Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
15
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Пятница 4 ноября 2016
Сообщение прочтено 128 раз

В одному із попередніх постів зайшла мова про паразитів.

Один з дописувачів назвав паразитами пенсіонерів і бюджетників, і договорилися до того що освіта взагалі зайва і вчителів не потрібно))))

По деяких роздумах на дану тему, хочу оприлюднити свої висновки.

Пенсіонери, освіта, медицина, так само як міліція, армія , прокуратура , суди справді можна до деякої міри назвати паразитуючими особливо в міру їх ефективності (крім пенсіонерів) . Справді наявність такої великої кількості таких структур та їх працівників, при їх неефективності створює велику нагрузку на бюджет, і відповідно на податки, зменшуючи конкурентоздатність виробництва..

Все це так, та все ж вважаю що по конкурентоздатності виробництва і економіки значно більше б'є дещо інший вид паразитизму. 

Зайдіть в будь яке відлілення будь якого банку і поцікавтеся під який % у вас візьмуть депозит і під який % вам можуть надати кредит. І поцікавтеся які кредитно-депозитні % в країнах з високим рівнем життя та багатими економіками. Різниця біль ніж шокуюча. В них мова піде про 3-5% . У нас про 30-50%..

Такий високий рівень пасивного доходу спричиняє до необхідності закладати дуже високий рівень прибутковості будь якої продукції ( бо ж якщо бізнесмен має можливість покласти гроші в банк і нічого не роблячи отримувати 25%прибутку на рік, то він ніяк не мотивований вкладати у виробництво з нижчою рентабельністю, не говорячи вже про тих що беруть кредити). 

І якщо і пенсіонери і бюджетники є всюди, і в усіх країнах створюють нагрузку на економіку, то цей фактор просто не дає дихати нашій економіці. Тому що , коли в західній Європі бізнесмен дуже задоволений доходом в 10%від вкладеного, то для нашого і 30% видається мало...

Тому, з цих міркувань, саме високий рівень пасивних доходів , і зокрема високі депозитно- кредитні % вважаю найбільш шкідливим, згубним для суспільства і економіки видом паразитизму.


Комментарии (8)  
Сообщение прочтено 304 раз

 Колись, ще в чарівні 90-і , в нас казали що Пінскдрев це восьме чудо світу, бо згорають не спалахуючиVery Happy...

 

 

 Взагалі то цей пост я спочатку планував назвати  "Що сталося з українськими сірниками", та виявилося... 

 

 Отож ті 90-і вже ніби давно позаду, про те восьме чудо світу ми ніби давно забули, звикли користуватися досить якісними українськими сірниками що і загораються і згорають менш-більш як це мають робити нормальні сірники. 

 Та останнім часом все частіше попадаються сірники які  легко і різко спалахують (на відміну від тих що в 90-х) але моментально, за долю секунди тухнуть, так що не встигаєш ні щось підпалити, ні прикурити. На вигляд та пачка сіцрників майже точно як звичні українські. І на ній ще й великими літерами написано "УКРАЇНА". Тому то я й думав досі що то українське виробництво вже так зіпсувалося і почало так халтурити. Вже навіть назву свого критичного поста  придумавVery HappyVery HappyVery Happy

 Та , вже сідаючи писати пост, догадався подивитися, що то за фабрика в Україні так халтурить. Придивився уважніше, а там, під отим, великими літерами "УКРАЇНА"  дуже маленьким шрифтом написано " Республика Беларусь.  м. Пінськ. вул. Чуклая 1...

 Питання всі відпали... 

 Бацька так і не зміг навчити своїх вірнопідданих сірники робити, так хочаб навчилися маскуватися під тих, в кого краще получаєтьсяVery HappyVery HappyVery Happy 


Комментарии (6)  
Понедельник 18 мая 2015
Сообщение прочтено 159 раз

... Правда в дещо спотвореній формі. Галстуки червоні як при старому долбо**ізмі, але в руках люди тримають колорадські прапорці.

 Не було такого при старому долб**ізмі.  Я памятаю. Сам в дитинстві того червоного нашийника кілька років носив, але колорадських кольорів в очі не бачив. 

 Та й в Росії ніби такого немає. Були пропозиції щодо якихось путєнят, але то лише проекти. А лугандона паровоз вперьод летіт. В долбо**ізмі астановкаVery HappyVery Happy 
http://gazeta.ua/articles/life/_v-okupovanij-makiyivci-shkolyariv-prijmatimut-v-pioneri-zmi/626814


Категории: экспансияЭкс-совдепия    
Комментарии (3)  
Воскресенье 9 ноября 2014
Сообщение прочтено 226 раз

 Вже хто як хто, а Горбачов краще від Путлера та його пропагандистів знає хто там що кому обіцяв чи ні...

Колишній президент СРСР Михайло Горбачов називає неправдивими заяви російських лідерів та ЗМІ про те, що представники НАТО обіцяли не розширюватися на Схід після падіння Берлінської стіни.

Про це Горбачов заявив в інтерв'ю німецькому телеканалу ZDF у суботу, 8 листопада.

"Це міф, дійсно. До його створення доклала руку преса", - зазначив колишній радянський лідер.

Горбачов підкреслив, що в переговорах із західними лідерами радянське керівництво навіть не піднімало питання про такі гарантії.

"В той час існувало НАТО і ще існував Варшавський договір (об'єднував країни на схід від альянсу). Так що було записувати (в домовленостях)?", - пояснив він

Як відомо, першоджерелом інформації про те, що в 1990 році альянс нібито дав, а потім - порушив обіцянку на розширюватися на Схід, був президент Росії Володимир Путін. Цей аргумент він використовував для виправдання анексії Криму.

"Нам обіцяли, що після об'єднання Німеччини НАТО не буде розширюватися на Схід, - заявив він на прес-конференції 17 квітня. - Проте потім почалося розширення спочатку за рахунок колишніх країн Варшавського договору, а потім - за рахунок країн колишнього СРСР"

Існування такої домовленості спростовували також офіційні представники Німеччини.

http://www.eurointegration.com.ua/news/2014/11/9/7027580/

 

  Горбачев опроверг миф о расширении НАТО   

Горбачев опроверг миф о расширении НАТОМихаил Горбачов. Фото: frognews.bg

Бывший президент СССР Михаил Горбачев опроверг миф о том, что ему во время переговоров об объединении Германии было обещано отказ от расширения НАТО на восток.

Горбачев в интервью немецкому каналу ZDF в субботу, 8 ноября заявил, что это не было темой переговоров в 1990 году, пишет DW.

"Варшавский договор еще существовал и этот вопрос в то время не стоял", - пояснил он.

В договоре "два плюс четыре" с 1990 говорилось о территории бывшей ГДР, уточнил Горбачев. В нем обсуждалось, что там не могут "располагаться атомное оружие и войска НАТО". Кроме того, в течение нескольких лет должна была сократиться численность бундесвера.

"Это все было сделано", - отметил экс-президент СССР.

На прямой вопрос: следует считать мифом утверждение о том, что он был обманут западными партнерами по переговорам, Михаил Горбачев ответил: "Да, на самом деле это миф. К нему приложила руку пресса".

http://gazeta.ua/ru/articles/politics/_gorbachev-oproverg-mif-o-rasshirenii-nato/591685


Читать

Категории: Экс-совдепияРашизми.    
Комментарии (7)  
Пятница 3 октября 2014
Сообщение прочтено 537 раз

 На кого розраховані оті речі різних тігіпків та опозиційних блоків про якихось там чесних чиновників та держслужбовців?

 Звідки такі б мали взятися?

В сімействі вампірів приживаються якось звичайні люди що умудряються там залишитися непокусаними?

Так не буває. Система зовсім не так формується щоби так могло бути.

Кажуть на молодь ставку робити. Може воно й краще, але добре аби й молодь ту брати звідкись не з системи.

 Бо молодь в системі появилася за принципами цієї системи.

Не приймають в нас молодих людей на державну службу просто так. Або батьки, чи інші родичі цих молодих людей є самі держслужбовцями і беруть своїх чад під своє крильце, або віддають собі подібним за принципом "ти мені я тобі", або навіть якщо туди потрапляють люди ніби не з системи, в кого немає в системі родичів, люди з робітничих сімей, то скоріш за все батьки там роками заробляли важкою працею десь за кордоном, а потім вклали гроші щоби своє чадо "витягнути в люди" і дали якийсь більший чи менший (в залежності від престижності) мішок грошей за прилаштування. Далі чадо відпрацьовує вкладене і зовсім не зарплатнею... Там одразу людина отримує свою дозу корупційної зарази..

Якщо людина потрапила в корупційну піраміду , якщо її ставлять на ту чи іншу керівну посаду, то вона повинна віддавати свою долю вливань в піраміду, відповідно від хабароємкості своєї посади, або відповідно тому, що там можна вкрасти.

Як там може протиснутися чесна людина і не запачкатися?

На кого розрахована ота балаканина людей, що завжди були на вершині корупційної піраміди?

Нам знову пробують навішати на вуха макаронних виробів. Як в 2005-му, коли відстояли "18000 професіоналів"...


Комментарии (19)  
Пятница 19 сентября 2014
Сообщение прочтено 553 раз

Ще з молодшого шкільного віку нас вчила радянська школа про те, що Радянський Союз складається із 15-и братніх, рівноправних республік. Безумовно в ті часи і в тому віці все це видавалося істиною в найвищій інстанції і сумніву не підлягало, та з тиз часів і з того віку вже давно ніби вийшли (не всі на жаль), отож пора добряче розібратися що то була за рівноправність братніх республік, що після того як ті "братні " розбіглися, то в 14-ох з них виявилася значна частина носіїв мови і культури 15-ї, що в тій чи іншій мірі висить дамокловим мечем над їхньою незалежністю, а от у тій 15-й жодних питань з носіями мови і культури інших 14-х немає жодних, їх там ніби й не існує...
   Як мені видається зроблено те все досить хитро , з глубоким задумом ( Контори Глубокого Бурєнія напевнеSmileSmile). 
 Так наприклад з України переміщувалися до Росії мільйони людей. Як примусово висилалися до сибіру і тундри, так і наймалися на роботи, йшли на різні посади (аж до ЦК) , одружувалися, тощо.. Так само і з Росії в Україну переміщалися мільйони. Нічого в тому ніби страшного немає, якби не оте велике совєцьке рівноправя, яке полягало в тому, що українці які потрапляли до Росії мусили повністю асимілюватися. Ніхто для них там не друкував преси рідною мовою, ніхто не вчив дітей їхніх мови предків. І вже діти їхні не всі памятали про українське коріння, а внуки то вже ставали ісконно русскімі. Зате росіянам що переміщувалися в Україну асимілюватися було зась. Для них відкривали школи з російською мовою викладання, пресу російською, книги в бібліотеках російською... Так в моєму невеличкому містечку , в якому до 39-го москалів не було взагалі,уже в 80-х роках 2 школи з 10 наявних в місті були з російською мовою викладання, а в бібліотеках більше половини книг була російською. При тому саме популярні книги були як правило переважно російською...
Результатом такого рівноправя і стало те, що в Росії україномовних ніби немає, і нічоо їм не треба, а в Україні (і не лише) російськомовні є інструментом зазіхань назойливого "брата"...
   Більше того, коли скажімо в Україну переселялися представники інших народів( приміром вірмени, чи узбеки чи там грузини якісь) то вони само собою мусили асимілюватися на чужині, шкіл їм тут та всього решту не вибагали, але не до українського, а до російського. І таким чином вони ставали також русскоязичними громадянами України. Так само українці, переїзджаючи до Казахстану, чи ще якоїсь Киргизії казахських чи киргизьких мов не вчили, а асимілювалися  в "русскіє" і тепер вони та їх нащадки є частиною отого русскоязичного населєнія Казахстану, чи Латвії...
  Таким чином  потихеньку знищувалися мови і культури "братніх" народів і встановлювалося домінування найбільш братнього і найрівноправнішого. І саме завдяки такій політиці Отой колишній "старший брат" завжди має привід для претензій  і втручань в справи інших...


Категории: Экс-совдепияУкраина и мир.    
Комментарии (17)  
Среда 17 сентября 2014
Сообщение прочтено 799 раз

 Когда на выборах явка избирателей по разным регионам огромной страны  20-40%, причем во всех регионах побеждают действующие губернаторы и в местные советы везде побеждает партия власти, возникают большие вопросы . 
   Я просто уверен что среди зависимых от власти слоев населения (тюрьмы, войска, различные закритые учреждения и учреждения для содержания инвалидов с синдромом дауна и т.п) явка была под 90%. А если общая явка 25%, то  получаеться что власть избираеться людьми зависимыми от власти.

  Таким образом достигаеться как будто бы видимость отсутствия контроля власти за процессом, большинство народа контроля или давления не чувствует. Просто  нет у большинства россиян желания голосовать. А избирают "нужные люди"...


Категории: Экс-совдепияРашизми.    
Комментарии (26)  
Суббота 6 сентября 2014
Сообщение прочтено 514 раз

 Основные свои качества они в принципе не скрывают...


    
Иногда просто смех сквозь слезыSmile
   

    И сами понимают что не быть им супердержавой если б не это:


Категории: Экс-совдепияЖарт.Рашизми.    
Комментарии (11)  
Суббота 12 июля 2014
Сообщение прочтено 188 раз

 Вони вбачають фашизм в воєнізації  української держави і суспільства та  їм засліпило і вони не бачать воєнізації суспільства російського, де добра половина літератури, фільмів та серіалів - вихваляння військових героїв - суперменів...
    Вони з презирством згадують про те, що Хрущов "подарував" Крим Україні, або що Америка купила Аляску в Росії. Для них подарунок, чи купівля-продаж то якесь непорозуміння. Вони поважають тільки коли захопити силою, завоювати. ...
  Захопили Крим. Місцевих татар побили, решту підкорили,  а за прояв непокори - виселили к чєртям собачім в Середню Азію.  Територію заселили кацапнею...І все. Крим - "ісконно русская земля"...
    Українське селянство на Сході України повибивали, повиморювали голодом, повиселяли в сибіри і тундри, територію заселили кацапнею.. І все... То вже є "ісконно русская зємля"...
   Німецький Кенігсберг завоювали, німаків виселили, заселили кацапнею, дали імя цапоподібного "старости" - і то вже "ісконно русское"...
   Коли українців, чи представників інших народів виселяли в сибіри , то їм там не робили українських шкіл. Їх чекала повна асиміляція, і через покоління-друге вони стали "русскімі. А заселені на території інших народів кацапи мали навчання на кацапском язикє, асиміляція не допускалася. І ота кацапська громада завжди залишається інструментом Кремля, бомбою уповільненої дії в формально незалежних державах колишньої імперії. Чи то в Україні, чи в Латвії, чи в Молдові, щи ще деінде...
   Оті "антифашисти" коли їм вигідно бувають палкими захисниками євреїв.. Ще з рік-два тому вони за слово "жид" готові були глотку перегризти. Сьогодні слово "жид" одне з найбільш улюблених ними ж. Вони самі ввели в обіг терміни "жидофашисти" та "жидобандерівці", хоча ще донедавна впевнено порочили бандерівців за ненависть до жидів....

   Вони таврували за прояв будь яких ознак національної свідомості , але їх прихильність до Росії грунтується перш за все на національній самоїндентифікації. І їх ненависть до всього західноєвропейського та американського - на тому ж. Бо у всьому що тільки можна придумати європейська та американська  цивілізація стоїть на кілька голів вище отого кацапського"сіжу на печі і жру калачі" (за рахунок ресурсів зрозуміло). І нічого в них не залишається окрім вперто, по цапячи твердити "ми русскіє", і збурювати світ своїм погано замаскованим буйним ультра-націоналізмом....


Комментарии (3)  
Воскресенье 8 июня 2014
Сообщение прочтено 397 раз

  Оказываеться очереди в тоталитарном государстве, это не просто экономические просчеты государства и вытекающие неудобства грахдан. Это нечто гораздо большее и существеннее...
http://ussrlife.blogspot.com/2014/04/blog-post.htmlКомментарии (11)  
123...101112Вперед | Указать страницу