Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Суббота 18 марта 2017
Сообщение прочтено 29 раз

Можно конечно понимать происходящее так, как его предоставляют видеть. 

Но лично у меня другое мнение.

Там видно бабушку , которая агитировала за Лукашенко, а потом вдруг...

 Да и посмотреть на эти протесты... Чисто визуально, на подсознании... у меня ощущение - ватники.

И очень все смахивает на то, что акции эти набрали такой масовости именно потому, что какие то силы в Беларуси получили отмашку присоединиться к протесту. Те силы которые были за Бацьку, пока он... 

 

Ну понятно чем отличался Бацька в последние месяц-другой. Вот его и приструнивают. На место ставят...  


Комментарии (1)  
Вторник 14 марта 2017
Сообщение прочтено 259 раз

У відповідності з моєю версією розвитку подій http://blog.meta.ua/users/i3311925/cat/revanshizm/

Зараз відбувається спроба розвалу України. Чергова спроба організації чогось наподобі громадянської війни , про яку вже давно теревенить пропаганда реваншистів.

Зрозуміло що кремлівські агенти ,які організовують заколот не мають народної підтримки. Збирають по кілька сотень , обдурених хлопців яких використовують втемну. Або наймають безпринципних....


Комментарии (15)  
Воскресенье 12 марта 2017
Сообщение прочтено 493 раз

Загальновідомо що Україна не є енергетично самодостатньою державою В нас недостатньо власного газу, нафти, нема власного ядерного палива, та й з вугіллям при теперішніх обставинах..

Також очевидно що оця несамодостатність енергетична є в значній мірі елементом нашої залежності від держави, яка на даний час є агресором по відношенню до України.

При таких даних не розуміти що максимальне енергозбереження є чи не основним завданням.

А як досягти енергозбереження? Може організовувати слухання, симпозіуми, соціалістичні змагання організувати? ..

Як не крути, але більш дієвого механізму як економічне стимулювання не існує. 

Просте питання:  Хто буде паритися встановлення в себе якихось енергозберігаючих технологій, якщо ціни на ці технології ринкові, а енергоресурси йому популістська держава продає по низьких цінах?

Якщо в Европі куб газу коштує пів євро, а в нас буде 10 центів, а ціна на енергозберігаючі технології одинакова, то зрозуміло що те що в Європі окуповується за 5-10 років, у нас буде окуповуватися за 20-50 років, а на такі терміни ніхто не думає. Тому в Європі будь які технології вигідні, рентабельні.. а в нас, при наших цінах для населення до недавнього часу - практично нікому не цікаві.

Отож панове, навіть незалежно від того, яка там собівартість газу власного споживання, а ціни на енергоресурси в нас повинні бути високі. Просто як засіб стимулювання енергозбереження. 

Зрозуміло що при наявних в нас рівнях доходів платити за це переважна більшість не може. Тому , поки не досягнемо таких рівнів аби з зарплат і пенсій можна було те все платити ( а це мусить бути) то мають бути субсидії. Субсидії теж мають бути організовані так, аби стимулювати енергозбереження. Треба визнати що дещо в цьому напрямку зроблено, хоча , як мені видається до ідеалу далеко...

А ті що вимагають низьких тарифів = свідомо чи несвідомо працюють на агресивного сусіда. І це треба чітко розуміти.

Вимагати треба  збільшення доходів населення, саме на це має бути спрямовані зусилля держави, як і можливо кошти отримані від податків з газу власного видобування ( якщо він дешевий) , а не на скрите чи пряме дотування низьких цін на енергоресурси для населення...


Комментарии (139)  
Среда 1 марта 2017
Сообщение прочтено 215 раз

Спробував зайти на свій блог з іншого смартфона. Блог знайшов.  Але при вході (логін-пароль) викидає '' неверное имя пользователя''.  Я вже думав може пароль колись міняв.  Натиснув що забув пароль.  Як не дивно,  правда не з першої спроби але на свій логін мені дали запитання і дали змінити пароль.  

Я вже так скрупульозно,  аби жодної буковки цифирки не пропустити ввожу свій логін і новий пароль на вході до блогу,  і...  Хер там.  Неверное имя пользоватєля. 

Підкажіть хто знає,  що то за проблема і як з неї вийти


Комментарии (14)  
Сообщение прочтено 132 раз

Я устал спорить с этими ватниками рассказывающими о войне бендеровской хунте воюющей с собственным народом.

Вы господа ватники стремитесь к России? Для вас Россия авторитет?

Посмотрите тогда как надо воевать против народа.

Там было много похожего с нашей ситуацией. Но и большая разница есть.


Комментарии (4)  
Пятница 24 февраля 2017
Сообщение прочтено 50 раз

Слухаючи час від часу новини по російських ЗМІ про хмари заборон щодо куріння , я мучився роздумами на тему : Що то їх так на тому димі приспічило.. Ну кацапа який хоче травитися то він знайде чим травитися. Курити заборони, то він від бояришніка дохнути буде.. 

От чому їхню владу саме на курінні переклинило??

І от, якось несподівано мені прийшла до голови просто геніальна відгадка цієї загадки...

Просто ж все до ідіотизму. Кузя викурив всі кацапські квоти на димопусканія, от вони, як то в них прийнято на населенні відігруютьсяVery HappyVery Happy


Сообщение прочтено 170 раз

Я уже давно писал о том, что наши националисты слышком хорошо играют на руку московской пропаганде, чтобы не быть агентами. И о том что расцвели националисты именно при правлении Януковича...http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3068854/

 

 


Комментарии (10)  
Вторник 21 февраля 2017
Сообщение прочтено 77 раз
Администрация МетаБлогов предупреждает, что этот пост может содержать материалы для взрослых.

Воскресенье 19 февраля 2017
Сообщение прочтено 235 раз

Если история неправдивая, сфальсифицированная, то ее следует переписывать. Я думаю что это однозначно.

Вот простой пример, как советские военачальники фальсифицировали историю. Причем очень глупо и наивно. Генералы и маршалы как будто бы не могли разобраться что "т" в скобках означает не тонны, а "чешский" и сделали из 10-и тонных пукалок тяжелые 35-тонные танки.

Об этом на поставленном ролике смотрите с 12.20.


Комментарии (12)  
Понедельник 13 февраля 2017
Сообщение прочтено 60 раз

Для начала сообщу , что несмотря на то, что уже начал пренебрегать такой опцией как категории, все же посчитал нужным создать тематическую категорию "Реванш" где разместил свои прежние посты развивающие версию о российском имперском реванше. В ту же категорию будет помещен и этот пост. Он скорее всего не так продолжение как предистория к тому что в тех прежних постах. Но тематически с ними неразрывно связан.

Вот ссылка на категорию http://blog.meta.ua/users/i3311925/cat/revanshizm/

 А теперь непосредственно к делу.

Видеоролик который я сейчас поставлю призван дать ответ на некоторые вопросы и разьяснить некоторые пропагандистские мантры, которыми  морочит голову российская пропаганда.

В посте http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4102837/ я обяснял почему дали Борьке пянаму порулить и все раздерибанить, и когда появились благоприятные тенденции пришла пора реваншистам брать власть . Этот фильм несколько прольет свет каким образом реваншисты это делали и как началось возрождение скреп.

Также, когда российские пропагандоны орут о войне Украины с собственным народом , а им указывают на то как они воевали с Чечней и как разрушили Грозный, они тут же находят существенную разницу " Но это же были террористы" 

Этот ролик покажет как делались эти "террористы"

Итак...


Категории: Реваншизм    
123...100101102Вперед | Указать страницу