Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24
25
27
28
29
30
31


Среда 26 августа 2020
Сообщение прочтено 133 раз

Знову  прислужники російської пропаганди розганяють пургу про те, що з України роблять Галичину.. Я вже писав про те, яка Галичина в тому що вони вважають нинішнім націоналізмом. Ярош, Білецький і багато інших.. Там зі сходу не менше ніж з Галичини..

Тепер вони пишуть що їм навязують галичанських героїв , забираючи в них їхніх щорсів та інших більшовистських катів.. Що забирають більшовистських катів , то мало би бути зрозуміло. А хіба лише галичанськими іменами переіменовують ?

Кропивницький - галичанин ?

Василь Симоненко - галичанин ?

Симон Петлюра - галичанин ?

Володимир Винниченко - галичанин ?

Стус - галичанин ?

Мазепа - галичанин ?

зрештою Т.Г. Шевченко теж не галичанин... 

І тільки з однієї епохи, епохи коли вся решта Україна була заморена голодом, замордована більшовистськими катами.. А продовжувала боротися Галичина, яку більшовики ще не встигли замордувати.. От тільки з тієї епохи, з того періоду боротьби українського народу за свою свободу , герої з Галичини. І на загальному фоні всіх героїв, чиїми іменами називають вулиці не така вже й велика їхня частка.

Роздувається це все з  метою посіяти фобії між різними кінцями країни. Приблизно так як це робили ті, що малювали суперника в нацистській формі, називали опонентів "нашисти", малювали карти з сортами...


Категории: Пропагандоны    
Комментарии (6)  
Воскресенье 23 августа 2020
Сообщение прочтено 53 раз

Останнім часом немає в мене охоти заходити в це ватне царство але... Оскільки блог то ніби мій щоденник то.. Зафіксую хоча б сам для себе своє відношення до подій що зараз мають місце в світі.. Маю на увазі з часів коли я писав щось (про "луцького терориста" я вже писав).

Про коронавірус вже якось і не хочеться. Якийсь там грип поставив на коліна ...вже майже на рік, все людство.. Це все прекрасна ілюстрація можливостям цивілізації. В космос літаємо, фантазуємо про підкорення інших світів, тоді як.. 

Бунт в Хабаровську.. В нас тут про федералізм дехто говорить. Чомусь думають що федеральний устрій то чуть не незаленість субєктів. От вам прекрасний приклад. Люди обрали собі губернатора. І от , того обраного губернатора субєкта федерації, беруть під білі рученьки і везуть в Москву..  А нам чогось хочуть навязати якусь іншу федералізацію....

Білорусь.. Чортзна чим там дихають оті тихановські і звідки там ноги ростуть.. Але стала цілком очевидною одна річ : БАЦЬКА - ЗЛОДІЙ. Роблю я цей висновок тільки з очевидних речей. Офіційні результати виборів - 80% за Бацьку. Якщо б цей результат був справжній , то те що ми зараз бачимо БУЛО Б НЕМОЖЛИВИМ. Тобто факт сфальсифікованих виборів є абсолютно доведеним. Скільки там приписали.. Може 25%, а може 35... Хто зна. Але вкрали точно. Тому вибори там не можна визнавати. Як і Бацьку називати ОБРАНИМ президентом держави.. Якщо він втримає владу, то він буде главою держави і з цим прийдеться жити (я не закликаю до якоїсь ізоляції чи тим більше до якогось втручання) , просто те що Бацька диктатор а не президент вже стає не припущенням а фактом. 

Поставимо одне питання. По якому такому праву одна людина може віддавати накази іншій людині, а інша має ті накази виконувати ? Демократія дає відповідь на це питання. Може не вичерпну, але дає. А якщо не демократія... Часи "помазанців божих" ніби в минулому. Отож.. Якщо влада отримала свої повноваження не волевиявленням більшості народу, то є не що інше як шайка що владарює лише за рахунок кийків і дубінок.. Вона є влада, нічого з тим не поробиш, але...Влада кийків, яка тримається на кийках, поки на ті кийки не знайшлися інші кийки..

Памятаєте як років зо два тому нас ватани засипали страшилками про Пороха-диктатора?.. Який не передасть владу, буде фальсифікувати, триматися за владу... Де тепер ті страшилки ? (Як і ті, що Порох програвши одразу кудись втече..) Зате ми тепер бачимо де те все відбувається.. Ватні пророки трохи країною помилилися )))

Ватани в страшенному захопленні від того, що сам Трамп назвав їхнього ватанського божка великим гравцем. Дивно що знаходяться з боку тих, хто себе ватаном не вважає такі, що пробує тут щось заперечувати. Я не є шанувальником Трампа, але тут він правий. Путін -гравець. Сильний гравець. Реваншистська операція, яка триває вже багато років під його керівництвом - добре прорахована і організована. Не визнавати цього то значить недооцінювати ворога. Путін - великий гравець. Як були великими гравцями і Сталін і Гітлєр..