Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Вторник 8 октября 2019
Сообщение прочтено 45 раз

Не те щоби раніше я не звертав на те уваги (далі я покажуу що звертав) але лише тепер мені стукнуло в голову що всі оті міжсобойчики які нам влаштовують , можуть бути просто для того, аби те, про що я зараз поведу мову пройшло мимо нашої уваги. 

Нас відволікають суперечками про тарифи, про крадіжки тих чи інших чиновників та олігархів, та... Якось упускають із виду те , що в нас крадуть вже... ну останні років з 10 точно. І помаранчеві і сині роблять ту саму справу. Та й зелені, наскільки я розумію , при всій своїй гіперактивності в викритті різних несправедливостей у папередніків, про це якось мовчать. 

А суть в тому що у нас крадуть головне. У нас крадуть обєктивність у визначенні того, що ми є і скільки чого нам потрібно..

Так бідними ми можемо вважатися , якщо наші доходи нижче прожиткового мінімуму.  А от саме визначення цієї величини..http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3282185/

Колись , як я показав тоді прожитковий мінімум було поняття обєктивне. Воно виводилося статистикою. Може теж не бездоганно, але було хоч якось обгрунтоване. Та .. наша Юля, в своєму безмірному популізмі вирішила що не може в такої величної премєрки так бути, аби люди отримували зарплату нижче прожиткового рівня.. І .. не знайшла кращого виходу як тупо привязати ці речі одне до другого. 

Далі Юля владу втратила. Владу отрималі її люті вороги Янукович з Азаровим. Посадити Юлю до кутузки вони в собі сили знайшли, але оцим Юлиним винаходом благополучно користувалися всі роки свого перебування при владі. Удосконаливши його тим, що суди раптом перестали виносити рішення про недопустимість виплат деяким категоріям менше навіть цього, фальсифікованого мінімуму, та більш того, стало неможливим добитися виконання раніше принятих судами рішень з цього приводу. Тобто, якщо Юля сфальсифікувала показник, то Вітя з Колею зробили ще й так, аби навіть той, сфальсифікований (Юлею, а потім і ними) рівень ні до чого їх не зобовязував.. 

Так починалася епоха правового нігілізму.   Щодо прожиткового мінімуму, то Порох з Кроліком і ..(не знаю як його назвати..) Гройсманом довели все просто до маразму. Працівник що заробляє мінімалку, виявляється отримує більш ніж два прожиткові мінімуми. Жируємо!!!

Також помітні явні фальсифікації  в визначенні інших показників потреб людини.. Наприклад того ж газу (багато крику про його ціну, а от про це, чомусь повний мовчок ). Так коли на газ встановили справжні ціни і питання норми споживання стало ребром... Спочатку цю норму встановили явно завищену http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3561964/# Тепер, дивлячись на те що ми зараз маємо, мені сильно здається що її тоді спеціально завищили, аби потім мати змогу знижувати. А процес той може бути безконечним...

Потім була норма 5,5 - 5 кубів на квадрат, що було більш менш нормально. Торік зробили 4,5  що в умовах мягкої зими ще сяк так, але у випадку жорсткої зими вже було б бідою.http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5692288/# А на цей рік вже 4. Що вже й на відносно мягку зиму буде бідою... 

Отож... Влада ніби змінюється, всі ніби поміж собою сваряться. Людська вата р\пороззявлявши роти за тими сварками спостерігає, роблячи кожен свій вибір на користь тих чи інших крикунів. І ніхто не помічає того, про що всі крикуни мовчать, і що обіймаючи владу всі продовжують робити... Повний правовий нігілізм. Повне нехтування вимогою Конституції щодо недопущення звуження чи зменшення прав і свобод людини .. Ця норма порушується в самій своїй основі. В частині визначення і встановлення отих прав і свобод... Це ж саме є і в Росії і в Європі (правда дещо цивілізованіше, але суть та ж )...Отож і войнушки наші потрібні і Путіну (там же у всіх ЗМІ про українські справи говорять куди
Читать


Комментарии (4)  
Вторник 1 октября 2019
Сообщение прочтено 300 раз

Зайшов я одного разу в одне приміщення де робітники ( прості робітники фізичної праці) дивляться телевізор. Там якийсь мужик на екрані розповідає як це страшно що багато українців працюють за кордоном. Глядачі слухають, перемовляються поміж собою, мовляв дійсно це велика біда..

Дальше ота вгодована морда на екрані розповідає про те що від того страждає український бізнес, якому приходиться піднімати зарплати працівникам, аби якось їх втримати.

І... Наші роботяги, як не дивно в своїх перемовляннях поміж собою знову ж тій вгодованій морді підтакують.. Так, як страждає наш бізнес. Яка біда...

Люди ті не були мені знайомі і я не хотів особливо з ними дискутувати, просто , знаючи ситуацію на їхньому підприємстві... Сказав " яка біда що  вам за останні два роки втричі зарплату підняли..." махнув рукою та й пішов собі...

Але ж вата... Розумієте.. Не проросійська, не східняцька... Наша, западенська, " патріотична"... але вата. Яка, не розуміючи свого інтересу, тупо хаває все що їй згодовує зомбоящик....


Комментарии (59)  
Пятница 28 июня 2019
Сообщение прочтено 1652 раз

Думаю что для того, чтобы та или иная власть могла осуществлять волю народа ( источника власти) народу важно как то сформулировать эту волю. Вот это " за все хорошее против всего плохого" которое сейчас имеет весьма размытые очертания должно получить определенность. Должно быть понятно что хорошее а что плохое.

Итак. Что же на самом деле важно для народа ( большинства обычных, простых людей) , и что важно для самой страны?

Языковые, национальные вопросы я бы отмел с ходу. Это вопросы , которые  разжигают политики для противопоставления людей одних другим и решения под тенью противостояния совсем других вопросов.

Проблема русского языка только в том, что Россия использует русскоязычное население соседних стран ( не только Украины) для продвижения своих политических интерессов. И с этим нужно что то делать. ..

Членство в разных межгосударственных структурах.. ЕС, НАТО, ОДКБ и прочее... По большому счету пофиг. В идеале, лучше всего было бы не быть членом)))) нигде. Но...

Другой вопрос - путь развития. Я просто уверен что на вопрос о том как люди хотят чтобы у нас было, как в Европе ( Германии, Франции, Швеции...) или как в России, подавляющее большинство ответит - как в Европе. ..

То есть, важно не членство, важен путь. Важно модель государства, жизнь людей а не формальное членство где то и подчинение кому то..Второе должно быть инструментом для первого, а не наоборот..

 

 Проблема в том, что многие политике, которые вроде бы отстаивают европейский путь, на самом деле видят его с каким то российским уклоном. Так например у нас газ и коммуналка намного дешевле чем в европейских странах. Но, эти политики сосредоточились на том что у нас дорогие газ и коммуналка. В то же время у нас самые низкие доходы населения в Европе. Эта проблема этих политиков волнует меньше. У нас , при значительно более низких доходах населения, почему то дороже многие продукты питания ( производящиеся внутри страны в том числе) чем во многих европейских странах. И многие медикаменты отечественного производства, у нас подороже чем их аналоги в аптеках многих европейских стран - об этом наши проевропейские политике вообще молчат.

Итак, что же  получаеться? Политики эти ведут в Европу , но отстаивают совок... То есть, то о чем было в начале поста, у них наоборот. Они за членство но против пути.  Они хотят  в Европу с совковыми принципами?

Да, им пока удаеться втюривать народу свои интересы за народные, но, будем надеяться что народ это поймет..

И, главное.. В стране нужен порядок. Нужно что то делать с коррупцией ( кроме размножения антикоррупционных структур). Нужно чтобы каждый делал свое дело.  и электрик свое, и  врач свое, и депутат или президент свое... До каких пор можно терпеть четыре с половиной сотни бездельников, которые ходят на работу когда им вздумаеться, исполняют свою работу ( голосуя) когда им хочеться,) и в рабочее время шляються где угодно? В этом плане роспуск этой Рады дело правильное. Вопрос только в том, какие цели преследует распустивший....

Народ! У нас есть интернет! Мы можем каждый высказывать свое видение запросов народа. Можем обсуждать, формулировать...

Но..вместо этого... Мы позволили захватить свое пространство ботам страны- агрессора, которые навязывают нам свои штампы и свои дискуссии. При том, что дискутировать с ними бесполезно ( уж я то знаю, сам башку себе расшибал пытаясь доказывать что то роботам)))) Они  здесь на работе. И то что они работают глупо, кажеться только не вникающим в суть. На самом деле, их глупость очень умна и хорошо спланирована. Она достигает своих целей. И никакими умными аргументами с ней ничего не поделать...

Народ! Нами манипулируют. Нам втюривают. Тем кто видит мир по зомбоящику втюривают. И тем кто через интернет - тоже. Массовость ломает все.

И.. Что с этим всем делать..?....Хрен его знает. 


Комментарии (187)  
Понедельник 10 сентября 2018
Сообщение прочтено 860 раз

Поки інформація на цю тему в мене була тільки з чуток та фейків, то я не писав нічого. Та, сьогодні зателефонував і на урядову гарячу лінію, і в Управління соцзахисту. Тому.. вже маю про що поговорити.

Нагадаю, хто не знає, чи забув, що сам я є категоричним противником ідеї низьких цін на газ (головна фішка Ю. Тимошенко) Та вважаю що не енергоресурси треба здешевлювати для населення (вони в нас і так найдешевші в Європі) а доходи населення піднімати , аби люди могли платити ринкову ціну 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5531091/

А поки не підняли доходи - виділяються субсидії, аби люди не мерзли..

Якщо за попередні роки ситуацією можна було бути менш - більш вдоволеним ( в перший рік , правда були перекоси http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3561964/) і я досить високо оцінював роботу урядів в цьому питанні, то з того що я дізнався тепер... По попередніх даних, думаю що маю за що покритикувати )))

Підемо по наростаючій важливості проблем .

1. Так зване "возєднання сімей"... Логіка в чомусь проблискує, але.. Доходи непрописаного члена подружжя доплюсовуються до обовязкової плати, а от до норми споживання його чомусь не додають.. Несправедливо якось.

2. Обовязковий платіж.. Хоча на гарячій лінії мені сказали що обовязкова плата буде нараховуватись виходячи з доходів за попередній рік, та в Управлінні Соцзахисту сказали інше, що виходячи з доходів за два попередні квартали цього року (тобто на наступаючий опалювальний період - враховуються доходи за 2-й, 3-й квартали цього року) . Враховуючи те, що в багатьох людей саме влітку більш високооплачувана робота (будівництво, та й багато підприємств влітку більш активно працюють), то получається також неправильно... Було б більш справедливо за попередні 4 квартали.. 

Окрім того, хоча такі нововведення є деяким стимулом до виходу зарплат з тіні. але вони ж стимулюють лише так звані "сірі" зарплати. Тобто щоби заявлялась мінімалка, (для субсидії) а все що понад - ховалося. 

3. Головне , як виявилося. НОРМА СПОЖИВАННЯ. ЇЇ знову знизили. Тут справа така. Якщо в самий перший сезон справжніх цін на газ, норми споживання дали занадто високі 

на другий сезон вони вже були нормальні. На третій (тобто минулий) сезон вони , з урахуванням того що була тепла зима , були ще більш-менш... То тепер їх знову знизили. І , по моїм прикидам так, що навіть при повторенні феноменально теплої зими дуже багатьом людям прийдеться мерзнути.

Як мені видається , такі дії є передчасними, оскільки доходи більшості громадян все ще занадто мізерні, аби вони могли собі дозволити якісь енергозберігаючі технології. А оскільки субсидії призначають бідним, то по них це і вдарить. 

 

Все це може призвести до того, що на наступних виборах переможуть популісти (типу Ю. Тимошенко ) і ми втратимо свій правильний напрямок . по якому почали йти.


Комментарии (78)  
Вторник 6 февраля 2018
Сообщение прочтено 2439 раз

Мы уже замерзаем четвертую зиму, допаливаем последние кизяки. Истратили евроквоты годовые за неделю.. 

Все эти страшилки уже все знают наизусть... 

Но , хочу обсудить еще одну. Итак, по данным ООН  в Украине в 2013 году за чертой бедности пребывало около 10% населения, а в 2017-м - аж 60%..

 Че кастрюли ? Домайданились? Доскакались ?Very HappyVery HappyVery Happy 

Многих испугало ?

 Думаю что степень испуга прямо пропорциональна массе ваты под черепной коробушкойVery HappyVery Happy

 

На чем основаны данные ООН ?  В первую очередь на количестве людей , самостоятельно не могущим оплачивать свои необходимые потребности и получающих государственные пособия и субсидии.

А теперь , для того, чтобы понять как получился такой ужасный прыжок, давайте сравним две воображаемых семьи. 

Первая. Семья 2013-го года. Муж и жена. Оба работают на минималке, зарабатывают по 1200 , то есть у семьи 2400 гривен. Из этого они платят зимой за 300 кубов газа по 1.09 за куб, еще там за электричество , воду.. короче платят 400 гривен. Им остаеться 2000 гривень на все остальное и ни в какие статистики за чертой ЭТА ЗАРАБАТЫВАЮЩАЯ МИНИМАЛКИ семья НЕ ВХОДИТ.

Вторая. Семья 2017 года. Берем уже даже не минимальщиков. Берем ближе к середине. Зарабатывают они не по минималке 3200 , а по 6000. То есть 12000 на двоих. Платить им за 300 кубов газа , да плюс электричество, вода, мусор.. нужно где то около 2500, но они обращаються за субсидией, платят реально 15 % от своего  суммарного дохода , то есть 1800 гривень, а остальное им доплачивает государство.. И эта ЗАРАБАТЫВАЮЩАЯ ДАЛЕКО НЕ МИНИМАЛКИ  семья  ВХОДИТ в статистику пребывающих за чертой бедности. Потому что получает госпомощь .

При том что второй семье после оплаты коммуналки остаеться 10 000 , что по любому больше чем те 2400 которые имеет первая семья (даже без учета коммуналки ) Эта вторая семья есть нищая , а первая - нет.

Вот такая то ху*ня малята.. Просто установление РЕАЛЬНЫХ ЦЕН на газ, тот факт что государство перестало субсидировать Нафтогаз, и субсидирует собственно граждан, нуждающихся в этом, резко подняло планку нашей черты бедности. А раз поднялась так стремительно планка, а доходы граждан не увеличились соответственно (чего греха таить, признаем что даже уменьшились ) То , естественно что количество недотягивающих до планки стремительно возросло. 

И это совсем не пугает. Это обнадеживает. Потому что для государства теперь ориентиры - по этой планке. И у международных организаций теперь РЕАЛЬНОЕ представление о состоянии наших граждан.


Комментарии (171)  
Воскресенье 4 февраля 2018
Сообщение прочтено 763 раз

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4522225/

Как вижу , многие все же не могут понять простых вещей

Попробую попроще.

Итак. Человек живущий в Украине не имеет работы, либо гнет спину на бизнесмена за копейки, практически за еду . Вполне естественно что он желает лучшей судьбы и себе и своей семье. 

И он едет зарабатывать за границу. 

Он не от хорошей жизни туда едет. Вина в том что он едет не его. Он охотно остался бы и работал бы в своей стране, если б его работу в своей стране хоть как то ценили. А не ценят - значит не нужна. Это простой вывод. Потому что нужное цениться.

Итак, из за ненужности себя в своей стране, человек разлучаеться со своей семьей, покидает привычную среду обитания,  и едет. Пребывает некоторое время за границей, присылая часть заработанных там денег на поддержку своей , оставшейся семьи.. И спустя какое то время возвращаеться с заработанными деньгами. 

Кое кто утверждает что от этого, заработанного за границей никакой пользы нашей стране, один вред. 

Давайте посмотрим. Он покупает автомобиль . Да, скорее всего не украинский. Но разтаможить то его надо. Деньги - в бюджет. Если б он сидел на минималке - этого б не было.

Он строит дом. Цемент, песок, камень, кирпич, дерево... Ничего этого из за границ не везут. Все наше. Заработали наши кирпичные , цементные и другие предприятия . Получают работу строит ели..Налоги - в бюджет. Если б он сидел на минималке или пособиях ничего этого бы не было.

Он покупает своим детям чаще мороженое, конфеты, чаще покупает колбасу, сметану , сыр. Все НАШИ предприятия производящие эти продукты получают с него больше чем если б он сидел на минималке или пособии и считал каждую копейку.

Почти со всего, на что он тратит свои деньги государство получает ПДВ , которого было бы куда меньше куплено им, если б он сидел на минималке или пособии...

В результате того что он уехал, уменьшилось количество претендентов на рабочие места на внутреннем рынке труда. Если это в значительном количестве, то такие тенденции заставляют работодателей считаться с рабочими, создавать лучше условия, платить больше зарплаты. От этого польза всем наемным рабочим внутри страны. Они приобретают цену, становяться нужными... 

Вот польза для страны. 

И совершенно не понятно в чем польза от идиотского " патриотизма" тех кто считает иначе))))


Комментарии (22)  
Суббота 27 января 2018
Сообщение прочтено 7039 раз

Почему то никак не переводяться люди, считающие что оставаться дома, вкалывая за нищенские зарплаты, патриотичнее чем поискать заработка за границей. Их, видите ли очень волнует что кровосос- бизнесмен потеряет эту, почти дармовую рабочую силу..

Выйдите на улицы своих городов. Вы увидите множество довольно дорогих , (не вписывающихся в понятие о доходах  в этой местности ) автомобилей. Вы увидите дорогие дома. Поинтересуйтесь и узнайте что эти собственники предприятий любят загорать на экзотических островах.. Кто был в Польше или других соседних европейских странах, тот знает, что вряд ли польские или словацкие или чешские бизнесмены ( соответствующего ранга) богаче наших, соответствующего ранга бизнесменов. А вот люди , работающие у них - совершенно другой вопрос. 

Вот потому и продукция наших предприятий не получаеться конкурентом ихней. http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4476873/

При почти дармовой рабочей силе - наша дороже...

Какой выбор у людей? Оставаться и вкалывать на этих кровосисей? Ждать , может когда они сами собой подобреют и увеличат зарплаты, улучшат условия труда? Хрен дождетесь! Пока им не приспичит - не подобреют , не улучшат и не увеличат. Капитал читайте, там все об этом правильно...

А что их может приспичить? Если будете оставаться и вкалывать , какую бы маленькую зарплату вам не платили - не приспичит никогда. Совершенно точно. 

А теперь об интерессах государства. Скажу только одно, люди которые привозят или присылают в страну деньги, зачастую только ПДВ ( за счет их покупок) платят больше чем наш работяга за минималку работающий всех налогов.

Люди привозят деньги, начинают покупать, строить, ремонтировать...дают работу другим людям. Идет движение, появляеться покупательская способность . Продаються товары, двигаеться экономика.. А что толку с них, если б сидели на минималках, а то и на пособиях по безработице? - нищета для всех( кроме горстки избранных, разумееться. Но и им это не слышком выгодно, потому что мало покупают, чиновникам неоткуда взятки давать...)

Вывод : Те кто едет зарабатывать за границу ( временно) полезны и государству и ( особенно) остальным. Тем , кто остаеться вкалывать здесь. И чем больше будут ездить ( но только не навсегда) тем лучше.


Комментарии (476)  
Четверг 16 ноября 2017
Сообщение прочтено 1105 раз

Для тех, кто ищет ответы на вопросы, почему в нашей стране низкий уровень жизни, мало рабочих мест, нищенские зарплаты...

Я предлагаю ответить на один, кажущийся простым ( но, уверяю вас, что отвечая на него, вы найдете ответы на многие другие, кажущиеся более важными и сложными) вопрос.

Итак, сравним по одному показателю Украину и Польшу. В Украине в разы ниже стоимость рабсилы ( а это на фермах нужны рабочие, на мясокомбинатах рабочие, да и в магазинах чтобы продавать , тоже рабочие) . В Украине дешевле оренда земли ( а для ферм, кормов нужна земля чтобы выращивать). Да и налоги даже , особенно теперь , после снижения ставки соцстраха, в Украине вроде бы ниже, да многие и тех не платят... ТАК ПОЧЕМУ ЖЕ ЧЕРТОВЫ КЕЛБАСКИ, СОСИСКИ, КУРОЧКИ В УКРАИНЕ ДОРОЖЕ????? 

Как так получаеться? 


Комментарии (100)  
Среда 14 июня 2017
Сообщение прочтено 420 раз

Пропоную переглянути цей пропагандонський ролик та проаналізувати його.

 1. Починається він з того, що гендлярські походи приграничних українців по польським магазинам , чомусь видаються за загрозу масової міграції, якою лякають премєра аж...Великобританії..

2. Далі дивіться з 4 хвилини.. Дядько Михась, в якого на стройці середня по Україні зарплата, біля 1000 гривень, що є около 100  доларів...  І я вже починаю блукати в спогадах про який час йдеться. Що не про 2014-й рік - точно. Не було тоді в Україні середньої зарплати 1000 гривень. Мінімалка і то вище була. А щоб на стройці... 

Мої спогади виводять десь на 2009-й. Тоді і курс був гульнув під 10 грн за долар, і зарплата на якихось бідних стройках могла бути біля 1000 гривень. Правда аж ніяк не було то середня по Україні, але ... то вже не може кісєльов тіві хоч трошки не прибрехати..

Отож, що виходить? Пропагандони із зйомок і репортажів 2009-го року ліплять новини 20014-гоVery HappyVery HappyVery Happy Добавлю що наш Кева умудрився ще й видати деякі моменти з того репортажу за новини 2017-гоVery HappyVery HappyVery Happy

Так що майте на увазі: Все що б не зняли кацапи - вічне. І будь що, зняте хоч 10, хоч 20 років тому, може в будь який момент вигулькнути натуральними свіжаком.

Так твориться вата...

3. А тепер про те, що є правдою і що змушує призадуматися нас тут в Україні.... А сосіски, мясо, ковбаса..в Польщі то справді дешевші. А з чого б це? В нас 200 доларів то вже велика зарплата. В Польщі і 500  невелика. Тобто робоча сила в них значно дорожча. Виростити ту курку, свиню чи корову, зробити з того продукт... Всюди робочі руки. Які в Україні в рази дешевші. А продукт дорожчий. 

Чому? Що здорожчує український продукт?

Одразу скажу: Конкретної відповіді не маю. Може податки, може бізнес завеликі бариші гребе, може ще що.. Хто знає , чи здогадується  - будьласка, висловлюйтеся... Одне спостереження: Навіть в моєму невеличкому містечку , де заробіток в 150 доларів на місяць вважається нормальним, а 200 високим, щось надто багато сновигає дорогих автівочок, які не по кишені заробітчанам. Заробітчани то реношки, опельки... А от новенькі бехи, мерси , лексуси могутні ландкрузери і лендровери , які бензини пють шо не напасешся...

В чиїхось карманах осідає надлишковий навар, і в результаті наші люди, замість того, аби їсти зроблене в нас, рвуться за польським. А в нас нема роботи. А хтось купує лексуси і мерси... Зачароване колоVery Happy


Комментарии (19)  
Пятница 9 июня 2017
Сообщение прочтено 556 раз

В одному блозі мене запитали які саме реформи вселяють надію, і... невідомо за що забанилиVery HappyVery Happy

Та питання здається потребує відповіді. Отож...

Раніше , як мені видається життя нашої країни  не підлягало жодному логічному осмисленню. 

1. Ми недостатньо добуваємор газу, газ є елементом шантажу щодо нас з боку монополіста , і... ми стимулюємо споживання цієї речовини встановлюючи для населення ціни нижче ринкових. Ми робимо нерентабельним енергозбереження . Вважаю що ця дурниця частково виправлена, частково виправляється. Бачу деякі помилки, але шлях правильний.

2. В законодавстві в нас безплатна медицина. Мабуть в спадок від пріснопамятного совка. Проте абсолютно безплатною вона бути не може. А  межі її безплатності не було вказано. Тому платити доводилось фактично за все. Взагалі в медицині царював повний хаос.

З пропонованими тепер владою реформами в цьому напрямку, можна з чимось не погоджуватися, в чомусь сумніватися, але  нема сумніву що так дальше існувати ця прогнила система не може. І в програмі є достатньо раціональних речей https://hromadskeradio.org/news/2017/06/06/medychna-reforma-10-nayvazhlyvishyh-tez

3. Нас лякає підвищення пенсійного віку, та необхідність відповідної кількості років стажу для виходу на пенсію. Але в нас чомусь кількість пенсіонерів перевищує кількість офіційно працюючих, тому відповідно відрахування не можуть забезпечити витрат на пенсії. Дефіцит пенсійного фонду колосальний. Хто що пропонує? Брати й далі в борг і "послє нас хоть трава нє расті"? Так давати перестануть.. 

Як приклад - Росія (яка полюбляє пугати українців саме цими реформами) при її колосальних ресурсах не знаходить нічого кращого ніж робити приблизно те ж саме. А ми ж не такі багаті...

Знову ж, можна погоджуватися чи сперечатися з окремими новаціями, але те, що кардинальні зміни нагально назріли - факт. І цього не треба боятися. Більше боятися треба того, що нічого не змінюватиметься і ми й надалі будемо загнивати в постсовковому болоті.


Комментарии (46)  
12345678Вперед | Указать страницу