Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
3
4
6
7
11
12
14
15
18
19
21
22
23
24
25
27
28
29
30
31


Суббота 8 июля 2017
Сообщение прочтено 424 раз

Мені дещо імпонує як розклав дядька з Америки все по полочкам. (дивтися відео починаючи з 1 год. 47 хв до 1 год. 57 хв) Та багато в чому я з ним погодитися не можу.

1. Причина не в тому що дядько Микола згоден пахати за 5000 гривень, а причина в тому, що цих дядьків микол багато, і більше не дають. Він охоче працював би і за 5000 доларів, але... Саме тому і надія що безвіз випустить додатково якийсь % дядьків микол за кордон, і тут зменшиться попит на робочі місця...

Окрім того, він не враховує факту що в Україні надто високий рівень пасивного доходу. Якщо в них в Америці поставивши гроші на депозит можна під 2 % річних, то в нас під 20%, якщо в них кредит видають під 3-4 % то в нас під 30-50 %... Тому для їхнього бізнесмена отримати від пфідприємства дохід в 10 % то є дуже непогано, а наш за 10% і сіпатися не буде, бо йому банк по депозиту 20 % даст, а якщо він на бізнес кредит взяв, то і взагалі...  Тому і мусить бути такий високий рівень доходу підприємця , за рахунок низького рівня оплати праці..

Безумовно правда що треба ломати систему...


Комментарии (31)  
Среда 5 июля 2017
Сообщение прочтено 41 раз

А ми думали що для москалів тільки 7-го квітня 2017-го року відкрилася страшна істина що Земля круглаVery HappyVery HappyVery Happy 

Ми думали що вони забули про Коперніка і Бруно...

А , ніфіга.. Виявляється можна докотитися і до такогоVery HappyVery HappyVery Happy Скрєпи Very HappyVery Happy


Сообщение прочтено 40 раз

А я то все время ломаю голову... Ну что же за ценности такие предлагает Россия как альтернативу прогнившим западным ? Что за скрепы такие...? 

И вот... Спасибо бородачу. Обьяснил хотя бы главную скрепуVery HappyVery HappyVery Happy


Сообщение прочтено 37 раз

.... Какими идиотами вас считает ваш телевизорVery Happy


Категории: Рашизми.    
Воскресенье 2 июля 2017
Сообщение прочтено 789 раз

Похоже наши рашисты основательно взяли на вооружение смысл этой сказки....

Они хорошо помнят какие города были построены во времена Российской Империи или СССР, какие промышленные гиганты появились , какие территории ... И все это в их понимании благодаря России. На основании этого, они считают всех как бы должниками России, или те или другие территории принадлежащими России...

Но вот если речь заходит об ответственности (пусть только моральной ) за то, что происходило в те времена, то они сразу включают совсем другую пластинку. Сталин -грузин. Хрущев и Брежнев - украинцы . Украина -кузница кадров КПСС. И голодоморы, репрессии, кровавые войны, подавление свободы других народов - это они уже пытаються свалить на другие нации, на основании того, что представители других народов в чем то участвовали, или чем то руководили..

Правда про то, что Украина еще и кузница кадров для индустриализации Сибири, нефтяных и газовых промыслов, золотых приисков , которые  теперь безраздельно принадлежат России, и кормят Россию... Они почему то не вспоминают. Хотя это тоже правда..

Как же так ? Это ж не правильно ! Ведь должно быть так, что чья ответственность, того и результаты, и кто взял себе результаты , тот берет на себя и ответственность.

Потому и надо, как в финале этой сказки, переставать водить дружбу с такимиVery Happy

 


Комментарии (161)  
Суббота 1 июля 2017
Сообщение прочтено 226 раз

Ничего нового под солнцем... И оказываеться довольно таки интерессные люди имеют личный опыт этого самого "ихтамнетства".


Комментарии (23)  
Воскресенье 25 июня 2017
Сообщение прочтено 774 раз

На вставленому відео з 6-ї хвилини про неї говорить сам автор.

Версія, як на мій погляд дуже реальна. Оскільки , якщо Боїнг був збитий росіянами, то важлива відповідь на питання "чому?" 

Я далекий від думки що росіяни збили Боїнг просто для того, аби збити Боїнг. 

Варіант з тим , ніби цілили в український військовий і ...так вийшло, теж якось не катіт. 

Варіант що хотіли збити те що збили аби підставити укропів...  Тут занадто багато промахів получається. Саме стратегічно-тактичних, на рівні планування операції. Якщо б вони так планували, то все б було значно складніше, вони б не плутались у версіях, а грали як по накатаному, а не видумували українських винищувачів...

.. А от версія Лойко, тут найбільш вірогідна. На рівні планування все гаразд. Планували заїзд бука, збиття російського пасажирського літака... Далі той бук вже можна вивозити, чи заховати. Ніяких голандських чи міжнародних комісій там би не було. Зайшли б російські війська , під благовидним приводом, завезли російських "експертів" і все на мазі. Був би український бук, чи сушка... Написали б що хотіли і хер хто б що мав заперечити.. Отож, як це часто на русі трапляється , задум був бездоганний, провалилися на дрібниці. Щось там десь пішло не по плану. Хтось щось чуток переплутав і збили боїнг, але не той...

Одне з чим тут можна з автором не погодитися , це те, що після того мало бути повномасштабне вторгнення з походом на Київ.. Допускаю що не на Київ. Можливо в межах тодішнього проекту "Новоросія". Можливо що навіть ні. Просто інформаційно-пропагандистський козир на майбутнє шикарний.. По аналогії.. Вони ж не одразу після отих вибухів по російських будинках пішли Грозний з землею рівняти. Один привід, потім другий, можливо третій...


Комментарии (111)  
Сообщение прочтено 52 раз

Разные мнение непредубежденных  людей с незашоренными, незазомбированными мозгами...

Кстати , опрос (ок 35-й минуты видео) ... Я бы ответил: Да, смогли бы. Шансов у Гитлера не было. Но жертв было бы больше, времени больше, цена больше..


Сообщение прочтено 89 раз

... И получите удовольствиеVery HappyVery HappyVery Happy

Прикольное кино о мире за который вы умирать и убивать готовыVery HappyVery Happy


Комментарии (2)  
Суббота 24 июня 2017
Сообщение прочтено 690 раз

Деякі речі, які цими днями мали місце викликають у мене деяке занепокоєння. Отой дзвіночок із Києва "Почему вы нас бросили?", та загострення риторики російських пропагандонів (подивитися хоча б програму Соловйова за 21 червня)... Все це виглядає як підготовка населення до можливого....

Ми повинні розуміти що Росія не може просто взяти і напасти. В них так не буває. З історії це очевидно. На них нападали фіни. Чеченці невідомо з якого глузду напали на Дагестан, а Грузини почали ні з того ні з сього херячити по Осетії.

Якщо Росія хоче на когось напасти, вчинити агресію, інтервенцію, окупацію, то там неодмінно появляються якісь казково злобні фашисти, терористи, бандити, які самі нападають на Росію, або починають творити щось таке, що Росія просто не може не втрутитись. Це - аксіома..

Як це може відбутися в нашому випадку?

Варіанти:

1. Навряд чи приходиться сумніватися , що за роки "дружби" Україна просто напічкана їхньою агентурою. Є вона і у владних структурах і в спецслужбах, і в армії. І просто безсумнівно що радикально праві сили в Україні інспіруються звідти. Якщо не всі, то частина точно (знати б яка..). Тому навряд чи буде складно організувати якихось українських радикалів, націоналістів, фашистів, які вторгнуться на територію Росії і почнуть там якісь дії, після чого Росія просто змушена буде погасити джерело небезпеки для свого населення.

2.Виходячи з того, що офіційно Росія не визнала лугандонських республік, то ті республіки офіційно є Україною. Отож, чисто юридично навіть не обовязково застосовувати українських радикалів. Просто ті ж банди лугандонських бойовиків будуть переходити на територію Росії і чудити там різні неподобства. Російські ж пропагандони роздуватимуть ті неподобства чуть не до рівня геноциду, і при тому не будуть уточняти що банди вторгаються з території ДНР-ЛНР, а будуть тут дотримуватися сухого юридичного факту і казатимуть що банди заходять із території України... Ватне населення, само собою, як в них це за правило, особливо розбиратися не буде, закипить справедливим гнівом "ДОКОЛЕ?!?!" ... І в очах свого населення будуть виправдані повноцінні вторгнення, бомбардування.. Та хоч би й ядерний удар...

Можливо що все піде й за якимось іншим сценарієм. Та одне безсумнівно : ЯКЩО РОСІЯ ЗАХОЧЕ НАС ЗАВОЮВАТИ - МИ ОБОВЯЗКОВО НАПАДЕМ. 


Комментарии (81)  
Назад123...105106107Вперед | Указать страницу