Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Воскресенье 13 октября 2019
Сообщение прочтено 106 раз

.


Категории: прєкрасне    
Это сообщение написано также в: Music (0 комментариев)
Комментарии (1)  
Четверг 10 октября 2019
Сообщение прочтено 95 раз

.


Категории: прєкраснедосьє    
Комментарии (1)  
Среда 9 октября 2019
ex-libris | 2019-10-09 15:42:27 Україна мій дім
Сообщение прочтено 111 раз


Категории: прєкраснесвіт    
Пятница 4 октября 2019
ex-libris | 2019-10-04 23:12:33 Арія Ківи
Сообщение прочтено 982 раз
.

Категории: музичкапрєкрасне    
Комментарии (30)  
Суббота 28 сентября 2019
Сообщение прочтено 98 раз

..


Категории: музичкапрєкрасне    
Понедельник 23 сентября 2019
Сообщение прочтено 559 раз


Америка бабі Галі не сподобалася з перших хвилин. З моменту, коли митники конфіскували з її валізи чималий шмат сала. Звичайно ж, донька її попереджала і наказувала в жодному разі нічого не везти з їжі, але звідки ж бабі було знати, що її, дбайливо замотаний в целофанові пакети, заклеєний скотчем і знову замотаний в товсту льняну скатертину, скарб знайде здоровенний пес, який кинувся на бабину картату валізу так, наче все своє собаче життя марив тим бабиним салом. Лише сльози і вмовляння врятували бабу Галю від безглуздо великого штрафу.

Виснажена довгим перельотом баба Галя не помітила як десь загубила лівий босоніжок. Отаку перелякану, заплакану і в одному мешті її й зустріли донька, зять і онуки. Пізніше онуки дражнитимуть її: "баба Галя привезла сала, а як від пса тікала загубила сандаля". З зятем Василем в Галини також не склалося з самого початку, з моменту коли сівши в авто і зачинивши двері вона почула від нього: "та шо ви так бахкаєте, ви вже не в своєму селі і це вам не жигулі".

Зять взагалі був хлопець наче і непоганий - працьовитий і сім'янин порядний. Працював водієм далекобійником, але чомусь сказав Галині що працює трокістом. Чому трокістом, а не водієм Галина так і не второпала, але вирішила що мабуть щоб виглядати солідніше в очах оточуючих.

Приготувавши вечерю, Галина казала дочці: йди клич свого танкіста їсти. Василь якийсь час нервувався але згодом змирився що теща кличе його танкістом. При будь- якій нагоді він дорікав тещі: "Ви гадаєте що тут так легко? Ви знаєте, скільки я плачу за моргідж, іншуренс, есесмент? Я валю стрейтами від делівері до делівері, ще й за тікети лоєрам плачу щоб рекорд не зафакапати". Інтуїтивно Галина усвідомлювала, що зять говорить українською, але нічого не розуміла, тому не могла запропонувати жодного аргументу на свою користь.

Галина нудьгувала і сумувала за селом, за лісом, за козою, курми і навіть за дурнуватою скаженою сусідкою Валькою. Вночі їй снилося як вона повертається в своє село, сідає на лавку біля черешні і махає рукою Вальці, яка їй тицяє дулю і каже: "чого ти сюди приперлася, американка вссяна". Але, на жаль, Галину в тому селі вже ніхто не чекав а її хату купив Вальчин племінник.

Щоб хоч якось розвіятися, Галина багато ходила містом пішки. Спочатку вулиці Чикаго діяли на неї гнітюче, але згодом в тих, здавалося б, сірих і одноманітних будинках, вона почала бачити якусь невідому раніше красу. Непомітно для самої себе вона могла зупинитися і довго розглядати графіті або старий металевий міст. Щоразу вона заходила все далі і все менше хотіла повертатися додому.

Одного вечора, підкорюючись невідомому їй імпульсу, вона зайшла в двері закладу, який виглядав як ворота в пекло і навіть музика звідти лунала пекельна. Це був бар переповнений грізного вигляду чоловіками і жінками одягненими в шкіряний одяг. Галина підійшла до стійки бару і сказала одне з небагатьох слів яке вона встигла вивчити англійською: дрінк!

Додому Галина їхала надзвичайно гучним мотоциклом тримаючись за спину Дона Хорхе, чорноокого красеня, що весь вечір їй щось жваво розповідав підкручуючи сиві вуса. На спині шкіряної жилетки він мав напис "BANDIDOS", а обличчя прикрашали шрами і татуювання під правим оком в вигляді краплинок сліз.

З того вечора Галина майже не ходила на прогулянки пішки, бо за нею заїзжав Дон Хорхе на своєму Harley FXSTB Night Train, чий звук двигуна Галина могла легко відрізнити від будь якої іншої моделі. Цей звук будив танкіста Василя і бентежив сусідів, які подейкували, що Дон Хорхе був страшним чоловіком, бувшим тілоохоронцем самого Пабло Ескобара і що його розшукує ФБР.

Василь тиснув на доньку Галини, щоб вона поговорила з мамою і переконала її взятись за розум. Донька ж робила вигляд, що лиха на Галину, хоча на справді, знаючи важке життя і раннє вдівство матері, раділа за неї і навіть заздрила такому бунтарству. Одного вечора Галина зібрала свої речі в валізу і сказала, що їде жити до Дона Хорхе.

Донька плакала,
Читать


Категории: прєкрасне    
Комментарии (21)  
Пятница 20 сентября 2019
Сообщение прочтено 196 раз

.

 


Категории: прєкрасне    
Комментарии (13)  
Сообщение прочтено 80 раз

Как стало известно «Говорит Москва», в одной из своих проповедей митрополит Калужский и Боровский Климент сказал, что в изучении большого числа иностранных языков есть духовная опасность.

«Почему кому-то приходится бороться со страстью алкоголизма, и для него будет личным достижением выпить не шесть рюмок, а пять. А другой человек, из семьи полиглотов, в это время учит шестой иностранный язык. Какие разные судьбы! И судьба второго, на внешний взгляд, привлекательнее.

Но если смотреть с точки зрения спасения, Господь не будет с нас спрашивать: сколько мы знаем иностранных языков и в каком объёме. Или умеем ли мы решать интегралы, извлекать в уме корни из больших чисел и так далее. Эти навыки нужны исключительно для земной жизни. Да, лучше учить иностранный язык, чем пьянствовать, наркоманить или блудить. Но и тут есть своя духовная опасность, например, впасть в гордость, решить, подобно приточному фарисею, что «я не таков, как прочие человецы». Все выпивают и транжирят время, а я развиваюсь. Неизвестно, что опаснее для духовной жизни».

Священнослужитель также добавил, что спрос с людей, склонных к алкогольной зависимости из-за наследственных черт,  гораздо меньше, чем с «человека, который рос в благополучной семье» и знает «шесть языков».

Митропролит заявил об этом в преддверии Всероссийского дня трезвости - впервые он был проведен в 1913 году по инициативе служителей православной церкви.

https: //govoritm oskva.ru/n ews/173008 /?fbclid=I wAR3DNAyO- pC8sZobPE- 2_J40FvJnQ OTkDtwMVYD YY7BrSLhxt TRxDQAXH7U


Категории: прєкраснеруssкій мір    
Комментарии (3)  
Вторник 10 сентября 2019
Сообщение прочтено 62 раз

Це не повний склад військового оркестру 194-го понтоно-мостового полку, котрий дислокований у Новомосковську. 
У 2014 році побіля Славянська, виконавши вранці наш гімн, ці хлопці брали до рук зброю. 

Категории: музичкапрєкрасне    
Пятница 6 сентября 2019
ex-libris | 2019-09-06 11:40:03 Поярков - киця
Сообщение прочтено 103 раз

колись давно. на нашому побаченні Серьожа був зело нудний, не те, шо тепер.Категории: підарасипрєкраснелікнеп    
Комментарии (3)  
123...313233Вперед | Указать страницу