Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Вторник 8 октября 2019
Сообщение прочтено 166 раз

Не те щоби раніше я не звертав на те уваги (далі я покажуу що звертав) але лише тепер мені стукнуло в голову що всі оті міжсобойчики які нам влаштовують , можуть бути просто для того, аби те, про що я зараз поведу мову пройшло мимо нашої уваги. 

Нас відволікають суперечками про тарифи, про крадіжки тих чи інших чиновників та олігархів, та... Якось упускають із виду те , що в нас крадуть вже... ну останні років з 10 точно. І помаранчеві і сині роблять ту саму справу. Та й зелені, наскільки я розумію , при всій своїй гіперактивності в викритті різних несправедливостей у папередніків, про це якось мовчать. 

А суть в тому що у нас крадуть головне. У нас крадуть обєктивність у визначенні того, що ми є і скільки чого нам потрібно..

Так бідними ми можемо вважатися , якщо наші доходи нижче прожиткового мінімуму.  А от саме визначення цієї величини..http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3282185/

Колись , як я показав тоді прожитковий мінімум було поняття обєктивне. Воно виводилося статистикою. Може теж не бездоганно, але було хоч якось обгрунтоване. Та .. наша Юля, в своєму безмірному популізмі вирішила що не може в такої величної премєрки так бути, аби люди отримували зарплату нижче прожиткового рівня.. І .. не знайшла кращого виходу як тупо привязати ці речі одне до другого. 

Далі Юля владу втратила. Владу отрималі її люті вороги Янукович з Азаровим. Посадити Юлю до кутузки вони в собі сили знайшли, але оцим Юлиним винаходом благополучно користувалися всі роки свого перебування при владі. Удосконаливши його тим, що суди раптом перестали виносити рішення про недопустимість виплат деяким категоріям менше навіть цього, фальсифікованого мінімуму, та більш того, стало неможливим добитися виконання раніше принятих судами рішень з цього приводу. Тобто, якщо Юля сфальсифікувала показник, то Вітя з Колею зробили ще й так, аби навіть той, сфальсифікований (Юлею, а потім і ними) рівень ні до чого їх не зобовязував.. 

Так починалася епоха правового нігілізму.   Щодо прожиткового мінімуму, то Порох з Кроліком і ..(не знаю як його назвати..) Гройсманом довели все просто до маразму. Працівник що заробляє мінімалку, виявляється отримує більш ніж два прожиткові мінімуми. Жируємо!!!

Також помітні явні фальсифікації  в визначенні інших показників потреб людини.. Наприклад того ж газу (багато крику про його ціну, а от про це, чомусь повний мовчок ). Так коли на газ встановили справжні ціни і питання норми споживання стало ребром... Спочатку цю норму встановили явно завищену http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3561964/# Тепер, дивлячись на те що ми зараз маємо, мені сильно здається що її тоді спеціально завищили, аби потім мати змогу знижувати. А процес той може бути безконечним...

Потім була норма 5,5 - 5 кубів на квадрат, що було більш менш нормально. Торік зробили 4,5  що в умовах мягкої зими ще сяк так, але у випадку жорсткої зими вже було б бідою.http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5692288/# А на цей рік вже 4. Що вже й на відносно мягку зиму буде бідою... 

Отож... Влада ніби змінюється, всі ніби поміж собою сваряться. Людська вата р\пороззявлявши роти за тими сварками спостерігає, роблячи кожен свій вибір на користь тих чи інших крикунів. І ніхто не помічає того, про що всі крикуни мовчать, і що обіймаючи владу всі продовжують робити... Повний правовий нігілізм. Повне нехтування вимогою Конституції щодо недопущення звуження чи зменшення прав і свобод людини .. Ця норма порушується в самій своїй основі. В частині визначення і встановлення отих прав і свобод... Це ж саме є і в Росії і в Європі (правда дещо цивілізованіше, але суть та ж )...Отож і войнушки наші потрібні і Путіну (там же у всіх ЗМІ про українські справи говорять куди
Читать


Комментарии (4)  
Четверг 10 января 2019
Сообщение прочтено 1770 раз

Сейчас как российская пропаганда, так и ее глашатаи в Украине, практически все события в нашей стране списывают на предвыборную гонку Порошенко.

Захватили кацапы наши корабли - Порошенко пиариться.

Томос - Порошенко пиариться...

Я не буду утверждать что оно совсем без этого, но...

Хочу привести пример предвыборного пиара,  наглого, очевидного, и который очень дорого стоил стране.

Итак. Вернемся на полтора десятилетия назад. Начало 2004-го года. В парламенте бурные дискуссиии. Оппозиционные фракции требуют чтобы минимальная зарплата была 237 гривень, тогда как правительство, которое представляет первый вице-премьер , министр финансов Н. Азаров утверждает что сие никак не возможно, и можно только 205. Оставили 205. 

Проходит полгода, и вот за несколько месяцев перед выборами , минимальную зарплату делают 237, ( это еще ничего) но вот минимальную пенсию делают 285 гривень. То есть на минимальных значениях пенсия значительно выше зарплаты. Кроме того, поскольку это не есть чисто пенсия, а имеет место доплата до пенсии до уровня тогдашнего прожиточного минимума, то по факту люди имевшие по 30 лет стажа и не имевшие ни одного дня стажа получают практически поровну. Надобность трудового стажа нивелируеться уже полностью. Такой дури не было ни при совке, ни при предыдущих властях. Нет и не было такого ни в одной более менее вменяемой стране мира.

Результаты:. Тенизация экономики увеличиваеться ( и при последующих правительствах тоже, поскольку они с этого популизма соскочить не решились до 2014-го года). Госдолг за одно десятилетие заскакивает за 70 млрд. долл. ( причина не только в этом, но и в этом, не в последнюю очередь).

Выводы: Из за этого предвыборного популизма как и изза другого популизма с ценами на газ ( эту тему я уже не раз обсуждал) страна катилась в полную жопу в экономическом плане. А в политическом...

Вернемся все в тот же 2004-й год. Вспомним предвыборную кампанию все того же В.Януковича. В чем состояли ( кроме вышеописанной взятки пенсионерам) ее главные фишки ? 

Разжигание ненависти. Карты с тремя сортами. " Нашисты". Ющенко в нацистской форме.. 

Дальше, после пришествия В. Януковича на пост президента страны, тогдашняя власть поспособствовала популяризации националистов , раскрутила Свободу ( которая и до того и после получала свой 1% на выборах, а при них получила 10%) и дальше вовсю эксплуатировала легенду неонацизма для запугивания восточноукраинского электората.

Потом все эти посеянные семена, взрастила пропаганда страны- агрессора. И... Маемо тэ що маемо..


Комментарии (58)  
Понедельник 26 ноября 2018
Сообщение прочтено 210 раз

 Ця тема вже кілька разів порушувалася мною.http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4524185/

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5490769/

Винні в тому числі і ми самі , обираючи депутатів за обіцянки займатися не своїми справами, або ще чорт зна за що...http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2614178/

Цього разу вони вже перейшли всі межі. Я не говорю про Опоблок. Вони категорично проти, для них не існує російської агресії. ... А от всі решта.. Десятихвилинна перерва на 3 години.... І що цього разу об'єднало клоуна з вилами з " кремлівською зозулею" ? Як хто думає? 


Категории: Элита-Банда.Абракадабра.    
Комментарии (10)  
Понедельник 16 июля 2018
Сообщение прочтено 588 раз

Тунеядство наших парламентариев - одна из главных проблем страны http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4524185/

Посмотрим же, кто из лидеров фракций какой пример подает своим депутатам 

 

Співголови фракції "Опозиційного блоку" Юрій Бойко та Олександр Вілкул, а також лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко у липні пропустили майже всі голосування у парламенті.

Результати аналізу оприлюднив Комітет виборців України.

Загалом у липні було 12 пленарних засідань, під час яких відбулося 326 голосувань. Бойко взяв участь лише у 10%, Вілкул - у 5%, Тимошенко - у 8% голосувань.

Лише у половині голосувань взяв участь лідер "Народного Фронту" Максим Бурбак - натиснув "за", "проти" чи "утримався" в 54% разів.

Ніхто із зазначених нардепів не віддав голос за оновлення ЦВК.

Керівники фракцій "Самопомочі" Олег Березюк та БПП Артур Герасимов мають найвищі показники голосувань - 68% та 94% відповідно. Обидва проголосували "за" розгляд питання щодо членів ЦВК. 

https ://m.gazet a.ua/artic les/politi cs/_kerivn iki-dvoh-f rakcij-pro pustili-90 -golosuvan -radi/8480 28

Итак. Из названных лидеров  только один Герасимов (94% ) не являеться тунеядцем.

Остальные - не исполняют свою работу . (68% Березюка - это уже тунеядство)


Комментарии (32)  
Понедельник 2 июля 2018
Сообщение прочтено 601 раз

 Большинство из нас тут люди взрослые. У нас еть дети.  Чего мы желаем своим детям ? Наверное же самого лучшего. Ну, во всяком случае зла не желаем.. 

Но есть на нашей планете люди у которых все это не так. Эти люди рассказывают о жуткой гейропе, о страшной гейропской культуре.. И детей своих отправляют именно туда.. Я конечно же в курсе что русские - народ-мазохист http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4831032/

Но что элита ихняя - сплошные мазохисты , и детей своих мазохистами растят... Very HappyVery HappyVery Happy Или , как всегда. Тупое ватное стадо убеждают в одном, а сами для себя знают другое..


Комментарии (24)  
Вторник 20 марта 2018
Сообщение прочтено 745 раз

Хочу заметить что такую постановку вопроса у нас не воспринимают не только порохоботы, а и различного рода оппозиция. Они предпочитают разыгрывать трагедии из тарифов и вешать народу лапшу на уши. Тогда как нам говорят правду...аж из Америки..

Где то ту правду, которую пытался донести и я http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4476873/

И первая часть этого поста http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4522225/

Не спорю, у парня которого вы увидите на видео это получилось более красочно и более убедительно. Спасибо ему за это.

 

 

 

 

Но.. Никак не понимаю почему это задело порохоботов. Ведь именно при Порошенко в долларовом эквиваленте и колбаса и яйца даже подешевели. И то что говорит этот парень - оно касаеться не столь власти конкретно Порошенко, сколь всей нашей системы. И нашей, и российской ( чтоб кремлеботы сразу умолкли..там то же самое) за все эти годы...

Все что он говорит - камень в огород нашей оппозиции, которая то же играет на стороне различных скоробогатьков (даже в большей мере чем власть http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3291965/ они прикрываясь народом решают вопросы узкого прошарка богачейhttp://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3924914/)

Этот парень не коммунист. Он говорит правильные вещи для нормального общества. И именно это , именно такую постановку вопроса я хочу  слышать от политиков, которым в таком случае отдам свой голос и поддержку. Жаль. Этот парень не политик. Он отвечал бы моим критериям http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4510776/


Комментарии (36)  
Среда 7 февраля 2018
Сообщение прочтено 347 раз

Сьогодні наші обранці умудрилися відхилити угоду з Таїландом.. Мова піде не про суть тієї угоди. Та й не в суті там проблема. До угоди не було жодного зауваження. Жоден депутат не висловився проти.. Просто не хватило голосів щоб ратифікувати. А потім не хватило аби відправити на доопрацювання (хоча що доопрацьовувати, якщо нема жодного заперечення чи зауваження ?) 

Україна просто так, без жодних претензій чи зауважень, відхилила міжнародний договір. Ми , через своїх представників , абсолютно невмотивовано образили іншу державу. Без жодних обєктивних причин. Окрім однієї. НАШІ ПРЕДСТАВНИКИ,  ЯКИХ МИ ОБРАЛИ - ТУНЕЯДЦІ-ПРОГУЛЬЩИКИ.

Хто з нас, хто десь працює, може собі уявити що його начальник цілими днями за ним бігає і запрошує зайняти своє робоче місце, а він собі десь ходить по буфетам і в вус не дує ? Довго втримається на роботі цей працівник ?

А чому тоді найняті нами всіма, наші слуги можуть собі дозволяти так працювати ? 

Отож.  В мене вже були деякі думки з цього приводу 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2614178/

Тепер я хочу просто звернутися до людей , які будуть десь ходити на зустрічі з депутатами чи кандидатами в депутати. Не ведіться на їх цяцьки з ремонтами доріг, шкіл і т.п. Це не є обовязками депутата ВР. Обираючи депутата за обіцянки займатися не своєю справою, ми тим самим дозволяємо йому нехтувати власне своїми обовязками .

Не ведіться на популістські цяцянки типу зняття недоторканності. Це нафіг нікому не треба, а навіть може таїти небезпеку диктатури.

Довбіть депутатів і кандидатів в депутати за їхню ТРУДОВУ ДИСЦИПЛІНУ.

 Вимагайте підкорення депутата якомусь трудовому кодексу, при якому  відсутність на робочому місці та неучасть в голосуванні без поважних причин буде каратися стягненням, а повторна протягом сесії - і наступний по списку партії йде в парламент замість прогульника, або дострокові перевибори мажоритарника. З формулюванням "прогули".

Інакше - така ганьба буде постійною .


Комментарии (5)  
Сообщение прочтено 1192 раз

Антиукраинские пропагандоны орут о жутком беззаконии в Украине. Они любят говорить что в России всегда все по закону, и в отличии от Украины там преступников наказывают.

Ну что же. Смотрим. Как на глазах у блюстителей порядка и представителей власти совершаеться уголовное преступление, а блюстители порядка не просто не замечают преступления, но и содействуют его сокрытию, противодействуют тем, кто пытаеться преступление предотвратить и призвать к ответу преступника..


Категории: Элита-Банда.Рашизми.    
Комментарии (38)  
Суббота 3 февраля 2018
Сообщение прочтено 239 раз
Администрация МетаБлогов предупреждает, что этот пост может содержать материалы для взрослых.

Категории: Элита-Банда.Рашизми.    
Комментарии (2)  
Вторник 26 декабря 2017
Сообщение прочтено 430 раз

Сразу скажу что не разделяю всего что там есть подтекстом этого видео. Глупый трендеж Заслуженного Долбо*оба РФ Федорова вообще внимания не заслуживает..

 Но , только  одна фигня меня заинтересовала.. Начал я рыться в интернете. Законы Украины, Указы Президента Украины.. перелопатил немало в интернете. Как будто официальные документы, на официальных сайтах. Но.. Подписи я действительно нигде не увидел. 

Как кто может это обьяснить ?

 


Комментарии (16)  
123...202122Вперед | Указать страницу