Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Суббота 30 ноября 2019
Сообщение прочтено 395 раз

Мене дивує те, що тепер масово росте в колах нашого патріотичного середовища хвиля бунту проти зеленої влади. Вони лише тепер виявили що Зеленський зі своїми слугами веде їх кудись не туди...

 Та ознакою мудрості є не боротися кожен раз з небезпекою . Мудрість то є передусім небезпеку передбачити.

А де вони всі були десь місяців з 9 тому? Мова не про всіх. Деякі може щось і робили тоді. Та здебільшого їх або не було чути, або... Вони ходили по телеефірах і обурювалися свинарчуками, ротердамами плюс, корупцією...

Так, безумовно не все в нас було добре. І не могло бути все добре. Але ми відривалися від руского міра. Потроху, невеликими кроками , але відривалися. Ми подолали викликану агресією та загрозою війни економічну кризу та фінансовий обвал. Ми зупинили агресора , локалізували конфлікт і заморозили статус кво. Навряд чи в тій ситуації можна було досягти більшого. Ми досягли безвізового статусу з Євросоюзом , що було окрім матеріальної вигоди , ще й моральним стимулом, кроком що визначав для нас напрямок руху.  Ми почали процедуру відокремлення нашого релігійного суспільства від впливу церкви що є інструментом агресора. І попри крик пропаганди агресора що той томос ніхто не визнає, вже декілька помісних православних церков його визнали.. Ми провели децентралізацію що дало можливість місцевим громадам ефективніше застосовувати кошти, розвивати інфраструктуру.. Ми відірвалися від енергетичної голки держави - агресора. Ми вигравали в агресора міжнародні суди.. І при тому ... так, були свинарчуки, був Ротердам плюс ( що далеко не факт що то погано).. Були ще деякі мінуси..

І от ми, в упор не помічаючи плюсів, почали вперто педалювати всі мінуси. Ми проморгали небезпеку. Ми допустили до влади цих зелених ватніків і тепер... Тепер, попри визнання Томосу кількома помісними церквами, що було б для нас козирем, яким ми б мали творити свою , окрему спільноту , ми... не помітили цього. 

Здобуті нами перемоги в судах, нам пропонують забути в обмін на те, що нас знову підсадять на енергетичну голку агресора.

В нашу країну повертаються ті, що втекли були до ворога. Елітні корупціонери- комбінатори. Вони поновлюють свій вплив.

... Ми аж тепер про щось почали здогадуватися і чухатися в потилицях...( читайте оповідання О. Вишні " про "Чукрен і Чухраїнців" Оте " Якби ж знаття")...

І тепер ми пропонуємо знову йти на Майдан. Знову .... Та ні ж. Знову не получиться. Цього разу не получиться. Бо цього разу ворог чекає нашого Майдану як манни небесної...

Висновки. Невтішні. .. Ми ж таки дурні... І якщо вже такі дурні, то не треба зайвий раз бучу здіймати ікров людську лити. Така вже в нас доля через наші дурні голови.Будемо значить москалями))! А що ж поробиш? Ну навіть якщо переможемо.. Що далі ? Мине якийсь час, і нам знову розкажуть якісь страшні історії про нових свинарчуків, знову підкинуть якогось підсадного комедіянта і... Ми знову лоханемся... То ж чи є сенс в боротьбі, якщо ми такі невиправно дурні ?... А  більше того.. цього разу ми навряд чи переможемо . 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6422951/

Тому, дорогі мої нинішні антизеленщики.. Тепер я вас не підтримую. Заважати не буду. Але і... Бо вважаю нинішній ваш бунт маханням кулаками після бійки. Таким маханням кулаками, на яке і чекає ворог. Або й не просто чекає , а по різному нас до того спонукає... Йому тільки того й треба. В нього велика Сибір пустує, перебуває під загрозою захоплення китайцями. Його москалики там зовсім поспивалися. Йому потрібно туди роботящих і креативних ...  


Комментарии (28)  
Четверг 14 ноября 2019
Сообщение прочтено 50 раз
Зараз як я бачу питання землі для багатьох стало такою собі фішкою для піару. Помітно багато маніпуляцій.
Раніше я в це не вникав. Напряму це мене ніяк не стосується. Але... тепер це вийшло на такий рівень гучності, що ігнорувати вже неможливо.
 Тому, спочатку про маніпуляції.
Чомусь в нас прийнято брати якийсь уривок з чогось, який виривається з контексту і піднімається з нього страшна буча. Так і в цьому випадку. Вчепилися за цифру 0,5% земель, вирахували що це 200000 гектарів і про це кричать. З тим щоби в людини що це чує виникала перед очима картина , ніби куски землі по декілька районів скуповуються в одні руки. Про те що разом з тим про що кричать існують ще обмеження в третину земель територіальної громади і 8 % земель області, чомусь мовчать... А це дуже істотно. Це означає що для того, аби набрати оті 200000гектарів, тим одним власникам треба купувати землю по багатьох областях, і в дуже багатьох районах. 
Тобто не буде місцевих монополій. І вже точно не буде загальнодержаної. Хоча.. як на мою думку ці цифри варто б ще знизити. Але не так це вже й катастрофічно як малюють. 
А тепер про референдум.. От поставлять питання  " за" чи " проти" ринку землі.. Я й не знаю як відповідати.
Тому що в принципі ринок землі вкрай необхідний. Те , аби референдумом взагалі закрити питання з впровадженням ринку землі , і щоб не впроваджувати його ніколи , вигідно лише групі шахраїв, які досі використовують всі ресурси майже задаром. ( напевне в їх інтересах і працюють крикуни) 
І.. як мені сильно здається, ті що зараз нібито активно збираються його впроваджувати, можливо мають ту саму ціль, що й ті, які проти нього активно виступають. 
Бо, основне питання не в тому, впроваджувати чи ні, а як впроваджувати. 
Отож, виписавши заздалегідь програшні умови впровадження, і зігравши в піддавки з противниками впроваження в справі роз'яснення населенню... Можна поставити питання на референдум і провалити цю , вкрай потрібну справу дуже надовго...

Суббота 19 октября 2019
Сообщение прочтено 1111 раз

В нас і в Конституції і в законодавстві і взагалі багато де ще ці поняття йдуть разом . Тому в заголовку я спеціально оте "чи" виділив.

Я не стверджую що перед нами вже стоїть саме такий вибір. Хоча допускаю з високою долею вірогідності що повстане. Або...нам втюрять щось одне без нашого вибору...

Отож, розясню.  Цілісність це коли по Конституції в України є отих 25 областей 603 тисячі квадратних кілометра івони за будь яку ціну повинні залишатися нашою територією.

Нам можуть дати таку цілісність ціною суверенітету. Тобто будуть нашими і Донбас і навіть Крим, але ціною того, що вся Україна залишається в зоні впливу Росії і ми всі разом будемо будувати якийсь русскій мір..

Іншим варіантом вибору є втрата якоїсь частини території. В нас вже буде не 600 , а 500 чи 400 тисяч квадратних кілометрів, але ми залишаємося Україною , яка йде з цивілізованим демократичним світом, відокремлено від російських маразмів.

Допустимо що інших варіантів немає. Або-або... 

Ваш вибір ?

Голосование
Цілісність чи суверенітет.
1) 1. Цілісність понад усе.
45%
2) 2. Зберегти суверенітет навіть ціною цілісності.
55%
Всего проголосовало 11 человек
Комментарии (137)  
Вторник 1 октября 2019
Сообщение прочтено 401 раз

Зайшов я одного разу в одне приміщення де робітники ( прості робітники фізичної праці) дивляться телевізор. Там якийсь мужик на екрані розповідає як це страшно що багато українців працюють за кордоном. Глядачі слухають, перемовляються поміж собою, мовляв дійсно це велика біда..

Дальше ота вгодована морда на екрані розповідає про те що від того страждає український бізнес, якому приходиться піднімати зарплати працівникам, аби якось їх втримати.

І... Наші роботяги, як не дивно в своїх перемовляннях поміж собою знову ж тій вгодованій морді підтакують.. Так, як страждає наш бізнес. Яка біда...

Люди ті не були мені знайомі і я не хотів особливо з ними дискутувати, просто , знаючи ситуацію на їхньому підприємстві... Сказав " яка біда що  вам за останні два роки втричі зарплату підняли..." махнув рукою та й пішов собі...

Але ж вата... Розумієте.. Не проросійська, не східняцька... Наша, западенська, " патріотична"... але вата. Яка, не розуміючи свого інтересу, тупо хаває все що їй згодовує зомбоящик....


Комментарии (59)  
Воскресенье 15 сентября 2019
Сообщение прочтено 204 раз

Коли був на це час, я застерігав і попереджав 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6306465/

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6319721/

Тепер же... Як казав один із наших бувших "маємо те, що маємо ".

Скажу одразу що те що вся ця нова влада є чиєюсь масштабною операцією , а не просто так якийсь комедіянт раптом сподобався народові, є для мене очевидним фактом. Будемо сподіватися що це операція більш здорових , демократичних сил, як внутрішніх так і зовнішніх.

Якщо ж ні. якщо обманом до нас зайшов вовк в овечій шкурі, якщо нас переграв ворог http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6323112/

Тоді... Мене дивують люди, які  говорять про те , що в нас багато людей зі зброєю і досвідом боєвих дій і вони не допустять... Люди добрі !!! Ви хіба не бачите що російська пропаганда всі ці 5 років як мантру повторює байку про громадянську війну ? Ви не розумієте що Кремлю потрібен тільки благопристойний привід ? 

Ви не можете пошевелити мізками і допетрати що у випадку якогось серйозного шухеру , сюди підішлють маси провокаторів, які точно спричинять масове кровопролиття, після якого Путін на білому коні ввійде сюди в ролі миротворця , рятувати братский народ от хаоса и разрухи ? 

Отож... Ставки зроблені. Далі - отримаємо результат той, який отримаємо. Який заслужили. Самі. Добровільно. 

Бо, якщо вже ми такий дурний народ, то нічого з цим не вдієш. Нема чого надурно кров проливати...


Комментарии (13)  
Вторник 3 сентября 2019
Сообщение прочтено 284 раз

Сьогодні на вчорашній " Свободі слова".

Я думаю що всі тут памятають що під час виборів я був проти обрання президентом Зеленського, і не підтримував Слугу Народу на парламентських виборах.

Та все ж... Мушу визнати що те про що говорить прем'єр міністр .. Я в захваті..

Само собою що все покажуть діла. Самі по собі красиві слова нічого не варті. Але, вибори вже позаду. Те , про що говорить прем'єр вже не може розцінюватися як передвиборчий популізм. 

Та й на діла , судячи із строків які їм визначив президент, чекати не довго. Оцінювати їх будемо по тому, чи будуть вони робити те, що обіцяють і , найважливіше ЯК БУДУТЬ РОБИТИ. Бо все можна робити і через жопу ( як воно раніше частенько й траплялося) . Та , все ж повторю.. Майже все про що говорить прем'єр - просто супер!

Так що.. Я вже потихеньку починаю змінювати своє сприйняття нової влади. Про повну зміну мова може йти ...коли побачу діла.

 

А тепер трохи про підтексти. Мені пригадалося десь, вже мабуть з рік назад я чув від пана Гордона про те , що в Україні є досить молодих, грамотних менеджерів, які готові взяти владу і творити великі справи. Тоді я сприйняв це досить скептично, але темер... Не те що вже повірив, але ..

І ще одне. http://blog.meta.ua/~mstiteltut/posts/i6366019/

Як би хотілося, щоби це про що пише цей ватнік, було правдою))))   Як і те, що говорив тоді Гордон.

Бо якщо американці взялися за справу, то ... Прикладів коли під їхнім патронатом країни досягали великих успіхів більш ніж достатньо.. Можливо ще рано про щось говорити, але...так хочеться оптимізму)))


Категории: Суспільство сьогодні.    
Комментарии (25)  
Воскресенье 25 августа 2019
Сообщение прочтено 556 раз

 У нас очень многие почему то ужасаються, узнавая какая высокая зарплата у министров . 

Для начала я бы рекомендовал им поинтересоваться какая зарплата у топ менеджеров крупных банков и компаний ( в Украине, не говоря уж о зарубежных) . Эта зарплата почему то не возмущает. Правильно. Она ж не из бюджета, не из наших налогов. Но и не правильно, потому что эти зарплаты в цене товаров и услуг производимых компаниями. И так или иначе извлекаеться из наших же карманов..

А теперь подумаем. Топ- менеджер крупной частной финансовой компании имеет зарплату в несколько сотен тысяч гривень. Министр финансов страны, в ведении которого регулирование этих всех компаний имеет зарплату в несколько десятков тысяч гривень. Я уж не буду о коррупционных соблазнах. Сейчас о другом.

Представьте себе ситуацию. Вы великолепный специалист по финансам. Перед вами выбор. Пойти в крупную финансовую компанию за зарплату в 500 000 гривень или занять пост министра финансов с зарплатой в 50 000 гривень. Куда вы пойдете ?

Если пойдете министром , то или вы недостаточно класный специалист, и вас не возьмут на большую зарплату. Или вы будете заниматься коррупцией и дерибаном и наворуете больше чем зарабатывали бы в частной компании.

Вот так и получаеться, не в последнюю очередь из за ватного образа мышления нашего обывателя, что нами руководят только дураки и воры. Вот потому и получаеться что менеджмент крупных компаний ( олигархов) постоянно переигрывает государственный менеджмент. Или подкупает.

Мы дураки потому что бедные? Или бедные потому что дураки ?


Комментарии (64)  
Четверг 15 августа 2019
Сообщение прочтено 195 раз

Хотя бы в одном новая власть вроде не собираеться делать глупости. Доходы надо повышать а не тарифы снижать  https://ww w.obozreva tel.com/ec onomics/tr udno-snizh at-u-zelen skogo-rass kazali-cht o-budet-s- tarifami-v -ukraine.h tm

Что совершенно согласовываеться с тем, что и я постоянно утверждал http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3235477/

Кроме того, возможно будут исправлены некоторые негативные факты о которых я писал раньше 

по субсидиям  https://ww w.obozreva tel.com/ec onomics/v- ukraine-su bsidii-nac hnut-vyipl achivat-po -novomu-ch to-izmenit sya.htm     тут  

Так что... Может и не все так плохо.


Комментарии (36)  
Воскресенье 4 августа 2019
Сообщение прочтено 392 раз

Я  колись писав що в останні роки в нас дороги ремонтують так , як досі не ремонтували ніколи. Зараз вирішив продемонструвати це.

Отож, спочатку, покажу як виглядає це в процесі .

Повністю зривається все що було (перед тим була зроблена заміна труб що під дорогою )


 

І після цього робиться наново нова дорога. Показую дороги що вже зроблено в цьому році ( Вул. Січових Стрільців. від пл.Героїв до залізнодорожного вокзалу 


І минулого року. Вулиця що біля міського базару біля мосту через р. Прут 
Ще два роки тому то були суцільні ями та вибоїни. Потім там було зроблено приблизно те, що зараз робиться з вулицею на першій групі фото. А згодом вони стали такими як стали... 

Наголошую, що за все своє життя в моєму місті я такого ремонту дороги ще не бачив. Все якось ямками... 

Ось так ми розвалюємося...

 


Комментарии (46)  
Пятница 28 июня 2019
Сообщение прочтено 1769 раз

Думаю что для того, чтобы та или иная власть могла осуществлять волю народа ( источника власти) народу важно как то сформулировать эту волю. Вот это " за все хорошее против всего плохого" которое сейчас имеет весьма размытые очертания должно получить определенность. Должно быть понятно что хорошее а что плохое.

Итак. Что же на самом деле важно для народа ( большинства обычных, простых людей) , и что важно для самой страны?

Языковые, национальные вопросы я бы отмел с ходу. Это вопросы , которые  разжигают политики для противопоставления людей одних другим и решения под тенью противостояния совсем других вопросов.

Проблема русского языка только в том, что Россия использует русскоязычное население соседних стран ( не только Украины) для продвижения своих политических интерессов. И с этим нужно что то делать. ..

Членство в разных межгосударственных структурах.. ЕС, НАТО, ОДКБ и прочее... По большому счету пофиг. В идеале, лучше всего было бы не быть членом)))) нигде. Но...

Другой вопрос - путь развития. Я просто уверен что на вопрос о том как люди хотят чтобы у нас было, как в Европе ( Германии, Франции, Швеции...) или как в России, подавляющее большинство ответит - как в Европе. ..

То есть, важно не членство, важен путь. Важно модель государства, жизнь людей а не формальное членство где то и подчинение кому то..Второе должно быть инструментом для первого, а не наоборот..

 

 Проблема в том, что многие политике, которые вроде бы отстаивают европейский путь, на самом деле видят его с каким то российским уклоном. Так например у нас газ и коммуналка намного дешевле чем в европейских странах. Но, эти политики сосредоточились на том что у нас дорогие газ и коммуналка. В то же время у нас самые низкие доходы населения в Европе. Эта проблема этих политиков волнует меньше. У нас , при значительно более низких доходах населения, почему то дороже многие продукты питания ( производящиеся внутри страны в том числе) чем во многих европейских странах. И многие медикаменты отечественного производства, у нас подороже чем их аналоги в аптеках многих европейских стран - об этом наши проевропейские политике вообще молчат.

Итак, что же  получаеться? Политики эти ведут в Европу , но отстаивают совок... То есть, то о чем было в начале поста, у них наоборот. Они за членство но против пути.  Они хотят  в Европу с совковыми принципами?

Да, им пока удаеться втюривать народу свои интересы за народные, но, будем надеяться что народ это поймет..

И, главное.. В стране нужен порядок. Нужно что то делать с коррупцией ( кроме размножения антикоррупционных структур). Нужно чтобы каждый делал свое дело.  и электрик свое, и  врач свое, и депутат или президент свое... До каких пор можно терпеть четыре с половиной сотни бездельников, которые ходят на работу когда им вздумаеться, исполняют свою работу ( голосуя) когда им хочеться,) и в рабочее время шляються где угодно? В этом плане роспуск этой Рады дело правильное. Вопрос только в том, какие цели преследует распустивший....

Народ! У нас есть интернет! Мы можем каждый высказывать свое видение запросов народа. Можем обсуждать, формулировать...

Но..вместо этого... Мы позволили захватить свое пространство ботам страны- агрессора, которые навязывают нам свои штампы и свои дискуссии. При том, что дискутировать с ними бесполезно ( уж я то знаю, сам башку себе расшибал пытаясь доказывать что то роботам)))) Они  здесь на работе. И то что они работают глупо, кажеться только не вникающим в суть. На самом деле, их глупость очень умна и хорошо спланирована. Она достигает своих целей. И никакими умными аргументами с ней ничего не поделать...

Народ! Нами манипулируют. Нам втюривают. Тем кто видит мир по зомбоящику втюривают. И тем кто через интернет - тоже. Массовость ломает все.

И.. Что с этим всем делать..?....Хрен его знает. 


Комментарии (187)  
123...282930Вперед | Указать страницу