Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
2
3
4
5
6
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Понедельник 10 сентября 2018
Сообщение прочтено 525 раз

Поки інформація на цю тему в мене була тільки з чуток та фейків, то я не писав нічого. Та, сьогодні зателефонував і на урядову гарячу лінію, і в Управління соцзахисту. Тому.. вже маю про що поговорити.

Нагадаю, хто не знає, чи забув, що сам я є категоричним противником ідеї низьких цін на газ (головна фішка Ю. Тимошенко) Та вважаю що не енергоресурси треба здешевлювати для населення (вони в нас і так найдешевші в Європі) а доходи населення піднімати , аби люди могли платити ринкову ціну 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5531091/

А поки не підняли доходи - виділяються субсидії, аби люди не мерзли..

Якщо за попередні роки ситуацією можна було бути менш - більш вдоволеним ( в перший рік , правда були перекоси http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3561964/) і я досить високо оцінював роботу урядів в цьому питанні, то з того що я дізнався тепер... По попередніх даних, думаю що маю за що покритикувати )))

Підемо по наростаючій важливості проблем .

1. Так зване "возєднання сімей"... Логіка в чомусь проблискує, але.. Доходи непрописаного члена подружжя доплюсовуються до обовязкової плати, а от до норми споживання його чомусь не додають.. Несправедливо якось.

2. Обовязковий платіж.. Хоча на гарячій лінії мені сказали що обовязкова плата буде нараховуватись виходячи з доходів за попередній рік, та в Управлінні Соцзахисту сказали інше, що виходячи з доходів за два попередні квартали цього року (тобто на наступаючий опалювальний період - враховуються доходи за 2-й, 3-й квартали цього року) . Враховуючи те, що в багатьох людей саме влітку більш високооплачувана робота (будівництво, та й багато підприємств влітку більш активно працюють), то получається також неправильно... Було б більш справедливо за попередні 4 квартали.. 

Окрім того, хоча такі нововведення є деяким стимулом до виходу зарплат з тіні. але вони ж стимулюють лише так звані "сірі" зарплати. Тобто щоби заявлялась мінімалка, (для субсидії) а все що понад - ховалося. 

3. Головне , як виявилося. НОРМА СПОЖИВАННЯ. ЇЇ знову знизили. Тут справа така. Якщо в самий перший сезон справжніх цін на газ, норми споживання дали занадто високі 

на другий сезон вони вже були нормальні. На третій (тобто минулий) сезон вони , з урахуванням того що була тепла зима , були ще більш-менш... То тепер їх знову знизили. І , по моїм прикидам так, що навіть при повторенні феноменально теплої зими дуже багатьом людям прийдеться мерзнути.

Як мені видається , такі дії є передчасними, оскільки доходи більшості громадян все ще занадто мізерні, аби вони могли собі дозволити якісь енергозберігаючі технології. А оскільки субсидії призначають бідним, то по них це і вдарить. 

 

Все це може призвести до того, що на наступних виборах переможуть популісти (типу Ю. Тимошенко ) і ми втратимо свій правильний напрямок . по якому почали йти.


Комментарии (78)  
Вторник 6 февраля 2018
Сообщение прочтено 1711 раз

Мы уже замерзаем четвертую зиму, допаливаем последние кизяки. Истратили евроквоты годовые за неделю.. 

Все эти страшилки уже все знают наизусть... 

Но , хочу обсудить еще одну. Итак, по данным ООН  в Украине в 2013 году за чертой бедности пребывало около 10% населения, а в 2017-м - аж 60%..

 Че кастрюли ? Домайданились? Доскакались ?Very HappyVery HappyVery Happy 

Многих испугало ?

 Думаю что степень испуга прямо пропорциональна массе ваты под черепной коробушкойVery HappyVery Happy

 

На чем основаны данные ООН ?  В первую очередь на количестве людей , самостоятельно не могущим оплачивать свои необходимые потребности и получающих государственные пособия и субсидии.

А теперь , для того, чтобы понять как получился такой ужасный прыжок, давайте сравним две воображаемых семьи. 

Первая. Семья 2013-го года. Муж и жена. Оба работают на минималке, зарабатывают по 1200 , то есть у семьи 2400 гривен. Из этого они платят зимой за 300 кубов газа по 1.09 за куб, еще там за электричество , воду.. короче платят 400 гривен. Им остаеться 2000 гривень на все остальное и ни в какие статистики за чертой ЭТА ЗАРАБАТЫВАЮЩАЯ МИНИМАЛКИ семья НЕ ВХОДИТ.

Вторая. Семья 2017 года. Берем уже даже не минимальщиков. Берем ближе к середине. Зарабатывают они не по минималке 3200 , а по 6000. То есть 12000 на двоих. Платить им за 300 кубов газа , да плюс электричество, вода, мусор.. нужно где то около 2500, но они обращаються за субсидией, платят реально 15 % от своего  суммарного дохода , то есть 1800 гривень, а остальное им доплачивает государство.. И эта ЗАРАБАТЫВАЮЩАЯ ДАЛЕКО НЕ МИНИМАЛКИ  семья  ВХОДИТ в статистику пребывающих за чертой бедности. Потому что получает госпомощь .

При том что второй семье после оплаты коммуналки остаеться 10 000 , что по любому больше чем те 2400 которые имеет первая семья (даже без учета коммуналки ) Эта вторая семья есть нищая , а первая - нет.

Вот такая то ху*ня малята.. Просто установление РЕАЛЬНЫХ ЦЕН на газ, тот факт что государство перестало субсидировать Нафтогаз, и субсидирует собственно граждан, нуждающихся в этом, резко подняло планку нашей черты бедности. А раз поднялась так стремительно планка, а доходы граждан не увеличились соответственно (чего греха таить, признаем что даже уменьшились ) То , естественно что количество недотягивающих до планки стремительно возросло. 

И это совсем не пугает. Это обнадеживает. Потому что для государства теперь ориентиры - по этой планке. И у международных организаций теперь РЕАЛЬНОЕ представление о состоянии наших граждан.


Комментарии (171)  
Воскресенье 4 февраля 2018
Сообщение прочтено 689 раз

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4522225/

Как вижу , многие все же не могут понять простых вещей

Попробую попроще.

Итак. Человек живущий в Украине не имеет работы, либо гнет спину на бизнесмена за копейки, практически за еду . Вполне естественно что он желает лучшей судьбы и себе и своей семье. 

И он едет зарабатывать за границу. 

Он не от хорошей жизни туда едет. Вина в том что он едет не его. Он охотно остался бы и работал бы в своей стране, если б его работу в своей стране хоть как то ценили. А не ценят - значит не нужна. Это простой вывод. Потому что нужное цениться.

Итак, из за ненужности себя в своей стране, человек разлучаеться со своей семьей, покидает привычную среду обитания,  и едет. Пребывает некоторое время за границей, присылая часть заработанных там денег на поддержку своей , оставшейся семьи.. И спустя какое то время возвращаеться с заработанными деньгами. 

Кое кто утверждает что от этого, заработанного за границей никакой пользы нашей стране, один вред. 

Давайте посмотрим. Он покупает автомобиль . Да, скорее всего не украинский. Но разтаможить то его надо. Деньги - в бюджет. Если б он сидел на минималке - этого б не было.

Он строит дом. Цемент, песок, камень, кирпич, дерево... Ничего этого из за границ не везут. Все наше. Заработали наши кирпичные , цементные и другие предприятия . Получают работу строит ели..Налоги - в бюджет. Если б он сидел на минималке или пособиях ничего этого бы не было.

Он покупает своим детям чаще мороженое, конфеты, чаще покупает колбасу, сметану , сыр. Все НАШИ предприятия производящие эти продукты получают с него больше чем если б он сидел на минималке или пособии и считал каждую копейку.

Почти со всего, на что он тратит свои деньги государство получает ПДВ , которого было бы куда меньше куплено им, если б он сидел на минималке или пособии...

В результате того что он уехал, уменьшилось количество претендентов на рабочие места на внутреннем рынке труда. Если это в значительном количестве, то такие тенденции заставляют работодателей считаться с рабочими, создавать лучше условия, платить больше зарплаты. От этого польза всем наемным рабочим внутри страны. Они приобретают цену, становяться нужными... 

Вот польза для страны. 

И совершенно не понятно в чем польза от идиотского " патриотизма" тех кто считает иначе))))


Комментарии (22)  
Суббота 27 января 2018
Сообщение прочтено 5694 раз

Почему то никак не переводяться люди, считающие что оставаться дома, вкалывая за нищенские зарплаты, патриотичнее чем поискать заработка за границей. Их, видите ли очень волнует что кровосос- бизнесмен потеряет эту, почти дармовую рабочую силу..

Выйдите на улицы своих городов. Вы увидите множество довольно дорогих , (не вписывающихся в понятие о доходах  в этой местности ) автомобилей. Вы увидите дорогие дома. Поинтересуйтесь и узнайте что эти собственники предприятий любят загорать на экзотических островах.. Кто был в Польше или других соседних европейских странах, тот знает, что вряд ли польские или словацкие или чешские бизнесмены ( соответствующего ранга) богаче наших, соответствующего ранга бизнесменов. А вот люди , работающие у них - совершенно другой вопрос. 

Вот потому и продукция наших предприятий не получаеться конкурентом ихней. http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4476873/

При почти дармовой рабочей силе - наша дороже...

Какой выбор у людей? Оставаться и вкалывать на этих кровосисей? Ждать , может когда они сами собой подобреют и увеличат зарплаты, улучшат условия труда? Хрен дождетесь! Пока им не приспичит - не подобреют , не улучшат и не увеличат. Капитал читайте, там все об этом правильно...

А что их может приспичить? Если будете оставаться и вкалывать , какую бы маленькую зарплату вам не платили - не приспичит никогда. Совершенно точно. 

А теперь об интерессах государства. Скажу только одно, люди которые привозят или присылают в страну деньги, зачастую только ПДВ ( за счет их покупок) платят больше чем наш работяга за минималку работающий всех налогов.

Люди привозят деньги, начинают покупать, строить, ремонтировать...дают работу другим людям. Идет движение, появляеться покупательская способность . Продаються товары, двигаеться экономика.. А что толку с них, если б сидели на минималках, а то и на пособиях по безработице? - нищета для всех( кроме горстки избранных, разумееться. Но и им это не слышком выгодно, потому что мало покупают, чиновникам неоткуда взятки давать...)

Вывод : Те кто едет зарабатывать за границу ( временно) полезны и государству и ( особенно) остальным. Тем , кто остаеться вкалывать здесь. И чем больше будут ездить ( но только не навсегда) тем лучше.


Комментарии (476)  
Четверг 16 ноября 2017
Сообщение прочтено 945 раз

Для тех, кто ищет ответы на вопросы, почему в нашей стране низкий уровень жизни, мало рабочих мест, нищенские зарплаты...

Я предлагаю ответить на один, кажущийся простым ( но, уверяю вас, что отвечая на него, вы найдете ответы на многие другие, кажущиеся более важными и сложными) вопрос.

Итак, сравним по одному показателю Украину и Польшу. В Украине в разы ниже стоимость рабсилы ( а это на фермах нужны рабочие, на мясокомбинатах рабочие, да и в магазинах чтобы продавать , тоже рабочие) . В Украине дешевле оренда земли ( а для ферм, кормов нужна земля чтобы выращивать). Да и налоги даже , особенно теперь , после снижения ставки соцстраха, в Украине вроде бы ниже, да многие и тех не платят... ТАК ПОЧЕМУ ЖЕ ЧЕРТОВЫ КЕЛБАСКИ, СОСИСКИ, КУРОЧКИ В УКРАИНЕ ДОРОЖЕ????? 

Как так получаеться? 


Комментарии (100)  
Среда 14 июня 2017
Сообщение прочтено 283 раз

Пропоную переглянути цей пропагандонський ролик та проаналізувати його.

 1. Починається він з того, що гендлярські походи приграничних українців по польським магазинам , чомусь видаються за загрозу масової міграції, якою лякають премєра аж...Великобританії..

2. Далі дивіться з 4 хвилини.. Дядько Михась, в якого на стройці середня по Україні зарплата, біля 1000 гривень, що є около 100  доларів...  І я вже починаю блукати в спогадах про який час йдеться. Що не про 2014-й рік - точно. Не було тоді в Україні середньої зарплати 1000 гривень. Мінімалка і то вище була. А щоб на стройці... 

Мої спогади виводять десь на 2009-й. Тоді і курс був гульнув під 10 грн за долар, і зарплата на якихось бідних стройках могла бути біля 1000 гривень. Правда аж ніяк не було то середня по Україні, але ... то вже не може кісєльов тіві хоч трошки не прибрехати..

Отож, що виходить? Пропагандони із зйомок і репортажів 2009-го року ліплять новини 20014-гоVery HappyVery HappyVery Happy Добавлю що наш Кева умудрився ще й видати деякі моменти з того репортажу за новини 2017-гоVery HappyVery HappyVery Happy

Так що майте на увазі: Все що б не зняли кацапи - вічне. І будь що, зняте хоч 10, хоч 20 років тому, може в будь який момент вигулькнути натуральними свіжаком.

Так твориться вата...

3. А тепер про те, що є правдою і що змушує призадуматися нас тут в Україні.... А сосіски, мясо, ковбаса..в Польщі то справді дешевші. А з чого б це? В нас 200 доларів то вже велика зарплата. В Польщі і 500  невелика. Тобто робоча сила в них значно дорожча. Виростити ту курку, свиню чи корову, зробити з того продукт... Всюди робочі руки. Які в Україні в рази дешевші. А продукт дорожчий. 

Чому? Що здорожчує український продукт?

Одразу скажу: Конкретної відповіді не маю. Може податки, може бізнес завеликі бариші гребе, може ще що.. Хто знає , чи здогадується  - будьласка, висловлюйтеся... Одне спостереження: Навіть в моєму невеличкому містечку , де заробіток в 150 доларів на місяць вважається нормальним, а 200 високим, щось надто багато сновигає дорогих автівочок, які не по кишені заробітчанам. Заробітчани то реношки, опельки... А от новенькі бехи, мерси , лексуси могутні ландкрузери і лендровери , які бензини пють шо не напасешся...

В чиїхось карманах осідає надлишковий навар, і в результаті наші люди, замість того, аби їсти зроблене в нас, рвуться за польським. А в нас нема роботи. А хтось купує лексуси і мерси... Зачароване колоVery Happy


Комментарии (19)  
Пятница 9 июня 2017
Сообщение прочтено 456 раз

В одному блозі мене запитали які саме реформи вселяють надію, і... невідомо за що забанилиVery HappyVery Happy

Та питання здається потребує відповіді. Отож...

Раніше , як мені видається життя нашої країни  не підлягало жодному логічному осмисленню. 

1. Ми недостатньо добуваємор газу, газ є елементом шантажу щодо нас з боку монополіста , і... ми стимулюємо споживання цієї речовини встановлюючи для населення ціни нижче ринкових. Ми робимо нерентабельним енергозбереження . Вважаю що ця дурниця частково виправлена, частково виправляється. Бачу деякі помилки, але шлях правильний.

2. В законодавстві в нас безплатна медицина. Мабуть в спадок від пріснопамятного совка. Проте абсолютно безплатною вона бути не може. А  межі її безплатності не було вказано. Тому платити доводилось фактично за все. Взагалі в медицині царював повний хаос.

З пропонованими тепер владою реформами в цьому напрямку, можна з чимось не погоджуватися, в чомусь сумніватися, але  нема сумніву що так дальше існувати ця прогнила система не може. І в програмі є достатньо раціональних речей https://hromadskeradio.org/news/2017/06/06/medychna-reforma-10-nayvazhlyvishyh-tez

3. Нас лякає підвищення пенсійного віку, та необхідність відповідної кількості років стажу для виходу на пенсію. Але в нас чомусь кількість пенсіонерів перевищує кількість офіційно працюючих, тому відповідно відрахування не можуть забезпечити витрат на пенсії. Дефіцит пенсійного фонду колосальний. Хто що пропонує? Брати й далі в борг і "послє нас хоть трава нє расті"? Так давати перестануть.. 

Як приклад - Росія (яка полюбляє пугати українців саме цими реформами) при її колосальних ресурсах не знаходить нічого кращого ніж робити приблизно те ж саме. А ми ж не такі багаті...

Знову ж, можна погоджуватися чи сперечатися з окремими новаціями, але те, що кардинальні зміни нагально назріли - факт. І цього не треба боятися. Більше боятися треба того, що нічого не змінюватиметься і ми й надалі будемо загнивати в постсовковому болоті.


Комментарии (46)  
Пятница 4 ноября 2016
Сообщение прочтено 176 раз

В одному із попередніх постів зайшла мова про паразитів.

Один з дописувачів назвав паразитами пенсіонерів і бюджетників, і договорилися до того що освіта взагалі зайва і вчителів не потрібно))))

По деяких роздумах на дану тему, хочу оприлюднити свої висновки.

Пенсіонери, освіта, медицина, так само як міліція, армія , прокуратура , суди справді можна до деякої міри назвати паразитуючими особливо в міру їх ефективності (крім пенсіонерів) . Справді наявність такої великої кількості таких структур та їх працівників, при їх неефективності створює велику нагрузку на бюджет, і відповідно на податки, зменшуючи конкурентоздатність виробництва..

Все це так, та все ж вважаю що по конкурентоздатності виробництва і економіки значно більше б'є дещо інший вид паразитизму. 

Зайдіть в будь яке відлілення будь якого банку і поцікавтеся під який % у вас візьмуть депозит і під який % вам можуть надати кредит. І поцікавтеся які кредитно-депозитні % в країнах з високим рівнем життя та багатими економіками. Різниця біль ніж шокуюча. В них мова піде про 3-5% . У нас про 30-50%..

Такий високий рівень пасивного доходу спричиняє до необхідності закладати дуже високий рівень прибутковості будь якої продукції ( бо ж якщо бізнесмен має можливість покласти гроші в банк і нічого не роблячи отримувати 25%прибутку на рік, то він ніяк не мотивований вкладати у виробництво з нижчою рентабельністю, не говорячи вже про тих що беруть кредити). 

І якщо і пенсіонери і бюджетники є всюди, і в усіх країнах створюють нагрузку на економіку, то цей фактор просто не дає дихати нашій економіці. Тому що , коли в західній Європі бізнесмен дуже задоволений доходом в 10%від вкладеного, то для нашого і 30% видається мало...

Тому, з цих міркувань, саме високий рівень пасивних доходів , і зокрема високі депозитно- кредитні % вважаю найбільш шкідливим, згубним для суспільства і економіки видом паразитизму.


Комментарии (8)  
Среда 21 сентября 2016
Сообщение прочтено 3348 раз

Всі звикли називати ворогами України тих , що десь там , на Сході підіймають триколори і кричать " Росія!" 

Так, це вороги. Вороги відкриті, явні.

 Але є вороги більш небезпечні. Не тільки на Сході, але здебільшого на Заході. 

Це ті, що напялюють вишиванку, вішають на доми і автомобілі жовто- сині прапори, кричать " Слава Україні!" і водночас...

Нехтують законами і Конституцією України.

Беруть і дають хабарі.

Вирубують ліси, вичерпують природні ресурси поза законом.

Не платять податки, ведуть бізнес в тіні. 

Розбазарюють і розкрадають державні кошти.

Найманих працівників перетворюють на рабів, створюючи цим невигідне для України порівняння з часами СРСР в очах людей.

.. Роблять усе те, що губить країну, позорить її в очах світу і підриває авторитет в очах власних громадян. ..

Як на мене, то саме це є головною проблемою. Якщо подолати цього замаскованого ворога, то і явний буде не такий страшний...


Комментарии (220)  
Понедельник 9 ноября 2015
Сообщение прочтено 342 раз

Очевидно що нашим "проєвропейським" депутатам  євроінтеграція потрібна як пяте колесо до воза. 

 Для них безвізовий режим з Євросоюзом - крах дармового використання українських рабів

То вони невідомо як збираються дискримінувати підарасів. 

То не можуть зібрати кворум http://gazeta.ua/ru/articles/politics/_bezvizovyj-zakon-dazhe-ne-obsudili-na-komitete-ne-sobrali-kvorum/658284

Ватники під час Майдану казали що народ використовують аби дорватися до корита. Тепер очевидно що так воно і є. Загинула небесна сотня на Майдані, і небесна тисяча в АТО... І все для того, аби цим хитрожопим тварюкам було простіше витискати соки з народу...

 На який біс противитися Путіну, нести всі тяготи війни... ? Без Європи ми все одно будемо росієподібною державою. А в Європу наші рабовласники не пустять . Європа - то тільки для них. А раби мають пахати. Бажано взагалі задарма пахати. За те пахати, аби для рабовласників була Європа...і різні багами з канарами... 


Комментарии (7)  
12345678Вперед | Указать страницу