Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Понедельник 3 марта 2014
Сообщение прочтено 260 раз
.

Категории: Історіяруssкій мірукраїнофоби    
Комментарии (7)  
Среда 26 октября 2011
Сообщение прочтено 194 раз
Фанати "Шахтаря" відмовилися підтримувати команду через репресії з боку правоохоронців.


Про це йдеться в заяві місцевих ультрас, пише "Донецк. Комментарии".

"На жаль, у зв'язку з усе більш наростаючими репресіями з боку органів МВС по відношенню до футбольних фанатів у Донецьку (ми) змушені ... припинити активну підтримку і створення будь-яких хореографій, а щоб уникнути можливих звинувачень і провокацій, утримуватися від відвідування домашніх ігор Шахтаря", - йдеться в заяві.

Футбольні фанати зазначили, що "репресії" почалися "після того, як фани київського "Динамо" "прославилися" своїм гаслом " Спасибі жителям Донбасу ... ".

"За межами стадіону у нас відбирали банери та плакати. Причому, робилося це в доволі грубій формі. Нас викликали "на співбесіди", вимагаючи відмовитися від "радикальних", "ксенофобських" і "націоналістичних" гасел і кричалок", - зазначив лідер однієї з фанатських організацій.

"Скажіть, що може бути злочинного в томуі, що ми кричимо "Слава Україні!", а фани з іншого сектора нам відповідають "Героям слава!". А що нам накажете кричати "Слава КПРС!"Або "Партії регіонів слава!", - обурюється ультрас.
 
У свою чергу президент ФК "Шахтар. Донецьк" Рінат Ахметов після програного "Металісту" домашнього матчу відмовився коментувати вчинок донецьких фанів, але заявив, що футбольна команда і без них може чудово обійтися, враховуючи підтримку всього стадіону.


Четверг 22 сентября 2011
Сообщение прочтено 535 раз

В той же час:

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро ТАБАЧНИК заявляє, що сьогодні на Форумі міністрів освіти європейських країн у Києві інциденту зі студенткою Києво-Могилянської академії Дариною СТЕПАНЕНКО не було, вона просто намагалася вручити йому квіти.

 

http://www.unian.net/ukr/news/news-458041.html


Комментарии (3)  
Среда 14 сентября 2011
Сообщение прочтено 513 раз
Окружний адміністративний суд Криму задовольнив позови МВС та СБУ про негайну примусову депортацію до Росії лідера проросійської козацької організації «Соболь» Віталія Храмова.

Правоохоронні органи ініціювали його видворення за незаконне отримання українського паспорта та подвійне громадянство (sic !). Віталій Храмов одночасно є громадянином Росії та України.

Крім того, суд погодився із висновками обвинувачення, що громадсько-політична діяльність лідера «Соболя» «призводить до розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі у Криму, а його подальше перебування на території України становить загрозу громадському порядку».

Протягом ночі рішення суду, відповідно до якого Віталій Храмов не матиме права в’їзду до України протягом наступних п’яти років, було виконане.

Сам Храмов із вироком суду не погодився, назвавши його «політично вмотивованим». На його думку, уряд автономії в такий спосіб мститься йому за антивладні висловлювання.

Депортацію Храмова раніше підтримували лідери українських, єврейських та кримськотатарських організацій півострова.


Комментарии (4)  
Пятница 22 июля 2011
Сообщение прочтено 726 раз
Тернопільські депутати хочуть повернути січових стрільців та УПА в підручники

Депутати тернопільської обласної ради підготували проект звернення до прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Вони стурбовані з приводу вилучення окремих тем з підручників історії для 5 класу. До шкільної програму хочуть повернути параграфи "Українські січові стрільці", "Мистецька творчість українських січових стрільців", "Український визвольний рух в роки війни (ОУН та УПА)", "Придушення визвольного руху".

Проект підготувала постійна депутатська комісія з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та курортно-рекреаційної діяльності.

Як розповів голова комісії, депутат від УНП Віталій Шафранський, уперше це питання порушили громадські організації краю.

"До нас зверталися громадські організації Тернопільщини. Зокрема, Українська національна рада. Люди занепокоєні тим, що школярі будуть вивчати історію не в повному обсязі. Ми обговорили цю проблему і вирішили звернутися до Кабміну", - сказав Віталій Богданович.

Шафранський зазначив, що у попередній шкільній програмі на 2009-10 рр теми національно-визвольних змагань українців були.

"У новій програмі на 2010-11 рр тексти про січових стрільців та УПА не просто видозмінені, а взагалі викинуті. Отже, дитина у 5-му класі не буде знати своєї історії. Героїчні сторінки, на яких би мала виховуватися любов до свого, національного, мови, культури, України врешті-решт, просто відсутні", - зауважив він.

На думку голови комісії, вилучення таких тем є політикою міністра освіти Табачника.


Комментарии (7)  
Пятница 15 июля 2011
Сообщение прочтено 218 раз
Цікаво спостерігати, як українофоби штовхаються біля корита

Вже мурло одеське пишається своїм тризубим паспортом...Twisted Evil

http://www.nr2.ru/odessa/339504.html

Отказавшись от гражданства Украины и став гражданином РФ, Юрий Мешков дал повод украинской власти для его депортации. Такое мнение в интервью «Новому Региону» высказал депутат одесского горсовета от партии «Родина» Григорий Кваснюк, комментируя решение суда о депортации Юрия Мешкова.

«Юрий Мешков ухитрился в свое время принять гражданство Российской Федерации, поэтому, когда он сегодня приезжает и говорит, что он борец за самостийный Крым и так далее, все это очень хорошо, но надо было для этого сохранять украинское гражданство. Формально его имеют право депортировать», – считает Григорий Кваснюк.

Категории: руssкієукраїнофоби    
Четверг 14 июля 2011
Сообщение прочтено 573 раз

 

Не вщухають пристрасті довкола цьогорічного розподілу держзамовлення для українських вищих шкіл. Неконтрольоване ручне спрямування коштів – загроза для освіти і науки, застерігають експерти.

Цьогорічна ситуація з розподілом коштів на підготовку студентів-бюджетників для українських вищих навчальних закладів шокувала багатьох. І раніше розподіл держзамовлення відбувався вручну, але це була відкрита процедура, крім того, це робилося до того, як починався прийом документів від вступників, каже директор Центру тестових технологій  і моніторингу якості освіти Ігор Лікарчук. Такої ж думки дотримується і колишній міністр освіти, ректор Львівського університету Іван Вакарчук. За його словами, уперше це питання вирішили закрито, просто довівши до відома кожного окремого інституту чи університету, без попереднього обговорення. «На мій погляд, ця політика закритості неприпустима. Невідомо який ВНЗ які замовлення одержав, тобто навіть порівняння з іншими одразу зробити не можна. Той принцип державно-громадського управління, який раніше дозволяв бодай дискутувати, тепер просто відсутній», - каже екс-міністр.

Потенційно-корупційна система

Деякі вищі навчальні заклади вже оприлюднили інформацію від міністерства, що приголомшує повною відсутністю замовлення на деякі програми в рейтингових університетах. За словами члена парламентського комітету з питань освіти та науки, представника НУНС Олександра Донія, цього року розподіл став ще й елементом політичного тиску, оскільки «ті університети, які не подобаються міністерству освіти, були покарані зменшенням держзамовлення». Як приклад, він наводить «Києво-Могилянську академію», нагадуючи, що попередня спроба приборкати цей "неслухняний" навчальний заклад, запровадивши критерій про десять тисяч студентів, щоб мати право називатися університетом, провалилася. «Після того як внаслідок протестів норма, що мала покарати Могилянку, не пройшла, вчинено такий акт, як скорочення держзамовлення на деякі спеціальності», - каже політик. Як відомо, у міністерстві цей крок пояснюють вимогами до освіти. 

Якщо в радянські часи держава намагалася планувати, скільки їй треба спеціалістів в різних галузях, то в теперішній Україні, цей розподіл залежить від стосунків ректора з міністерством, вважає депутат. Однак це далеко не єдина проблема, адже сама система держзамовлення, за словами Донія, є потенційно-корупційною, що уможливлює перекачування бюджетних коштів для того чи іншого університету незалежно від потреби української економіки в тих чи інших фахівцях». Кричущим він назвав достатньо велике держзамовлення Одеському морському університеті на підготовку фахівців для «неіснуючого флоту», адже в Україні нині флот комерційний, відповідно
Читать


Комментарии (4)  
Четверг 23 июня 2011
Сообщение прочтено 707 раз

Гласність таки має переваги. Минулого тижня стало відомо, що 22 червня, в день нападу нацистської Німеччини на СРСР, у Львові мають намір влаштувати акцію дві нібито єврейські організації: «Евреї проти антисемітизму» та «Євреї проти Гурвіца». За задумом, одеські «євреї» мали виступити на львівському Пагорбі Слави проти «возвеличення» лідерів ОУН та УПА.

В світлі відомих провокацій, що відбулись у Львові 9 травня, це викликало зрозумілу стурбованість не лише галичан, а й усієї України. Але завдяки гласності громадськість швидко дізналась, що нічого спільного ні з єврейськими організаціями, ні з антисемітизмом «Євреї проти антисемітизму» та «Євреї проти Гурвіца» (Едуард Гурвіц – екс-мер Одеси – Авт.) не мають.

20 червня кореспондент Тижня звернувся з відповідними запитаннями до помічників президента Українського єврейського комітету, народного депутата Олександра Фельдмана, відомого своїм негативним ставленням навіть до поміркованих українських націоналістів. Проте там рішуче запевнили, що жодного відношення до планованої акції пан Фельдман не має. А за кілька годин сам Фельдман через свою прес-службу назвав майбутніх одеських візитерів до Львова «провокаторами»

Пізніше аналогічну заяву зробила президія Асоціації єврейських організацій і громад України («Ваад»). Також єврейські активісти докладно проаналізували діяльність організації «Євреї проти антисемітизму», створеної лише 2010 року бізнесменом на прізвище Чорний, у котрого тоді відбувався конфлікт з мером Гурвіцом.

За висновком «Ваад», одеські провокатори самі неодноразово проводили шовіністичні акції – зокрема, вимагали встановити в Одесі пам’ятник радянському диктатору Іосіфу Сталіну, а також озвучували антисемітські гасла проти вже згаданого Гурвіца під час його перебування в кріслі одеського мера. А «секретар» організації з питомо «єврейським» прізвищем Єрьомєнко раніше працював у російсько-нацистській організації «ЗУБР», близькій до ПСПУ легендарної Наталі Вітренко й відомій своїим українофобськими та юдофобськими акціями.

Величезний подив викликала викладена в Інтернеті заявка на проведення акції, подана одеськими «євреями» до Львівської міськради. Мало того, що документ було написано російською мовою з численними помилками. Але автори заявки примудрилися навіть слово «голокост» написати з маленької літери – що в середовищі «професійних євреїв», як їх іноді жартома називають не настільки перейняті долею українського юдейства співплемінники, категорично неприпустимо.

Попервах автор цих рядків подумав навіть, що дана заявка є фальшивкою. Проте пізно ввечері 20 червня нам таки вдалося додзвонитись за вказаним на заявці телефоном, котрий, за логікою, мав би належати голові організації Розі Центер.

Трубку взяв якийсь чоловік.

Алло?

Алло, доб’рый день, - заговорив кореспондент Тижня, про всяк випадок підробляючись
Читать


Комментарии (4)  
Пятница 10 июня 2011
Сообщение прочтено 627 раз

Главный редактор газеты «Одесский вестник» - официального издания Одесского городского совета, чиновник мэрии и депутат горсовета от партии «Родина» Григорий Кваснюк увидел в уникальном для нашего города концерте незрячих исполнителей, с аншлагом прошедшего вчера в Одесской филармонии, националистическую пропаганду. Об этом говорится в его комментарии Думской.net.

В частности, муниципальный чиновник высказал свое возмущение участием в концерте украинского исполнителя Сашка Положинського, которого он назвал «фашиствующим тягныбоковским активистом», «бандеровцем» и «поклонником УПА».

«Этого Положинского пригласили. Кто это сделал и зачем? А вот зачем — чтобы продолжать муссировать лживый насквозь тезис о том, что мы — единый народ, что мы должны протягивать руку... С фашистами не договариваются и с ними не ищут общий язык. Впрочем, они тоже не собираются с нами ручковаться. Их лозунг: Украина — для титульных украинцев».

А что до участия во всём этом деле губернатора, то хочу обратить внимание на то, что сам губернатор промолчал, а вот Гончаренко полез со своими заявлениями. Следовательно, именно Гончаренко ОРГАНИЗОВАЛ приезд в Одессу бандеровца Положинского. Ах, да! Я же, оказывается, не слышал какие-то выдающиеся произведения в исполнении тягныбоковского активиста Сашка Положинского. А он-то оказывается... А ничего не оказывается. Адольф Алоизович Шикльгрубер был очень даже неплохим художником. Просто В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ он был Гитлером, нацистом. Очень допускаю, что Тягныбок является неплохим проктологом, Но В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ он — украинский фашист. Вот так вот и с обожаемым вами Положинским.


Григорий Кваснюк
Григорий Кваснюк

...
Читать


Комментарии (4)  
Четверг 24 марта 2011
Сообщение прочтено 242 раз
Розмовляючи нещодавно (10.03.) на TVi із Миколою Княжицьким, Ганна Герман не вперше і, сподіваймося, не востаннє відхилилася від генеральної лінії своєї партії, визнавши, по суті, що україномовні громадяни є людьми другого сорту, бо ж за своїм соціально-економічним становищем істотно поступаються панівній російськомовній меншині і, відповідно, не мають адекватних ресурсів та можливостей впливати на політичне, економічне й культурне життя у своїй (начебто) країні:
«Багаті люди – в основному російськомовні, і велика частина громадян України, українців за ментальністю, небагаті люди. Це спадщина політики перших українських лідерів. У той час, як В’ячеслав Чорновіл водив нас на мітинги, де ми співали “Ой у лузі червона калина”, комсомольські функціонери захоплювали банки, приватизували заводи, тепер вони багаті люди, вони впливові, вони можуть диктувати моду». [ua.korrespondent.net]

Ганна Герман, однак, не була б працівницею Януковича, коли б, сказавши кілька слів правди, не затуманила їх одразу домішками напівправди, чверть-правди або й, скажімо так, зовсім не правди – як це, наприклад, було у її сумнозвісній заяві про опозицію, котра проплачує нібито критику Януковичевого режиму у закордонних мас-медіях. У виступі на TVi вона теж примудрилася поєднати справді чесне й відважне визнання соціальної упослідженості українофонів із вельми сумнівним перекладанням відповідальності за цей стан на «перших українських лідерів», із яких поіменно згадала лише В’ячеслава Чорновола. Хоча реальними «лідерами», пригадується, в ті часи були зовсім інші добродії, які на жодні мітинґи не ходили і «Червоних калин» не виспівували, натомість енергійно підтримували бандитську приватизацію спільно з комсомольськими та іншими функціонерами, до яких і самі належали. Тож спадщину саме їхньої, а не Чорноволової політики ми нині пожинаємо.

Чи міг Чорновіл із іншими «співаками» істотно на цю політику вплинути – питання вкрай дискусійне. Як на мене – навряд, бо ж україномовна частина суспільства була в ті часи ще марґінальнішою і, відтак, іще менш впливовою, як сьогодні. Структурні чинники, що зумовили цю марґінальність, не з’явилися в 1992 чи 1993 році. Їх понад два століття плекала імперська влада – спершу царська, потім більшовицька. З одного боку, вона змінювала демографію загарбаної країни, енергійно спроваджуючи до неї своїх колоністів (практично від нуля у XVIII століттi до 22% населення наприкінці ХХ-го) і водночас винищуючи аборигенів або ж просто переселяючи їх на інші імперські території. А з іншого боку, імперія енергійно ґеттоїзувала тубільців – спершу як кріпаків, потім як колгоспних рабів, залишаючи їм єдиний шлях утечі із безпросвітних злиднів і приниженості: через прийняття панівної мови, культури та ідентичності, а заразом і засвоєння від колонізаторів їхньої нутряної зневаги до своїх колишніх – сільських, убогих і малоосвічених – одноплемінників.

Комсомольські та інші функціонери стали впливовими не тому, що позахоплювали банки і приватизували заводи. Навпаки, вони прихопили банки й заводи саме тому, що вже були на той час достатньо впливовими. Власне, вони й раніше були фактичними володарями усієї так званої «загальнонародної власності», а в 90-х роках лише юридично формалізували це володіння. В’ячеслав
Читать


Категории: мовасуспільствоукраїнофоби