Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30


Вторник 3 сентября 2019
Сообщение прочтено 329 раз

Сьогодні на вчорашній " Свободі слова".

Я думаю що всі тут памятають що під час виборів я був проти обрання президентом Зеленського, і не підтримував Слугу Народу на парламентських виборах.

Та все ж... Мушу визнати що те про що говорить прем'єр міністр .. Я в захваті..

Само собою що все покажуть діла. Самі по собі красиві слова нічого не варті. Але, вибори вже позаду. Те , про що говорить прем'єр вже не може розцінюватися як передвиборчий популізм. 

Та й на діла , судячи із строків які їм визначив президент, чекати не довго. Оцінювати їх будемо по тому, чи будуть вони робити те, що обіцяють і , найважливіше ЯК БУДУТЬ РОБИТИ. Бо все можна робити і через жопу ( як воно раніше частенько й траплялося) . Та , все ж повторю.. Майже все про що говорить прем'єр - просто супер!

Так що.. Я вже потихеньку починаю змінювати своє сприйняття нової влади. Про повну зміну мова може йти ...коли побачу діла.

 

А тепер трохи про підтексти. Мені пригадалося десь, вже мабуть з рік назад я чув від пана Гордона про те , що в Україні є досить молодих, грамотних менеджерів, які готові взяти владу і творити великі справи. Тоді я сприйняв це досить скептично, але темер... Не те що вже повірив, але ..

І ще одне. http://blog.meta.ua/~mstiteltut/posts/i6366019/

Як би хотілося, щоби це про що пише цей ватнік, було правдою))))   Як і те, що говорив тоді Гордон.

Бо якщо американці взялися за справу, то ... Прикладів коли під їхнім патронатом країни досягали великих успіхів більш ніж достатньо.. Можливо ще рано про щось говорити, але...так хочеться оптимізму)))


Категории: Суспільство сьогодні.    
Комментарии (25)  
Сообщение прочтено 237 раз

Так уже наверное станет традицией что забанившему меня ватнику я буду отвечать отдельными постами...

Говоришь что традиция падать на колени от галичан привыкших к коленопоклонению перед панами?

 На колени можно по разному упасть. Можно с достоинством. Отдавая дань уважения за что нибудь. А можно... Как в одной соседней стране падать на колени перед царем, упрашивая чтобы там дорогу сделали или канализацию провели.. Или как в еще одной , уже далекой стране, падать на колени и колотить головами об асфальт оплакивая смерть тирана...

Помниться смотрел я когда то разные видео  с событий в Донецке, когда была расправа толпы над евромайдановцами. Так вот, еще тогда я заметил, что , после матов и криков "" Россия " там чаще всего звучало " на колени". Шахтеры и металлурги Донбасса от каких панов этому научились?


Категории: Демагогия.Рашизми.    
Комментарии (24)