Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
14
16
17
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Понедельник 21 октября 2019
Сообщение прочтено 533 раз

Не знаю. Я вже й пародії писав. Тепер впадаю в деякий ступор. Не розумію чи то я в якомусь дурдомі чи...  

Та..Дивіться самі. Приклад очевидний http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6399408/comment/i8583243/#see_8583243 від коменту на який посилання прослідкуйте за розвитком дискусії вниз.

І от той же персонаж робить те ж саме, але вже іншому блогеру  http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6399523/comment/i8583253/#see_8583253 Також від коменту за посиланням і вниз .

Що це? Як це назвати? 

Як можна тут дискутувати чи шукати спільну мову?


Категории: ЧудакиАбракадабра.    
Комментарии (73)  
Суббота 19 октября 2019
Сообщение прочтено 1110 раз

В нас і в Конституції і в законодавстві і взагалі багато де ще ці поняття йдуть разом . Тому в заголовку я спеціально оте "чи" виділив.

Я не стверджую що перед нами вже стоїть саме такий вибір. Хоча допускаю з високою долею вірогідності що повстане. Або...нам втюрять щось одне без нашого вибору...

Отож, розясню.  Цілісність це коли по Конституції в України є отих 25 областей 603 тисячі квадратних кілометра івони за будь яку ціну повинні залишатися нашою територією.

Нам можуть дати таку цілісність ціною суверенітету. Тобто будуть нашими і Донбас і навіть Крим, але ціною того, що вся Україна залишається в зоні впливу Росії і ми всі разом будемо будувати якийсь русскій мір..

Іншим варіантом вибору є втрата якоїсь частини території. В нас вже буде не 600 , а 500 чи 400 тисяч квадратних кілометрів, але ми залишаємося Україною , яка йде з цивілізованим демократичним світом, відокремлено від російських маразмів.

Допустимо що інших варіантів немає. Або-або... 

Ваш вибір ?

Голосование
Цілісність чи суверенітет.
1) 1. Цілісність понад усе.
45%
2) 2. Зберегти суверенітет навіть ціною цілісності.
55%
Всего проголосовало 11 человек
Комментарии (137)  
Пятница 18 октября 2019
Сообщение прочтено 437 раз

https://w ww.obozrev atel.com/s ociety/vo- vsem-vinov at-majdan- v-seti-vsp lyilo-znak ovoe-foto- o-donbasse .htm

Уж не предположить ли нам что и Майдан - часть имперской реваншистской операции? http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3068854/


Категории: экспансияРеваншизм    
Комментарии (36)  
Вторник 15 октября 2019
Сообщение прочтено 452 раз

Одразу скажу , що всім хто ще не мав справу з цією фірмою від всього серця радив би особливо не закохуватися. Те що вони заманюють народ отим інтернетом за 49 гривень, то тільки на півроку, а далі вам заспівають...

Я б напевне б і не писав цього поста , якби мене не дістало оте "закохайтесь" що лізе з усіх загашніків , куди не поткнешся в інтернеті. Розізлило що ці шахраї так дурять народ. Хотів написати в їхніх відеороликах на Ютюбі, але там повсюди коментарі закрито. Мабуть не один я такий з досвідом співпраці з цією шахрайською організацією. Мабуть відгуків з щирими подяками за їхню діяльність вже й до того вистачало...

 На Ютюбі при запиті "Укртелеком" викидає достатньо відеороликів з правдивими відгуками про ту шахрайську організацію що тепер пробує закохати в себе чергову партію лохів..

Отож розповім про свій власний досвід.

Десь до середини нульових в мене вдома не було телефону. Провели десь в 2004-2005-му році. В 2012-му році, коли в мене виникла потреба в домашньому інтернеті (про своє пізнє знайомство з компютером я описував http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1869049/ я провів собі ще й інтернет від Укртелекому. Так , справді вони провели той інтернет майже даром і перший рік воно було досить недорого. А потім ціни почали рости, а якість падати. Вже в роках десь 2017-2018-х я платив за інтернет і телефон (останнім майже не користувалися) понад півтори сотні гривень. А якість в 2018-му вже доходила до того, що користуватися інтернетом коштувало немалих нервів...

Влітку 2018-го мені повідомили що в них акція, і якщо я до інтернету візьму ще й інтерактивне телебачення то воно мені зібє ціну з 160 гривень які я тоді платив на 110. Чому б ні ? Підключився до акції. Скачав на планшет програму. Навіть пробував якось користуватися ( тоді якраз мундіаль футбольний був ) але потім похерив то все. Платити дешевше - і то вже добре. А телебачення то мені нафіг не треба..

А інтернет ставав все гіршим і гіршим. Отож я зібрався з коштами і пішов на крайній крок. Оскільки якраз на той час по передмістям почав проводити свій інтернет інший провайдер ( Квант 2 ) то я повністю відмовився від послуг Укртелекому. Телефон і так не потрібен. У всіх мобільні. А інтернет в Укртелекомі такий що... 

Як тільки мені провели отой Квант, я одразу пішов в Укртелеком і заявив що повністю відмовляюся від їхніх послуг. Для того мені навіть прийшлося туди везти свою маму, бо власник будинку вона. Там написали заяву, сплатили все що ( як я тоді думав ) ми були винні і.. ніби розпрощалися... З жовтня 2018-го, як я вважав у мене більше з Укртелекомом відносин жодних немає.

Та от, десь під весну мамі починаються дзвінки про якісь борги. Мама в тому нічого не розуміє, отож я знову пішов до них. Виявляється що тоді коли ми відмовлялися від послуг Укртелекому , та операторка що тоді тим займалася відключила нам телефон і інтернет, а от оте інтерактивне тіві не відключила. Отож Укртелеком вважає що весь цей час надавав нам цю послугу. Я зразу сказав щоб хоч тепер відключили, та вони сказали що для того знову треба маму везти ( хоча я точно памятаю що коли то чортове тіві підключали, то якось без мами заява пройшла. 

Я думав і повезти, але якось тоді за справами.. Та й не повинно воно було так бути. Я навіть не знаю чи могла та послуга передаватися без інтернету. Та й зрештою, при несплаті і виникнені заборгованості надаваач послуг, наскільки мені відомо зобовязаний сам відключити її. Нормальний надавач послуг. Але не Укртелеком...

Восени мені вже прийшла цидулка з повідомленням про збільшений борг ( я ж дальше користуюся , на їхню думку їхнім тіві ) та погрозами про те що якщо не сплачу то буду мати справу з судами і колекторами і буду платити ще й судові збори та інші затрати.. 

Я їм написав уже офіційного листа... Закручується тяганина..

Отож... Усім кого зараз пробують закохати, раджу.
Читать


Категории: моє життятехнології    
Комментарии (28)  
Воскресенье 13 октября 2019
Сообщение прочтено 327 раз

Я якось не звертав на це уваги цього літа , тому не можу сказати з яких пір це відбулося. Звернула увагу моя мама. Вона годує курей. Все пригадує як навіть ще недавно, коли кури їдять, біля них масово крадуть їжу горобчики. Я й сам пригадую як ще цієї зими сам їх підгодовував. Багато їх було. 

Та от , декілька днів тому, моя мама якось поміж іншим сказала мені що давно не бачила горобців. Що б це могло б бути? Тоді і я почав час від часу, виходячи з хати, чи перебуваючи десь, де зазвичай горобців багато, приглядатися чи є горобці. І справді, горобця побачити стало проблематично. А ще півроку тому їх повсюди навалом було..

Що б це могло статися ?


Категории: Людина-природа.Про Життя.    
Комментарии (29)  
Вторник 8 октября 2019
Сообщение прочтено 79 раз

Не те щоби раніше я не звертав на те уваги (далі я покажуу що звертав) але лише тепер мені стукнуло в голову що всі оті міжсобойчики які нам влаштовують , можуть бути просто для того, аби те, про що я зараз поведу мову пройшло мимо нашої уваги. 

Нас відволікають суперечками про тарифи, про крадіжки тих чи інших чиновників та олігархів, та... Якось упускають із виду те , що в нас крадуть вже... ну останні років з 10 точно. І помаранчеві і сині роблять ту саму справу. Та й зелені, наскільки я розумію , при всій своїй гіперактивності в викритті різних несправедливостей у папередніків, про це якось мовчать. 

А суть в тому що у нас крадуть головне. У нас крадуть обєктивність у визначенні того, що ми є і скільки чого нам потрібно..

Так бідними ми можемо вважатися , якщо наші доходи нижче прожиткового мінімуму.  А от саме визначення цієї величини..http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3282185/

Колись , як я показав тоді прожитковий мінімум було поняття обєктивне. Воно виводилося статистикою. Може теж не бездоганно, але було хоч якось обгрунтоване. Та .. наша Юля, в своєму безмірному популізмі вирішила що не може в такої величної премєрки так бути, аби люди отримували зарплату нижче прожиткового рівня.. І .. не знайшла кращого виходу як тупо привязати ці речі одне до другого. 

Далі Юля владу втратила. Владу отрималі її люті вороги Янукович з Азаровим. Посадити Юлю до кутузки вони в собі сили знайшли, але оцим Юлиним винаходом благополучно користувалися всі роки свого перебування при владі. Удосконаливши його тим, що суди раптом перестали виносити рішення про недопустимість виплат деяким категоріям менше навіть цього, фальсифікованого мінімуму, та більш того, стало неможливим добитися виконання раніше принятих судами рішень з цього приводу. Тобто, якщо Юля сфальсифікувала показник, то Вітя з Колею зробили ще й так, аби навіть той, сфальсифікований (Юлею, а потім і ними) рівень ні до чого їх не зобовязував.. 

Так починалася епоха правового нігілізму.   Щодо прожиткового мінімуму, то Порох з Кроліком і ..(не знаю як його назвати..) Гройсманом довели все просто до маразму. Працівник що заробляє мінімалку, виявляється отримує більш ніж два прожиткові мінімуми. Жируємо!!!

Також помітні явні фальсифікації  в визначенні інших показників потреб людини.. Наприклад того ж газу (багато крику про його ціну, а от про це, чомусь повний мовчок ). Так коли на газ встановили справжні ціни і питання норми споживання стало ребром... Спочатку цю норму встановили явно завищену http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3561964/# Тепер, дивлячись на те що ми зараз маємо, мені сильно здається що її тоді спеціально завищили, аби потім мати змогу знижувати. А процес той може бути безконечним...

Потім була норма 5,5 - 5 кубів на квадрат, що було більш менш нормально. Торік зробили 4,5  що в умовах мягкої зими ще сяк так, але у випадку жорсткої зими вже було б бідою.http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5692288/# А на цей рік вже 4. Що вже й на відносно мягку зиму буде бідою... 

Отож... Влада ніби змінюється, всі ніби поміж собою сваряться. Людська вата р\пороззявлявши роти за тими сварками спостерігає, роблячи кожен свій вибір на користь тих чи інших крикунів. І ніхто не помічає того, про що всі крикуни мовчать, і що обіймаючи владу всі продовжують робити... Повний правовий нігілізм. Повне нехтування вимогою Конституції щодо недопущення звуження чи зменшення прав і свобод людини .. Ця норма порушується в самій своїй основі. В частині визначення і встановлення отих прав і свобод... Це ж саме є і в Росії і в Європі (правда дещо цивілізованіше, але суть та ж )...Отож і войнушки наші потрібні і Путіну (там же у всіх ЗМІ про українські справи говорять куди
Читать


Комментарии (4)  
Вторник 1 октября 2019
Сообщение прочтено 388 раз

Зайшов я одного разу в одне приміщення де робітники ( прості робітники фізичної праці) дивляться телевізор. Там якийсь мужик на екрані розповідає як це страшно що багато українців працюють за кордоном. Глядачі слухають, перемовляються поміж собою, мовляв дійсно це велика біда..

Дальше ота вгодована морда на екрані розповідає про те що від того страждає український бізнес, якому приходиться піднімати зарплати працівникам, аби якось їх втримати.

І... Наші роботяги, як не дивно в своїх перемовляннях поміж собою знову ж тій вгодованій морді підтакують.. Так, як страждає наш бізнес. Яка біда...

Люди ті не були мені знайомі і я не хотів особливо з ними дискутувати, просто , знаючи ситуацію на їхньому підприємстві... Сказав " яка біда що  вам за останні два роки втричі зарплату підняли..." махнув рукою та й пішов собі...

Але ж вата... Розумієте.. Не проросійська, не східняцька... Наша, западенська, " патріотична"... але вата. Яка, не розуміючи свого інтересу, тупо хаває все що їй згодовує зомбоящик....


Комментарии (59)