Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Четверг 23 декабря 2010
Сообщение прочтено 190 раз
ребята, мы с вами отлично поработали. вскрыли большиство из провокаторов, которые начали бить стёкла в Доме Правительства. собрали огромное количество фотографий, видео и устных свидетельств произошедшего.

после публикации переданной неизвестным патриотом аудиозаписи переговоров по рации уже никто не сомневается в том, что всё было подстроено властями, и никакого штурма ДП оппозиция не планировала. да и, если разобраться, не совершала...

думаю, стоит (по крайней мере на время) прекратить специальный поиск подтверждений "засланности" провокаторов. информации достаточно (тут все ссылки на той тэг "правакатары" http://zmagarka.livejournal.com/1091198.html , также появился ряд интересных материалов на других сайтах). конечно, если вы нарвётесь на реальный эксклюзив, выкладывайте сами или присылайте мне. будем публиковать и массово распространять.
...
Читать

Категории: конструктивсвітспротив    
Сообщение прочтено 200 раз
Сьогодні, 23 грудня, о 13.00 на пл. Перемоги заплановано початок акції протесту студентів Національного університету “Києво-Могилянська академія” проти посилення тиску на університет держави в особі Міністерства освіти і науки.

Про це повідомила ініціативна група студентів НаУКМА.

Форма акції: хода до будівлі міністерства, напівмовчазний пікет - одноголосне виголошення п`яти фраз, включно з привітанням та прощанням, з перервами між фразами по 3 хв. («Добрий день», «Чого вам від нас треба?», «Припиніть тиск на Могилянку», «Могилянці - автономію», «Ми не прощаємось»), - і хода назад до місця початку заходу. Про свій протест планують заявити близько двох сотень студентів НаУКМА, повідомляють ініціатори акції.

Акцію заплановано як термінову відповідь студентів на останні події - найперше: змушення університету відмовитися від перевірки знання абітурієнтами англійської мови; спонукання його виключити з розробленого проекту Статуту положення, зокрема, про РhD (доктор філософії) програми, а також про вільне відвідування студентами лекцій. Це спонукання виявляється у відмові МОН затверджувати проект Статуту академії без внесення до нього вказаних змін.

В організації та проведенні заходу не брали участь органи адміністрації університету, її іншійовано та організовано окремими студентами, наголошує ініціативна група.


Категории: спротив    
Понедельник 20 декабря 2010
Сообщение прочтено 740 раз
У Мінську відключені всі соціальні мережі, через які здійснювалася координація протестуючих проти фальсифікації виборів президента. Про це зі столиці Білорусі повідомляє кореспондент «Української правди».
 
За цією інформацією у Мінську не працює Facebook, twitter, YouTube, Google-пошта. Відключено практично всі поштові сервіси та LiveJournal. Також призупинили роботу  сайти деяких опозиційних кандидатів у президенти.
 
«Єдиний провайдер "Белтелеком", який контролює весь потік інтернету в країні», - уточнив журналіст.
 
19 грудня в Білорусі проводяться вибори президента. Білоруські опозиціонери звернулися до українських ЗМІ з проханням висвітлювати протести, що плануються у Мінську, на центральній Жовтневій площі.


Категории: репресіїсвітспротив    
Комментарии (6)  
Среда 15 декабря 2010
Сообщение прочтено 1559 раз

"На всіх язиках все мовчить, бо благоденствує"

Але на початку 2000-го ще ніщо не передвіщало бурі. В результаті парламентського перевороту президент Кучма поставив біля керма Ради зручних для себе людей. У березні відбувся референдум "за народною ініціативою".

І хоч опозиція стверджувала, що у волевиявленні взяли участь лише близько 30% українців, 90% з них проголосували за право президента розпускати парламент та за скасування депутатської недоторканості.

У червні Верховна Рада "імплементувала" у першому читанні результати цього референдуму. При чому, за "імплементацію" проголосували і депутати – прихильники прем’єра Ющенка, і віце-прем’єра Тимошенко.

Кучмі залишилося всього лиш дочекатися наступної сесії, щоб отримати надзвичайні – диктаторські повноваження.

Втім, все і так було в руках президента. Більшість медіа не наважувались критикувати владу, а інтернет-видання, такі як "Українська правда", через нерозвинутість мережі Інтернет, просто не мали помітної аудиторії.

"Орли" міністра внутрішніх справ Кравченка готові були виконати будь-яке завдання президента. І у країні гігантськими кроками просувалися ринкові реформи, в результаті яких збагачувалась невелика кількість наближених до адміністрації президента та уряду капіталістів.

Зникнення журналіста

16 вересня зникає засновник "Української правди" Георгій Гонгадзе. Георгій був не першим і, на жаль, не останнім журналістом, який зник або загинув за часи української незалежності. Але саме цей випадок отримав значний резонанс, насамперед, у журналістському співтоваристві.

28 листопада лідер соціалістів Олександр Мороз оприлюднює "плівки майора Мельниченка", на яких прізвище Гонгадзе згадується голосами Кучми, Кравченка і голови президентської адміністрації Володимира Литвина. Мороз звинувачує президента у "замовленні" журналіста.

Але на цьому, здавалося, все й закінчиться.

Щось треба робити

11 грудня у Михайла Свистовича був день народження. Він з Олегом Левицьким і Андрієм Підпалим зайшли до офісу Інституту "Республіка" на вулиці Горького. Не стільки святкували, скільки говорили, що "щось треба робити".

Слова Михайла: "Якщо ми не врятуємо українську демократію, то врятуємо хоч би її честь", були зовсім не пафосними. Принаймні, не сприймалися як пафосні. Вирішили, що треба виходити на Майдан і ставити намети – як під час студентського голодування 1990-го. Порахували, що зберемо 100-150 друзів.

Уже вночі передзвонив прес-секретарю Мороза Юрію Луценку. Виявляється, серед соціалістів теж носилися думки, що "щось треба робити". З такими думками бігав по Соцпартії розповсюджувач газети "Грані" Сашко Ротаєнко. Такі настрої були і у соціалістичної "молодіжки" – СКМ. Але далі думок і розмов справа не йшла.

День свободи

Вийшли 15-го, бо саме у цей день Кучма офіційно зупиняв Чорнобильську АЕС і в Києві очікували багато закордонних журналістів. Вийшло не 150, звичайно, а десь 50. Намети змогли поставити лише тому, що від міліції захистили депутати-соціалісти.

Перші вимоги – розслідування "справи Гонгадзе" і відставка Кучми, а також "силовиків" – Кравченка, Деркача (голова СБУ) та Потебенька (генпрокурор).

Якось сама собою виникла назва "Україна без Кучми". Йшлося тут не стільки про Кучму особисто, як про систему, побудовану в часи його правління. Авторитарну
Читать


Категории: Історіяспротив    
Комментарии (24)  
Вторник 14 декабря 2010
Сообщение прочтено 217 раз
Генпрокуратура почала проводити слідчі дії у кримінальній справі щодо подій акції "Україна без Кучми" 9 березня 2001 року.

Про це повідомляють джерела "Української правди".

За словами співрозмовника, слідчий викликав на допити до Головного слідчого управління Генпрокуратури чотирьох учасників тих подій.

"Справа висіла, а зараз там почалися якісь рухи", - зазначив він.

Як відомо, після сутичок 9 березня 2001 року був заарештований і проходив у кримінальній справі колишній лідер УНА-УНСО, нинішній депутат від БЮТ Андрій Шкіль.

Українська правда

http://pda.pravda.com.ua/news/id_5672101/


15 грудня - 10 років початку акції «Україна Без Кучми»
Категории: спротив    
Сообщение прочтено 1209 раз
Громадянський рух “Спільна справа” розпочав 13 грудня процес масового оскарження в суді процедури прийняття Податкового кодексу Верховною Радою України.

Про це заявив медіа-координатор руху Ігор Пилипчук, який звернувся з відповідним позовом до Вищого адміністративного суду України.

"Ми ніколи не погодимося з тим, що кілька десятків маріонеток з депутатськими значками, яких журналісти влучно нарекли "кнопкодавами", можуть приймати доленосні для країни рішення”, - наголосив він.

За словами Пилипчука, є документально зафіксований факт: 18 листопада, коли проект Податкового кодексу приймався у другому читанні та в цілому, а також 2 грудня, коли цей акт голосувався в новій редакції з урахуванням пропозицій президента - у сесійній залі не були присутні відповідно 268 та 269 народних депутатів як це відобразила електронна система голосування.

“Ті народні депутати, що безпосередньо брали участь у прийнятті рішень, і яких налічувалось менше ста осіб, масово голосували картками своїх відсутніх колег. Подібні дії є грубим порушенням частин 2, 3 статті 84 Конституції України та частини 3 статті 47 Закону “Про Регламент Верховної Ради України”, які зобов'язують народних депутатів голосувати на засіданнях особисто. Відтак, обидва рішення прийняті в незаконний спосіб і тому запровадження Податкового кодексу є неправомірним", - підкреслив координатор Спільної справи.

Пилипчук наголосив, що Податковий кодекс був прийнятий у протиправний спосіб і тому є цілком нелегітимним документом.

“Виконувати його норми немає жодних підстав. Набуття ним чинності має бути зупинене", - додав він.


Комментарии (12)  
Сообщение прочтено 168 раз
В Луганске 11.11.10 г. состоялись общественные слушания, посвященные новому проекту трудового кодекса Украины. Инициаторами проведения слушаний выступили: Конфедерация свободных профсоюзов Луганской области, СОГ «Трудовое Движение «Солидарность», областная партийная организация Единый Центр.

Организаторы не преследовали цель любым способом заполнить зал, тем не менее, интерес к проблеме, обсуждавшейся на слушаниях, оказался в хорошем смысле слова, неожиданным. На слушаниях присутствовали практически все лидеры действующих независимых профсоюзов горняков, предпринимателей, тепловозостроителей, а так же правозащитных организаций луганщины.

В знак солидарности с теми, кто не на словах, а на деле борется с существующей гнилой системой, участники слушаний одобрили и поддержали обращение представителей общественности Донецка и Донецкой области, призвавших к кардинальному изменению системы власти в Украине. ( http://vocv.at.ua/news/zvernennja_vid_donechchan/2010-11-30-27 )
...
Читать

Суббота 11 декабря 2010
Сообщение прочтено 245 раз

11 грудня біля будинку Київської міської ради представники громадської ініціатива “Старий Київ” провели акцію проти будівництва церков у парках Києва. Протестуючі тримали таблички з написами “Гундяєв і Сабодан геть руки від українських парків та скверів”, “Парки і сквери Києва – матерям і дітям, а не попам”.

“Київська міська рада дала розпорядження виділити 11 мільйонів гривень зі столичного бюджету на будівництво церкви у зеленій зоні біля станції метро Либідська. У проекті будівництва є спортивний комплекс, фітнес клуб та підземний паркінг на 150 машин. Таким чином це перетворюється на приватну структуру. Ми не можемо оскаржувати рішення Київради в судді, тому наша акція – суто інформаційна. Хочемо, щоб люди знали про реальний стан справ у столиці”, - розповів кореспонденту Gazeta.ua представник громадської ініціативи “Збережемо старий Київ” Ігор Луценко.

“4 роки тому у парку “Супутник”, що у Солом'янському районі столиці побудували церкву. Там навіть є сауна. Кажуть: “Попам теж митися треба”. 90% мешканців цього району були проти будівництва, та церкву все одно звели. Ми зверталися у прокуратуру, міліцію, та все марно. Вже 4 роки триває суд, але судові засідання постійно переносяться”, - розповіла учасниця акції Олена.

Один із учасників акції одягнув на голову шапку священика, тримав у руках картонний знак долара, точно такий є на його шапці. Чоловік ходив поміж людьми і просив гроші на будівництво храму.

Нагадаємо, що на початку грудня депутати Київради виділили 11 млн гривень на будівництво Свято-Воскресенського кафедрального собору Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП).

Раніше, прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з патріархом Московським і всієї РусіКирилом пообіцяв, що протягом року з території Києво-Печерської Лаври будуть відселені всі установи і організації, які не мають відношення до заповідника і монастиря.

Перед тим, Кабінет Міністрів вирішив виселити найбільшу українську лікарню, де лікують хворих на СНІД - "Інститут епідеміології і інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського", розташовану поряд з Лаврою. У звільненому приміщенні Лавра хоче створити готель.

Сам намісник Києво-Печерської Лаври Павло назвав клініку для хворих на СНІД на території Лаври "притоном".

 

 

 


Читать


Категории: МПспротив    
Сообщение прочтено 304 раз

За словами, представника WikiLeaks Кристина Храфнссона хакери, що атакували сайти компаній, які відмовилися співробітничати з порталом, не спілкувалися із співробітниками WikiLeaks. Ряд фінансових організацій на початку грудня відмовилися переводити гроші на рахунки WikiLeaks, діяльність якого фінансується за рахунок добровільних пожертв. 4 грудня аккаунт порталу заблокував PayPal, а 7 грудня платежі припинили проводити Visa і Mastercard.

Атаки груп хакерів, крім цих систем, зазнали сайти банку Swiss Post Office Bank і шведської прокуратури. Операція дістала назву "Розплата".

"Нашою метою стали сайти, які "прогинаються" під тиском уряди", - заявив в інтерв`ю ВВС News один з хакерів. За його словами, підтримка Ассанжа є особливо важливою, оскільки WikiLeaks "перестали бути просто сайтом витоків і перетворилися на поле битви громадян проти влади".


Категории: Wikileaksпартизанкасвітспротив    
Пятница 10 декабря 2010
Сообщение прочтено 299 раз

РЕЗОЛЮЦІЯ

VII позачергової Асамблеї громадських організацій 
малого та середнього бізнесу України 
"Уроки першого етапу безстрокової акції протесту і наші подальші дії"

Всебічно вивчивши свою діяльність у процесі підготовки та проведення безстрокової акції протесту Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України відзначає наступне. 
...
Читать


Категории: спротив    
Комментарии (2)  
Назад123...212223Вперед | Указать страницу