Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
31


Пятница 30 октября 2020
Сообщение прочтено 388 раз

Спочатку поясню звязку диктатури з корупцією.  

Уявимо що в якійсь там тридевятій державі , прийшов до влади правитель з великими амбіціями, який владу в жодному випадку віддавати не збирається і ділитися не хоче. Що йому треба робити? На що має бути ставка ? На народ? Навряд чи. Досвід демократій свідчить що вподобаннч народу то штука сильно мінлива і народом легко можна маніпулювати тим, кому він наступить на горло , аби догодити народові.. 

Тому очевидна необхідність побудувати таку державну управлінську структуру де кожна ланка по принципу піраміди буде повністю залежна від вищестоящоі , а все разом буде замикатися на верховного правителя. Такий варіант щоби дати чиновникам офіційно великі зарплати і вимагати від них чіткого виконання визначених законом обовязків тут явно не підходить. Чиновники тоді не відчуватимуть своєі залежності. Зарплату платить бюджет, тобто народ, а правитель виходить що просто розпорядник того добра, такий як і вони, лиш на трохи вищому щаблі. Таким способом беззаперечноі відданості підлеглих не добитися. Мабуть саме тому в демократичних державах влада часто змінюється...

Тому є інший спосіб. Всім чиновникам, управлінцям, начальникам...надається можливість відривати собі , по мірі можливості від народного пирога, але при тому так, аби кожен розумів, що все це з милості його начальства, і що у випадку чого, на нього є папочки у відповідних органів. У випадку якогось косяка... Тоді кожен буде рвати і метати аби забезпечувати і потрібний результат на виборах і потрібний настрій населення. 

Бізнес, особливо крупний бізнес треба повністю тримати під контролем. Давати можливість відривати свій шмат пирога, але тільки в обмін на повну лояльність. 

Вся пропаганда, всі ЗМІ повністю підконтрольні державним управлінцям, або ж крупному бізнесу ( в даному випадку це вже не крупний бізнес, а олігархи, тобто крупний бізнес у мафізній звязці з державною владою). Народ, та частина народу яка схильна піддаватися на пропаганду ( а це завжди більшість) повністю під контролем. Влада тримається міцно. Правда, як показує світова практика, і там бувають накладки, але... То вже інша тема.

А тепер перейдемо до того, чому ми маємо те, що маємо. Думаю що зрозумілим є те, що вищеописаний варіант диктатури, в завершеній формі  реалізовано в сьогоднішній Росіі. Хтось скаже що нас те не стосується? Воно б добре як би так, але... Сама Росія, як і іі диктатор чітко і зрозуміло, багато разів повторювали що вважають нас чи то братським, чи то навіть одним з ними народом, що в розрізі іхньоі риторики може означати тільки одне - нікуди вони нас від себе відпускати не збираються.

Оскільки , завдяки старанням колишньоі імперіі ( правонаступником якоі вважає себе Росія) http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2572101/ в нас значна частина сповідує імперські настроі, а ще частина схильна підпадати під іх вплив і давати себе дурити, то ми обирали собі відповідну владу http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1177288/ яка забезпечувала потрібний ім результат http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1173154/

Безумовно що наші олігархи не зацікавлені в європейському виборі, в подоланні корупціі... Хто ж відмовиться від р  ідноі матері, яка іх породила і досі годує і піде туди де іх обмежуватимуть? Тому навіть коли в період гібридноі війни ми зробили за 5 років деякі кроки... Нас знову обдурили, нам навязали знову проімперську владу, і всі ті кроки зараз відігруються назад. 

Висновок простий. Ми маємо те що маємо тому, що не відірвалися до цих пір від імперіі злодійства і корупціі. Оскільки зараз чимраз очевидніше стає що навряд чи відірвемося то... І надалі матимемо те саме. І діти наші матимуть, і внуки..  


Комментарии (36)