Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
4
5
6
9
10
12
13
14
16
17
18
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
31


Четверг 7 марта 2019
Сообщение прочтено 881 раз

Не можу з планшета зробити посилання на відею в Ютюб. Але, знайти відео про яке йдеться буде дуже легко. Це програма " Право на владу" під назвою " Вибух перед виборами". Я думаю багато хто її бачив. 

Вражає до чого докотився Коломойський. Такого справді мабуть не було і при Януковичі. Було хіба що ще при Кучмі.. 

Отож, збирають групу кандидатів в президенти , декого ще й по телефону видзвонюють.. І все з однією метою. Мочити одного кандидата. Діючого президента. Альтернативна думка просто не звучить. Її немає. 

Очевидно що лише в такого роду дійствах може брати Юлія Тимошенко. Всім скопом когось мочити.. А хтось може пригадати коли вона сама брала участь в якихось дискусіях де їй можуть поставити гострі запитання ? Кажуть що вона йде лише на ті ток- шоу де все для неї буде підібрано і ніхто і не пікне не поплану...

А Зеленський... Той взагалі тільки по телефону ... Невідомо ні його цілі ні пріоритети. Чого варте його " виграємо вибори, а потім подивимося" (це звучало не на цьому ток-шоу).? Пацан напевне вирішив що балотується не в президенти а в царі ))))

Я не збираюся тут обговорювати саму тему цього ток-шоу. Правда то чи ні. Мені то невідомо. Просто хочу нагадати Грузію. Після того як була російська агресія, в Грузії відібрали частину території... Перед виборами влаштували скандал із знущаннями в тюрмі... Я думаю що в таких скандалів ноги ростуть в усіх з одного місця..

Щодо Порошенко... Петя хреновий. Довіри до нього мало. Хотілося б його кимось замінити. Не обовязко во навіть кращим, лиш би не набагато гіршим... Але.. подивіться на його конкурентів. Особливо головних... Я переконаний, що ні Юля - популістка, ні Вова- комедіянт ... То взагалі повний ***. Це ж просто недопустимо.

І найгірше особисто для мене, що і в першому турі я не зможу зробити так, як я часто роблю на президентських виборах. Я , як правило в першому турі голосую за того, хто мені сподобався, навіть якщо в нього рейтинг 0,1%. А вже у другому обираю з того, що туди вийшло.. А тут є ризик що ці двоє *** вийдуть в другий тур і не буде з чого там вибирати... І прийдеться голосувати за Петю вже в першому...


Комментарии (88)