Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Вторник 5 января 2021
Сообщение прочтено 240 раз

Вопрос прежде всего к сторонникам Оппозажопы, которые убеждают нас что лучше покупать у России напрямую... Только честно. Почитайте ниже текст и не переходя по ссылке угадайте чьи это слова ))))

В 2010 году "Нафтогаз" получил "скидку" в $100 на тысячу куб. м (обнуление российской экспортной пошлины) в обмен на продление пребывания российского военного флота в Крыму.

Несмотря на "скидку", цена российского газа для Украины в 2011-2012 годах равнялась или была выше его стоимости для некоторых европейских стран, хотя "плечо доставки" топлива в Украину значительно меньше.

Так, закупка газа в Европе в конце минувшего года обошлась "Нафтогазу" дешевле, чем в России. По данным государственной службы статистики, средняя цена природного газа, импортированного в ноябре 2012 года НАК из Германии, составила $425 за 1 тыс. куб. м, тогда как российский газ обошелся госхолдингу по цене около $430.

htt ps://inter fax.com.ua /news/econ omic/14530 8.html

https://interfax.com.ua/news/economic/145308.html


Комментарии (32)  
Пятница 11 декабря 2020
Сообщение прочтено 66 раз

Хоча формально Царьов не входить в ту жопоплатформу, але ж мета в них одна. Аби була жопа. Хитріші про те промовчать, але час від часу отакі дурники проговорюються.
Так в Україні треба втримати російський вплив, аби і далі Україна продовжувала бути в жопі, бо інакше, як Україну допустити аби вона з тієї жопи вилізла, то і російське ватне стадо може щось запідозрити..

 


Категории: экспансияРашизми.    
Вторник 1 декабря 2020
Сообщение прочтено 781 раз

Маю звичку час від часу слухати по інтернету російське радіо. От слухаю їхні новини. В них за минулу добу виявлено нових хворих на ковід понад 26000 і понад 500 померлих від цієї хвороби.

Нещодавно на 1-му етапі кубку світу з біатлону зняли декілька російських спортсменів через позитивний тест на ковід.

В Росії померли декілька досить відомих і небідних людей через коронавірус...

От слухаючи такі новини я собі думаю. А що нам пропонують пан Медведчук і його опозажопники ( так я називаю одну відому політичну силу, через схожість абревіатури , ну і через сутність їхньої діяльності. Вони ж, судячи з усього за те, аби Україна була в жопі назавжди), які вбивають в голови наших ватніків ( а хто ж іще може серйозно сприймати їхні брєдні) що Україні негайно треба починати щеплення російськими вакцинами...

Добре, повіримо навіть що міжнародні структури які займаються сертифікаціями повністю лягли під піндосів і назло Росії не сертифікують, але ж в самій Росії народ масово хворіє і мре від коронавірусу . Чомусь їхні вакцини там не працюють і не квапляться прививати....

Пан Медведчук хоче зробити з українців піддослідних кроликів для свого кума ? Інших пояснень цьому в мене немає.


Категории: экспансия    
Комментарии (61)  
Пятница 30 октября 2020
Сообщение прочтено 388 раз

Спочатку поясню звязку диктатури з корупцією.  

Уявимо що в якійсь там тридевятій державі , прийшов до влади правитель з великими амбіціями, який владу в жодному випадку віддавати не збирається і ділитися не хоче. Що йому треба робити? На що має бути ставка ? На народ? Навряд чи. Досвід демократій свідчить що вподобаннч народу то штука сильно мінлива і народом легко можна маніпулювати тим, кому він наступить на горло , аби догодити народові.. 

Тому очевидна необхідність побудувати таку державну управлінську структуру де кожна ланка по принципу піраміди буде повністю залежна від вищестоящоі , а все разом буде замикатися на верховного правителя. Такий варіант щоби дати чиновникам офіційно великі зарплати і вимагати від них чіткого виконання визначених законом обовязків тут явно не підходить. Чиновники тоді не відчуватимуть своєі залежності. Зарплату платить бюджет, тобто народ, а правитель виходить що просто розпорядник того добра, такий як і вони, лиш на трохи вищому щаблі. Таким способом беззаперечноі відданості підлеглих не добитися. Мабуть саме тому в демократичних державах влада часто змінюється...

Тому є інший спосіб. Всім чиновникам, управлінцям, начальникам...надається можливість відривати собі , по мірі можливості від народного пирога, але при тому так, аби кожен розумів, що все це з милості його начальства, і що у випадку чого, на нього є папочки у відповідних органів. У випадку якогось косяка... Тоді кожен буде рвати і метати аби забезпечувати і потрібний результат на виборах і потрібний настрій населення. 

Бізнес, особливо крупний бізнес треба повністю тримати під контролем. Давати можливість відривати свій шмат пирога, але тільки в обмін на повну лояльність. 

Вся пропаганда, всі ЗМІ повністю підконтрольні державним управлінцям, або ж крупному бізнесу ( в даному випадку це вже не крупний бізнес, а олігархи, тобто крупний бізнес у мафізній звязці з державною владою). Народ, та частина народу яка схильна піддаватися на пропаганду ( а це завжди більшість) повністю під контролем. Влада тримається міцно. Правда, як показує світова практика, і там бувають накладки, але... То вже інша тема.

А тепер перейдемо до того, чому ми маємо те, що маємо. Думаю що зрозумілим є те, що вищеописаний варіант диктатури, в завершеній формі  реалізовано в сьогоднішній Росіі. Хтось скаже що нас те не стосується? Воно б добре як би так, але... Сама Росія, як і іі диктатор чітко і зрозуміло, багато разів повторювали що вважають нас чи то братським, чи то навіть одним з ними народом, що в розрізі іхньоі риторики може означати тільки одне - нікуди вони нас від себе відпускати не збираються.

Оскільки , завдяки старанням колишньоі імперіі ( правонаступником якоі вважає себе Росія) http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2572101/ в нас значна частина сповідує імперські настроі, а ще частина схильна підпадати під іх вплив і давати себе дурити, то ми обирали собі відповідну владу http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1177288/ яка забезпечувала потрібний ім результат http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1173154/

Безумовно що наші олігархи не зацікавлені в європейському виборі, в подоланні корупціі... Хто ж відмовиться від р  ідноі матері, яка іх породила і досі годує і піде туди де іх обмежуватимуть? Тому навіть коли в період гібридноі війни ми зробили за 5 років деякі кроки... Нас знову обдурили, нам навязали знову проімперську владу, і всі ті кроки зараз відігруються назад. 

Висновок простий. Ми маємо те що маємо тому, що не відірвалися до цих пір від імперіі злодійства і корупціі. Оскільки зараз чимраз очевидніше стає що навряд чи відірвемося то... І надалі матимемо те саме. І діти наші матимуть, і внуки..  


Комментарии (36)  
Пятница 13 марта 2020
Сообщение прочтено 1095 раз

А ми все таки програли. Я вже не раз висловлювався з цього приводу. Ми практично на грані втрати або самої державності , або суверенності. Дальше за цим піде втрата самоідентифікації. Мабуть така нація як українці, трохи згодом , разом з братами - білорусами припинять своє існування. Ні, нас напевне не перестріляють, може не виморять голодом і не знищать в газових камерах. Ми розчинимося в якомусь такому ...русском мірє...

 Отож, роблю спробу проводити аналіз причин поразки.. Як так сталося що навіть воїни-герої, які воювали за Україну, і таки сяк-так відстояли її , ризикуючи життям, втрачаючи друзів і близьких, втрачаючи своє здоровя , згодом отак просто, по дурному віддали свої голоси за ворожу агентуру ? Може в когось просто клепки не хватило.. Оте памятне від О. Вишні "якби ж знаття".. Може й так. Але.. думаю що причини дещо глибше.

Ми тут на заході звикли кивати на проросійський схід. Але, якщо придивитися уважніше, то і в нас тут.. Ні, не старі пердуни, як на сході, в нас діти, граються в забавки на російських ресурсах і хватають там все що їм вбивають в голови. В нас деколи дивуєшся що діти, в яких нізвідки взятися отій проросійськості, ні від батьків, ні в школі... насправді вже переконані що Україна то "атстой" а Росія то круто...

Все це не просто так. Робота над цим велася не 5 і не 10 років. Агресор, перед початком активної фази своєї реваншистської операції провів надпотужну інформаційну артпідготовку. Це і російські книжки , якими заповнені і приватні і суспільні бібліотеки всюди. І кіно, серіали, музика. Ну і само собою інтернет. 

Агресор використовує політику повного правового нігілізму в усьому. Все за що в цивілізованому світі приходиться платити там віддається на шару. До деяких пір і ми робили так само. Ми ж аж так від них нічим не відрізнялися.. Хіба лише тим, що ворог вів послідовну політику по захопленню мізків "братскіх народов" а ми.. просто так на шару балувалися..

А далі.. Далі ми ніби йдемо в цивілізований світ. Тому своє, те що надавало шаровий контент ми прибираємо. Ми закрили Екс юей. І в результаті все на шару, наш, звиклий до шари споживач тепер знаходить лише в ворога. Тепер ми побачили що в цивілізованому світі і за телебачення платять... Закрили свої телеканали від шарового перегляду. І наш , звиклий до шари глядач став глядачем телеканалів ворога.. 

Якщо раніше в нас з вимиранням совкового покоління проросійський електорат йшов на зменшення, то тепер, з приходом нового інтернет- покоління він почне зростати..

Ми програли інформаційну війну не тому що погано воювали, а тому що не воювали зовсім. Ми просто раз за разом стріляли собі в ногу.. Ми , ніби відстояли європейський вибір, але це призвело до того, що європейський шлях ( а позбавлення від всього шарового це європейський шлях) штовхнув нас в такі могутні "братні" обійми, з яких нам вже не вибратися...


Категории: экспансия    
Комментарии (57)  
Суббота 4 января 2020
Сообщение прочтено 104 раз

Цьому вже є навіть деякі підтвердження 


Категории: экспансия    
Суббота 30 ноября 2019
Сообщение прочтено 592 раз

Мене дивує те, що тепер масово росте в колах нашого патріотичного середовища хвиля бунту проти зеленої влади. Вони лише тепер виявили що Зеленський зі своїми слугами веде їх кудись не туди...

 Та ознакою мудрості є не боротися кожен раз з небезпекою . Мудрість то є передусім небезпеку передбачити.

А де вони всі були десь місяців з 9 тому? Мова не про всіх. Деякі може щось і робили тоді. Та здебільшого їх або не було чути, або... Вони ходили по телеефірах і обурювалися свинарчуками, ротердамами плюс, корупцією...

Так, безумовно не все в нас було добре. І не могло бути все добре. Але ми відривалися від руского міра. Потроху, невеликими кроками , але відривалися. Ми подолали викликану агресією та загрозою війни економічну кризу та фінансовий обвал. Ми зупинили агресора , локалізували конфлікт і заморозили статус кво. Навряд чи в тій ситуації можна було досягти більшого. Ми досягли безвізового статусу з Євросоюзом , що було окрім матеріальної вигоди , ще й моральним стимулом, кроком що визначав для нас напрямок руху.  Ми почали процедуру відокремлення нашого релігійного суспільства від впливу церкви що є інструментом агресора. І попри крик пропаганди агресора що той томос ніхто не визнає, вже декілька помісних православних церков його визнали.. Ми провели децентралізацію що дало можливість місцевим громадам ефективніше застосовувати кошти, розвивати інфраструктуру.. Ми відірвалися від енергетичної голки держави - агресора. Ми вигравали в агресора міжнародні суди.. І при тому ... так, були свинарчуки, був Ротердам плюс ( що далеко не факт що то погано).. Були ще деякі мінуси..

І от ми, в упор не помічаючи плюсів, почали вперто педалювати всі мінуси. Ми проморгали небезпеку. Ми допустили до влади цих зелених ватніків і тепер... Тепер, попри визнання Томосу кількома помісними церквами, що було б для нас козирем, яким ми б мали творити свою , окрему спільноту , ми... не помітили цього. 

Здобуті нами перемоги в судах, нам пропонують забути в обмін на те, що нас знову підсадять на енергетичну голку агресора.

В нашу країну повертаються ті, що втекли були до ворога. Елітні корупціонери- комбінатори. Вони поновлюють свій вплив.

... Ми аж тепер про щось почали здогадуватися і чухатися в потилицях...( читайте оповідання О. Вишні " про "Чукрен і Чухраїнців" Оте " Якби ж знаття")...

І тепер ми пропонуємо знову йти на Майдан. Знову .... Та ні ж. Знову не получиться. Цього разу не получиться. Бо цього разу ворог чекає нашого Майдану як манни небесної...

Висновки. Невтішні. .. Ми ж таки дурні... І якщо вже такі дурні, то не треба зайвий раз бучу здіймати ікров людську лити. Така вже в нас доля через наші дурні голови.Будемо значить москалями))! А що ж поробиш? Ну навіть якщо переможемо.. Що далі ? Мине якийсь час, і нам знову розкажуть якісь страшні історії про нових свинарчуків, знову підкинуть якогось підсадного комедіянта і... Ми знову лоханемся... То ж чи є сенс в боротьбі, якщо ми такі невиправно дурні ?... А  більше того.. цього разу ми навряд чи переможемо . 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6422951/

Тому, дорогі мої нинішні антизеленщики.. Тепер я вас не підтримую. Заважати не буду. Але і... Бо вважаю нинішній ваш бунт маханням кулаками після бійки. Таким маханням кулаками, на яке і чекає ворог. Або й не просто чекає , а по різному нас до того спонукає... Йому тільки того й треба. В нього велика Сибір пустує, перебуває під загрозою захоплення китайцями. Його москалики там зовсім поспивалися. Йому потрібно туди роботящих і креативних ...  


Комментарии (28)  
Четверг 28 ноября 2019
Сообщение прочтено 859 раз

Для нас конечно же не секрет что России для удовлетворения своих имперских амбиций нужен не Донбасс, а ВСЯ УКРАИНА. В перспективе не только Украина, но пока...

Об этом время от времени проговариваються ихние пропагандоны и идеологи. 

Давайте не будем столь наивными чтобы утверждать будто бы Украина в состоянии противостоять прямому полномасштабному вторжению. 

Как мне выдаеться существуют сдерживающие факторы. Работа над устранением которых российским руководством проводиться. И довольно успешно.

Эти факторы.

1. Фактор экономический. Украина являеться фактически монопольным транзитером российского газа в Европу. Поставки газа в Европу стратегически важны для российской экономики. Если начать полномасштабную войну против Украины, есть риск значительного повреждения газотранспортной системы. 

2. Фактор идеологический и морально - этический. Даже Гитлер пытался как то оправдывать свои вторжения. Пытался создать хотя бы какую то видимость что это Польша первой напала... 

И для международного сообщества , да и для своего, пускай и довольно зомбированного плебса, нужно создать какую то обоснованность .. 

Да, они с самого начала обесчеловечивали украинцев, лепили из них фашистов, распинающих мальчиков и насилующих женьщин пеной. Но... Наверное и сами понимали неубедительность сего бреда.. Они с самого начала вбивали в мозги свои мантры о гражданской войне. Но... и это довольно притянуто за уши... Если внутренняя вата в эти бредни кое как верит, то мировое сообщество такой туфтой не убедить. 

Теперь мы видим что фактор 1 уже почти устранен.  На подходе ввод в эксплуатацию газопотоков в Европу мимо Украины. 

И, примерно в это же время проходит и решение вопроса с фактором 2.  В Украине приведена к власти ихняя агентура влияния . 

Конечно же эта агентура не будет в открытую разворачивать страну. Она даже будет для виду использовать антироссийскую риторику. Но, руководствуясь исключительным миролюбием  (а любой агрессор стараеться вбить в головы своим противникам пацифизм. этим занимались и Гитлер и Сталин...) эта агентура попытаеться втюрить в тело Украины ОРДЛО на условиях нужных России, и снова вернуть Украину на энергетический крючок России. Если это пройдет - войны не будет. Украина пока сохранит видимость суверенитета. Со временем будет ее "дружеское" поглощение. Как это происходит с Беларусью.. 

А вот если не пройдет... А это значит что снова майданы, снова противостояния... Уж не сомневайтесь что провокаторы наготове . С наполеоновскими планами (типа как у Нади Савченко с Рубаном ) или с планами попроще , но... Они спровоцируют массовые кровопролития . Эта задача будет упрощена тем фактором что многие , кто не согласиться с здачей Украины прошли войну, у них оружие и боевой опыт.. Все это как нельзя лучше на руку этому плану... Осуществиться давняя мечта кремлевских карликов о настоящей гражданской войне в Украине. 

И тогда можно будет Путину , оседлав белого коня (ну , или какого нибудь стерха..) войти в Украину в обличье миротворца. Спасать братский народ от братоубийственной резни... Под громкие аплодисменты своей зомбоваты. И с молчаливого согласия (а может быть и тоже под аплодисменты ) мирового сообщества...

Так что , не мытьем так катаньем а... Как избежать этого...ума не приложу. Похоже на то, что если мы попали, то уже попали... Конечно есть вероятность того, что дела обстоят не совсем так как я себе представляю. Мне ведь далеко не все известно. А я исхожу из того, что известно....


Категории: экспансияРеваншизм    
Комментарии (45)  
Среда 20 ноября 2019
Сообщение прочтено 1010 раз

Вполне можно допустить что господа Скабеевы черпают информацию у какого то условного стебура. Наш Стебур придумал запреты на просмотр мультиков и советского кино, запреты на натуральные воспоминания. Придумал борьбу за чистоту крови. Придумал нарушение в 2014-м году нарушение 103-й ст. Конституции.. Фантазия у него богатая...

Какой то другой (а может и этот , просто в другой ипостаси) слепил эту цидулку , которую вынесли на обсуждение в одном из популярнейших ток-шоу 140-милионной страны. .. Сами же признают что источник информации - мусор , но.. серьезно так обсуждают )))

А потом оттуда наши туты-неты (и им подобные бурумбихи- перебитки и прочие распостранители страшилок ) возьмут этот бред и распостранят страшилку по множеству ресурсов. 

И таким образом несусветная чушь, бред сивой кобылы, слепленный каким то недалеким ватником, становиться для многих фактом. Методики понятные http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4506734/

И применение таких методик - прямой факт агрессии. ( вид агрессии пока не внесен в определении ООН понятия "агрессия", но очевидно что долженн бы там быть )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Комментарии (70)  
Пятница 18 октября 2019
Сообщение прочтено 776 раз

https://w ww.obozrev atel.com/s ociety/vo- vsem-vinov at-majdan- v-seti-vsp lyilo-znak ovoe-foto- o-donbasse .htm

Уж не предположить ли нам что и Майдан - часть имперской реваншистской операции? http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3068854/


Категории: экспансияРеваншизм    
Комментарии (36)  
123...101112Вперед | Указать страницу