Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
3
5
6
7
9
10
11
12
17
18
20
21
22
23
24
25
26
28
31


Среда 30 августа 2017
Сообщение прочтено 111 раз

Для початку щодо самого відеоролика, який я зараз поставлю.. 

Журналісти Громадського якось упустили з виду що пан Рева, щодо слів якого вони провадили те дослідження є МІНІСТРОМ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ. Тобто в його віданні повинні бути не багатії, а люди з максимум середнім по країні, а взагалі то й нижче середнього рівня доходів. А вони чомусь предметом свого дослідження взяли далеко не бідних німців, і вже зовсім багатеньких (у чоловіка зарплата 50 тисяч гривень, а дружина працює мамою Very Happy) українців.. Та це їхні журналістські проблеми, а ми краще нашими баранами займемося..

.. А наші барани то власне урядовці, депутати і всі кому ми довірили управляти нами і нашим господарством.

В даному випадку - вищезгаданий міністр соцполітики пан Рева.. Наскільки я зрозумів з його спічу - баран далеко не тільки в переносному значенніVery HappyVery HappyVery Happy

З чого я роблю такий висновок ?

- З виявлених ним тут поглиблених знань арифметики , та елементарної логіки...

Подумайте самі , як він рахує. Його логіка : Якщо ціни на продукти в Німеччині та Україні приблизно одинакові, при тому німці тратять на їжу 14 % доходів а українці 50% то це неодмінно означає що УКРАЇНЦІ БІЛЬШЕ ЇДЯТЬ..

Це каже справді міністр соцполітики ? Чи...все таки баран ? (вперто щось схиляюся до останнього варіанту)

Міністру соцполітики мають бути добре відомі цифри. І як живуть люди в його країні, і в інших, зокрема тих, на які рівняється його країна, в яких збирається вчитися, за прикладом яких будувати своє життя... Мали б бути, та...

Судіть самі, якщо в Німеччині зарплата середня 3000 євро , німці при тому тратять на їжу 14 % то проїдають вони в середньому по 420 євро. Середня зарплата в Україні десь біля 250 євро. Якщо українці проїдають 50% то вони в середньому проїдають 130 євро ..

130 більше ніж 420 ??? 

Чи як цей наш баран (?) міністр (?) порахував і вирахував що українці більше від німців їдять???

Питання до публіки : Коли у нас перестануть дураків призначати начальниками ???

 

 


Комментарии (2)  
Вторник 29 августа 2017
Сообщение прочтено 537 раз

Поскольку этот контингент как правило очень уважает Россию, потому я показываю вам российский закон.  Посмотрите внимательно и хорошенько подумайте являються ли те "инакомыслящие" о которых вы так печетесь, преступниками согласно этому российскому закону? 

Или вы почему то считаете что Россия имеет право, и должна даже защищать свою территориальную целосность, а Украина почему то этих прав лишена ?

http://www.mmdc.ru/consulting/common/otvetstvennost_za_prizyvy_k_separatizmu/


Категории: Демагогия.Рашизми.Визначення    
Комментарии (52)  
Воскресенье 27 августа 2017
Сообщение прочтено 114 раз

Коли німецькі нацисти вже почали розуміти що справа йде до повного розгрому, то вони вирішили подбати про те, аби їхні труди не пропали намарно і знайшли своє продовження у майбутньому.

Для цього в далекій, північній Ісландії, десь неподалік Рейкявіка , вони заснували секретний (так глибоко засекречений що відомостей про нього не було понад 70 років) концтабір "Ватенвальд". До цього концтабору  в режимі найстрогіщої таємниці привозили спеціяльно відібраних дівчат, яким було призначено бути прабабусями майбутніх визначних ватніків. Увязненим вводилися спеціальні препарати, які безпосередньо на них ніяк не діяли, бо дія цих препаратів була розрахована на наступні покоління. В наступних поколіннях звична сіра речовина головного мозку нащадків цих мучениць мала поступово перетворюватися на ватоподібну субстанцію, яка робила цих людиноподібних істот схильними тупо йти за химерними ідеями . 

Таким чином було проінфіковано мабуть з декілька тисяч дівчат різних національностей. На даний час наслідки вже проявляють себе . І людство б так і не дізналося про цей факт, як би не проговорився оди відомий ватнік воєначальник і пророк, нащадок такої мучениці..


Суббота 19 августа 2017
Сообщение прочтено 890 раз

Для начала напомню как ранее уже сделали террористом один народ http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4128461/

И в этом русле и то, что делаеться сейчас. Хоть как то , косо-криво (для ватной публики сойдет) пробуют лепить террористов из украинцев.

Время от времени ловят "украинских диверсантов " в Крыму. Недавно сделали провокацию о поставке ракетных двигателей корейскому изгою.. Теперь вот ... не исключено что по сценарию конца 90-х решили устроить у себя теракты и обвинить в этом Украину.. 

По некоторым признакам можно предполагать что дело идет к открытому вторжению. Подготавливаеться информационная почва... Хотелось бы конечно ошибиться.

 

 


Категории: Реваншизм    
Комментарии (48)  
Среда 16 августа 2017
Сообщение прочтено 380 раз

... Здесь многое интерессно о том как работают эти кремлевские ток шоу..

Особенно мне интерессно то, откуда там беруться эти "проукраинские" ковтуны, которые даже у меня вызывают неприятные чувства. И вот ответ. От одного из самых ярых рашистов С. Маркова. С 13-й минуты ролика.

 

Хотя, рекомендую смотреть все.


Комментарии (14)  
Вторник 15 августа 2017
Сообщение прочтено 169 раз

... Пока что россияне. Подумайте на трезвую голову ( у кого она такой хоть иногда бывает) что ваши творят с Украиной . Все эти зеленые человечки, ихтамнеты, референдумы...вернуться к вам же сторицей. Вас побют вашей же логикой.

Посмотрите, процесс уже пошел. Уже местами часть местного населения на стороне китайцев. Неугодных мэров сьедают. .. 

Что вы тогда говорить будете, долбо*бы?


Комментарии (7)  
Понедельник 14 августа 2017
Сообщение прочтено 1050 раз

О самой операции здесь http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3068854/

Не знаю насколько правдива информация на этом ролике, но наплыв упоротых путиноидов начиная с 2013 -го года был очевиден на многих ресурсах. Даже на нашей забытой богом и людьми МетеVery HappyVery HappyVery Happy . 

Не отвечаю за инфу "Человека Ненависти".. но, уверен что подобное в ходе Кремлевской операции должно было создаваться, поскольку информационная составляющая в такого рода гибридной войне - фактически самое главное. Главнее пушек и пулеметов.


Категории: Реваншизм    
Комментарии (38)  
Воскресенье 13 августа 2017
Сообщение прочтено 47 раз

Скажите ка мне пожалуйста. В чем есть разница между "Чемодан-вокзал-Россия " и этим "Не нравиться Россия-валите в США!"???


Вторник 8 августа 2017
Сообщение прочтено 1236 раз

Один очень Далекий товарищ заявил мне что в Антизомби 95% лжи . Поскольку некоторые наши товарищи имеют обыкновение вдруг закрывать коментарии то ответить на это я не мог. Но и оставлять же без ответа...

Итак, всем Далеким и близким... Выставляю несколько последних выпусков Антизомби, а вы мне пожалуйста конкретизируйте эти 95% лжи.  Мне самому интерессно.


Комментарии (100)  
Сообщение прочтено 73 раз

... Которых не стыдно назвать братским народом.

 

 


Комментарии (6)  
12Вперед | Указать страницу