Авторизація
Меню
Категорії

Календар
 Квітень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Вівторок 18 лютого 2020
Повідомлення прочитано 73 раз

.


Категорії: війнапідараси    
Субота 4 січня 2020
Повідомлення прочитано 98 раз

Дуже добре, вірогідно інтуїтивне розуміння Зеленським однієї з українських ідентичностей і вміння з нею говорити, принесло йому перемогу на виборах. Тож його привітання не здивувало: він залишився вірним собі. Здивувало, як багато людей (знову) не помітили очевидного шахрайства — спробу представити одну з ідентичностей як не-ідентичність, а таку собі нейтральну територію. 

Стерильне, позбавлене конфліктів поле, точку нуль, від якої починаються відхилення: «патріот, малорос, ватник чи бандерівець». Тобто, є нормальні люди, у яких на столі шпроти і олів'є, для яких «зростання ВВП, падіння інфляції, імплементація, диверсифікація» є незрозумілими термінами, тож вони вимикають звук. Вони цінують не якесь там НАТО і нормандський формат, а «насправді інше». А є «хтось» (ворог, очевидно), для кого це все має значення — і незрозумілі слова, і НАТО, і хто як голосував

Ось ці «хтось» заважають «нам» об'єднатися.

Зеленський з своєї колокольні задає рамки нормальності.

Коли публічний політик, а надто президент, окреслює рамки прийнятного і неприйнятного — це не погано, а навпаки бажано, якщо це рамки цінностей, а не ідентичностей

Погано, коли змішують одне з другим. Погано, коли маніпулюють. Погано, коли під зворушливу музику та відеоряд з дітьми, військовими та пенсіонерами створюють образ ворога. 

Погано, коли майбутнім називають безкінечне повернення в минуле.

Відразу після «цінуємо насправді інше» Володимир Зеленський перераховує «це інше», і воно, цілком у відповідності зі соціологічними дослідженнями, виявилось цінностями, пов’язаними з безпекою і виживанням: можливістю любити, вшановувати мертвих і народжувати дітей. Так через протиставлення відбувається іншування отих, яким важливе НАТО, розмитнення автомобілів і результати виборів.

Ті, яким важливо — не єдині вороги, яких нам загорнули під ялинку. Ще є ті, хто «десять років живе закордоном і любить Україну в інтернеті» (вітаю вас, глобальні українці, ваші перекази грошей родинам, Майдану і армії, лобіювання інтересів України за кордоном та організацію гуманітарної допомоги помножили на нуль).

Ці рамки вже понад двадцять років підтримує російське та українське телебачення та масова культура загалом — від радіо до серіалів, від популярної преси до реклами. З цими рамками працює проросійська пропаганда. 

Вони тривкі, тому що є результатом кількох століть пригнічення та століття немислимого насильства, що пронизувало життя кожної родини. Ті, хто обурюється фразою «немає різниці», дарма витрачають весь свій гнів на Зеленського: він, володіючи прекрасною
Читать


Категорії: підараси    
Коментарі (1)  
Вівторок 17 грудня 2019
Повідомлення прочитано 102 раз

.


Категорії: Історіяпідараси    
Коментарі (2)  
Неділя 1 грудня 2019
Повідомлення прочитано 83 раз


 

«Знайомтесь, ця дитинка - Зоряна, ще будучи в утробі від першого до останнього дня виїздила по полігонах і АТО, бо ж була війна, а Зорянка громадянка свідома й відповідальна перед державою. Також була в співпраці на виїздах з правоохоронцями в Васильківському районі, коли в нас після майдану почали бізнесменів викрадать і оджимать влади в сільрадах.

На її народження в пологовий будинок приїхали побратими з маминого правосяцького батальйону. Приїхали вітати з народженням прямо з с. Піски Донецької області, всі в фронтовій пилюці но з кульками. Потім було найважче, чекати маму зі служби і з війни, поки мама боролась за гідну державу для неї. Але Зоряна має ще й бойову бабусю, яка була адміністратором полігону і турбувалася там і за гостей і за бійців. Тому визовання цього дєсанта-правосєка було в надійних руках. Перший рік життя (2015) виховувалась на добровольчому полігоні військовими інструкторами, але одразу ж виявляла командирські здібності. Тому в зоні її перебування завжди була тиша, спокій і залізна дисципліна.

А коли їй стало 4,5 рочки, в 6:30 ранку, в хату її бабусі вломились ДБР і спецпідрозділ Альфа і віджали Зорянкин пневматичний пістолет. По безпрєдєлу. В балаклавах. Можливо частина тих бійців теж влювала. Можливо вони навіть пересікались на фронті чи на полігоні. Но не суть. Вона не налякалася. Ніхто не налякався. Не на тих ви нарвались. Ця дитина взагалі не здатна лякатися чоловіків призивного віку в хорошій фізичній формі, в неї інші рефлекси. Вона вам список вимог нарізала одразу: телефон повернути, собаку вам вона не віддасть і зі своїми протоколами подвиньтесь бо вона тут малюватиме.

Станом на зараз Зоряна чекає щоб її іграшку віддали їй ПО ХОРОШОМУ!
І її мама теж свої зареєстровані дві цяцьки і один макет чекає обратно! Десантно-штурмовий блокнотик і флешку з патріотичними піснями можете лишити собі.
Впрєдь не варто ходити до жінок, дітей і бабусь в балаклавах! Бо вони теж до вас так можуть прийти! Наприклад в понеділок на 11.0 на вул.Симона Петлюри 15, коли ви будете допитувати маму Марусю. Зоря теж прийде. Балаклава в неї є. Велике дєло паравоз. Хавайтє.

ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ! Оголошую місячник здачі дитячої зброї!!! ДБР!!! Взяти з собою на понеділок 11.00
вул.Симона Петлюри 15, на 11 ранку! З пісталєтом ти опасний! Залиш пісталєт спєциалістам Труби!
Я прийду, возможно з пулємьотом малого племінника, якшо він мені його віддасть. Для ДБР і пулємьота не жалко! Там же всі хороші хлопці. Для Альфи можна взять шкарпеток і печивка, аби їм не доводилось підроблять виїздами у проросійських олігархів. Ми своїм бойцам померти з голоду не дамо. Заодно й озброїм. Мож в них пісталєтов дєцких не вистачає. Всім бобра!» (с)Категорії: підарасидосьє    
Коментарі (1)  
Понеділок 25 листопада 2019
Повідомлення прочитано 98 раз

Следствие по делу Библиотеки украинской литературы продолжается, в этот раз ищут читателей

В России следователи разыскивают читателей Библиотеки украинской литературы в Москве, которые брали книги о Голодоморе и истории Украины, сообщает УНИАН со ссылкой на сотрудников Библиотеки украинской литературы. Этот запрос следственных органов есть в распоряжении Укринформа.

 

 

Согласно запросу, полученному сотрудниками библиотеки, следователи требуют предоставить анкетные данные читателей, которые брали книги "Ментальность орды", "Україна або смерть", "Голод в Україні" 18, восемь и шесть лет назад.

"Теперь их неизвестно зачем ищет полиция, ведут уголовное дело, заведено по эпизодам с 2011 по 2015 годы", – рассказал собеседник агентства.

Кроме того, по информации сотрудника, на данный момент в библиотеке продолжается инвентаризация. Просматривают все книги, находящиеся в фондах, многим сотрудникам угрожают увольнением.

****

Первые обыски в Библиотеке украинской литературы в Москве прошли в конце октября. Тогда же в отношении директора библиотеки Натальи Шариной было возбуждено уголовного дело по пункту "б" части 2 статьи 282 УК РФ (возбуждение ненависти либо вражды, а равно унижение человеческого достоинства, совершенное лицом с использованием своего служебного положения).

 

 


Категорії: Історіяпідарасируssкій мір    
Коментарі (2)  
Субота 16 листопада 2019
Повідомлення прочитано 50 раз

.


Коментарі (1)  
П'ятниця 1 листопада 2019
Повідомлення прочитано 33 раз


Категорії: житійопідараси    
Субота 12 жовтня 2019
Повідомлення прочитано 70 раз

Мюнхгаузен был нижнесаксонский дворянин и барон, а не гопник из промки Кривого Рога.

Участвовал в Турецкой кампании 1735-39 года, а не откосил четыре повестки в армию.

Звание ротмистра заработал на службе и в боях, а не на сцене в Квартале. 

Служил императорскому дому, а не компании "АМИК"

Предки его не тетя Римма, а основатель Гёттингенского университета.

И сочинял барон в свое удовольствие и для развлечения друзей, а не для того, чтобы разводить лохов.

Сравнили хуй с пальцем...
Gorky Look 


Категорії: підарасидосьє    
Неділя 6 жовтня 2019
ex-libris | 2019-10-06 02:09:35 без темы
Повідомлення прочитано 118 раз

 Если не случится ничего экстраординарного, то мы проиграем эту войну. Потому что у россии есть план. Есть конечная цель и каждый их шаг приближает их к победе. Это маленькие шаги, каждый такой шаг в отдельности не вызывает радикальной реакции, а в совокупности вместе - меняют кардинально ситуацию.
Все эти "просто прекратить стрелять", отведение войск, прямые переговоры с хуйлом, признание объектности сепарских образований, выдача пленных, которых и так они были обязаны выдать, какбы Штанмайер, а как бы и нет - это как бы небольшие и как бы большие шаги в сторону слиться под россию, поснимать с них санкции, всунуть нам назад разоренный Донбасс и "забыть" про Крым. Но сделать это так, чтобы каждый маленький шаг не вызывал бы сильных протестов и дестабилизации.
Но есть еще и экономическая составляющая. Теперь мы будем закупать электроэнергию в россии и союзной ей Беларуси.
В сентябре зеленое монобольшинство по инициативе главы комитета Рады по энергетике Андрея Геруса сняло законодательные ограничения на импорт электроэнергии из россии и Беларуси на основании двухсторонних договоров. Теперь мы не просто будем сглаживать пиковые нагрузки, как это было раньше, а мы будем замещать свою электроэнергию российской на долгосрочной основе. Мы сами себя садим на энергетическую иглу. И дилером нашим будет самая ненавидящая нас страна в мире.
И это тоже война. И это оружие, заряженное в сентябре, рано или поздно выстрелит в самый неподходящий момент и нам, как газом, начнут выкручивать руки.
Более того, по условиям Ассоциации с ЕС мы должны через 4 года интегрироваться в энергосистему ЕС, предварительно показав полностью автономную работу на протяжении года. Импорт электроэнергии из россии ставит на этом крест.
Наша новая власть не имеет никакой стратегии или понимания как выигрывать войну. Она сосредоточена на потакании интересам олигархов, которые эту власть привели. Все ее решения - на уровне примитивных реакций. Нужна Коломойскому дешевая электроэнергия? Ну так давайте купим электроэнергию у россиян. А что такое? Это ж не страшно, просто решение проблемы.
А потом через пару лет нам просто выключают свет и выкрутят руки.
Кстати то, что наших энергетиков и горняков вытеснят с нашего же рынка россияне, это ни власть, ни Геруса, ни Коломойского не волнует. Да что там энергетика, их и Украина не интересует

Пилип Духлій


Категорії: Історіяпідараси    
Коментарі (5)  
Неділя 29 вересня 2019
Повідомлення прочитано 79 раз

.


Категорії: підарасидосьєблазні    
Коментарі (1)  
123...212223Вперед | Вказати сторінку