Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Воскресенье 14 июня 2020
Сообщение прочтено 248 раз

Коли я прийшов сюди понад 8 років тому, то хоч менш-більш щось було зрозуміло, а тепер...

Народ ! Подивіться хоча б на топ блогів ! Із 7-ми там тільки 2 яких ми знаємо. Решта - відверті боти з тієї чи іншої сторони. Тут вже незалежно від уподобань... Просто .. з якої радості в топі блоги, які майже ніхто не читає і не коментує ?   Хіба місце в тому топі продається ? Інших пояснень я не бачу... 

Сам я на топ не претендую. Останнім часом досить рідко пишу пости і розумію що мені там не місце. Тому не сприймайте як особисту зацікавленість. Просто ...Соромно за ресурс до якого так звик і віддав перевагу перед значно більш розкрученими і популярними ресурсами...


Категории: Про Життя.    
Комментарии (10)  
Воскресенье 13 октября 2019
Сообщение прочтено 406 раз

Я якось не звертав на це уваги цього літа , тому не можу сказати з яких пір це відбулося. Звернула увагу моя мама. Вона годує курей. Все пригадує як навіть ще недавно, коли кури їдять, біля них масово крадуть їжу горобчики. Я й сам пригадую як ще цієї зими сам їх підгодовував. Багато їх було. 

Та от , декілька днів тому, моя мама якось поміж іншим сказала мені що давно не бачила горобців. Що б це могло б бути? Тоді і я почав час від часу, виходячи з хати, чи перебуваючи десь, де зазвичай горобців багато, приглядатися чи є горобці. І справді, горобця побачити стало проблематично. А ще півроку тому їх повсюди навалом було..

Що б це могло статися ?


Категории: Людина-природа.Про Життя.    
Комментарии (29)  
Вторник 8 октября 2019
Сообщение прочтено 149 раз

Не те щоби раніше я не звертав на те уваги (далі я покажуу що звертав) але лише тепер мені стукнуло в голову що всі оті міжсобойчики які нам влаштовують , можуть бути просто для того, аби те, про що я зараз поведу мову пройшло мимо нашої уваги. 

Нас відволікають суперечками про тарифи, про крадіжки тих чи інших чиновників та олігархів, та... Якось упускають із виду те , що в нас крадуть вже... ну останні років з 10 точно. І помаранчеві і сині роблять ту саму справу. Та й зелені, наскільки я розумію , при всій своїй гіперактивності в викритті різних несправедливостей у папередніків, про це якось мовчать. 

А суть в тому що у нас крадуть головне. У нас крадуть обєктивність у визначенні того, що ми є і скільки чого нам потрібно..

Так бідними ми можемо вважатися , якщо наші доходи нижче прожиткового мінімуму.  А от саме визначення цієї величини..http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3282185/

Колись , як я показав тоді прожитковий мінімум було поняття обєктивне. Воно виводилося статистикою. Може теж не бездоганно, але було хоч якось обгрунтоване. Та .. наша Юля, в своєму безмірному популізмі вирішила що не може в такої величної премєрки так бути, аби люди отримували зарплату нижче прожиткового рівня.. І .. не знайшла кращого виходу як тупо привязати ці речі одне до другого. 

Далі Юля владу втратила. Владу отрималі її люті вороги Янукович з Азаровим. Посадити Юлю до кутузки вони в собі сили знайшли, але оцим Юлиним винаходом благополучно користувалися всі роки свого перебування при владі. Удосконаливши його тим, що суди раптом перестали виносити рішення про недопустимість виплат деяким категоріям менше навіть цього, фальсифікованого мінімуму, та більш того, стало неможливим добитися виконання раніше принятих судами рішень з цього приводу. Тобто, якщо Юля сфальсифікувала показник, то Вітя з Колею зробили ще й так, аби навіть той, сфальсифікований (Юлею, а потім і ними) рівень ні до чого їх не зобовязував.. 

Так починалася епоха правового нігілізму.   Щодо прожиткового мінімуму, то Порох з Кроліком і ..(не знаю як його назвати..) Гройсманом довели все просто до маразму. Працівник що заробляє мінімалку, виявляється отримує більш ніж два прожиткові мінімуми. Жируємо!!!

Також помітні явні фальсифікації  в визначенні інших показників потреб людини.. Наприклад того ж газу (багато крику про його ціну, а от про це, чомусь повний мовчок ). Так коли на газ встановили справжні ціни і питання норми споживання стало ребром... Спочатку цю норму встановили явно завищену http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3561964/# Тепер, дивлячись на те що ми зараз маємо, мені сильно здається що її тоді спеціально завищили, аби потім мати змогу знижувати. А процес той може бути безконечним...

Потім була норма 5,5 - 5 кубів на квадрат, що було більш менш нормально. Торік зробили 4,5  що в умовах мягкої зими ще сяк так, але у випадку жорсткої зими вже було б бідою.http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5692288/# А на цей рік вже 4. Що вже й на відносно мягку зиму буде бідою... 

Отож... Влада ніби змінюється, всі ніби поміж собою сваряться. Людська вата р\пороззявлявши роти за тими сварками спостерігає, роблячи кожен свій вибір на користь тих чи інших крикунів. І ніхто не помічає того, про що всі крикуни мовчать, і що обіймаючи владу всі продовжують робити... Повний правовий нігілізм. Повне нехтування вимогою Конституції щодо недопущення звуження чи зменшення прав і свобод людини .. Ця норма порушується в самій своїй основі. В частині визначення і встановлення отих прав і свобод... Це ж саме є і в Росії і в Європі (правда дещо цивілізованіше, але суть та ж )...Отож і войнушки наші потрібні і Путіну (там же у всіх ЗМІ про українські справи говорять куди
Читать


Комментарии (4)  
Воскресенье 15 сентября 2019
Сообщение прочтено 441 раз

Коли був на це час, я застерігав і попереджав 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6306465/

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6319721/

Тепер же... Як казав один із наших бувших "маємо те, що маємо ".

Скажу одразу що те що вся ця нова влада є чиєюсь масштабною операцією , а не просто так якийсь комедіянт раптом сподобався народові, є для мене очевидним фактом. Будемо сподіватися що це операція більш здорових , демократичних сил, як внутрішніх так і зовнішніх.

Якщо ж ні. якщо обманом до нас зайшов вовк в овечій шкурі, якщо нас переграв ворог http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6323112/

Тоді... Мене дивують люди, які  говорять про те , що в нас багато людей зі зброєю і досвідом боєвих дій і вони не допустять... Люди добрі !!! Ви хіба не бачите що російська пропаганда всі ці 5 років як мантру повторює байку про громадянську війну ? Ви не розумієте що Кремлю потрібен тільки благопристойний привід ? 

Ви не можете пошевелити мізками і допетрати що у випадку якогось серйозного шухеру , сюди підішлють маси провокаторів, які точно спричинять масове кровопролиття, після якого Путін на білому коні ввійде сюди в ролі миротворця , рятувати братский народ от хаоса и разрухи ? 

Отож... Ставки зроблені. Далі - отримаємо результат той, який отримаємо. Який заслужили. Самі. Добровільно. 

Бо, якщо вже ми такий дурний народ, то нічого з цим не вдієш. Нема чого надурно кров проливати...


Комментарии (13)  
Воскресенье 4 августа 2019
Сообщение прочтено 441 раз

Я  колись писав що в останні роки в нас дороги ремонтують так , як досі не ремонтували ніколи. Зараз вирішив продемонструвати це.

Отож, спочатку, покажу як виглядає це в процесі .

Повністю зривається все що було (перед тим була зроблена заміна труб що під дорогою )


 

І після цього робиться наново нова дорога. Показую дороги що вже зроблено в цьому році ( Вул. Січових Стрільців. від пл.Героїв до залізнодорожного вокзалу 


І минулого року. Вулиця що біля міського базару біля мосту через р. Прут 
Ще два роки тому то були суцільні ями та вибоїни. Потім там було зроблено приблизно те, що зараз робиться з вулицею на першій групі фото. А згодом вони стали такими як стали... 

Наголошую, що за все своє життя в моєму місті я такого ремонту дороги ще не бачив. Все якось ямками... 

Ось так ми розвалюємося...

 


Комментарии (46)  
Понедельник 10 сентября 2018
Сообщение прочтено 1534 раз

Поки інформація на цю тему в мене була тільки з чуток та фейків, то я не писав нічого. Та, сьогодні зателефонував і на урядову гарячу лінію, і в Управління соцзахисту. Тому.. вже маю про що поговорити.

Нагадаю, хто не знає, чи забув, що сам я є категоричним противником ідеї низьких цін на газ (головна фішка Ю. Тимошенко) Та вважаю що не енергоресурси треба здешевлювати для населення (вони в нас і так найдешевші в Європі) а доходи населення піднімати , аби люди могли платити ринкову ціну 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5531091/

А поки не підняли доходи - виділяються субсидії, аби люди не мерзли..

Якщо за попередні роки ситуацією можна було бути менш - більш вдоволеним ( в перший рік , правда були перекоси http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3561964/) і я досить високо оцінював роботу урядів в цьому питанні, то з того що я дізнався тепер... По попередніх даних, думаю що маю за що покритикувати )))

Підемо по наростаючій важливості проблем .

1. Так зване "возєднання сімей"... Логіка в чомусь проблискує, але.. Доходи непрописаного члена подружжя доплюсовуються до обовязкової плати, а от до норми споживання його чомусь не додають.. Несправедливо якось.

2. Обовязковий платіж.. Хоча на гарячій лінії мені сказали що обовязкова плата буде нараховуватись виходячи з доходів за попередній рік, та в Управлінні Соцзахисту сказали інше, що виходячи з доходів за два попередні квартали цього року (тобто на наступаючий опалювальний період - враховуються доходи за 2-й, 3-й квартали цього року) . Враховуючи те, що в багатьох людей саме влітку більш високооплачувана робота (будівництво, та й багато підприємств влітку більш активно працюють), то получається також неправильно... Було б більш справедливо за попередні 4 квартали.. 

Окрім того, хоча такі нововведення є деяким стимулом до виходу зарплат з тіні. але вони ж стимулюють лише так звані "сірі" зарплати. Тобто щоби заявлялась мінімалка, (для субсидії) а все що понад - ховалося. 

3. Головне , як виявилося. НОРМА СПОЖИВАННЯ. ЇЇ знову знизили. Тут справа така. Якщо в самий перший сезон справжніх цін на газ, норми споживання дали занадто високі 

на другий сезон вони вже були нормальні. На третій (тобто минулий) сезон вони , з урахуванням того що була тепла зима , були ще більш-менш... То тепер їх знову знизили. І , по моїм прикидам так, що навіть при повторенні феноменально теплої зими дуже багатьом людям прийдеться мерзнути.

Як мені видається , такі дії є передчасними, оскільки доходи більшості громадян все ще занадто мізерні, аби вони могли собі дозволити якісь енергозберігаючі технології. А оскільки субсидії призначають бідним, то по них це і вдарить. 

 

Все це може призвести до того, що на наступних виборах переможуть популісти (типу Ю. Тимошенко ) і ми втратимо свій правильний напрямок . по якому почали йти.


Комментарии (78)  
Среда 15 августа 2018
Сообщение прочтено 244 раз

htt ps://m.gaz eta.ua/art icles/np/_ vodiyevi-s cho-zbiv-p ishohodiv- vlashtuval i-samosud/ 853670

Що зауважу. Вже не вперше чую ( чи читаю) що справа мало не дійшла до самосуду. Та якось оминало.. Причому в таких випадках , коли якесь чадо на крутому мерсі давило народ масово ... І те чадо , дійсно могло уникнути покарання. Татусі, матусі , дядечки і тітоньки витягнуть... В таких випадках самосуду якось вдавалося уникати.

А от дідусь на ланосі... Який ніби і пропускав, просто сонце засліпило. Та й не вбив нікого... Та й куди тому дідусеві з ланоса від правосуддя ховатися???

Отут самосуд виявився тут як тут. Тут він вдався...

Що це? 

Як на мене, то прояв звичайної підлості людської природи. Людске свинство. 

Побити якесь цабе з якогось мазератті - сцикотно. А дідуся з ланоса - запросто..


Комментарии (13)  
Четверг 2 августа 2018
Сообщение прочтено 1460 раз

У украинцев недостаточные доходы чтобы платить за газ и все прочие коммунальные прелести по новым тарифам. 

Субсидии по определению , явление временное , и не могут быть вечными. Они создают такую картинку http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4524104/, картинка для власти (любой) нелицеприятная, потому..

Понятно что цель- население должно платить .  Средства достижения : а ) те что упорно навязывают наши популисты - снижение цен на газ, электричество.. б) Постепенный вывод доходов населения до уровня, когда и при таких тарифах субсидии не понадобяться.

Для меня вариант "а" неприемлем. Я считаю что он вреден и для страны и для населения. Выгоден только узкому кругу эксплуататоров-мародеров.

Я уже пытался обьяснить эти утверждения http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3235477/

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2839541/

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4138990/

Теперь попробую обьяснить на простых цифрах, чем второй вариант лучше первого для простых граждан.

Итак сравним. Допустим есть ситуация достигнутая по варианту "а". Газ по 3 гривни. Прочие коммунальные прелести тоже снижены.

Минималка - 3000 гривен. Средняя зарплата 6000 гривен. Даже не богатая семья имеющая доход...скажем 8000 гривен в месяц с легкостью платит какие то 1500 грн. коммунальных платежей. и им остаеться 6500 гривень.  ( Примерно как было до 14-го года)

А теперь, допустим что достигнут результат по варианту "б" . Чтобы довести до состояния ненужности субсидий для абсолютного большинства (ок 90%) населения, при данных ценах и данном курсе, нужно чтобы минимальная зарплата была ок 7000 гривень. Средняя - ок 15000.

Итак, такая же небогатая семья уже будет получать где то ок 17 000 гривень. Она уже будет без субсидий платить где то 4000 за коммуналку, но... у нее будет оставаться ок 13000. Против 6500 из варианта "а" . Да, кроме коммуналки при таком росте зарплат несколько подскочат и цены на товары. К примеру хлеб будет где то под 15 гривень. И соответственно там молоко, сыр, мясо.. на 15-20 % обьективно должны подорожать. Но , остача от коммуналки увеличилась вдвое, а продукты на 20 %..

И вот уже у людей появляються средства для того,чтобы утеплять дома, покупать различные экономящие устройства (о чем в постах за ссылками выше ) , и стимул (дорогой газ) для этого.. Но не только. Цены на импортные товары (при существующем курсе. а мы брали это условие как вводное ) не имеют оснований для роста. И в такой ситуации для покупки разных там технических устройств ( телефоны, планшеты, ноутбуки, холодильники и т.д ) у людей появляеться больше возможностей . Иными словами, если  зарплата 8000 гривень, то для тебя смартфон за 3000 не есть такой проблемой как при зарплате в 4000. 

Просто чуток меняеться система ценностей.

Если раньше заплатить за месяц коммуналку - херня, а вот купить планшет, или тем более холодильник -огого!!!, то теперь это будут как минимум соразмерные вещи, а скорее всего будет какой то планшет херня по сравнению с коммуналкой..

Вся проблемма только в том, что есть мародеры, которые привыкли платить рабочим зарплаты только на дешевую жратву и дешевую (за счет интерессов государства) коммуналку, а сами скупать дорогие автомобили (а то и яхты ) загорать по канарах и сейшелах, строить офигенные домища.. Вот им это и невыгодно. Но .. Мы, простые люди должны понимать что наши интерессы отличны от их интерессов.. Они  свои интерессы понимают и защищают. В том числе и пытаясь втюрить эти ихние интерессы за наши

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5490707/

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5274853/

И
Читать


Комментарии (78)  
Пятница 29 июня 2018
Сообщение прочтено 336 раз

Багато хто каже що за роки незалежності в нас страшенно збідніло населення , стало гірше жити. Згадують що при совку давали безплатно квартири, а тепер люди чуть не бомжі.

Тому спробую розібратися на прикладі одного конкретного міста. Міста в якому я живу, тому про нього мабуть знаю більш ніж про будь яке інше місто .

Отож, для початку дивимося як змінювалася чисельність населення міста. Дивимось в Вікіпедії "населення Коломия"

1979-й -  52146

1989-й - 63323

2016-й - 61210. 

Отож За 10 років радянської влади населення зросло на 10 тисяч. А за 27 років після того зменшилося на 2 тисячі.

Та ми тут не говоримо про кількість населення. В деяких азійських і африканських державах кількість населення за цей період збільшувалася мало не в рази, але народ там веде напівголодне, злиденне існування. Кількість населення не показник добробуту. А ми говоримо про добробут.

Отож, знаючи приблизно як змінювалося наше місто в різні часи, можу сказати що , порівнюючи означені періоди, в місті збудовано навряд чи набагато багатоповерхівок менше в період незалежності, ніж за період 1979-1989 років.. Але ж за тих совкових 10 років населення зросло на 10 000 , а за цей період на 2 000 зменшилося... Приватний сектор просто нічого порівнювати. Там де ми підлітками ганяли мяча по пустирях, де пасли корів і кіз, де були просто якісь чагарники - все забудовано...http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1870667/

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1789283/

В часи моєї юності в місті було з півдесятка аптек, декілька таких-сяких гастрономів, один універмаг, один магазин електроніки, один спорттоварний магазин, і з десяток продуктових магазинчиків. Зараз ту кількість можна сміливо множити на 10. І всюди люди щось купують.. Лише великих супермаркетів. з якими в совку то і порівнювати нічого було є з добрий десяток..

Так, немає кінотеатрів ( яких було 4 ) , але на те обєктивні причини. В людей компютери вдома, телевізори з великими екранами,  сотнями каналів і виходом в інтернет...  Кінотеатри позакривались бо перестали ходити.. Це ж не совок з трьома каналами телебачення , і народ ломиться в кілометрові черги, аби подивитися кінг-конга пятнадцятирічної давності ))) 

Зате незмірно збільшилася кількість церков http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1816444/

На дорогах не тільки жигулі-москвичі-запорожці , а здебільшого значно комфортніші іномарки. Немало і досить дорогих бех, мерсів, лексусів...

Отож, при всіх цих очевидних показниках... Чи можна говорити про зубожіння населення ?


Комментарии (23)  
Четверг 12 апреля 2018
Сообщение прочтено 804 раз

.. Мне неизвестно что там приказывал наш Шоколадный Заяц. 

Но я знаю что мне нет ограничений писать, думать, говорить на любом языке, на котором мне хочеться и думаеться , пишееться и говориться. 

 Потому что Украина - страна вольных людей. ( Душу й тіло ми положим за НАШУ свободу) , а не имперское ( отечество наше свободное)

Потому, пускай и в силу имперского воспитания http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1204949/

Я буду здесь писать на том языке на котором мне взбредет в голову, или удобно, или считаю нужным на этот момент.. Вопреки утверждениям вражеской пропаганде о запретах или о распоряжениях..

... Кому это интерессно.. На украинском я разговариваю ( на русском тоже но с чуствительным акцентом) .. Но писать и читать мне проще на русском.. в силу обстоятельств изложенных за ссылкой выше..


Комментарии (45)  
1234Вперед | Указать страницу