Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Среда 1 декабря 2010
Сообщение прочтено 222 раз

Майдана-2 не будет потому, что дураков уже не осталось. Их уже развели как лохов, обманули, поимели и выбросили на свалку истории. В стране нет никаких волнений. Рассказы об этих волнениях – это воспаленный ум идиотов, пытающихся сжечь дом, в котором живут. Для того, чтобы найти какого-то таракана. Лишь бы они сами не сгорели в том огне, на котором они хотят погреть руки.

Вадим Колісниченко,
пророк народний депутат України
...
Читать

Воскресенье 28 ноября 2010
Сообщение прочтено 1081 раз

За кілька тижнів деякі тези банкіра і політика Tіло Сарацина спровокували найгарячішу за останні роки загальнонімецьку дискусію. Сарацин заявив, що найбільш населена країна Західної Європи дурнішає через мусульманських мігрантів, які не хочуть і не в змозі інтегруватися в Німеччину, але при цьому мають набагато більше дітей, ніж німці. Доки ліві та праві політичні сили намагаються зрозуміти, як ставитися до ідей Сарацина, народ активно купує книжку «Німеччина самоліквідовується» колишнього члена правління Федерального банку. Книжка, яку багато хто вважає вибухонебезпечною для німецького суспільства, перевидається вже чотирнадцятий раз, кількість проданих примірників — понад 650 тисяч, хоча на ринку цей несподіваний бестселер лише з 30 серпня.

Слова Сарацина проти мусульманських мігрантів були далеко не першими на цю делікатну тему, але саме його думка — «Німеччина дурнішає» — започаткувала тривалі політичні дискусії. «Турки захоплюють Німеччину так само, як косовари захопили Косово: за рахунок високої народжуваності», — одне з відомих положень Сарацина. Вірність ідеям, зібраним у гучній книжці, автор підтвердив у кількох інтерв’ю. Підкидаючи дров у вогонь, Тіло на сторінках Welt am Sonntag заявив, що «в євреїв є певний ген, який відрізняє їх від інших народів». Хоча Сарацин і пояснив, що не хотів цим сказати нічого поганого про євреїв, після скандального інтерв’ю до числа його критиків увійшли практично всі більш-менш авторитетні правозахисні організації Німеччини.

Тіло Сарацин дорого заплатив за свою радикальність: із 1 жовтня він офіційно відсторонений від посади члена правління Федерального банку Німеччини. Указ про відставку Сарацина президент Німеччини Крістіан Вульф підписав уже в середині вересня. До того ж соціал-демократична партія Німеччини (СДПН), якій Сарацин був вірний тридцять шість років, запропонувала йому добровільно залишити її ряди. Але той відмовився, і тоді був запущений процес виключення славетного дисидента з партії. Та навіть без бундесбанківських і есдепенішних посад Сарацин і його тези на мігрантські теми не дають Німеччині заспокоїтися.

Важливий хід у дискусії був за прем’єр-міністром Баварії і главою ХСС, одним із найвпливовіших політиків країни Хорстом Зеєхофером, який в інтерв’ю тижневику FOCUS сказав: «Очевидно, що мігранти з іншого культурного середовища, як, наприклад, із Туреччини чи з Близького Сходу, інтегруються важко. З цього я роблю висновок, що нам не потрібні додаткові мігранти з іншого культурного середовища». Усього кілька тижнів тому такі висловлювання навіть із вуст дуже консервативного політика викликали б справжню бурю в німецькому суспільстві. Але Тіло Сарацин настільки змінив правила гри, що хоча по Зеєхоферу й били важкі знаряддя, особливо з лівого та зеленого флангів, ніхто з критиків баварського прем’єра не вимагав його політичної екзекуції, яка була б неминуча в Німеччині «до Сарацина». А ще Зеєхофер сказав: «Мульті-культі мертва. Мертвіше не буває». Його слова підтвердила канцлер Ангела Меркель на з’їзді молодіжної організації ХДС, заявивши, що спроба побудувати мультикультурне суспільство в Німеччині «повністю провалилася».


Читать


Комментарии (8)  
Вторник 23 ноября 2010
Сообщение прочтено 654 раз
Соборная мечеть Санкт-Петербурга не смогла вместить всех верующих, пришедших на минувшей неделе отпраздновать Курбан-байрам. В результате ближайшие дороги и газоны превратились в молельные места для более чем сорока тысяч мусульман (на фото — молитва на питерском проспекте). Отмечая праздник, верующие совершали традиционные жертвоприношения, порой смущая видом умерщвленных барашков петербуржцев других конфессий и атеистов. Праздник на берегах Невы, впрочем, прошел без эксцессов. За порядком следили 500 милиционеров.


Комментарии (7)  
Суббота 20 ноября 2010
Сообщение прочтено 190 раз

 Сергій РАХМАНІН

 А спробуймо бути поблажливими до них. Зрештою, лише одиниці гідні того, аби фінал їхнього короткого життя став початком безсмертної легенди. Погляньмо в лукаві очі правди: серед тих, кого ми обрали своїми політичними повіреними, таких може не виявитися взагалі. Не кожному до душі шлях воїна, не кожному до серця шлях праведника, не кожному до снаги ноша реформатора. Поодинокі борці з антинародним режимом марять Вальхаллою. Небагатьом піклувальникам за народне щастя не дають безтурботно спати ночами людські біди.

Негоже округлювати очі: хіба не було зрозуміло, що для чинної влади урізання надбавок дітям війни буде такою ж природною річчю, як і купівля гламурного вертольота за рахунок платників податків. Не відчуваючи нашої сили, вони не бачать сенсу соромитися своїх слабкостей. Нині має рацію той, хто слухається не букви Конституції, а помаху правої руки депутата Чечетова (за чиїм сигналом, як відомо, голосує фракція Партії регіонів, а з нею — і вся парламентська більшість).

У переддень Дня свободи слуги народу з заповзятою легкістю схвалили нові конституційні зміни. Щоб вони набрали сили Основного Закону, знадобиться ще одне голосування — на початку наступного року. Але за цим, схоже, затримки не буде.

Все, що сталося минулого тижня, було легко прогнозоване, і перебіг подій заздалегідь передбачений. Нагадаємо, що відновлення дії Конституції в редакції 1996 року стало приводом до суперечок про терміни проведення нових парламентських виборів. Центрвиборчком як безпосередній організатор таких кампаній законослухняно звернувся в Конституційний суд по роз’яснення. Проте відповіді не удостоївся. Зате КС виявився більш чуйним до прохання депутатського корпусу. Місяць тому парламент подав на експертизу свіжий варіант конституційних змін. У ньому було прописано так звану схему уніфікації термінів повноважень президента, Верховної Ради, парламенту АРК, місцевих рад, мерів міст, сільських та селищних голів. Після затвердження цього нововведення їхня каденція становитиме п’ять років. Попутно автори проекту пропонували збагатити перехідні положення Конституції уточненими термінами проведення нових парламентських і наступних президентських виборів. Днем голосування за главу держави було визначено останню неділю березня 2015 року, датою обрання Верховної Ради VII скликання — останню неділю жовтня 2012 року.

Конституційний суд у четвер схвалив депутатські ініціативи, не виявивши в документі порушень і обмежень прав та свобод людини і громадянина. Суть висновків КС (який, за дошкульним зауваженням одного відомого правознавця, неухильно перетворюється на «стіл замовлень») була відома заздалегідь: уже в понеділок ще не оприлюднений вердикт кулуарно обговорювали кровно зацікавлені в ньому депутати. Бог суддям суддя. Поговоримо про народних представників.

Більшість парламентаріїв (коли поруч не було камер, диктофонів та інших записуючих пристроїв) не робили таємниці з того, що воліють обиратися в жовтні 2012-го.
Читать


Пятница 12 ноября 2010
Сообщение прочтено 1604 раз

Міністр з соціальних питань земельного уряду Баварії Крістіна Хадертхауер (Christine Haderthauer) зажадала від мігрантів вивчити німецький за рік, інакше погрожуюи зрізати соціальну допомогу.

"Кожен, хто живе у нас, повинен говорити нашою мовою. Той, хто не знає мови, повинен її вивчити і при цьому протягом року", - заявила Хадертхауер.

Міністр назвала неприйнятною ситуацію, коли привезена з-за кордону дружина іммігранта роками живе у ФРН, не працює, займаючись виключно вихованням дітей, і при цьому не говорить німецькою.

Крістіна Хадертхауер висловилася за посилення тиску на мігрантів, щоб підштовхнути їх до активнішої інтеграції в німецьке суспільство. За її словами, перш за все, це стосується тих, хто одержує соціальну допомогу: якщо протягом року вони так і не опанували німецькуу, соціальна допомога мала бути урізана.

Міністр з соціальних питань Баварії заявила, що відповідальність за успішну інтеграцію лежить не на владі, а в першу чергу на самих мігрантах. "У минулому ми недостатньо чітко акцентували цей аспект", - заявила Хадертхауер, додавши, що держава зі свого боку повинна надати всім охочим інтегруватися необхідні можливості у вигляді мовних і країнознавчих курсів.


Комментарии (15)  
Среда 10 ноября 2010
Сообщение прочтено 451 раз
Майже 50 тисяч німців підтримали своїми підписами ініціативу надати німецькій мові конституційний статус. Критики вважають її недоречною, а об'єднання мігрантів стурбовано стежать за розвитком, передає Німецька хвиля.

 «Німецька - мова Федеральної Республіки Німеччини» - речення приблизно такого змісту бажають бачити в конституції ФРН представники Об'єднання за німецьку мову, які стали ініціаторами збирання підписів.

Головним аргументом на користь «мовної зміни» німецькій конституції є той факт, що англійську дедалі частіше використовують у таких важливих сферах, як наука і техніка. «Якщо за німецькою буде зафіксовано конституційний статус, то ставлення до неї буде іншим», - переконує Хольгер Клатте, речник Об'єднання німецької мови.

Майже півсотні тисяч підписів на підтримку ініціативи, які у вівторок передали в Бундестаг, вдалося зібрати не без впливової медіа-підтримки.  А два роки тому ініціатива отримала ще й політичну підтримку від Християнсько-демократичного союзу, партії канцлера ФРН.


Комментарии (2)  
Вторник 21 сентября 2010
Сообщение прочтено 368 раз
Західна карикатура на російську експансію в Грузії

«Хрестом і мечем» – не лише назва історичного роману популярного польського письменника Сенкевича та знятого за його мотивами блок-бастеру, а і принцип захоплення нових територій та поневолення народів, яким користувались – і користуються досі – держави з мисленням імперій. Незалежно від того, чи ідеться саме про меч або ж про хрест, принцип залишається єдиним: захоплюй і владарюй! Сучасний світ, звинувачений у глобалізації та нівелюванні національних цінностей, насправді підготував чудове підґрунтя для нео-імперського розвитку. І не кожна з держав, далека від подібної ідеології, готова боронити «честь, славу і народ»…

 

Чий привид блукає по Європі?

Свого часу, десь із сотню – півтори років тому, Європою блукав привід комунізму. Спроба надати йому матеріального вигляду закінчилася трагічно: ідеологи СРСР і Третього Рейху спробували утворити комуністичне суспільство, використовуючи диктаторські методі і тоталітарну машину масових репресій. Тож переляканий привід комунізму вирішив за краще зникнути. Натомість, після краху тоталітарних режимів, в Європу дочалапав, вибравшись з кремлівських підмурків, привід імперіалізму. Із модерним префіксом «нео», але із старовинною ідеєю конструювання сучасних імперій на руїнах імперій старих. Ні, навряд чи нинішні імперіалісти міркують категоріями, притаманними Габсбургам чи Романовим – їм ближчі Рокфеллери і Ротшильди, а також «нео імператори» нашого часу – Гейтс і Мердок. Тож ідеться про імперію «Газпрому» укупі з ФСБ, яка «ковтає» не тільки Україну, але і Європу, використовуючи енергетичний тиск, економічні та фінансові махінації, політичний шантаж і, як колись це робила імператриця Катерина Друга з українськими (козацькими) старшинами, звичайнісінький потяг окремих політиків та впливових чиновників до красивого багатого життя. «Не бачу, аби ситуація з корупцією в українських умовах ідеологічно змінилась від часів царювання Романових – просто значно, у тисячі разів, збільшились суми, пропоновані окремим політичним та державним діячам за ту чи іншу послугу», – визнає професор Богдан Гаврилишин. А керівник школи політ аналітики Києво-Могилянської академії Олексій Гарань навіть не упевнений, що змінилась на краще «якість політичної еліти України»: «У порівнянні з Польщею, Грузією, країнами Балтії якість, рівень професіоналізму та патріотизм наших чиновників і політиків – просто поза критикою, поза межею… Для них, за дуже рідким винятком, поняття «інтереси держави», «інтереси народу» є порожнім звуком – натомість, уся їхня діяльність спрямована на захист власних інтересів». Звичайно, будь-який нормальний імперіаліст, колоніаліст чи ще якийсь «іст», з модерним префіксом «нео» або і без нього, скористається нагодою і спробує «відтяпати» якийсь добрячий шматок від України, або ж просто її «захопити в економічний полон». І зовсім не обов’язково зразково-показово «перекривати кран», просто через свою людину або підставну компанію купити те, що хочеш. Тим більше, що в Україні досі є об’єкти, виробничі комплекси або цілі галузі, які, так би мовити, чекають на освоєння – від вугільних копалень до електроенергетики, від агропромислового комплексу до інноваційних розробок. Влада ж в Україні така, що з нею завжди можна домовитись – а можна просто її (владу) ставити перед фактом, що вже процес купівлі – продажу відбувся (приклад «Луганськтепловозу», можливо, набрид, але ж що було, те було…).

Але чому ми лише над українськими проблемами міркуємо?! Он, той же «Газпром»
Читать


Комментарии (1)  
Воскресенье 18 июля 2010
Сообщение прочтено 257 раз
«Айсберг» Рабинович
Владимир Левин, Нью-Йорк
Отчего всё происходит? Конечно, от недостатка спасительной
строгости. Если бы, например, своевременно было бы прибегнуто
к расстрелянию, то и общество было бы спасено, и молодое
поколение ограждено от заразы заблуждений.
М. Е. Салтыков-Щедрин, «Дневник провинциала»

...
Читать

Назад1234567 | Указать страницу