Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29


Воскресенье 29 января 2012
Сообщение прочтено 207 раз
Хто хоч трохи цікавиться спортом, безумовно знає про поширену практику в світовому спорті -дискваліфікаціі спортсмена, та анулювання його перемоги,якщо встановлено, що перемога здобута обманом. На жаль в українській політиці такої практики немає... Які обіцянки роздають політики перед виборами?... Що роблять після виборів?... Це безумовно стосується фактично всіх українських політиків. Проте В. Янукович та його партія регіонів перевершила в обмані всіх. Ще перед виборами, коли Янукович ігнорував дебати. Ганна Герман пояснювала, що він не хоче брати участь в чемпіонаті з брехні. Тобто в чемпіонаті участі не брав... Але чемпіоном-став. Саме чемпіоном...з тієї самоі брехні... Де соціальні обіцянки кандидата Януковича? Скажете-криза, неможливо... По перше такі професіонали повинні дещо наперед знати, що можливо і не обіцяти неможливого. Вони ж не вчора зроблені. І навіть, не перший раз при владі. Де обіцяні покращення відносин зРосією?. Вони що не знали , що з теперішньою Росією можна домовлятись, лише здаючи своі інтереси? Хоча наші професіонали умудрились інтереси здати, а толку мало., Вони перед виборами думали, напевне що за розмови про братерство та дружбу їм газ за півціни зразу дадуть. "Дружба-дружбой, а денежки врозь". Та чи хоча б думають вони про своі обіцянки, та іх дотримання? Думають лише як більше вкрасти. І забронювати собі владу, тобто можливість безперешкодно красти , надалі.. Як завжди-обманом. Що таке"тушки"? -Спотворення волі виборців. Виборці за "тушок" не голосували. Далі більше. Повернення до "мажоритарки" де участки різноманітними махінаціями будуть виграватись, або кандидатами від влади ,або самовисуванцями, які не будуть афішувати свою"провладність" або навіть будуть заявляти про свою опозиційність. Резуьтати переможців будуть в межах 20-30%:-тобто обрані меншістю. Мало того, розуміючи що заслуживши таку всенародну любов , і в таких умовах можуть програти, обезпечують себе, постійно врізаючи повноваження парламенту. Переносячи на президента, перевибори якого не так скоро. Обрізають крильця можливим переможцям. Як в 2004 р обрізали "помапанчевим"врізавши президентські повноваження. Справжня влада завжди була в них. Дивуюсь коли чую-"всенароднообраний президент" пора народу називати речі своіми іменами . Бути обраним обдуривши народ , не називається -"всенароднообраний"! Як прибігти першим до фінішу, накачавшись допінгом- не називається"чемпіон". Поки украінський народ не навчиться дискваліфіковувати таких "всенароднообраних"-цей народ будуть дурити. Занадто прибуткове це заняття-дурити народ.


Категории: Элита-Банда.    
Настроение у меня: голодное    Слушаю музыку: Nigtwish.
Четверг 26 января 2012
Сообщение прочтено 212 раз
Перед парламентськими виборами2007р. серед багатьох обіцянок Ю. Тимошенко, була обіцянка переведення набору до військовоі служби на контрактну основу, та скасування призиву строковиків. Треба віддати належне ЛедіЮ ,що вона, на відміну від нинішніх покращувачів, робила спроби виконувати обіцяне. Обіцяла ощадбанківську"тисячу"-погано,чи добре,а виконувала. Може не всі отримали, та спроба була. Обіцянку щодо арміі , вона також пробувала виконувати. Хто ж виступав проти? Те що проти виступили фінансисти, можна зрозуміти. Обороноздатність , не іх тема. Вони порахували ,що видатки зростуть і заперечували. Можна би з ними сперечатись, бо,особливо в розрахунку на довгострокову перспективу , професійна армія могла б навіть дати економію. Порахуємо: солдата строковика треба навчити, зробити з сосунка-солдата. І ледь зробили-відпускаємо. Робимо других. Сизифів труд. А затрати! А коли солдати служитимуть по контракту по3;5;8 років. Яка економія! Добре фінансисти не розуміють цього, дальше росту видатків у перші 2-3 роки не бачать. Але чому заперечували військові. Ріст видатків- не іх тема. Ім головне обороноздатність. Про вигоди для обороноздатності від професійного солдата, в порівнянні з пацанами , яких треба звільняти, ледь зробивши солдата, доказувати не потрібно. Вигоди надто очевидні. То чому військові проти. Все просто. -скільки хабарів збирається з небажаючих служити, щоб не брали? - скільки з бажаючих-щоб взяли нарешті? Недавно був в одній великій учбовій частині. Дивні відкриття зробив . В часи,коли я служив , я уявити не можу про грошові відносини між солдатами та командирами. А тепер? Суцільне здирництво! При повному контракті ці грошові потоки пересохнуть. Ось і всі відповіді. Решта- лапша на вуха!

Категории: Элита-Банда.    
Настроение у меня: возбужденное   
Среда 25 января 2012
Сообщение прочтено 203 раз
Воспоминания о событиях конца2004года, о несбывшихся надеждах миллионов украинцев, о происходившем в последовавшими за этим 5лет,на фоне происходящего сейчас, вызывают один большой вопрос: -А была ли на самом деле "оранжевая власть"?
     Или "оранжевые" крыкуны только формально занимали высокие посты?. Реальные рычаги влияния в стране были у других. "Демократам", как всегда у нас, только дали поиграть. За ниточки дергали те, кто никогда и не выпускал реальной власти в стране из своих рук. Еще перед допуском Ющенка к посту президента, ему предварительно обрезали крылышки, существенно ограничив его власть. В отличие от нынешнего президента, Ющенко не имел возможности устранять мешающие статьи.
       Поэтому и был эрзац-президентом . Позже очевидно полностью подчиненным настоящим властителям.
    Он назначает Богатыреву, непосвященные сторонники "синих"думают о предательстве,сторонники Ющенка- о переходе части лучших регионалов, под оранжевые знамена. Правду прозевали: играющим во власть "демократам" настоящая власть назначает "смотрящих".
    Грузинскому "куму" удалось у себя провести серьезные реформы . Основным фактором успеха было то , что он вовремя дал пинка "професионалам". Провел кадровую реформу. Нашему "куму" ничего подобного сотворить не дали, грудью став на защиту 18000"професионалов" После этой неудачи , все попытки реформ были заранее обречены на провал.
     Кадры решают все! Оставалось, разве строчить указы о награждениях, строить памятники, устраивать междусобойчики. Это настоящие властители пока позволяли, чтобы оставалось впечатление, будто у власти оранжевые демократы. А комуняко-кучмасто-региональные.....властители -оппозиция...

Категории: Элита-Банда.    
Настроение у меня: занятое    Слушаю музыку: Радио
Вторник 24 января 2012
Сообщение прочтено 245 раз
Слухаючи балаканину наших можновладців про євроінтеграцію, на тлі інформаціі,про украінські реаліі(харківські "скамейки",підготовка до Євро2012,межигірські чудеса,і т.п.) складається враження, що в Євросоюзу мало своіх проблем. Ім знадобилось ще одна головна біль- украінська злодійня. Так , в європейських краінах знають украінців,як хороших і недорогих працівників. Але, якщо ім треба нашоі робочоі сили, то для цього не потрібна інтеграція. Досить тілки ширше відчнити двері. Скільки треба -поіде,навіть більше. Як кажуть "тільки свисни". Інтеграція, в першу чергу для верхів. А верхи у нас такі що палець в рот не клади. За ними треба "глаз да глаз". Це навіть не греки. Дай ім доступ до європейських фінансів, який мали греки і зазівайся трохи. Ці одразу набудують на своіх вокзалах "скамеек" по ціні європейського вокзалу, з поіздами включно, за кожну "скамейку". На дачах можновладців будуватимуть,не якісь там монастирі. Хтось збудує Лувр, та Бастілію-для нерадивоі прислуги. Хтось Ермітаж.... А прості украінці і далі будуть іздити в Польщу грядки полякам сапати. На який біс Європі потім це розгрібати. Тому будемо реалістами .сприймаймо балачки про євроінтеграцію так як сприймаємо"покращення життя-вже сьогодні". І не більше .

Категории: Элита-Банда.    
Настроение у меня: веселое   
Сообщение прочтено 215 раз
Часто наши властьпредержащие рассуждая о коррупции, утверждают, что мол есть среди (судей, врачей,чиновников и т.д.) отдельные мерзавцы, но большинство честные проффесионалы.... Для опровержения подобного бреда-простой пример: В моем небольшом городе, попадает человек в больницу. Если свое общение с лечащим врачом он не начнет с того ,что даст врачу деньги,этому челоиеку продемонстрируют равнодушие . На него будут смотреть как на какое-то недоразумение, одновременно оказывая внимание другим пациентам. Соседи по палате заметят разницу,подскажут глупцу:-надо дать,и как дать,и сколько. Даст, никуда не денется. Жить хочет. И каждая операция или иная процедура имеет свою цену{медикаменты ипрочее за счет пациента, это само собой}. Разве у нас врачей выпускают методом клонирования, что они так похоже действуют , и не боятся. Или это хорошо организованная системма ? Каждый отдельно взятый врач идет на нарушение закона самостоятельно,при этом ничего не боясь. .. Да нет! Врач берет, чтобы дать своему начальнику, тот-своему. Работает схема: снизу-деньги, сверху-прикритие. Кто в схеме- "честные проффесионалы". Того кто недостаточно ретивый, или чем то неугоден- можно слить, как "отдельно взятого мерзавца". Высший признак "проффессионала"-при зарплате 500дол.- Машина за100 000дол. И дом за200 000дол. Партия регионов ,пребывая,формально в оппозиции горой стояла за "проффесионалов" тем более не даст их в обиду сейчас. Далеко нам до Грузии,где"проффесионалам" благополучно дали пинка.... Слабоват оказался куманек у Саакашвили. А жаль!

Категории: Элита-Банда.    
Настроение у меня: грустное   
Понедельник 23 января 2012
Сообщение прочтено 265 раз
Не устаю удивлятся тем, кто кричит о том что СССР развалили демократы.
 Если тех же людей спросить например:Кто отвечает за плохие результаты страны в промежутке2005-2010год?. Отвечают: Ющенко, Тимошенко,все "оранжевые", у них была власть. Того ,что у "синих" тогда были очень большие возможности, в то время они и правительство,немного возглавляли и имели влияние в парламенте, могли при желании напрочь заблокировать парламент на несколько месяцев,-категорически не признают. У власти формально были "оранжевые"-они и виноваты ,точка. 
Но если вспоминать время, предшествующее кончине СССР, у этих людей отношение резко меняется. Они утверждают, что тогда был саботаж, чьи то происки,и в результате ту страну развалили демократы.
 -Какие демократы?
   -Демократы!
       Как? Прямо из лагерей,где тогда содержали демократов, сбежали и...развалили процветающее государство. Интерессно!
   А теперь вспомним восьмидесятые. Сплошные дефициты. Подходя к магазину, увидя там длинную очередь, сначала занимали очередь, потом спрашивали "что дают?".Господствовали понятия:"достать","блат","свои люди",и т.д. Которые породили впоследствии это царство коррупции.
 Это демократы из тюрем саботировали?
 Или происки мирового империализма?
 А компартия что делала? Рассказывала сказки, про коммунизм для нынешнего поколения. Про ужасно бедствующее население стран загнивающего капитализма,не допуская при этом выезда ,чтобы на эти бедствия посмотреть. Потому что когда этот выезд допустили ,те кто ездил понимал, что совок среди бедствующих загнивающего капитализма, как Чингачгук на космическом корабле.
   Ладно, развалили демократы из лагерей ,своими самиздатами огромную империю,или капиталисты загнивающие,своими происками.
 Вот так. Без шума и войны. Мастера однако. Взяли да и развалили!
 Ладно! И что дальше ? Наверное сами взяли власть в свои руки?.
 В некоторых странах разваленной империи да.
 Но не многих.
 Но маленьких.
    Правда в тех нескольких маленьких страночках где взяли власть развалившие всю империю демократы, почему то не обворовали население разными махинаторскими прихватизациями , гиперинфляциями, рэкетами и т.п. Как обворовали на огромных просторах тех республик, где после развала империи какими-то демократами, власть дивным образом сохранили те секретари, члены, ...орги, и вся прочая УМ, ЧЕСТЬ и СОВЕСТЬ империи. И в тех нескольких маленьких странах не ругают демократов, за развал СССР,как в тех больших и,разворованных,где демократов толком и не видели.

Категории: Экс-совдепия    
Настроение у меня: веселое   
Воскресенье 22 января 2012
Сообщение прочтено 230 раз
Любо-дорого слухати привітання президента з днем соборності. Так і пре спогадами .як 7 років тому штаб кандидата Януковича поділив Украіну на три сорти. Не дивлячись на це потрібно визнати, що Янукович, та його команда, як ніколи, наблизили украінський народ до об'єднання. Народ по різні боки Дніпра вже єдиний в несприйнятті дій влади. Для всіх стає очевидним, що реформи направлені виключно на збагачення олігархів та чиновників, за рахунок переважноі більшості звичайних громадян. Влада неодноразово дала зрозуміти,що, поважає тільки силу, а закон та право не діють. Влада пішла на поступки підприємцям,а потім чорнобильцям, коли ті проявили силу. Не тих злякались. Треба було просто частіше прокручувати сюжет, де один з учасників акцій чорнобильців.говорив, що ім платять "копейки" 3000 грн.в місяць... І все, про загальнонародне співчуття до акцій чорнобильців, можна забути, оскільки ті, для яких стабільний дохід 3000 грн. є недосяжною мрією, навряд чи зрозуміють, та підтримають тих, для кого це- "копейки".А дітям війни, матерям, для дітей до трьох років ,можна не робити виплат, блокувати судові рішення. Бо вони не організовують силових акцій, хоть іхні вимоги, були б сприйнятними для більшості населення. Влада розуміє тільки силу. Подаючи народу такий сигнал, влада ризикує тим, що,коли піднімуться ті ,хто змушений виживати на1000 грн. можуть бути непередбачувані наслідки. Попри все це Януковичу та Партіі Регіонів можна подякувати за діяльність ,що об'єднює украінський народ ...проти них. Тепер справа за тим, чи знайдуться здорові сили, що поведуть за собою народ. Помаранчевим вже ніхто особливо не вірить. Інтерес до шоу, де збирають злодюг, які киваючи один на одного, кричать: "тримай злодія"-втрачається. Очевидно, що мовні питання, питання НАТО чи Росія безумовно важливі, проте іх треба відкласти на другий рівень. Основне: припинити оце вічне пограбування, подолати тотальну корупцію, зробити Украіну , справедливою , правовою державою. Щоб,людям не встидно було називати себе громадянами Украіни. Тоді можна буде з гордістю,Украінською мовою заявити:-Ось Держава за яку боролись Бандера і Шухевич! А так, що з тих пам'ятників в злодійській, наскрізь корумпованій, совковій краіні. Хіба ганьба для тих героів. Чи за таку Украіну вони боролись? Чи за те , щоб іхні,нібито послідовники, націоналісти ,ледь отримавши трохи влади,профуршечували державні кошти,.. Народ можна об'єднати. Немає справжних розумних і чесних лідерів.

Категории: Суспільство сьогодні.    
Настроение у меня: задумчивое   
Назад123...129130131 | Указать страницу