Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Среда 7 февраля 2018
Сообщение прочтено 240 раз

Сьогодні наші обранці умудрилися відхилити угоду з Таїландом.. Мова піде не про суть тієї угоди. Та й не в суті там проблема. До угоди не було жодного зауваження. Жоден депутат не висловився проти.. Просто не хватило голосів щоб ратифікувати. А потім не хватило аби відправити на доопрацювання (хоча що доопрацьовувати, якщо нема жодного заперечення чи зауваження ?) 

Україна просто так, без жодних претензій чи зауважень, відхилила міжнародний договір. Ми , через своїх представників , абсолютно невмотивовано образили іншу державу. Без жодних обєктивних причин. Окрім однієї. НАШІ ПРЕДСТАВНИКИ,  ЯКИХ МИ ОБРАЛИ - ТУНЕЯДЦІ-ПРОГУЛЬЩИКИ.

Хто з нас, хто десь працює, може собі уявити що його начальник цілими днями за ним бігає і запрошує зайняти своє робоче місце, а він собі десь ходить по буфетам і в вус не дує ? Довго втримається на роботі цей працівник ?

А чому тоді найняті нами всіма, наші слуги можуть собі дозволяти так працювати ? 

Отож.  В мене вже були деякі думки з цього приводу 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2614178/

Тепер я хочу просто звернутися до людей , які будуть десь ходити на зустрічі з депутатами чи кандидатами в депутати. Не ведіться на їх цяцьки з ремонтами доріг, шкіл і т.п. Це не є обовязками депутата ВР. Обираючи депутата за обіцянки займатися не своєю справою, ми тим самим дозволяємо йому нехтувати власне своїми обовязками .

Не ведіться на популістські цяцянки типу зняття недоторканності. Це нафіг нікому не треба, а навіть може таїти небезпеку диктатури.

Довбіть депутатів і кандидатів в депутати за їхню ТРУДОВУ ДИСЦИПЛІНУ.

 Вимагайте підкорення депутата якомусь трудовому кодексу, при якому  відсутність на робочому місці та неучасть в голосуванні без поважних причин буде каратися стягненням, а повторна протягом сесії - і наступний по списку партії йде в парламент замість прогульника, або дострокові перевибори мажоритарника. З формулюванням "прогули".

Інакше - така ганьба буде постійною .


Комментарии (5)  
Сообщение прочтено 652 раз

Вот человек решил массово писать посты , по остро дискуссионных вопросах и запретить там комментарии http://blog.meta.ua/~jurist_ussr/

Ну что же.. Попробуем обсудить вопросы там где всем все разрешено (в разумных пределах) .   И где это обсуждение останеться навсегда, пока будет эта лента блогов. То есть здесь. У меня..Very HappyVery Happy

 

Я пробовал обсуждать этот вопрос уже давно http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4112023/

Итак вопрос Юриста : Народ на референдуме 17 марта 1991-го года решил сохранить СССР - Почему не сохранили? 

Вопрос к Юристу: Народ не имел право изменить решение ? Если есть два противоречащих решения , не являеться ли действительным более позднее, а более раннее - отменяеться более поздним ? 

Как же тогда быть с референдумами в союзных республиками во второй половине 1991-го года.?

И.. Упреждая возможное замечание, следующий вопрос : Расшифруйте пожалуйста абревиатуру СССР . И хорошенько вдумайтесь в значении первого слова в абревиатуре...


Комментарии (46)  
Сообщение прочтено 853 раз

Антиукраинские пропагандоны орут о жутком беззаконии в Украине. Они любят говорить что в России всегда все по закону, и в отличии от Украины там преступников наказывают.

Ну что же. Смотрим. Как на глазах у блюстителей порядка и представителей власти совершаеться уголовное преступление, а блюстители порядка не просто не замечают преступления, но и содействуют его сокрытию, противодействуют тем, кто пытаеться преступление предотвратить и призвать к ответу преступника..


Категории: Элита-Банда.Рашизми.    
Комментарии (38)