Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Среда 14 октября 2015
ex-libris | 2015-10-14 14:19:27 День захисника
Сообщение прочтено 1814 раз

Категории: прєкрасневоїни світла    
Комментарии (43)  
Понедельник 17 августа 2015
ex-libris | 2015-08-17 12:45:08 Присяга (с)
Сообщение прочтено 122 раз

Воскресенье. Я приняла присягу.

Я ПРИНЯЛА ПРИСЯГУ.
Вот пишу и сама не верю в это. Самую настоящую присягу. Как показывают в фильмах. 
И не просто потому что так нужно. А потому, что я на войне.
Я стояла перед строем солдат. Перед теми, к кому выезжала на выезды. Перед теми с кем мы прятались от обстрелов в блиндажах и окопах. Перед теми, кто поверил мне и решил взять на себя ответственность и дать отношение (пригласить на работу) 
Вы должны понимать, что девушка на передовой - это большая редкость. 
Тут это крайне сложный шаг. Комбат мне вчера сказал, что если со мной что-то случится, то он будет чувствовать вину всю оставшуюся жизнь.
Не знаю услышал ли он мои аргументы, что если бы не он, я бы нашла другой батальон, другую бригаду, которая бы согласилась меня принять. И что это решение исключительно моя ответственность.
И что для меня будет гораздо лучше быть с теми кто умеет воевать и кто заботиться о своих солдатах, чем с амбициозными долбоебами, которые ради новой награды согласны положить десятки и даже сотни своих бойцов.

А знаете что самое ценное я получаю здесь каждый день?
Доверие. 
Тебе доверяют, когда берут водителем на ответственный выезд. 
Тебе доверяют, когда ставят в первый экипаж скорой.
Тебе доверяют, когда передают данные, полученные от партизан.
Тебе доверяют, когда полученную от тебя информацию, используют, а не пренебрегают ею.
Тебе доверяют, когда просят достать что-то от чего зависят жизни бойцов. И знают, что ты достанешь.
Тебе доверяют. Тебе верят.

В присяге было много разных красивых и важных слов. Но основное, в чем я клялась. Это в том, что я никогда не предам это доверие.

Комментарии (2)  
Воскресенье 16 августа 2015
Сообщение прочтено 161 раз

фото- Подписал отпуск и на фронт, - написал о своем заместителе Юрии Скребце главный врач днепропетровской больницы им. Мечникова Сергей Рыженко

- Умный, циничный, энергичный и чудовищный.

Последние трое суток под постоянным обстрелом.
Разорванные в клочья раненые.
Девятнадцать "трехсотых". Есть потери.
Интубация, дефибрилляция, полевая реанимация.
За ширмой в палатке творит чудеса начмед Мечникова Юрий СКРЕБЕЦ.
Человек и война. Врач и боец.

скребец 4 скребец 2 скребец 3 скребец image (3) image (2) image (1) image

http://dv-gazeta.info/dneprnews/zam-glavvracha-bolnitsyi-mechnikova-vzyal-otpusk-i-ushel-na-front.html


Категории: війнасуспільствовоїни світла    
Среда 24 июня 2015
Сообщение прочтено 559 раз

Василь Сліпак в Парижі живе  вже 19 років, працює в тамтешній опері. Він же – український військовий, доброволець. На фронті він з 7 окремим батальйоном Добровольчого українського корпусу. Десь на передових позиціях. Позивний у нього «Міф». Співає на передовій мало, більше стріляє. 

«Все почалось із волонтерства, «ДУК ПС» були перші наші похресники, ми їх так називаємо. Ми їм допомагали всією нашою волонтерською організацією «Fraternité Ukrainienne/ Українське братство». Перші, кому ми допомогли - це був 7 бат ДУК ПС, я знав цих людей і так сталося, що я тут, але це міг бути і інший якийсь батальйон. Ось так волонтерство природньо переросло в активну участь».

Співає Василь Сліпак хіба тут хлопцям многая літа на днях народженнях. Ну і трохи заспівав для Громадського.  Народній «ніч яка місячна» акомпанементом виступає звук обстрілів. 


Комментарии (7)  
Среда 6 мая 2015
Сообщение прочтено 153 раз

Біля кожного з портретів висить плеєр з навушниками

Побачити і почути тих, що пройшли крізь пекло війни можна в Хмельницькому обласному художньому музеї.

Художник Тарас Полатайко презентував у Хмельницькому свій аудіо-візуальний мистецький проект «Війна. 11 портретів». Виставка представляє 11 фотопортретів і аудіозаписів чоловіків, які повернулися з фронту та пережили пекло війни. Всі солдати зображені на портретах зовсім різні за віком, регіоном, покликанням. Серед них є мобілізовані, контрактники, добровольці. 
Автор проекту протягом кількох днів у серпні минулого року ходив до Головного військового госпіталю в Києві та записував інтрев’ю з чоловіками, які потрапили туди з зони АТО з важкими пораненнями. Допомагав художникові у роботі над проектом фотограф Павло Терехов, який зробив портрети солдатів.
«До шпиталю я ходив кілька днів. Деякі чоловіки відмовилися зі мною говорити. Казали: повернеш мені моїх хлопців, тоді поговоримо, - розповідає Тарас Полатайко. – Я вирішив, що не буде жодного відбору військових. Розмовляв з пораненими на коридорі, в палатах. Жодного хлопця з тих, що говорили зі мною не було вирізано і все, що вони сказали не було викинуто. Важливо було передати правдиву історію. Тому записи не почищені, без жодної цензури, залишилося кожне сказане ними слово».

Таким проектом автор хотів привернути увагу до війни на Сході


За словами художника, спілкування з пораненими було нелегким, оскільки військові травмовані не лише фізично, але й психічно. Першого дня Тарас Полатайко ставив бійцям лише одне запитання: чого зараз не вистачає солдатам на війні. Деякі записи тривають по 30 секунд, а деякі до 15 хвилин. Більшість відповідей були дуже стримані та лаконічні. Але вже в наступні дні, коли військові ближче познайомилися з художником, вони почали переповідати пережиті ними події на Сході. Серед 11 опитаних чоловіків двоє хмельничан – солдати Денис і Сергій. 
Сергій мав прізвисько «Динаміт», він був добровольцем «Айдару». Після лікування в госпіталі солдат повернувся воювати на Схід, де півтора місяці тому загинув, борючись за рідну землю.

Зліва портрет Сергія. На записі він говорить: за цю землю душу і життя можна віддати

«З Сергієм я познайомився, коли він перший раз був поранений. Сергій мені розповів, що пройшов через весь майдан. Там був кілька разів контужений. Сам він родом з Хмельниччини, але мав свій бізнес в Борисполі. Коли почалася війна на Сході, Сергій продав бізнес і почав допомагати пораненим солдатам і їхнім сім’ям, ділиться Тарас. - А потім він вирушив добровольцем в зону АТО, проте був поранений і так ми з ним зустрілися в госпіталі. Після одужання боєць вернувся на Схід, а більше місяця тому його не стало».

На виставці презентовані історії солдатів, які належать до різних поколінь і областей


...
Читать


Категории: війнасуспільствовоїни світла    
Комментарии (1)  
Пятница 10 апреля 2015
Сообщение прочтено 263 раз

Народная артистка СССР Ада Роговцева посетила часть Добровольческого украинского корпуса "Правого сектора".

Ада Роговцева приехала к военным в компании своей дочери, актрисы Екатерины Степанковой, и актера и режиссера Ахтема Сейтаблаева.

"Ада Николаевна даже на "квадрике" проехалась! И на мотоцикле! Сорвав аплодисменты строгой правосековской публики.
А потом была творческая встреча. Задушевный разговор, стихи, сцены из спектаклей. Все так непринужденно, сердечно и просто, что на глаза наворачивались слезы. Такие визиты - это показатель любви людей к Добровольческому к орпусу и признание заслуг фронтовиков на высоком человеческом уровне. А еще - это заряд положительной энергии для тех, кто уже завтра отъезжает на передовую", - говорится в сообщении Дук-Инфо.

...
Читать