Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Среда 4 февраля 2015
ex-libris | 2015-02-04 02:39:40 Гуляй, ніщета !
Сообщение прочтено 203 раз

 

В Волгограде ветераны получили к 2 февраля дешевую водку, кусок мыла и йод

     
  11:07 03/02/2015
Ксения Матвеева АиФ

 

 

http://www.vlg.aif.ru/society/details/1438219


Комментарии (3)  
Среда 17 декабря 2014
ex-libris | 2014-12-17 15:30:54 Во как !
Сообщение прочтено 448 разКомментарии (7)  
Вторник 16 декабря 2014
Сообщение прочтено 117 раз

 Об этом во вторник, 16 декабря, сообщает радиостанция «Говорит Москва» со ссылкой на «горячую линию» Сбербанка. Позже стало известно, что работа техники восстановлена.

«В настоящий момент наблюдаются временные ограничения при совершении операций по банковским картам Сбербанка. Приносим извинения за доставленные неудобства», — сказали на «горячей линии» банка.

Как сообщает «Говорит Москва», пока неизвестно, сколько времени понадобится для решения этой проблемы. Сейчас этим занимаются технические специалисты. Ближе к вечеру 16 декабря стало известно, что неполадки устранены.

Ранее 16 декабря журнал «Профиль» и газета «Коммерсантъ» со ссылкой на свои источники в Сбербанке писали, что банк прекратил выдачу кредитов физическим лицам. СМИ сообщали, что заявления, поданные после 16 декабря, не будут рассматриваться.

Однако позже в пресс-службе Сбербанка Дождю эту информацию опровергли.

«Данная информация не соответствует действительности. Несмотря на повышенную волатильность на финансовых рынках и экстренное повышение ключевой ставки ЦБ, Сбербанк продолжает кредитование клиентов — как физических, так и юридических лиц», — заявили в пресс-службе.

 


Вторник 21 января 2014
Сообщение прочтено 1539 раз
.

Комментарии (46)  
Пятница 11 января 2013
Сообщение прочтено 369 раз


Не пройшло і два роки, як наші покращувачі вирішили звернутися до передових досягнень “Великого Брата” і теж надумали перейменувати міліцію в поліцію Як прокоментував це перший заступник міністра МВС товариш Черних “для перетворення міліції в поліцію необхідно внести зміни в існуючий закон “Про міліцію” або прийняти інший закон “Про поліцію”. Ну та, переписати та й по тому.

диво дивнеє із див
...
Читать

Категории: Покращувач Жблазні    
Комментарии (5)  
Вторник 18 сентября 2012
Сообщение прочтено 195 раз
Окружний адміністративний суд Києва (рішення №2a-6500/12/2670) прийняв рішення про те, що кредитори мають право без дозволу опікунських рад вилучати квартири за протермінованою іпотекою , навіть якщо там проживають діти до 18-ти років.

Рішення було прийнято наприкінці літа, однак з’явилось лише зараз. Окружний суд, зокрема, послався на наказ Міністерства юстиції № 512/5 від 2 квітня 2012 року «Про затвердження інструкції з організації примусових виконань рішень». Цей наказ вперше дозволив вилучення квартир без рішень опікунських рад.

Юристи вважають, що і Мінюст, і суд порушили цілу низку законів.

«Державний виконавець повинен керуватись Конституцією, Законом «Про державну службу», Конвенцією по правах дітей, нормами Цивільного кодексу, Законом «Про виконавче провадження», а не тільки інструкцією Мінюсту – підзаконним актом»,- сказав виданню заступник директора юрфірми «Можаєв і партнери» Андрій Чернишенко.
Юристи будуть опротестувати судове рішення, однак зважаючи на тривалість процесуальних дій в Україні, триватиме це близько року. Протягом цього часу позичальникам потрібно відстояти своє майно.

http://nashigroshi.org/2012/09/17/lavryn...redytoriv/

Среда 4 июля 2012
Сообщение прочтено 830 раз
Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових акцій в центральній частині Києва впродовж 4-9 липня.

Відповідне рішення суду журналістам продемонстрували державні виконавці.

В рішенні від 3 липня обмежено право на мирні зібрання, пікетування, піші ходи, демонстрації, мирні збори, тощо шляхом заборони громадянину Торуба Вадиму Миколайовичу та іншим суб`єктам, які реалізують права на мирні зібрання, проведення заходів з 4 липня по 9 липня 2012 року включно по вулиці Хрещатик, Майдан Незалежності, біля будівель Верховної Ради по вулиці Грушевського, Адміністрації Президента, Кабміну, центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" та на Європейській площі.

Рішення було прийнято на підставі позову представників Київської міської держадміністрації.

На прохання уточнити, які підстави були у суду забороняти протесті акції, працівник виконавчої служби зауважив, що в рішенні суду підстав не наведено.

З цим рішенням виконавча служба ознайомила учасників акції на захист української мови, що проходить біля Українського дому.
Категории: мовасуспільствоПокращувач Ж    
Комментарии (11)  
Воскресенье 1 июля 2012
Сообщение прочтено 870 раз

 З 1 липня, відповідно до закону про бюджет, прожитковий мінімум підвищили на 7 грн до 1044 грн, мінімальну зарплату на 6 грн 1102 грн, мінімальну пенсію — на 6 грн до 844 грн. 

Також згідно з документом на поточний рік заплановані ще декілька підвищень: розмір мінімальної зарплати становитиме з 1 жовтня — 1118 грн, з 1 грудня — 1134 грн. Прожитковий мінімум також зросте ще два рази: 1 жовтня — до 1060 грн, з 1 грудня — до 1095 грн. 


Категории: фінансиПокращувач Ж    
Комментарии (14)  
Пятница 8 июня 2012
Сообщение прочтено 1060 раз

5 червня під стіни парламенту "прихильники" російської мови прийшли не за ідею стояти, а за гроші. Після багатогодинної акції вони зізналися, що мокли за 160 грн.

"Спочатку ми взагалі не знали, за що ми йдемо. Нам просто сказали - мітинг. Мітинг за українську мову. А потім ми прийшли, нас закрили в цю залізну коробку (паркан навколо Ради), і потім сказали, за що (ми стоїмо) і не випускали. Гроші пообіцяли, але грошей немає взагалі", - повідомила одна з ошуканих "прихильниць" російської мови кореспонденту "Грошей".

Охочих заробити легку копійчину збирали по всій Україні. Зазвичай платять від 15 до 40 гривень за годину, але 5 червня обіцяли по мінімуму. "Прийшло смс-повідомлення, що 160 гривень (заплатять), в 9:00 (5 червня) збір біля колон стадіону Лобановського, нас всіх ведуть, а потім протягом години платять гроші. У результаті мітинг закінчився в 14:00, ми простояли до 16:00", - заявили "прихильники" ПР.

На питання, хто обіцяв розрахуватись за участь у акції на підтримку російської мови, молоді люди в один голос заявили: "Люди від Партії регіонів". Після мітингу натовп із сотні людей намагався виловити тих, хто обіцяв розрахуватись, але їх не вдалося видзвонити. "Якщо були на мітінгах, якщо обіцяли гроші заплатити, всі партії завжди платили, а це - партія президента, яка кинула школярів, студентів", - обурився один з "ошуканих".

Пізніше до групи молодих "захисників" російської мови підійшов агресивний молодик. Чоловік відмовився представитись, але присутність журналістів його дуже дратувала. Люди від нього вимагали гроші хоча б на повернення додому, але молодик проігнорував прохання. "Заради чого ви їдете на мітинг? Заради грошей? Ви всі їдете на мітинг заради грошей? Продажні люди. Продажні, ниці...", - звернувся невідомий до групи молодих людей.

Пізніше політичні найманці передзвонили журналістам і повідомили, що без камери агресивний невідомий дістав із кишені пачку грошей, декільком найвитривалішим мітингарям дісталося по 30 гривень на проїзд замість обіцяних 160 грн. На місці зібрання ошуканих найманців було приблизно 180 людей. Якщо помножити на 160 гривен виходить майже 30 тис. грн Саме стільки за один день заробили організатори акції. Таке нахабство здивувало навіть політтехнологів.

"Частина ціє суми, яка виділяється партією (на мітинги), поглинаеться спочатку політичним менеджментом цієї ж партії, потім сотниками, тисячниками, десятниками... Люди ці (мітингувальники) отримують уже залишки", - повідомив політтехнолог Олег Ахтирський.

Експерти визнають, що партії, які винаймають людей для участі в акціях, зазвичай виділяють гроші на "зарплатню", проте приблизно 80% грошей розкрадають посередники. У Партії регіонів від пікетчиків відхрестилися.

 

 


Категории: мовасуспільствоПокращувач Ж    
Комментарии (13)  
Вторник 29 мая 2012
Сообщение прочтено 398 раз

Державне авіаційне підприємство «Україна» Державного управління справами 22 травня уклало угоди з ТОВ «Центравіа» на послуги з оренди двох вертольотів Agusta AW та одного літака Falcon 900 на суму 8,10 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Оренда двох вертольотів Agusta AW – 139 (бортові номери UR-CRB та UR-CRG) коштуватиме 6,50 млн грн. Минулого року оренда одного такого вертольота коштувала7,50 млн грн.

Оренда літака Falcon 900 (бортовий номер UR-CRD) коштуватиме 1,60 млн грн. Минулого року за оренду цього літака авіапідприємство ДУСі заплатило 8,00 млн грн.

В обох випадках торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника». ДАП «Україна» пояснює це тим, що у державному реєстрі цивільних повітряних суден України вертольоти Augusta AW-139 і літаки Falcon 900, які відповідають встановленим вимогам з авіаційних перевезень вищих посадових осіб держави, є в розпорядженні лише ТОВ «Центравіа», а також ТОВ «Росьавіа» та ТОВ «Аеростар». Однак останні компанії надіслали «Україні» листи невказаного змісту, після яких авіапідприємство ДУС було змушено орендувати повітряні судна саме у «Центравіа».

Нагадаємо, Держупавління справами замовило ДАП «Україна» здійснення авіаперевезень в межах України на суму 4,71 млн грн. та здійснення авіаперевезень гелікоптерами на 18,31 млн грн. Окрім вищевказаних вертольотів та літака в розпорядженні «України» є ще два гвинтокрила Мі-8МТВ-1 та кілька літаків.

ТОВ «Центравіа» має засновниками донеччанина Павла Ковальова та віргінський офшор «Аеро холдінгс лімітед». На момент заснування фірми в 2007 році її засновниками бути ТОВ «Укркиївресурс» та Павло Литовченко, який брав активну участь в оборудці з отриманням земельної ділянки для резиденції «Межигір’я» Віктора Януковича. На нього було оформлено фірму «Танталіт», яка виступила офіційним орендатором 127 га землі в Вишгородському районі під Києвом поряд з 1,7 га, орендованими особисто Віктором Федоровичем. Зараз Литовченко є депутатом Київської облради.

 


Категории: фінансиПокращувач Ждосьє    
Комментарии (4)  
123...363738Вперед | Указать страницу