Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Понедельник 1 июня 2020
Сообщение прочтено 390 раз

Для тих, хто не може зрозуміти як українці можуть жити в країні яку возєднав Сталін і називати того Сталіна злочинцем. 

Уявіть собі що у вас є брат. В брата є дім, машина, жінка, син і дочка. Одного разу ваш брат з сімєю поїхали відпочити на природу, там на них напали якісь хулігани, над ними познущалися, згвалтували жінку і дочку брата і всіх їх повбивали. Ви, як найближчий родич брата виявилися спадкоємцем братового майна. 

Що ж виходить по вашій логіці ? Ви не маєте права назвати тих убивць злочинцями, ви маєте тримати вдома їхні портрети і носити передачки на зону. Бо це ж завдяки цим бандюкам ваше майно збільшилося. Як би не вони, то жодних шансів успадкувати братове майно у вас би не було. У брата і син і дочка...Вам нічого не світило. А тут раз і..все ваше. Та ці бандючки просто якісь благочинці...

Я правильно розумію вашу логіку ?


Категории: ЧудакиАбракадабра.    
Комментарии (30)  
Воскресенье 29 декабря 2019
Сообщение прочтено 688 раз

Не можу сказати що сильно переймаюся різними святкуваннями. Я людина буднів, свят не люблю. Але, оскільки в нас тут є одна жертва російської пропаганди, і серед наших любителів святкувати- поздоровляти не знаходиться людей здатних тикнути брехуна мордою в його брехню, то... Мушу я ще й цим займатися. 

Отож, для початку вставлю скопійовану з поста Істиннохибного нашу з ним переписку. З якої стане очевидно що він щиро переконаний що в нас такі персонажі як Дід Мороз та Снігурочка під такою страшною забороною, що навіть фільми та мультики, в яких вони можуть появитися , автоматично під ту заборону підпадають.

Простого посилання вважаю буде мало, бо наш Істиннохибний полюбляє видаляти, виправляти, а потім казати що того не було .

Тому..

 

приехали!
stebur2008 | 2019-12-27 19:21:48
Сообщение прочтено 169 раз
наверное сразу сюда хлынули те, у которых задание - затравить "первый поезд".

...
Читать


Комментарии (34)  
Понедельник 21 октября 2019
Сообщение прочтено 598 раз

Не знаю. Я вже й пародії писав. Тепер впадаю в деякий ступор. Не розумію чи то я в якомусь дурдомі чи...  

Та..Дивіться самі. Приклад очевидний http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6399408/comment/i8583243/#see_8583243 від коменту на який посилання прослідкуйте за розвитком дискусії вниз.

І от той же персонаж робить те ж саме, але вже іншому блогеру  http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6399523/comment/i8583253/#see_8583253 Також від коменту за посиланням і вниз .

Що це? Як це назвати? 

Як можна тут дискутувати чи шукати спільну мову?


Категории: ЧудакиАбракадабра.    
Комментарии (73)  
Среда 4 сентября 2019
Сообщение прочтено 103 раз

Есть страна где народ  ощущает себя быдлом бессловесным, безвольно голосуя за безальтернативного царя, потом ползает перед ним на коленях.

И есть народ где гетьманов перед наделением властью вываливали в грязи. И  где современные гетьманы встают перед народом на колени... 

Ниже, в коментах я покажу видеоматериалы.


Категории: Абракадабра.Рашизми.    
Комментарии (5)  
Четверг 8 августа 2019
Сообщение прочтено 2591 раз

Захарченко лично видел как Боинг был сбит из самолета. Множество " очевидцев" подтверждают ( за очевидцами там дело не стоит. Там люди видят все что надо. И мальчиков распятых, и пену монтажную...)

Это подтвердил диспетчер Карлос.

Установлен летчик сбивший боинг . Летчик Волошин.

Установлен БУК сбивший боинг. Тернопольский бук...

( как то эти укропы сумели засадить этот бук на самолет и супер ас Волошин сумел из него сбить боинг...история умалчивает)

Следующая цепочка - детектив Реш...

Если бы комиссия по расследованию принимала к сведению весь этот бред, то наверное расследование было бы вечным...

Но.. Нам, как простым обывателям , просто интересно, что они придумают еще? 


Категории: Абракадабра.Рашизми.    
Комментарии (136)  
Суббота 27 июля 2019
Сообщение прочтено 957 раз

 На кого, думаю самі здогадаєтесь. А якщо не здогадаєтесь, то значить.. Так вам і треба ))) Отож. Далі мова автора завершується. Слово надається героєві пародії.

      Ви кажете що ця какашка то є гімно ? Ви так кажете тому , що у вас одна звилина і ви зомбовані.

   Насправді, оця какашка що ніби то гімно, вона, якщо другу звилину крутанути, то зовсім не гімно. Бо гімно то є гімно, а ця какашка... Вона ж була колись може шашликом, або вареником із сиром, чи салом з часником.. Вона пройшла через  організм людини , через  внутрішні органи. Така довга дорога, аби стати цією какашкою. А ви отак просто - "гімно"..

 Зазомбовані з однією звилиною так собі просто кажуть що гімно. Але ті в кого і друга звилина працює (а особливо в кого ще й хромосома зайва в налічії) , ті все прекрасно розуміють. Що гімно то є гімно , а зовсім не какашка, а от какашка  то таке гімно що якби й не гімно зовсім...


Категории: Абракадабра.Жарт.    
Комментарии (85)  
Воскресенье 7 июля 2019
Сообщение прочтено 1875 раз

А то поудаляет и скажет что никогда не было))))

Смешанная кровь
stebur2008 | 2019-02-28 22:31:35
Повідомлення прочитано 169 раз
Помните, как в свое время немцы хотели свою кровь отделить от другой, задурманив свои головы, что у кого-то из них истинная арийская кровь. Во что вся та дурь вылилась? В реки крови!

Помните, как в свое время украинцы захотели иметь свою кровь? Во что все то вылилось? В подобное кровопролитие.

А Украина для украинцев не та же дурь была, что привела к распаду Украины? И это уже после того, как Украина очертилась в грницах своих

http://blog.meta.ua/~stebur2008/posts/i6299617/


Комментарии (81)  
Четверг 25 апреля 2019
Сообщение прочтено 291 раз
Администрация МетаБлогов предупреждает, что этот пост может содержать материалы для взрослых.

Категории: Абракадабра.Рашизми.    
Комментарии (22)  
Пятница 15 марта 2019
Сообщение прочтено 332 раз

Так как у себя он мой комент удалил..

Итак. Зеленский подыгрывает штампам российской пропаганды об " украинском нацизме. 

Зеленский юморит об пропуске в туалет без очереди " титульной нации" - Нюхнет это нюхает.

Наш Стебур это подхватывает и врет о борьбе за чистоту крови. Нюхнет это нюхает. Для него Стебур , как и Зеленский - порядочные.

Зеленский в Юрмале, в угоду находящимся там русскомирцам называет свою страну немецкой шлюхой. Нюхнет это с удовольствием нюхает.

Стебур врет о запрете воспоминаний и мультиков - он порядочный.

Мои коменты удаляет и банит " шоб не мешал порядочным"..

Догадываюсь что эти нюхнутые бамбурихи.. Те же что были раньше вертолетами...и всем , вплоть до всевышнего ))) У них свое понятие о порядочности...

Нюхнем ли и мы этой " порядочности?


Категории: Абракадабра.Пропагандоны    
Комментарии (13)  
Понедельник 11 марта 2019
Сообщение прочтено 758 раз

Послухав недавно на радіо виступ Володимира Яворівського. Він мимоходом торкнувся питання цін на газ.

Його аргументація. Ми добуваємо 16 мільярдів кубометрів газу. А населення споживає 15 мільярдів. Дальше розкладка собівартості і висновок що ціна для населення має бути десь 3 гривні за куб.

Отож, давайте прикинемо. Чисто поділимо 15 мільярдів на 40 мільйонів українців. Виходить по 400 кубів на людину. В рік. Хто має справу з газом і може прикинути, мав би розуміти що то дуже впритик. Допустимо що сяк так хватило би. Чисто лише для населення. Але..

Тоді в мене питання до Яворівського. Чи до будь кого, хто дотримується таких поглядів. 

Чому газ внутрішнього видобування має йти лише для населення, а школи, лікарні, військові частини, відділи поліції, прокуратури, судів, поліклініки, дитсадки... повинні платити дорого за імпортний газ? З чиїх це кишень ? А пекарні що печуть для нас хліб ? А мясокомбінати що роблять для нас ковбасу ?

Друге питання.

Чому пан Яворівський ( і багато інших хто таке думає і говорить) оцінюють наші ціни на газ по відношенню до наших зарплат і кричать що то задорого, а ціни на медикаменти, мясо, ковбаси...? Чому вони бачать що у нас зарплати втричі менші як в поляків, і говорять що і ціни на газ не можуть бути такі як в поляків,( хоча вони в нас нижчі) , а не помічають що при тому що зарплати в нас втричі нижчі ніж в поляків , а ковбаса, курочка в нас ДОРОЖЧІ НІЖ В ПОЛЯКІВ ????

На чий інтерес грають наші патріоти ?http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4138990/


Комментарии (38)  
123...151617Вперед | Указать страницу