Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Пятница 30 октября 2020
Сообщение прочтено 388 раз

Спочатку поясню звязку диктатури з корупцією.  

Уявимо що в якійсь там тридевятій державі , прийшов до влади правитель з великими амбіціями, який владу в жодному випадку віддавати не збирається і ділитися не хоче. Що йому треба робити? На що має бути ставка ? На народ? Навряд чи. Досвід демократій свідчить що вподобаннч народу то штука сильно мінлива і народом легко можна маніпулювати тим, кому він наступить на горло , аби догодити народові.. 

Тому очевидна необхідність побудувати таку державну управлінську структуру де кожна ланка по принципу піраміди буде повністю залежна від вищестоящоі , а все разом буде замикатися на верховного правителя. Такий варіант щоби дати чиновникам офіційно великі зарплати і вимагати від них чіткого виконання визначених законом обовязків тут явно не підходить. Чиновники тоді не відчуватимуть своєі залежності. Зарплату платить бюджет, тобто народ, а правитель виходить що просто розпорядник того добра, такий як і вони, лиш на трохи вищому щаблі. Таким способом беззаперечноі відданості підлеглих не добитися. Мабуть саме тому в демократичних державах влада часто змінюється...

Тому є інший спосіб. Всім чиновникам, управлінцям, начальникам...надається можливість відривати собі , по мірі можливості від народного пирога, але при тому так, аби кожен розумів, що все це з милості його начальства, і що у випадку чого, на нього є папочки у відповідних органів. У випадку якогось косяка... Тоді кожен буде рвати і метати аби забезпечувати і потрібний результат на виборах і потрібний настрій населення. 

Бізнес, особливо крупний бізнес треба повністю тримати під контролем. Давати можливість відривати свій шмат пирога, але тільки в обмін на повну лояльність. 

Вся пропаганда, всі ЗМІ повністю підконтрольні державним управлінцям, або ж крупному бізнесу ( в даному випадку це вже не крупний бізнес, а олігархи, тобто крупний бізнес у мафізній звязці з державною владою). Народ, та частина народу яка схильна піддаватися на пропаганду ( а це завжди більшість) повністю під контролем. Влада тримається міцно. Правда, як показує світова практика, і там бувають накладки, але... То вже інша тема.

А тепер перейдемо до того, чому ми маємо те, що маємо. Думаю що зрозумілим є те, що вищеописаний варіант диктатури, в завершеній формі  реалізовано в сьогоднішній Росіі. Хтось скаже що нас те не стосується? Воно б добре як би так, але... Сама Росія, як і іі диктатор чітко і зрозуміло, багато разів повторювали що вважають нас чи то братським, чи то навіть одним з ними народом, що в розрізі іхньоі риторики може означати тільки одне - нікуди вони нас від себе відпускати не збираються.

Оскільки , завдяки старанням колишньоі імперіі ( правонаступником якоі вважає себе Росія) http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2572101/ в нас значна частина сповідує імперські настроі, а ще частина схильна підпадати під іх вплив і давати себе дурити, то ми обирали собі відповідну владу http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1177288/ яка забезпечувала потрібний ім результат http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1173154/

Безумовно що наші олігархи не зацікавлені в європейському виборі, в подоланні корупціі... Хто ж відмовиться від р  ідноі матері, яка іх породила і досі годує і піде туди де іх обмежуватимуть? Тому навіть коли в період гібридноі війни ми зробили за 5 років деякі кроки... Нас знову обдурили, нам навязали знову проімперську владу, і всі ті кроки зараз відігруються назад. 

Висновок простий. Ми маємо те що маємо тому, що не відірвалися до цих пір від імперіі злодійства і корупціі. Оскільки зараз чимраз очевидніше стає що навряд чи відірвемося то... І надалі матимемо те саме. І діти наші матимуть, і внуки..  


Комментарии (36)  
Среда 11 декабря 2019
Сообщение прочтено 218 раз

Пригадую як після всіх виборів багато хто в нас потирав ручки. Які були сподівання ! Зараз, пару місяців почекати, Зеленський всіх порошенків-свинарчуків пересажає і жити стане легше, веселіше, ситніше.. 

Працював зі мною один дядько. Пенсіонер вже. Робота важка.. Але як прожити? Каже що пенсія в нього 2200, в жінки 1800 . Жінка ще й хворіє.. Як тут на 4000 гривень вижити ? Мусить через силу пахати.. Але не було такого дня, аби не казав " ще трошки, ще кілька місяців. От от..." Не знаю що він тепер каже,  чи працює ще , бо я від початку опалювального сезону не працюю вже на цегельному. Але..

..Факт , багато людей сильно сподівалися, великі надії покладали.. Щиро вірили тій пошесті страшилок що розганяло наше олігархічне телебачення, про те що все Порох краде...

Та от, минуло вже досить часу, відколи не тільки Зеленський став президентом, але в нього своя більшість в парламенті, свій уряд, свої прокурори.. І що ?

Розмови були гарні. Не без того що і я , попри те що не голосував за цю владу, слухав ці розмови і в мене вони вже починали вселяти якісь надії http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6366612/

Та час іде, і з кожним днем стає все очевидніше що розмови ті порожні. Нічого кращого не робиться. Коби не гірше..

Субсидії і газ.. Досить болюча для багатьох тема. І що маємо ?  В субсидіях всі недоліки минулорічних новшеств http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5692288/ благополучно залишилися, а норму споживання газу ще знизили.

Отож, практику безпідставного заниження потреб людей , яку ведуть вже декілька різних влад, що змінювали одна іншу, наша нова влада, на яку багато хто покладався як на чудотворну...спокійненько продовжує http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6390514/#

А що стосується самої ціни на газ... Нижча вона від минулої зими. Кажуть аж на 7%. В гривнях. А в доларах, в яких купується ззовні той газ , навіть вища ніж тої зими.. А якого крику було .. Олігархи і Порох наживаються... І от нема Пороха. Прийшли наші слуги-чудотворці і... 

Додам ще й те, що ціни на газ на зовнішніх ринках (хабах) штурмували 15-річні мінімуми. Тобто газ цього літку (закуповуємо і закачуємо в сховища влітку ) ми купували по низьких, значно нижчих ніж минулих років, цінах. В доларах. А платити людям призначили (в доларах ) навіть більше ніж торік. Торік на тому наживалися Порох і олігархи. А цього року хто ?... 

Про пенсії я вже мовчу...

Ріст зарплат фактично припинився. Хіба що в доларовому еквіваленті зарплати виросли за рахунок росту курсу гривні. Але..

Памятаю як прийшов на цегельний навесні 18-го. На зарплату 6-6,5 тисячі ( на руки). До кінця  того року зарплата вже штурмувала позначку в 10. тисяч. Взимку зарплати там не мають від чого рости. А за це літо... Все так і залишилося як було. ...Так і досі біля 10 тисяч..

Інвестори деякі виходять з країни. Потрохи згортається децентралізація...

Звідки вам пенсії ? Вірите що чудотворець змахне чарівною паличкою і скатерть-самобранка всіх нагодує ? Але це - російські казки. Саме там надія на халяву визначає суть народу. І те, що в нас більшість народу виявилися *** .. значить що сильно далеко від них ми не втекли. Рано ще до Європи )))


Комментарии (14)  
Пятница 19 апреля 2019
Сообщение прочтено 148 раз

http://blog.meta.ua/~burubumbijatut/posts/i6324237/comment/i8566967/?sa=1KpFeBjQfD49VOpBGE3fFpbGPchf4jSmgV7zk6smarKc%2BI95gT%2FYJzSjnaP1Vtc%3D#see_8566967

Я там никого не оскорблял, не хамил, не матерился. Просто нормально аргументировал другую точку зрения..

Это чисто как пример для размышления. Какое будущее они хотят. То где никто не посмеет им возражать.

Их мечта - Северная Корея . Где голодные корейцы славят своих властелинов, и расшибают себе головы об асфальт оплакивая умерших диктаторов. А кто скажет что не так - тюрьма...в лучшем случае...

ДУМАЙ...ТЕ.

Всем кто там дискутировал со мной там, предлагаю продолжить здесь. Я о Северной Корее нн мечтаю . У меня - площадка свободных дискуссий.


Категории: Экс-совдепияПропагандоны    
Комментарии (6)  
Четверг 13 декабря 2018
Сообщение прочтено 464 раз

Пробовал это делать один человек, которому хунта персонально запретила смотреть мультики и натурально вспоминать...http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6092535/

Но вся загогулина в том, что он считает себя левым, а на самом деле...

Посмотрим как он сам определяет для себя эти понятия 

http://blog.meta.ua/~stebur2008/posts/i6146989/

Так вот, по его определениям , определим какие страны придерживаються левой политики, а какие более правой... 

Я не буду здесь приводить длинные аргументации, если будет кто оспаривать нижеследующие мои утверждения, буду аргументировать в комментариях. Обозначу только что: 

Страны Евросоюза , НАТО имеют  хорошо ( в той или иной мере , зависимо какая страна) отлаженную систему социальной защиты населения, сравнительно небольшую разницу между богатыми и бедными.. То есть , там реализуется более социалистическая, то есть ЛЕВАЯ политика.

С другой стороны Китай, под руководством Компартии ( по идее левой, но на деле..) выходит в лидеры , становиться мировой фабрикой именно за счёт правой политики, политики почти дикого капитализма. Туда массово повалил капитал, а капитал всегда стремиться направо. Россия - страна с огромными показателями разницы между богатыми и бедными.  С низким уровнем социальных гарантий. И... Тенденции идут такие, что Россия все более крениться вправо...

Так почему же наш " левый" против сближения с ЕС и НАТО и за сближение с Россией?

У нас здесь, среди наших коллег, есть человек с очевидно правыми убеждениями. По его понятиям даже право голоса должно зависеть от кошелька... Это Кева. 

Так вот, кто ближе нашему , страдающему от запретов на просмотр мультиков , философу? Радикально правый Кева, или люди желающие чтобы страна шла по левому европейскому пути..

И.. упирается

упираемся мы в тот простой факт, что не имеет значение для него ни правое ни левое. Он определяет это " право-лево" весьма заумными формулами, хотя сводиться у него лично только к русскости. То есть к национализму http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6121271/

А национализм , вообще то тоже более правая штука)))


Комментарии (25)  
Вторник 3 июля 2018
Сообщение прочтено 669 раз

На ютюбе наткнулся на некую разновидность видеоблогеров, размещающих различные фото, картинки, видео из жизни в СССР , с восхищением перед теми "счастливыми временами".

Аргументируют они свое восхищение разными доводами. Один из них типа " Ах какие искренние улыбки, какие счастливые лица!!" И будто бы наличие таких искренних улыбок и счастливых лиц есть неопровержимым доказательством прекрасной жизни в СССР.

Я просто приведу два примера .

1. Некий сын миллиардера, рассчитывал получить в подарок, в связи с окончанием университета новенький ламборгини.  Вроде и папаша намек понял, но... Подарил новенький БМВ.. И вот у именинника и лицо не столь искренне счастливое, и глаза не так блестят, и улыбка натянутая...

2. Во время голода детишкам, не евшим перед этим несколько дней, какой то добрый человек отдал буханку хлеба. Одну на пятерых. Пускай черствоватого, черного. Но хлеба !!! Какие счастливые лица! как блестят глаза ! Какая искренняя, счастливая улыка!


Категории: Экс-совдепия    
Комментарии (50)  
Четверг 10 мая 2018
Сообщение прочтено 1225 раз

Наш Лео на центральных каналах российского ТВ не выступает.  Недостаточный уровень ватной квалификации. Лео , по крайней мере знал что в Хатыни был 118-й шутцманшафт, а не Нахтигаль http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1316045/. Куда ему в общество таких феерических идиотовVery HappyVery HappyVery Happy

Этот ..С таким пафосом учит Исаева как правильно произносить название батальйона , но... На правильном произношении названия , его познания судя по всему и заканчиваються. И дальше он несет такую чушь, что наш Лео нервно курит в сторонкеVery HappyVery Happy

 


Комментарии (28)  
Вторник 24 апреля 2018
Сообщение прочтено 3541 раз

Как ни странно, именно те люди, которые возмущаються почитанием Бандеры, Шухевича и других личностей, по их мнению недостойных почтения, именно те же люди возмущаються сносу памятников Ленину, и переименованием улиц названных в его (и членов его шайки ) честь..

Эти люди часто выискивают хоть какие то цитатки из Бандеры, Шухевича, и хоть чем то приближенных к ним людей, чтобы очернить их, назвать бандитами, террористами, преступниками..

Именно для таких эта подборочка цитат из того, о чьих памятниках они жалеют.  Никакие бандеры с шухевичами, а может быть и сам Гитлер не сравняться с вашим кумиром господа-товарищи...


Комментарии (58)  
Четверг 12 апреля 2018
Сообщение прочтено 805 раз

.. Мне неизвестно что там приказывал наш Шоколадный Заяц. 

Но я знаю что мне нет ограничений писать, думать, говорить на любом языке, на котором мне хочеться и думаеться , пишееться и говориться. 

 Потому что Украина - страна вольных людей. ( Душу й тіло ми положим за НАШУ свободу) , а не имперское ( отечество наше свободное)

Потому, пускай и в силу имперского воспитания http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1204949/

Я буду здесь писать на том языке на котором мне взбредет в голову, или удобно, или считаю нужным на этот момент.. Вопреки утверждениям вражеской пропаганде о запретах или о распоряжениях..

... Кому это интерессно.. На украинском я разговариваю ( на русском тоже но с чуствительным акцентом) .. Но писать и читать мне проще на русском.. в силу обстоятельств изложенных за ссылкой выше..


Комментарии (45)  
Среда 7 февраля 2018
Сообщение прочтено 827 раз

Вот человек решил массово писать посты , по остро дискуссионных вопросах и запретить там комментарии http://blog.meta.ua/~jurist_ussr/

Ну что же.. Попробуем обсудить вопросы там где всем все разрешено (в разумных пределах) .   И где это обсуждение останеться навсегда, пока будет эта лента блогов. То есть здесь. У меня..Very HappyVery Happy

 

Я пробовал обсуждать этот вопрос уже давно http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4112023/

Итак вопрос Юриста : Народ на референдуме 17 марта 1991-го года решил сохранить СССР - Почему не сохранили? 

Вопрос к Юристу: Народ не имел право изменить решение ? Если есть два противоречащих решения , не являеться ли действительным более позднее, а более раннее - отменяеться более поздним ? 

Как же тогда быть с референдумами в союзных республиками во второй половине 1991-го года.?

И.. Упреждая возможное замечание, следующий вопрос : Расшифруйте пожалуйста абревиатуру СССР . И хорошенько вдумайтесь в значении первого слова в абревиатуре...


Комментарии (46)  
Суббота 23 декабря 2017
Сообщение прочтено 764 раз

Чудо советской техники после некоторого апгрейда.. Я по технике не шарю, не автолюбитель, но это мне понравилосьVery Happy

 

https://w ww.youtube .com/watch ?v=RemBxLn ngOI


Категории: ЧудакиЭкс-совдепия    
Комментарии (31)  
123...121314Вперед | Указать страницу