Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
8
9
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
29
30


Четверг 3 мая 2018
Сообщение прочтено 463 раз
Желая внести посильный вклад в то, чтобы украинский народ перестал избирать долбо*обов во власть, я открываю новую категорию в своем блоге. Потом я возможно внесу в нее и некие старые посты подходящие по теме. Но пока.. этот будет первым..
Просто  шикарный идиотизм продемонстрировал один наш "народный" депутат.. 
Короче, смотрите. Я практически во всем согласен с парнем, который сделал этот ролик.
Добавлю от себя только то, что по видимому наш долбо*об решил добиться того, чтобы те миллионы не слали в Украину валюту, а принимали меры по вывозу своих близких за рубеж. Чтобы не возвращались и уезжали с концами. Он решил оставить страну без населения ?
Ну и теперь собственно видео с идиотом-политиком. Во всей красе.. Смотрите и коментарии на Ютюбе под роликом. И я там свои пять копеек сунулVery HappyVery HappyVery Happy

Категории: Идиоты в политике    
Комментарии (17)  
Среда 30 августа 2017
Сообщение прочтено 143 раз

Для початку щодо самого відеоролика, який я зараз поставлю.. 

Журналісти Громадського якось упустили з виду що пан Рева, щодо слів якого вони провадили те дослідження є МІНІСТРОМ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ. Тобто в його віданні повинні бути не багатії, а люди з максимум середнім по країні, а взагалі то й нижче середнього рівня доходів. А вони чомусь предметом свого дослідження взяли далеко не бідних німців, і вже зовсім багатеньких (у чоловіка зарплата 50 тисяч гривень, а дружина працює мамою Very Happy) українців.. Та це їхні журналістські проблеми, а ми краще нашими баранами займемося..

.. А наші барани то власне урядовці, депутати і всі кому ми довірили управляти нами і нашим господарством.

В даному випадку - вищезгаданий міністр соцполітики пан Рева.. Наскільки я зрозумів з його спічу - баран далеко не тільки в переносному значенніVery HappyVery HappyVery Happy

З чого я роблю такий висновок ?

- З виявлених ним тут поглиблених знань арифметики , та елементарної логіки...

Подумайте самі , як він рахує. Його логіка : Якщо ціни на продукти в Німеччині та Україні приблизно одинакові, при тому німці тратять на їжу 14 % доходів а українці 50% то це неодмінно означає що УКРАЇНЦІ БІЛЬШЕ ЇДЯТЬ..

Це каже справді міністр соцполітики ? Чи...все таки баран ? (вперто щось схиляюся до останнього варіанту)

Міністру соцполітики мають бути добре відомі цифри. І як живуть люди в його країні, і в інших, зокрема тих, на які рівняється його країна, в яких збирається вчитися, за прикладом яких будувати своє життя... Мали б бути, та...

Судіть самі, якщо в Німеччині зарплата середня 3000 євро , німці при тому тратять на їжу 14 % то проїдають вони в середньому по 420 євро. Середня зарплата в Україні десь біля 250 євро. Якщо українці проїдають 50% то вони в середньому проїдають 130 євро ..

130 більше ніж 420 ??? 

Чи як цей наш баран (?) міністр (?) порахував і вирахував що українці більше від німців їдять???

Питання до публіки : Коли у нас перестануть дураків призначати начальниками ???

 

 


Категории: Идиоты в политике    
Комментарии (2)