Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Пятница 7 октября 2011
Сообщение прочтено 194 раз

Фашизм, ксенофобия, нетерпимость и т.п. в Украине растут и ширятся, ширятся и растут. Это очевидно для всех, кто хоть изредка заглядывает в прессу. Куча прогрессивных (и не очень) политиков предупреждают о коричневой угрозе. Shocked

 Тьма общественных организаций брошена на борьбу с ней. Регулярно организовываются круглые столы (с фуршетами), дискуссионные клубы (тоже с фуршетами), образовательные курсы (с покрытием расходов участников за счет организаторов), – а фашизм всё равно растет и ширится. Проводятся выездные семинары (с полным обеспечением делегатов), выделяются целевые гранты, оплачиваются заграничные командировки, – а фашизм, опять же, неумолимо растет. За счет благотворительных фондов печатается пропагандистская литература, проводятся социологические исследования и общественные кампании, – но фашизм, черт его подери, страшными темпами растет и ширится, шотыбудешьтутделать.
 
...
Читать


Среда 14 сентября 2011
Сообщение прочтено 518 раз
Окружний адміністративний суд Криму задовольнив позови МВС та СБУ про негайну примусову депортацію до Росії лідера проросійської козацької організації «Соболь» Віталія Храмова.

Правоохоронні органи ініціювали його видворення за незаконне отримання українського паспорта та подвійне громадянство (sic !). Віталій Храмов одночасно є громадянином Росії та України.

Крім того, суд погодився із висновками обвинувачення, що громадсько-політична діяльність лідера «Соболя» «призводить до розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі у Криму, а його подальше перебування на території України становить загрозу громадському порядку».

Протягом ночі рішення суду, відповідно до якого Віталій Храмов не матиме права в’їзду до України протягом наступних п’яти років, було виконане.

Сам Храмов із вироком суду не погодився, назвавши його «політично вмотивованим». На його думку, уряд автономії в такий спосіб мститься йому за антивладні висловлювання.

Депортацію Храмова раніше підтримували лідери українських, єврейських та кримськотатарських організацій півострова.


Комментарии (4)  
Четверг 11 августа 2011
Сообщение прочтено 332 раз
 The Washington Post

Обама потурає Москві. Росія озброюється до зубів: незабаром буде підписана угода про закупівлю Росією чотирьох французьких кораблів «Містраль». Грузини та прибалти обурюються, а тим часом президент США робить поступки Москві і призначає на посаду американського посла в Росії вигідного Кремлю дипломата, пише Дженіфер Рубін у блозі на сайті американського видання The Washington Post.

Наступним послом США в Росії стане довірений радник Обами, який допомагав йому запроваджувати політику «перезавантаження». У неділю президентська адміністрація офіційно підтвердила, що Майкл Макфол буде призначений на ключову дипломатичну посаду замість Джона Баєрлі, який займав її з липня 2008-го року, пише Дженіфер Рубін.

Раніше, за правління Джорджа Буша, Макфол зі зневагою ставився до американської політики щодо Росії. Він говорив про проблеми Росії (авторитаризм та економічні негаразди) та звинувачував команду Буша.

У 2007 році під час свого виступу в комітеті з закордонних справ Палати представників Конгресу Макфол заявив, що політика Буша щодо Росії ґрунтувалась на трьох хибних припущеннях: «Путінські антидемократичні кроки були логічною та тимчасовою відповіддю на анархію 1990-х років, проте в довгостроковій перспективі його політика позитивна»; «навіть якщо Путін не поділяє наших цінностей, він раціональний прагматик, з яким можна мати справу»; «тісні особисті взаємини Путіна та Буша можна буде використати для того, щоб схилити російського президента у потрібний момент до правильних дій».

Минулого тижня був винесений вирок російському бізнесмену Михаїлу Ходорковському, що засвідчило про невтішний стан демократії у Росії.

Крім того, Росія здійснила найбільшу з часів Другої світової війни закупівлю озброєння.

Як повідомляє газета The Financial Times, Росія досягла домовленостей у спірній угоді з Францією про придбання чотирьох кораблів класу «Містраль».

У четвер на саміті «великої вісімки» Ніколя Саркозі заявив про те, що угода з Росією буде підписана за п'ятнадцять днів.

Деякі колишні радянські республіки, зокрема Грузія та балтійські країни, невдоволені укладенням цієї угоди, «остерігаючись, що Росія може застосувати потужні французькі кораблі для тиску на прибережні країни», зазначає авторка статті.

До того ж командуючий російським флотом заявив, що якби Росія мала «Містралі» у 2008-му році, то Грузія «програла б війну за 40 хвилин».

Дехто із американських сенаторів-республіканців вважає, що, уклавши угоду з Росією, Франція схвалила дії Росії під час російсько-грузинського конфлікту.

«Проте Обама думає, що він бачить наскрізь Дмітрія Медвєдєва. Вони об’єдналися, аби закрутити гайки Грузії», – пише Дженіфер Рубін.

Джош Роджин із Foreign Policy зауважив, що адміністрація Обами неодноразово заявляла, що не втручатиметься у російсько-грузинський конфлікт у питанні вступу Росії до Світової організації торгівлі. «Нині виявилося, що адміністрація, як і сам президент Обама, вже давно активно втручається у даний конфлікт», – повідомляє видання.

Головною ціллю «перезавантаження» відносин Америки та Росії є вступ останньої до СОТ. Проте цьому перешкоджає Грузія, яка вже давно невдоволена своєю північною сусідкою. Авторка статті нагадує, що російські війська окупували грузинські території Абхазії та Південної Осетії ще з 2008-го року. Грузія не дає згоди на вступ Росії до СОТ, доки та не піде на поступки у питанні контролю
Читать


Комментарии (2)  
Пятница 5 августа 2011
Сообщение прочтено 1119 раз

Австрієць Ніко Альм сфотографувався на права в незвичному образі. Якщо можна в хіджабі, то чому не можна з друшляком? Виявилося, що можна. Тепер друшлякових активістів побільшало

http://regmedia.co.uk/2011/07/14/niko_alm_licence.jpg

відео http://vdt.dw-world.de/index.php?v=ua&w=985&l=&o=0&p=1&i=0&start=0&end=0&o=0&f=FlashHigh


Комментарии (7)  
Сообщение прочтено 322 раз
На Європу впливає кремлівська параноя. Таку думку в інтерв’ю висловила колишня заступниця голови Ліберальної групи в ПАРЄ та колишня співдоповідачка Моніторингового комітету ПАРЄ щодо України Ганне Северінсен.

На запитання, які інструменти впливу на європейську політику має зараз Росія, вона відповіла:

«Основний інструмент очевидний – газ. Але на Європу впливає і якась кремлівська параноя. Владімір Путін, коли був президентом, стверджував, що Росія зазнала приниження у 1990-х. Я не думаю, що ми принижували РФ. Але Путін наполягав, що Європа не повинна втручатися у «сферу інтересів Росії», він створив ситуацію, в якій усім довелося розмовляти з ним тільки гарно. Як бачите, Рада Європи дуже мало обговорює ситуацію в Росії, хоча мусить більше критикувати, наприклад, відсутність свободи ЗМІ».


Комментарии (2)  
Воскресенье 3 июля 2011
Сообщение прочтено 1685 раз
Бійка була тривалою і кривавою. Приблизно 15 людей з числа козаків отримали серйозні поранення: у людей переламані руки і ноги, розбиті голови.
Масова бійка в Криму_1
У суботу, 2 червня, у Феодосії (Крим) відбулося масове зіткнення активістів російських козачих організацій та української міліції.

Конфлікт виник при спробі козаків повторно встановити на в'їзді в місто поклонний хрест. Напередодні цей хрест був демонтований за наказом влади, оскільки він викликав невдоволення кримсько-татарського меджилісу.

Як розповів отаман Сергій Юрченко, рішення про відновлення хреста було прийнято вранці в суботу у Феодосії, де зібралися козаки зі всього півострова.

"Було прийнято рішення повернути хрест, демонтований владою. Козаки і православні віруючі пройшли строєм з хрестом через всю Феодосію. Зібралося приблизно 300 людей. Однак на місці, де раніше стояв хрест, нас зустрів спецназ української міліції у повній екіпіровці - в касках, із спецзасобами, з щитами і собаками. При спробі пройти зав'язалася бійка. З боку міліції в ній брало участь приблизно 600 правоохоронців", - сказав Юрченко.

За його словами, бійка була тривалою і кривавою. Приблизно 15 людей з числа козаків отримали серйозні поранення - у людей переламані руки і ноги, розбиті голови.

Юрченко наголосив, що міліції вдалося затримати 10 козаків.

"Тоді решта перекрили дорогу автозаку, вимагаючи звільнити товаришів. На нашу вимогу затриманих оглянув лікар, який заявив, що люди в крові, їх потрібно везти в лікарню, а не в міліцію. Зараз медики зашивають рани у постраждалих", - сказав Юрченко.

Водночас за словами Юрченка, поклонний хрест, що послужив причиною конфлікту, все-таки був повторно встановлений, проте в 10 метрах від запланованого місця.

На даний момент, уточнив отаман, на місце інциденту прибуло керівництво міліції Криму, СБУ, влада Феодосії.

"Проводяться переговори. Від козаків вимагають покинути місце. Після цього, очевидно, хрест буде знесений знову", - сказав Юрченко.

Відзначимо, вперше поклонний хрест у Феодосії встановили 4 травня, не дивлячись на заборону влади. Проте 1 липня омонівці знесли його, що і викликало невдоволення місцевих жителів.Комментарии (21)  
Четверг 23 июня 2011
Сообщение прочтено 358 раз

Бутафорські євреї (насправді представники проросійських радикальних організацій), які приїхали до Львова 21 червня, щоб як і 9 травня потовктися на могилах (вони це називають "поприбирати могили" або "помолитися за загиблих"), цього ж дня спакували валізи. Як стало відомо, співробітники правохоронних органів м`яко так зустріли їх, пояснили, що всі заходи заборонені судом та особисто провели на залізничний вокзал, щоб відправити додому. Особисто. А ще нам вдалося дізнатися, що кілька сотень провокаторів зупинили ще, коли вони збиралися виїжджати з Одеси. Ось так, вміють наші правохоронці бути із своїм народом, коли хочуть або коли цього хоче Президент. Бо для провокації потрібні не двоє, як стверджують політтехнологи, маючи на увазі провокатора та провокованого. Окрім згаданих потрібні ще влада та силові структури, які цю провокацію підігрівають та дооформлюють. Принаймні, на 9 травня було саме так.

Невідомо, що допомогло зрозуміти владі, що не можна давати використовувати власні міста для тренувань іноземних спецслужб. Але виглядає так, що цього разу операція під назвою друга серія провокацій "одеські євреї їдуть до Львова" завершилась пшиком.

Не вкилючено, що свою роль зіграли представники дипломатичного корпусу. Якраз напередодні 22 червня з Олегом Тягнибоком зустрічалися представники західних держав. На офіційному ресурсі «Свободи» було написано, що вони обговорили «політичну ситуацію».  Можна здогадатися, що посли хотіли почути позицію лідера «Свободи» щодо подій 9 травня та 22 червня. І, ймовірно, його бачення здалося їм цілком переконливим. (Цікаво, що в цей самий час відбулася спроба дискредитувати членів  «Тризуба» в очах європейстких організацій. 22 червня з’явилася інформація, що вони пікетували офіс Ради Європи. «Тризуб» блискавично заперечив це звинувачення. Не виключено, що до дискредитації причетна влада, яка помітила співпрацю дипломатичного корпусу із львівською спільнотою та націоналістами).

Враховуючи, що напередодні 22 червня КС виніс рішення про заборону офіційного використання червоного прапора, можна припустити, що частина оточення Президента переконала його згорнути (або відкласти, ще побачимо) реалізацію технології розколу по лінії «нацистський захід – радянський схід».  Знаковою подією є і те, що сестра голови Адміністрації Президента поскандалила в ПАРЄ із росіянами, протестуючи проти включення України у доповідь про неонацизм. 

Міліція пильнує за порядком біля Меморіалу Слави у Львові. 22 червняМожливо, оточення Президента зрозуміло, що прояви так званого «неонацизму» та використання тоталітарної символіки (встановлення пам’ятників Леніну та вихваляння Сталіна) однаково гріховні в очах європейської спільноти. Варіантів може бути безліч.Аж до того, що для здійснення провокацій вже не знаходиться виконавців, бо робота настільки брудна та непопулярна. А можливо, просто росіянам забракло грошей.  Але незаперечним є той факт, що одеських "євреїв" зі Львова кого відправили, а кого не пустили. А вони, зауважте, промовчали. Ніяких істерик. Тобто переконували їх потужні особи і потужними аргументами.

ЮРІЙ ШУХЕВИЧ ТА СПРАВЖНІ ЛЬВІВСЬКІ ЄВРЕЇ

Але хотілося б зупинитися на
Читать


Комментарии (2)  
Понедельник 20 июня 2011
Сообщение прочтено 947 раз
Народний депутат України, президент Українського єврейського комітету Олександр ФЕЛЬДМАН назвав провокаторами «єврейські» організації, які подали заявку на проведення 22 червня мітингу в Львові, і закликав легітимні єврейські організації публічно засудити подібні політичні спекуляції.

Як повідомили УНІАН у прес-службі депутата, О.ФЕЛЬДМАН вважає, що подібні провокаційні акції не мають нічого спільного ані з єврейською громадою, ані з боротьбою з антисемітизмом і фашизмом, ані з пам`яттю жертв Великої Вітчизняної війни. На його думку, це груба спроба дискредитувати єврейську громаду, втягнути Україну в розкручування міжрегіонального і міжнаціонального протистояння.

О.ФЕЛЬДМАН також звернувся до єврейських громад і релігійних лідерів із закликом відзначити 22 червня молитвою у пам’ять про жертви фашизму.


 Львівська міська рада підготувала позов до суду щодо заборони заходів у місті 22 червня. Зокрема, начальник юридичного управління Гелена ПАЙОНКЕВИЧ заявила, що позов буде направлено до Львівського окружного адміністративного суду, оскільки міська рада одержала дві заявки на проведення заходів у Львові 22 червня в один час і в одному місці: від Комітету «Євреї проти антисемітизму» і громадської організації «Євреї проти Гурвіца», а також громадської організації «Сокіл».

Комментарии (12)  
Пятница 17 июня 2011
Сообщение прочтено 1626 раз
Громадська організації – Комітет «Євреї проти антисемітизму», «Євреї проти Гурвіца», інші громадські організації та партії мають намір провести 22 червня у Львові на пагорбі Слави антифашистський мітинг.


Відповідну заявку, ці громадські організації надіслали Львівській міській раді. Захід на пагорбі Слави у Львові «Євреї проти антисемітизму» та «Євреї проти Гурвіца» хочуть розпочати 22 червня о 4.00, завершити планують о 24.00. Окрім цього, організатори зазначають, що під час заходу буде використовуватись звукопідсилювальна апаратура.

Захід проводитиметься «проти політики фашизму, антисемітизму і голокосту в пам’ять жертв радянського народну і всього людства, в пам'ять євреїв, загиблих в єврейському гетто, концтаборах від рук нелюдів – українських націоналістів, шухевичів, бандерівців, і інших фашистських покидьків».

Організатори прогнозують, що в заході візьмуть участь 150 осіб.

«Користуючись підпунктом 3 пункту «б» частини і статті 38 закону України «Про місцеве самоврядування» прошу повідомити ЛМУ УМВСУ у Львівській області для забезпечення громадського порядку та безпеки учасників мітингу», – йдеться в документі.

Звернення підписав голова Комітету «Євреї проти антисемітизму» Р.І.Центер.


 22 червня «свободівці» Львова вийдуть на вулиці з плакатами про розстріли НКВД та з інформацією про Другу світову війну від «незаангажованих істориків». Львівські комуністи цього дня підуть на меморіальні кладовища і могили. Також до Львова цього дня мали намір приїхати російські політики та голова Харківської ОДА Михайло Добкін.

http://zaxid.net/newsua/2011/6/17/130501/ъ

http://zaxid.net/images/news/thumb/ArticleImage_2_Thumb_95156.jpg

 

Комментарии (29)  
Вторник 10 мая 2011
Сообщение прочтено 1475 раз

У смт. Березівка Одеської області 2 травня священик УПЦ Московського патріархата Петро Ляшик публічно звинуватив греко-католицького священика отця Ігоря Войтовича в "оскверненні православних могил" та вигнав його з кладовища, куди отець Ігор був запрошений родичами померлих для відправлення служби на могилах.

 За свідченням очевидців, 2 травня священик УГКЦ Ігор Войтович, згідно давній традиції, був запрошений віруючими провести ряд молебнів на кладовищі смт. Березівки.

Отець Ігор, проходячи від могили до могили, зустрів священика УПЦ МП Петра Ляшика і привітав його традиційним «Христос Воскрес»! Замість відповіді отець Петро став публічно звинувачувати отця Ігоря в «оскверненні могил православних» і загрожувати великими неприємностями, маючи на увазі, в тому числі, фізичне насильство. Священик УГКЦ не став відповідати на звинувачення і продовжував молитися. Проте православний священнослужитель розпорядився приставити до отця Ігоря конвой з двох осіб, які йшли за греко-католицьким священиком і відганяли людей.

Незважаючи на обурення віруючих, "конвой" продовжував робити свою роботу, в результаті чого священик Ігор Войтович змушений був покинути кладовище.

За словами отця Ігоря, родичі покійних запрошують на кладовище такого священика, якого самі бажають.

Священик УГКЦ Ігор Войтович є настоятелем приходу Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького. Священик УПЦ МП Петро Ляшик служить настоятелем храму Святого Миколи Мірлікійського.

У селищі міського типу Березівці Одеської області проживають греко-католицькі родини, депортовані свого часу з території Західної України.

 


Читать

Комментарии (17)  
Назад1234567Вперед | Указать страницу