Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
6
7
8
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
24
26
27
28
29
30


Вторник 25 сентября 2018
Сообщение прочтено 273 раз

Она глубоко непонятна нормальным людям. Но она есть. И ничего с этим не поделаешь. С пеной на губах говорить несуразицы и источать потоки флюидов ненависти...

Можно пытаться ее понять. Но, я уже устал от этих попыток....

Новый образчик


Комментарии (14)  
Воскресенье 23 сентября 2018
Сообщение прочтено 447 раз

Довольно интерессный разбор лжи российской пропаганды от российского блогера. 

Никто и никогда не задавал себе вопроса, а зачем это? Почему "братское" государство сосредоточило свою пропаганду на организации этих потоков лжи и фейков ?


Комментарии (23)  
Сообщение прочтено 360 раз

Pimpinela — аргентинський музичний дует, що складається з брата і сестри Люсії і Хоакіна Ґалан, найбільш відомих як просто Люсія і Хоакін.

Марія Ґрасієла Ґалан Куерво народилася 23 травня 1961 року, а Хоакін Роберто Ґалан Куерво 23 травня 1953 року в Буенос-Айресі, Аргентина, у родині вихідців з Іспанії, їх батько похидить з Астурії, а мати з Леону. З дитинства, яке вони провели в Буенос-Айресі, обидва захоплювалися музикою, маленька Люсія тренувалася перед дзеркалом, а Хоакін грав на гітарі.

Завдяки своїм батькам і потім композитору Луїсу Аґіле, вони сформували групу Pimpinela. Дуже скоро вони набули популярності на місцевому радіо, а скоро і на радіо всієї Латинської Америки, включаючи Бразилію, а потім й Іспанії. Їх альбом «PIMPINELA GOLD» став тричі платиновим в Аргентині

Своїй популярності вони зобов'язані передусім своїй оригінальній формі виконання, співаючи про повсякденні проблеми своїх слухачів, такі як труднощі у відносинах між статями, сімейні проблеми, любов... (Інформація з Вікіпедії )


Категории: Melodías latinas del pasado    
Комментарии (20)  
Суббота 22 сентября 2018
Сообщение прочтено 260 раз

... Деколи і дурного треба послухатиVery HappyVery HappyVery Happy

Просто бесподобное выступление Вольфовича. (начиная с 7м.40 с. на вставленном видео ). Шикарное обоснование для декомунизации. 

И в этом выступлении Вольфович прав. Бывает и на старуху проруха Very HappyVery Happy

 


Категории: Рашизми. Экс-совдепия    
Комментарии (13)  
Четверг 13 сентября 2018
Сообщение прочтено 731 раз

Как мне кажеться , просто исчерпывающий ответ всей нашей вате, плачущей тут о геноцидах и т.п.. 


Категории: ЧудакиРашизми.    
Комментарии (58)  
Понедельник 10 сентября 2018
Сообщение прочтено 1080 раз

Поки інформація на цю тему в мене була тільки з чуток та фейків, то я не писав нічого. Та, сьогодні зателефонував і на урядову гарячу лінію, і в Управління соцзахисту. Тому.. вже маю про що поговорити.

Нагадаю, хто не знає, чи забув, що сам я є категоричним противником ідеї низьких цін на газ (головна фішка Ю. Тимошенко) Та вважаю що не енергоресурси треба здешевлювати для населення (вони в нас і так найдешевші в Європі) а доходи населення піднімати , аби люди могли платити ринкову ціну 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5531091/

А поки не підняли доходи - виділяються субсидії, аби люди не мерзли..

Якщо за попередні роки ситуацією можна було бути менш - більш вдоволеним ( в перший рік , правда були перекоси http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3561964/) і я досить високо оцінював роботу урядів в цьому питанні, то з того що я дізнався тепер... По попередніх даних, думаю що маю за що покритикувати )))

Підемо по наростаючій важливості проблем .

1. Так зване "возєднання сімей"... Логіка в чомусь проблискує, але.. Доходи непрописаного члена подружжя доплюсовуються до обовязкової плати, а от до норми споживання його чомусь не додають.. Несправедливо якось.

2. Обовязковий платіж.. Хоча на гарячій лінії мені сказали що обовязкова плата буде нараховуватись виходячи з доходів за попередній рік, та в Управлінні Соцзахисту сказали інше, що виходячи з доходів за два попередні квартали цього року (тобто на наступаючий опалювальний період - враховуються доходи за 2-й, 3-й квартали цього року) . Враховуючи те, що в багатьох людей саме влітку більш високооплачувана робота (будівництво, та й багато підприємств влітку більш активно працюють), то получається також неправильно... Було б більш справедливо за попередні 4 квартали.. 

Окрім того, хоча такі нововведення є деяким стимулом до виходу зарплат з тіні. але вони ж стимулюють лише так звані "сірі" зарплати. Тобто щоби заявлялась мінімалка, (для субсидії) а все що понад - ховалося. 

3. Головне , як виявилося. НОРМА СПОЖИВАННЯ. ЇЇ знову знизили. Тут справа така. Якщо в самий перший сезон справжніх цін на газ, норми споживання дали занадто високі 

на другий сезон вони вже були нормальні. На третій (тобто минулий) сезон вони , з урахуванням того що була тепла зима , були ще більш-менш... То тепер їх знову знизили. І , по моїм прикидам так, що навіть при повторенні феноменально теплої зими дуже багатьом людям прийдеться мерзнути.

Як мені видається , такі дії є передчасними, оскільки доходи більшості громадян все ще занадто мізерні, аби вони могли собі дозволити якісь енергозберігаючі технології. А оскільки субсидії призначають бідним, то по них це і вдарить. 

 

Все це може призвести до того, що на наступних виборах переможуть популісти (типу Ю. Тимошенко ) і ми втратимо свій правильний напрямок . по якому почали йти.


Комментарии (78)  
Воскресенье 9 сентября 2018
Сообщение прочтено 367 раз

Полюбуйтесь за какого дебила на каждых выборах регулярно голосуют несколько миллионов скрепных лишнехромосомныхVery HappyVery Happy


Комментарии (22)  
Среда 5 сентября 2018
Сообщение прочтено 1266 раз

Обратите внимание на массовое появление здесь таких персонажей как ( ники на данное время, а были и антибиотики , и вертолеты и даже всевышние)))) Метаморфозия, Ибнхоттаб, Перебийнис... Очень подозреваю что это либо одно лицо, либо массированная спланированная атака. Так как поведение этих ников под одну кальку. Публикуют какую то страшилку, и сразу банят , если внести туда комент с разьяснением.

Если раньше ники этого персонажа появлялист поочередно ( вертолет, всевышний и т.д..) и я им даже посты с ответками писал...

То теперь они пошли массово.

Одному из этих ников я задал вопрос  ,понимает ли он о чем говорил Парубий, называя Гитлера самым большим прямым демократом, он так и не ответил , сразу забанив меня. 

Вставить видео у меня сейчас не выйдет, и не знаю получиться ли ссылка, но ролик на Ютюбе просто можно найти по запросу " Парубий назвал Гитлера" .

Оцените сами как , вырывая фразу из контекста делаеться страшилка..

Такими страшилками парубиев, тягнибоков и других и устелена была дорога к войне...


Категории: экспансияРашизми.    
Комментарии (92)