпатті, з єдиною метою - в інтересах кожного жителя області. Тому я буду брати участь у роботі обласної ради, я зобов'язаний це робити", - сказав Балога.

Зі слів міністра, він має намір брати участь у всіх сесіях облради. 12 листопада Президент Віктор Янукович призначив Віктора Балогу міністром з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Балога також пройшов у Закарпатську обласну раду від партії "Єдиний центр" за результатами виборів 31 жовтня.Категории: підараси    
ex-libris | 2010-11-24 09:45:49 Шото я очкую…
Сообщение прочтено 636 раз

Схоже, що ні здоровий глузд, ні масові протести, ні реакція світової спільноти не здатні переконати Мішу Бродського у тому, що його Податковий кодекс – навдивовижу шкідливе лайно. Бродський непохитний у своїй вірі, і для цього у нього є цілком раціональні підстави.

Наприклад, Бродський знає точно, що дефіцит бюджету міг бути меншим, якби усі підприємці вчасно і чесно платили податки. І він таки правий, чорт забирай. Цих неплатників треба паяльником, як в молодості – правда, дядя Міша?

Взглянітє на Дарвіна (с). Черкаський Деревообробний комбінат заборгував Пенсійному фонду 2,529 млн. гривень. За дивовижним збігом обставин, саме Бродський є власником цього підприємства.

Отож маємо цікавий розклад. По-перше, на Майдані мітингують підприємці, які, на думку Бродського, просто не хочуть платити податки. А в Держкомпідприємництва сидить підприємець Бродський, який теж податків не платити не хоче, але все одно проти Податкового кодексу не протестує. Очевидно, хоче і далі не платити. Сподіватися на це дають йому підставу посада і зв’язки.

Мішаня, до речі, дуже цікаво розказує про те, як рухнув український ринок ДСП і цей його деревообробний комбінат збанкрутував. Насправді ж, подейкують, Бродський тут застосував давню і перевірену схему. ДОК Бродського спочатку набрав кредитів, потім «не зміг» їх оплачувати, а тепер майно підприємства віддає за безцінь компаніям-кредиторам, пов’язаним із тим-таки Бродським. А державі-кредитору дістанеться у фіналі саме підприємство – без грошей, майна, зате з боргами до Пенсійного фонду.

І тут нема нічого дивного або незвичного. Зрештою, наша держава вже багато років живе у борг, поки що ухитряючись не нарватися на такий знайомий Бродському по шалених 90-х паяльник у жопі. Ми позичаємо у всіх і на все. Фактично, Україна у державному масштабі є такою ж потребляддю, як і багато її громадян, що початок кризи зустріли обвішаними кредитами на все.

І поки уряд пнеться з усіх сил, щоб отримати кредит МВФ, «Нафтогаз» бере в кредит 4,2 млрд. грн. для розрахунків з «Газпромом» за спожитий газ. Пля, Славік, шото я очкую: якщо ще осінь не закінчилася і до піку опалювального сезону далеко, а «Нафтогаз» вже торчить москалям таку суму – що ж буде взимку? І це, треба врахувати, за зниженою ціною на газ, про яку нам не забувають постійно нагадувати піар-технологи Двічі Несудимого. А зате побутові споживачі будуть платити за газ на 50% більше. Що, боюся, все одно не врятує ситуацію з надходженням оплати за спожитий газ. Навіть навпаки.

Обриси об’єктивної реальності проступають чітко і невблаганно: «донецькі» не мають жодного пристойного плану з виведення України із кризи. Вони не мають навіть такої мети. Влада їм потрібна лише для того, аби викачати з цієї країни та її народу побільше та пошвидше.

Володимир Йадороб

Категории: житійоПокращувач Жпідараси    
Комментарии (3)  
Воскресенье 18 июля 2010
Сообщение прочтено 257 раз
«Айсберг» Рабинович
Владимир Левин, Нью-Йорк
Отчего всё происходит? Конечно, от недостатка спасительной
строгости. Если бы, например, своевременно было бы прибегнуто
к расстрелянию, то и общество было бы спасено, и молодое
поколение ограждено от заразы заблуждений.
М. Е. Салтыков-Щедрин, «Дневник провинциала»

...
Читать

Назад123...212223 | Указать страницу