Авторизація
Меню
Категорії

Календар
 Квітень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Субота 7 грудня 2019
Повідомлення прочитано 121 раз

.


Категорії: Історіясолідарністьспротив    
Коментарі (1)  
Понеділок 16 вересня 2019
Повідомлення прочитано 54 раз

 

 

 

.

 


Понеділок 6 березня 2017
Повідомлення прочитано 146 раз

Це перші подібні слухання. Вони триватимуть чотири дні. Звичайно, сам процес буде непростим і довгим .
Украіна починає правову боротьбу , міжнародну протидію агресії Росії в юридичному полі , протидіі окупаціі Криму і Донбасу, масовому порушенню прав людини. 

В позові проти РФ йдеться, що Москва порушила положенння Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму і Конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації. Буде гаряче і непросто, Москва і вся її пропагандистська брехлива машина теж готуються і дуже рефлексують щодо цього суду. 

Матеріали збирали всі наші силові структури, які щодня документують російські злочини: вбивства, поранення, руйнуванння майна, незаконне утримання , системне порушення прав людини.

Слухання йтимуть англійською і будуть транслюватися онлайн (http://www.icj-cij.org/presscom/multimedia.php?p1=6 або http://webtv.un.org/mee…/international-court-of-justice-icj/) – дивіться і тримайте кулаки.


Категорії: Історіявійнаконструктивспротив    
Коментарі (2)  
Неділя 29 січня 2017
Повідомлення прочитано 1292 разСоветско-Финская война напоминает Российско-Украинскую войну на Донбассе.Финсакая война как маленькая гордая нация дала бой " кремлёвским оккупантам" Согласно спискам, составленным уже после Великой Отечественной, с финского фронта в 1939—1940 годах не вернулось 380 тысяч В плену оказалось около 5655 советских военнослужащих (по некоторым оценкам — до 6000). Из них более 5,5 тысячи были репатриированы на Родину, 111 человек (по другим данным — 113) умерли в плену от ран и болезней, а более 20 человек (по другим оценкам— более 100) остались в Финляндии. От 150до 450 советских пленных записались в антисоветскую Русскую Народную Армию, которая под руководством бывшего секретаря Сталина Бориса Бажанова собиралась бок о бок с финнами бороться против большевиков, но так и не успела вступить в бой. Судьба военнослужащих этой армии не вполне прояснена и сегодня. Было ли большинство ее бойцов репатриировано в СССР, получила ли часть из них тайное убежище в Финляндии, помимо тех, кто официально оставался на финской территории до середины 1941 года, или их по финским документам переправили в третьи страны, точно определить пока не представляется возможным. Потери Красной армии ранеными и больными, по всей вероятности, превысили 500 тысяч человек. Автобронетанковые войска Красной армии безвозвратно потеряли в боях с противником 650 танков, около 1800 было подбито, а более 1500 вышли из строя по техническим причинам. В качестве трофеев финны захватили 131 танк. Безвозвратные потери советской авиации составили не менее 522 машин (из которых 182 разбились в авариях). Финны безвозвратно потеряли 67 самолетов и 27 танков.

Финские потери составили 22 810 погибших в бою и умерших от ран, болезней и в плену военнослужащих. Кроме того, во время боевых действий, главным образом вследствие воздушных бомбардировок, погибло 1029 гражданских лиц. Из 11 370 иностранных добровольцев (в том числе 8042 — из Швеции), прибывших в Финляндию, погибло 43 человека и 190 было ранено. Потери финской армии ранеными достигли 43 557 человек (из этого числа примерно 200 раненых оказались в плену).


Перші українські підрозділи, що воювали на боці Фінляндії, були сформовані у 1940 році. Добровольці здебільшого набиралися з радянських військовополонених. На озброєнні була фінська та радянська зброя. Однострої були фінськими з чорними кашкетами із синьо-жовтою околицею і тризубом, хоча в багатьох випадках українські добровольці продовжували носити радянську форму, доповнюючи її мазепинками. Синьо-жовті армійські відзнаки не вживалися, оскільки такі мали добровольці зі Швеції[12]. Одним з найвідоміших командирів українських добровольців у Фінляндії був письменник Юрій Горліс-Горський


Коментарі (30)  
П'ятниця 30 грудня 2016
Повідомлення прочитано 205 раз

Тука проти "незаконного" блокування, проте "законних" методів запропонувати не може
таке враження, що йдеться про фізичні чи хімічні закони 


Коментарі (4)  
П'ятниця 14 жовтня 2016
Повідомлення прочитано 173 раз

і шана

 


Коментарі (3)  
Середа 5 жовтня 2016
Повідомлення прочитано 168 раз

.


Коментарі (1)  
Неділя 12 червня 2016
Повідомлення прочитано 90 раз

.


Категорії: музичкаспротив    
Вівторок 9 лютого 2016
Повідомлення прочитано 107 раз

Bечір пам’яті героїв Холодного Яру, отаманів Київщини, Січових стрільців та кубанців, який відбудеться 9 лютого о 19.00 год. у приміщенні Київського міського будинку вчителя (вул. Володимирська, 57).

Участь візьмуть гурт “Хорея козацька”, кобзарі Тарас Силенко, Василь Лютий, Святослав Силенко, лідер гурту “Тінь Сонця” Сергій Василюк, поет Василь Ковтун та гурт “PoliКарп”. 

 

Вестиме вечір Роман Коваль.

****

Уранці 9 лютого 1923 р. в Лук’янівській в’язниці м. Києва засуджені до розстрілу українські козаки і старшини заволоділи револьвером охоронця, захопили рушниці та набої в канцелярії тюрми і підняли повстання. Під час чотиригодинного бою загинуло 38 українських героїв. 


Згадаємо їхні імена: отамани Холодного Яру і Чорного лісу Ларіон Загородній, Мефодій Голик-Залізняк, Юрій Дроботковський (він же Чорнота), Денис Гупало, Сергій Захаров, отаман Київщини Гайовий (він же Іван Грисюк із с. Дорогинки), його помічник Михайло Куценко, старшина Армії УНР, і “найвідданіший козак” Гайового Григорій Олійник; командир 2-го Синього полку 1-ї Синьої дивізії Кость Здобудь-Воля з Кубані, козаки-холодноярці Олексій Добровольський і Корній Черкас, Іван Ляшенко, підпільник мережі отамана Чорного Ворона (Платона Черненка) з Криворіжжя, а також хлопці з Галичини – сотники корпусу Січових стрільців Армії УНР Микола Опока і Михайло Турок.


Категорії: Історіяспротив    
П'ятниця 29 січня 2016
Повідомлення прочитано 204 раз

В Україні вийшла з друку брошура про те, як законно перейти православній громаді з УПЦ МП в УПЦ КП.

«Держава визнає право релігійної громади на її підлеглість у канонічних і організаційних питаннях будь-яким діючим в Україні та за її межами релігійним центрам (управлінням) і вільну зміну цієї підлеглості»

Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації»

П РА В О   В І Р У Ю Ч И Х   Н А   З М І Н У   П І Д Л Е Г Л О С Т І (юрисдикції)

Законодавче регулювання та порядок реалізації (крок за кроком)

«Держава визнає право релігійної громади на її підлеглість у канонічних і організаційних питаннях будь-яким діючим в Україні та за її межами релігійним центрам (управлінням) і вільну зміну цієї підлеглості»Практичний посібник спрямований на допомогу віруючим в реалізації ними свого законного права на зміну юрисдикції (підлеглості)

Після віроломної анексії Російською Федерацією українського Криму та розв’язання війни на Сході України, багато православних віруючих виявили бажання вийти із тієї частини Московської патріархії, яка нині носить назву Українська Пра­вославна Церква, і перейти в Українську Православну Церкву Київського Патріархату або ж в Українську Автокефальну Пра­вославну Церкву.

Проте чиновники на місцях, які відповідають за державно-церковні відносини, якщо відкрито й не перешкоджають таким переходам, то всіляко їх гальмують. Це пов’язано як із їх особистими симпатіями (особливо це відчутно на Сході та Півдні України), так і незнанням віруючими своїх прав і свобод. Протидіють переходам і прихильники Московської патріархії – адже втрачається як фінансова складова їх благополуччя, так і можливість ідеологічно впливати на віруючих у розбудові «руського міра», від якого ця Церква так і не відмежувалася.

Дана брошура знайомить громадян України з основними проблемами, які виникають на шляху зміни православних юрисдикцій, та способами їх вирішення.

СІМ КРОКІВ НА ШЛЯХУ ДО ЗМІНИ ЦЕРКОВНОЇ ЮРИСДИКЦІЇ (ПІДЛЕГЛОСТІ)

Це право гарантоване ч.2. ст.8 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації»

«Держава визнає право релігійної громади на її підлег­лість у канонічних і організаційних питаннях будь-яким ді­ючим в Україні та за її межами релігійним центрам (управ­лінням) і вільну зміну цієї підлеглості».

КРОК 1

Створення ініціативної групи для скликання і проведення загальних зборів православної громади щодо зміни належності (юрисдикції). Група повинна становити мінімум 2-3 особи.

Ініціативна група має означити орієнтовний план дій, а саме:

  • визначитися із загальною спрямованістю своїх дій (що, і яким чином досягається);
  • розділити стратегічні напрями на конкретні етапи і визна­чити відповідальних за кожен етап;
  • визначитися із часом реалізації кожного етапу і напряму загалом (встановлення мінімальних і максимальних строків із реалізації
    Читать

    Категорії: суспільствоспротивлікнеп    
    123...212223Вперед | Вказати сторінку