Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Среда 9 февраля 2011
ex-libris | 2011-02-09 15:46:25 Сучасні герої
Сообщение прочтено 565 раз

ГДЕ КАБЕЛИ, БЛ***?! Як розмовляє, бл***, герой України, бл***, член, бл***, партії регіонів, бл****. ВІДЕО, бл***

Це вам не Бандера та інші "герої не бухали". Цей герой України, член "Партії регіонів", колишній депутат Верховної Ради Леонід Байсаров проводить робочу нараду з колективом свого підприємства. Леонід Байсаров обрав правильну стратегію просування в інтернеті, відому під загальною назвою "просрали всі полімери".

Його мова трохи більш ніж наполовину складається із слів "блядь" і "сука".

Леонід Байсаров, за даними вікіпедії - країнський політик і промисловець; генеральний директор ВАТ «Вугільна компанія «Шахта "Красноармійська-Західна № 1"»»; президент Благодійного фонду «Надія» (з 1998 р.); член Партії регіонів.

З квітня 2002 по березень 2005 — Народний депутат України 4-го скликання, обраний по виборчому округу № 49 (Донецька область)., висунений виборчим блоком політичних партій «За єдину Україну!». Член фракції «Єдина Україна» (травень — червень 2002 р.), член фракції «Регіони України» (червень 2002 р. — вересень 2005 р.), член фракції Партії регіонів «Регіони України»

 

 

 

А ось перше, що видає гугл як пов'язане відео - класика цього самого жанру Барабанцева:


Категории: суспільствоПЦпроффесіонали    
Комментарии (1)  
Суббота 5 февраля 2011
Сообщение прочтено 958 раз


Категории: ПЦ    
Комментарии (8)  
Четверг 20 января 2011
Сообщение прочтено 1490 раз
Незважаючи на спроби преси хоч трохи виправити повний провал візиту Януковича до Японії, це не вдається.

З президентом України, не зустрівся жоден міністр, жоден губернатор і навіть мер м.Токіо не прийшов на ранковий сніданок, під час якого Янукович зустрічався з головою ГРОМАДСЬКОЇ організації, що займається вивченням ринку і видачею рекомендацій. Не прийшли на зустріч і мери Кіото і Осаки, а це дуже впливові люди.

Вдалося умовити імператора на символічну зустріч, під час якої Янукович завдав образи в особі імператора всьому японського народу. Він перший протягнув руку і не зробив символічного поклону.

Це не дрібниця для японця – такого не дозволяв собі жоден іноземний керівник.

Але ще гірше, що за повідомленням газети "Хоккайдо сімбун", Януковича відмовлялися супроводжувати навіть японські поліцейські.

Чому так сталося, що візит президента України перетворився на ганьбу для всієї країни України?

Відповідь проста. Японці не українці.

Крадіжка є дуже тяжким злочином, а сам злодій назавжди затаврований суспільством. Тим більше двічі злодій і бандит. З таким ніхто не спілкуватиметься.

Японські поліцейські-офіцери – найчесніші у світі і на відміну від українських, НІКОЛИ не повісять у себе в кабінеті портрет злодія, навіть якщо він став президентом.

Для японців та зверхньо-панська поведінка, яку продемонструвала українська делегація, є за суттю огидною. І справа не тільки в Сінкасее, коли Янукович викупив у компанії цілий вагон, а й багато інших фактів.

Японська преса зробила з Януковича посміховисько, нагадавши про його злодійства і судимості, яхти та вертольоти, панський спосіб життя і Межигір'я, вкрадені мільярди – ним і його дітьми, а також про те, що він син зрадника і дезертира, який відмовився захищати свою Батьківщину і добровільно став на службу ворогу.
_________________________
Хтось іншу інфу має ?

Категории: суспільствоПЦсвіт    
Комментарии (15)  
Вторник 18 января 2011
Сообщение прочтено 702 раз

Як повідомляв ГРАД, 13 січня під час допиту «тризубівця» Ростислава Винара слідчим ГУ МВС України в Дніпропетровській області, з’ясовувалася його причетність до вбивства бізнесмена В’ячеслава Брагінського. В розпорядженні ГРАДу з’явивилася копія протоколу затримання, де Винар зазначений підозрюваним у вбивстві Брагінського.

Коментар координатора ГРАДу Андрія Денисенка

щодо абсурдності звинувачення на адресу Ростислава Винара:

«Обвинувачення відомого у Дніпродзержинську хірурга Ростислава Винара, який врятував сотні життів, у вбивстві бізнесмена В’ячеслава Брагінського - це верх цинізму, воно повністю викриває замовний характер кримінального переслідування «Тризубу» та його лідерів. З таким же успіхом Винара можна обвинуватити у вбивстві Кеннеді. Слідство закидає іншим затриманим чи то підпалення штабу регіоналів у Галичі, чи то відрізання голови Сталіну. Винара намагалися звинуватити у злочинах, які він не міг вчинити хоча б тому, що в цей час разом із родичами був у Львові біля свого смертельно хворого батька. Зрозуміло, що слідчі мають наказ згори – пересаджати якомога більше керівників «Тризубу», навіть інкримінуючи абсурдні обвинувачення».

Додаток: копія протоколу затримання від 13.01.2011


Категории: суспільствоПЦрепресії    
Комментарии (4)  
Суббота 15 января 2011
Сообщение прочтено 240 раз


Категории: ПЦ    
Воскресенье 26 декабря 2010
Сообщение прочтено 587 раз
Прикольный Янукович прокололся в Крыму

В ходе своего интервью украинскому телевидению Президент Украины Виктор Янукович пожелал украинцам счастья в новом году.

«Вы знаете, я никогда в своей жизни не мечтал о том, чтобы кому-то было плохо. Вот это точно. Я всегда мечтал о том, чтобы люди были добрее, чтобы мир становился красивее. Чтобы побольше было радости у людей. Меня всегда угнетало в моей жизни то горе, которое происходит иногда в жизни. И вот я всегда желал, чтобы люди не испытывали той боли душевной, горя, которое может коснуться каждого», - заявил Президент.
Категории: ПЦПокращувач Жпрєкрасне    
Комментарии (9)  
Пятница 10 декабря 2010
Сообщение прочтено 404 раз

Наше Красавіще стало переможцем щорічного рейтингу "Людина року", який з 1993 року складає Російській біографічний інститут. Про це повідомив президент Російського біографічного інституту Олександр Агеєв.

Янукович визнаний переможцем рейтингу у номінації "Міжнародні відносини". Йому присвоєно найвищий рейтинг із формулюванням – "за зміцнення економічний та культурних зв’язків між Росією та Україною".

Також у рейтингу ще один представник України – голова ради директорів ВАТ "Мотор-Січ", депутат від Партії регіонів В’ячеслав Богуслаєв. Його визнано "Людиною 2010 року" у номінації "Авіабудування" – "за великий внесок в розвиток російсько-українських програм в авіабудуванні і створення авіаційних двигунів світового рівня".

Крім того, донецький міський голова Олександр Лук'янченко отримає національну російську премію за "великий внесок у розвиток міста Донецька, зміцнення економічних і культурних зв'язків Росії і України".

За підсумками 2010 року людиною року у номінації "Релігія" визнано патріарха Московського і всієї Русі Кирила, у номінації "Державний діяч" - президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, у номінації "Культура" - академіка Сергія Капицю.


Категории: жестьПЦпрєкрасне    
Комментарии (4)  
Назад123 | Указать страницу