Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
2
3
4
5
6
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 25 сентября 2018
Сообщение прочтено 179 раз

Она глубоко непонятна нормальным людям. Но она есть. И ничего с этим не поделаешь. С пеной на губах говорить несуразицы и источать потоки флюидов ненависти...

Можно пытаться ее понять. Но, я уже устал от этих попыток....

Новый образчик


Комментарии (14)  
Воскресенье 23 сентября 2018
Сообщение прочтено 245 раз

Довольно интерессный разбор лжи российской пропаганды от российского блогера. 

Никто и никогда не задавал себе вопроса, а зачем это? Почему "братское" государство сосредоточило свою пропаганду на организации этих потоков лжи и фейков ?


Комментарии (23)  
Сообщение прочтено 174 раз

Pimpinela — аргентинський музичний дует, що складається з брата і сестри Люсії і Хоакіна Ґалан, найбільш відомих як просто Люсія і Хоакін.

Марія Ґрасієла Ґалан Куерво народилася 23 травня 1961 року, а Хоакін Роберто Ґалан Куерво 23 травня 1953 року в Буенос-Айресі, Аргентина, у родині вихідців з Іспанії, їх батько похидить з Астурії, а мати з Леону. З дитинства, яке вони провели в Буенос-Айресі, обидва захоплювалися музикою, маленька Люсія тренувалася перед дзеркалом, а Хоакін грав на гітарі.

Завдяки своїм батькам і потім композитору Луїсу Аґіле, вони сформували групу Pimpinela. Дуже скоро вони набули популярності на місцевому радіо, а скоро і на радіо всієї Латинської Америки, включаючи Бразилію, а потім й Іспанії. Їх альбом «PIMPINELA GOLD» став тричі платиновим в Аргентині

Своїй популярності вони зобов'язані передусім своїй оригінальній формі виконання, співаючи про повсякденні проблеми своїх слухачів, такі як труднощі у відносинах між статями, сімейні проблеми, любов... (Інформація з Вікіпедії )


Категории: Melodías latinas del pasado    
Комментарии (20)  
Суббота 22 сентября 2018
Сообщение прочтено 171 раз

... Деколи і дурного треба послухатиVery HappyVery HappyVery Happy

Просто бесподобное выступление Вольфовича. (начиная с 7м.40 с. на вставленном видео ). Шикарное обоснование для декомунизации. 

И в этом выступлении Вольфович прав. Бывает и на старуху проруха Very HappyVery Happy

 


Категории: Рашизми. Экс-совдепия    
Комментарии (13)  
Четверг 13 сентября 2018
Сообщение прочтено 481 раз

Как мне кажеться , просто исчерпывающий ответ всей нашей вате, плачущей тут о геноцидах и т.п.. 


Категории: ЧудакиРашизми.    
Комментарии (58)  
Понедельник 10 сентября 2018
Сообщение прочтено 527 раз

Поки інформація на цю тему в мене була тільки з чуток та фейків, то я не писав нічого. Та, сьогодні зателефонував і на урядову гарячу лінію, і в Управління соцзахисту. Тому.. вже маю про що поговорити.

Нагадаю, хто не знає, чи забув, що сам я є категоричним противником ідеї низьких цін на газ (головна фішка Ю. Тимошенко) Та вважаю що не енергоресурси треба здешевлювати для населення (вони в нас і так найдешевші в Європі) а доходи населення піднімати , аби люди могли платити ринкову ціну 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5531091/

А поки не підняли доходи - виділяються субсидії, аби люди не мерзли..

Якщо за попередні роки ситуацією можна було бути менш - більш вдоволеним ( в перший рік , правда були перекоси http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3561964/) і я досить високо оцінював роботу урядів в цьому питанні, то з того що я дізнався тепер... По попередніх даних, думаю що маю за що покритикувати )))

Підемо по наростаючій важливості проблем .

1. Так зване "возєднання сімей"... Логіка в чомусь проблискує, але.. Доходи непрописаного члена подружжя доплюсовуються до обовязкової плати, а от до норми споживання його чомусь не додають.. Несправедливо якось.

2. Обовязковий платіж.. Хоча на гарячій лінії мені сказали що обовязкова плата буде нараховуватись виходячи з доходів за попередній рік, та в Управлінні Соцзахисту сказали інше, що виходячи з доходів за два попередні квартали цього року (тобто на наступаючий опалювальний період - враховуються доходи за 2-й, 3-й квартали цього року) . Враховуючи те, що в багатьох людей саме влітку більш високооплачувана робота (будівництво, та й багато підприємств влітку більш активно працюють), то получається також неправильно... Було б більш справедливо за попередні 4 квартали.. 

Окрім того, хоча такі нововведення є деяким стимулом до виходу зарплат з тіні. але вони ж стимулюють лише так звані "сірі" зарплати. Тобто щоби заявлялась мінімалка, (для субсидії) а все що понад - ховалося. 

3. Головне , як виявилося. НОРМА СПОЖИВАННЯ. ЇЇ знову знизили. Тут справа така. Якщо в самий перший сезон справжніх цін на газ, норми споживання дали занадто високі 

на другий сезон вони вже були нормальні. На третій (тобто минулий) сезон вони , з урахуванням того що була тепла зима , були ще більш-менш... То тепер їх знову знизили. І , по моїм прикидам так, що навіть при повторенні феноменально теплої зими дуже багатьом людям прийдеться мерзнути.

Як мені видається , такі дії є передчасними, оскільки доходи більшості громадян все ще занадто мізерні, аби вони могли собі дозволити якісь енергозберігаючі технології. А оскільки субсидії призначають бідним, то по них це і вдарить. 

 

Все це може призвести до того, що на наступних виборах переможуть популісти (типу Ю. Тимошенко ) і ми втратимо свій правильний напрямок . по якому почали йти.


Комментарии (78)  
Воскресенье 9 сентября 2018
Сообщение прочтено 248 раз

Полюбуйтесь за какого дебила на каждых выборах регулярно голосуют несколько миллионов скрепных лишнехромосомныхVery HappyVery Happy


Комментарии (22)  
Среда 5 сентября 2018
Сообщение прочтено 612 раз

Обратите внимание на массовое появление здесь таких персонажей как ( ники на данное время, а были и антибиотики , и вертолеты и даже всевышние)))) Метаморфозия, Ибнхоттаб, Перебийнис... Очень подозреваю что это либо одно лицо, либо массированная спланированная атака. Так как поведение этих ников под одну кальку. Публикуют какую то страшилку, и сразу банят , если внести туда комент с разьяснением.

Если раньше ники этого персонажа появлялист поочередно ( вертолет, всевышний и т.д..) и я им даже посты с ответками писал...

То теперь они пошли массово.

Одному из этих ников я задал вопрос  ,понимает ли он о чем говорил Парубий, называя Гитлера самым большим прямым демократом, он так и не ответил , сразу забанив меня. 

Вставить видео у меня сейчас не выйдет, и не знаю получиться ли ссылка, но ролик на Ютюбе просто можно найти по запросу " Парубий назвал Гитлера" .

Оцените сами как , вырывая фразу из контекста делаеться страшилка..

Такими страшилками парубиев, тягнибоков и других и устелена была дорога к войне...


Категории: экспансияРашизми.    
Комментарии (92)  
Пятница 31 августа 2018
Сообщение прочтено 600 раз

.. Теперь уже самого главу " республики"..

Можно конечно верить в российские басни о зорянах и шкиряках, об украинской власти , заказавшей этот жуткий теракт. Но... Ума не приложу на кой черт украинской власти понадобилось убивать этого комедианта, который уже давно ничего кроме смеха не вызывал.  Тратить на это средства, рисковать диверсантами..Зачем? Какой в этом выирыш, денежный или политический ? В упор не вижу. Просто так, из злобности? .. Конечно для ватных мозгов сойдет и просто из злобности. Они уже не раз доказывали свою способность верить будто кто то им пакостит без причин, просто от зловредности.. 

А вот его работодателям, которым он уже давно наверное костью в горле своим явным идиотизмом... А избавляться от зажравшегося " фельдмаршала " как то надо было. 

Можно было и путч организовать, как , месяцев 9 назад его собрату Плотве ( кстати, до сих пор неизвестно куда девался этот персонаж), но два путча на протяжении года.. А так... Укродиверсанты, что тут поделать? Терроризм..


Категории: экспансияРашизми.    
Комментарии (91)  
Воскресенье 26 августа 2018
Сообщение прочтено 122 раз

А как там дела у "истинно канонического" православия ?Very HappyVery Happy

 

Как видим... Сплошные скрепы.. Клеймо негде ставитьVery HappyVery Happy


Категории: Демагогия.Рашизми.    
Комментарии (6)  
Назад1234...123124125Вперед | Указать страницу