Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
2
3
4
5
6
7
8
9
11
13
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Четверг 16 ноября 2017
Сообщение прочтено 720 раз

Для тех, кто ищет ответы на вопросы, почему в нашей стране низкий уровень жизни, мало рабочих мест, нищенские зарплаты...

Я предлагаю ответить на один, кажущийся простым ( но, уверяю вас, что отвечая на него, вы найдете ответы на многие другие, кажущиеся более важными и сложными) вопрос.

Итак, соавним по одному показателю Украину и Польшу. В Украине в разы ниже стоимость рабсилы ( а это на фермах нужны рабочие, на мясокомбинатах рабочие, да и в магазинах чтобы продавать , тоже рабочие) . В Украине дешевле оренда земли ( а для ферм, кормов нужна земля чтобы выращивать). Да и налоги даже , особенно теперь , после снижения ставки соцстраха, в Украине вроде бы ниже, да многие и тех не платят... ТАК ПОЧЕМУ ЖЕ ЧЕРТОВЫ КЕЛБАСКИ, СОСИСКИ, КУРОЧКИ В УКРАИНЕ ДОРОЖЕ????? 

Как так получаеться? 


Комментарии (100)  
Среда 4 октября 2017
Сообщение прочтено 67 раз

Прикол в самому кінці ролика. Електронну адресу виявляється перекладати треба державноюVery HappyVery HappyVery Happy

Питання: Не знаю як з люстрацією.. але чи не очевидна потреба перевіряти суддів на IQ ? Ну дибіли ж. ОчевидноVery HappyVery HappyVery Happy


Комментарии (7)  
Среда 14 июня 2017
Сообщение прочтено 113 раз

Пропоную переглянути цей пропагандонський ролик та проаналізувати його.

 1. Починається він з того, що гендлярські походи приграничних українців по польським магазинам , чомусь видаються за загрозу масової міграції, якою лякають премєра аж...Великобританії..

2. Далі дивіться з 4 хвилини.. Дядько Михась, в якого на стройці середня по Україні зарплата, біля 1000 гривень, що є около 100  доларів...  І я вже починаю блукати в спогадах про який час йдеться. Що не про 2014-й рік - точно. Не було тоді в Україні середньої зарплати 1000 гривень. Мінімалка і то вище була. А щоб на стройці... 

Мої спогади виводять десь на 2009-й. Тоді і курс був гульнув під 10 грн за долар, і зарплата на якихось бідних стройках могла бути біля 1000 гривень. Правда аж ніяк не було то середня по Україні, але ... то вже не може кісєльов тіві хоч трошки не прибрехати..

Отож, що виходить? Пропагандони із зйомок і репортажів 2009-го року ліплять новини 20014-гоVery HappyVery HappyVery Happy Добавлю що наш Кева умудрився ще й видати деякі моменти з того репортажу за новини 2017-гоVery HappyVery HappyVery Happy

Так що майте на увазі: Все що б не зняли кацапи - вічне. І будь що, зняте хоч 10, хоч 20 років тому, може в будь який момент вигулькнути натуральними свіжаком.

Так твориться вата...

3. А тепер про те, що є правдою і що змушує призадуматися нас тут в Україні.... А сосіски, мясо, ковбаса..в Польщі то справді дешевші. А з чого б це? В нас 200 доларів то вже велика зарплата. В Польщі і 500  невелика. Тобто робоча сила в них значно дорожча. Виростити ту курку, свиню чи корову, зробити з того продукт... Всюди робочі руки. Які в Україні в рази дешевші. А продукт дорожчий. 

Чому? Що здорожчує український продукт?

Одразу скажу: Конкретної відповіді не маю. Може податки, може бізнес завеликі бариші гребе, може ще що.. Хто знає , чи здогадується  - будьласка, висловлюйтеся... Одне спостереження: Навіть в моєму невеличкому містечку , де заробіток в 150 доларів на місяць вважається нормальним, а 200 високим, щось надто багато сновигає дорогих автівочок, які не по кишені заробітчанам. Заробітчани то реношки, опельки... А от новенькі бехи, мерси , лексуси могутні ландкрузери і лендровери , які бензини пють шо не напасешся...

В чиїхось карманах осідає надлишковий навар, і в результаті наші люди, замість того, аби їсти зроблене в нас, рвуться за польським. А в нас нема роботи. А хтось купує лексуси і мерси... Зачароване колоVery Happy


Комментарии (19)  
Среда 11 января 2017
Сообщение прочтено 217 раз

Державні чиновники є найняті народом менеджери. Отож якщо їм платити зарплату то зарплата виходить від народу а не від правителя

Якщо зарплата чиновників мала, то вони в принципі є дуже вразливі до вербовки закордонних спецслужб. 

Якщо зарплату зробити високою, то по перше, при в загальному низькому рівні доходів населення непомірно (по міркам бідного народу)високі зарплати "слуг народу" буде викликати обурення. А по друге, чиновники отримуючи високу зарплату чесно, можуть час від часу проявляти незалежність від правителя.

Вихід простий. Зарплати менш більш помірковані, але підтримується високий рівень корупції, доходи від якої в чиновників такі, що чесна зарплата там вже як кишенькові дрібниці. Звичайна картина що чиновник із зарплатою в тисячу-дві доларів будує житло за мільйони, купує нерухомість за кордоном ще за мільйони, володіє дорогими машинами , літаками, вертольотами, яхтами... і при тому і їсть-пє так і в таких закладах, що і на їду його зарплати навряд чи вистачило..

Така ситуація робить чиновника майже непідкупним. Він абсолютно відданий правителю (допоки той при владі) бо вся його лафа виключно з волі правителя і правитель запросто може це припинити і навіть в кутузку за корупцію посадити, якщо правителю не вгодити.

Таким чином зрозуміло що повсюдна централізована корупція є прямим шляхом до авторитаризму і диктатури. Чиновники корумповані і в своїй корупційності повністю залежні від правителя будуть робити все що правителю треба. Будуть фальшувати вибори, будуть фальшувати документи, , приховувати реальний стан справ від народу чи міжнародного співтовариства... Вони повністю залежні і абсолютно покірні.

В нас поки що корупційний бардак. Є різні центри корупційного впливу. Корупціонери жруть одні других... І це поки що дає нам надію з цього вибратися. Попри спроби підгребти все під себе ( особливо Кучми і згодом Януковича, майже вдалі) все таки в нас це ще не вдалося. 

Там де це вдалося, там є одна особливість: Будь які вибори, референдуми стають простою формальністю, якою народу ніби предоставляється можливість виразити одобрямс владі чи діям і намірам влади. Жодного шансу програти якісь плебісцити влада там не має..

Єдиною можливістю якось долати такі режими є силові революції...

Найбільш могутньою з держав корупційного авторитаризму є Росія. Верхушка тієї корупційної піраміди розуміє звідки саме небезпека... Тому повсюдно протидіє будь яким революційним поваленням подібних режимів, клеймить такі повалення страшними прокльонами, і робить все, аби в тих державах де подібні режими повалили нічого доброго після того не получилося.. Аби прецеденти були такі, щоб і не думали надалі народи скидати диктаторів. Диктатори недоторкані...


Комментарии (37)  
Четверг 8 декабря 2016
Сообщение прочтено 106 раз

Наші популісти масово кричать про скасування депутатської недоторканності. От клином світ на цій недоторканності зійшовся, і не думають про те, що скасування депутатської недоторканності небезпечно пахне диктатурою

Подивіться це відео десь перед 10-ю хвилиною. Там наглядно показано чия саме недоторканність є символом повної безнаказанності і безвідповідальності. Бо щодо депутата можна звернутися до Ради з клопотанням про зняття недоторканності з звинуваченого депутата і в більшості випадків Рада недоторканність знімає.. 

А з цим що робити? Хто його може недоторканності позбавити?


Комментарии (3)  
Вторник 6 декабря 2016
Сообщение прочтено 90 раз

...  Когда идет война, сражения, потом надо заключить мир, соглашение. Стороны назначают переговорщиков. Переговорщиков называют ПАРЛАМЕНТЕРАМИ.

Война- суть конфликт разных взглядов на предмет чего то.

Демократия - правления народа. Поскольку народ состоит из миллионов, зачастую из десятков , иногда из сотен миллионов граждан у которых различные взгляды , различное мировозрение и мировосприятие, то чтобы привести все это к какому то общему показателю, установить общий порядок нужно собрать представителей (переговорщиков, ПАРЛАМЕНТЕРОВ)  частей общества  разных мировоззрений , взлядов и т.д. , определиться чего хочет большинство народа и как не обидеть меньшинство  при внедрении желаний большинства. Утрясти, нивелировать конфликты. Направить общественную жизнь в русло мирного сосуществования и развития ОБЩЕства...

 И вот собрание этих ПАРЛАМЕНТеров и есть ПАРЛАМЕНТ.

При этом важно чтобы в парламенте влияние представителей тех или иных взглядов было пропорционально величине той части народа который исповедует эти взгляды. Важно чтобы каждый парламентер соответствовал той части народа которой избран и отстаивал именно ее позиции. 

Извращение этих принципов нарушает баланс общества. Создание парламента с фальсификацией представительства (проще говоря когда парламентер до получения мандата прикидываеться представителем одной точки зрения, а получив мандат резко ее меняет) ,Э и получение полномочий власти с помощью манипуляции с волеизьявлением - уже само собой есть узурпация власти. Властвующих таким образом можно называть ХУНТОЙ.

Теперь перейдем к нашим баранам.

Просой пример: Во время предвыборчей кампании 2012 Наталья Королевская торжественно многократно обещала добиться импичмента Януковича, а после выборов, когда за нее проголосовала часть общества не желающая власти Януковича, она пошла в правительство этого самого Януковича.. Да, Она не прошла в парламент. Но с моей стороны это просто пример. Дело в том что практически все победившие мажоритарщики в западной и по большей части центральной части страны активно использовали риторику против Януковича но после выборов, большая их часть,  в точности как Королевская резко сменили свои взгляды и пошли в коалицию. То есть, будучи избранной частью общества с одними взглядами, придя в парламент перешли на сторону других взглядов.

Тушки - депутаты избранные как представители партий потом переходящие в фракции других партий ... это вообще уже ни в какие ворота..

Так вот, правительство наделенное властью такого парламента с фальсифицированной представительством - хунта. Законы принятые таковым парламентом как элементы общественного договора разных частей общества при посредничестве своих представителей, при фальсификации представительства являються законами ХУНТЫ..

И если правда все что вещает беглый Онищенко (а я думаю правда) тогда и это что имеем сейчас - ХУНТА.

Хунта сменила ХУНТУ... Что дальше?


Комментарии (5)  
Пятница 4 ноября 2016
Сообщение прочтено 131 раз

В одному із попередніх постів зайшла мова про паразитів.

Один з дописувачів назвав паразитами пенсіонерів і бюджетників, і договорилися до того що освіта взагалі зайва і вчителів не потрібно))))

По деяких роздумах на дану тему, хочу оприлюднити свої висновки.

Пенсіонери, освіта, медицина, так само як міліція, армія , прокуратура , суди справді можна до деякої міри назвати паразитуючими особливо в міру їх ефективності (крім пенсіонерів) . Справді наявність такої великої кількості таких структур та їх працівників, при їх неефективності створює велику нагрузку на бюджет, і відповідно на податки, зменшуючи конкурентоздатність виробництва..

Все це так, та все ж вважаю що по конкурентоздатності виробництва і економіки значно більше б'є дещо інший вид паразитизму. 

Зайдіть в будь яке відлілення будь якого банку і поцікавтеся під який % у вас візьмуть депозит і під який % вам можуть надати кредит. І поцікавтеся які кредитно-депозитні % в країнах з високим рівнем життя та багатими економіками. Різниця біль ніж шокуюча. В них мова піде про 3-5% . У нас про 30-50%..

Такий високий рівень пасивного доходу спричиняє до необхідності закладати дуже високий рівень прибутковості будь якої продукції ( бо ж якщо бізнесмен має можливість покласти гроші в банк і нічого не роблячи отримувати 25%прибутку на рік, то він ніяк не мотивований вкладати у виробництво з нижчою рентабельністю, не говорячи вже про тих що беруть кредити). 

І якщо і пенсіонери і бюджетники є всюди, і в усіх країнах створюють нагрузку на економіку, то цей фактор просто не дає дихати нашій економіці. Тому що , коли в західній Європі бізнесмен дуже задоволений доходом в 10%від вкладеного, то для нашого і 30% видається мало...

Тому, з цих міркувань, саме високий рівень пасивних доходів , і зокрема високі депозитно- кредитні % вважаю найбільш шкідливим, згубним для суспільства і економіки видом паразитизму.


Комментарии (8)  
Суббота 19 сентября 2015
Сообщение прочтено 330 раз

            Різниця між рабовласницьким ладом і тим що в нас тепер є, полягає в двох речах.

            1. Рабів тепер ніхто не утримує силоміць і вони можуть піти (хіба до іншого рабовласника, або голодувати, то хоч якась свобода вибору)

             2. При рабовласницьких стосунках, власник купував раба, і якщо він нормальний то мав би хоч якось берегти його, хоча б так, як селянин береже свого коня, або майстер береже свій інструмент.  Сучасному рабовласникові насрати на робітника, він радше зацікавлений в    збереженні інструментів і станків, за які заплатив. А рабів використовують на виснаження , після чого викидають...

 

 Чому наші радєтєлі за народний добробут зчинили лемент про високі тарифи, і лише мимоходом згадують про надзвичайно низькі доходи українців?  Я вже доводив що первинним є доходи http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3235477/,  . Вищі доходи дають людині можливість самій обирати на що витрачати і на чому заощаджувати. А занижені ціни на окремі речі змушують людину використовувати тільки те, що йому задешево дають, тобто стимулюють використання саме того товару. Якщо врахувати що йдеться в першу чергу про товар якого Україна добуває мало і який монопольно постачає одна сусідня держава, то маємо вже одну конкретну сторону яка кровно зацікавлена в тому аби українська держава стимулювала в себе використання продукту який вони добувають, дорого продають і з того існують...

 Та цей пост не про москалів. Про москалів ми і так вже наслухались більш ніж достатньо. А в нас і своєї мерзоти вистачає. І я допускаю що кричать про тарифи зовсім не кацапські найманці. 

В нас , саме в цей час повиростали як гриби після дощу різні підприємства, що виробляють різноманітну продукцію, працюючи в тіні, або напівтіні, використовують на повну рабську працю (люди працюють по 50-60 годин на тиждень, причому зовсім не так, як працювали на радянських підприємствах, а реально експлуатуються на виснаження) і платять працівникам біля 100 доларів за місяць. І тепер, при ринкових тарифах на енергоресурси, стає очевидним , що реально ця сволота що за доходи від експлуатації людей скуповує дорогі авто і будує чи купує шикарне житло, платить своїм рабам так, що ті, за місяць важкої, виснажливої праці не можуть купити навіть якісь 300 кубів газу аби отопити своє скромне житло. Вони , своєю важкою працею, непомірно збагачуючи рабовласників, мусять ще й звертатися з простягнутою рукою до держави  за субсидіями, аби взимку не замерзнути. 

 Коли просто держава утримувала занижені ціни, дотуючи при цьому Нафтогаз мільярдами, то для більшості простих смертних то було не так очевидно. Були такі тарифи які раби якось з горем пополам умудрялися сплачувати. Тепер же стає очевидним що держава просто дотує рабовласників, даючи їм можливість експлуатувати громадян-рабів майже задарма, платячи рабам аби ті лише з голоду не передохли, а турботу аби раби взимку не позамерзали бере на себе держава. Багато людей вже це починає розуміти. А рабовласникам хотілось би , аби надалі держава дотувала їх райське життя скрито , як це було раніше.


Комментарии (11)  
Четверг 13 августа 2015
Сообщение прочтено 260 раз

Ми вже ніби майже всі в переважній більшості вороже сприймаємо все москальське. Наші ЗМІ які вже потихеньку починають ставати пропагандою , несуть в маси ненависть до російсько- терористичного окупанта. Все ніби б так і мало б бути в такій обстановці, в яку нас втягнули якісь незрозумілі сили. Ці діі ніби й оправдані і зрозумілі . Але.... За цим всім ми вже й не помічаємо як почали втрачати свою сутність. Як стирається ота різниця між нами і власне тими ворожими кацапами і ми потихеньку стаємо такими ж як вони.... А різниця проста, зрозуміла, ніхто іі не заперечує. Зміст цієі різниці закладений навіть в текстах наших державних гімнів. Різниця між " Душу й тіло ми положим за НАШУ свободу" ( Свобода людини понад усе )і " Слався Отечество наше свободное" ( Свободное Отечество - Свобода царя, володаря, імператора чинити свою волю і вірнопідданство коленопреклоненных винтиков) ... Оця обстановка яка в нас склалася , перетворення ЗМІ в засоби пропаганди, виховання в людях нетерпимості до чужого ворожого і сприйняття заборон , банів, затикання ротів- все що властиво власне отим нашим братам- ворогам кацапам , та ше й примусова мобілізація та взагалі мілітаризація суспільства , потихенько змінює нашу сутність, робить нас схожими на них і попри тимчасову ворожість наближає нас до них... http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3068854/ Напевне і це є одним із сенсів затіяноі ними великоі гри. Довести нам що чим більше ми будемо настоювати на свободі, майданити, припиняти спроби встановлення диктатур, тим гірше нам же й буде, тим більше душ і тіл прийдеться ложити за свободу і толку ніякого не буде...

Категории: Суспільство сьогодні.    
Комментарии (7)  
Суббота 4 июля 2015
Сообщение прочтено 192 раз

Коли Вона кричить про оподатковану пенсію - Вона думає не про 95% тих хто отримує 1-3 мінімальних пенсії. Вона думає про тих5% які мають більш як 3 мінімальних пенсії. Вона не ставить питання про те, чому вв цій країні так просто виходить оте в рази, і не думає про те, що можливо завдяки тому що з тих що мають 5000 гривень пенсії знімуть 15% буде можливість не зменшувати пенсію тим в кого вона 1200 гривень. Чи їй невідомо який дефіцит пенсійного фонду?

 Коли Вона кричить про тарифи, Вона не думає про тих, які мають низькі доходи і живуть в невеличких квартирках і будиночках, і тому отримають субсидії які менш-більш покриють  дороговизну комунпослуг. Ні Вона думає про тих, в яких високі доходи, при яких субсидій ніхто не дасть. Про тих , що проживають в величезних хоромах, на які субсидії ніхто не дасть. Бо якщо будуть низькі ціни, то вони будуть низькі для всіх. І держава буде покривати збитки нафтогазу , не тільки за бідних, а й за багатих. 

 Коли Вона кричить про справедливість щодо валютних позичальників, то Вона турбується про той вузький прошарок, який міг собі дозволити оту іпотеку. І її справедливість до одних обертається несправедливістю для інших. Бо якщо ті хто бравли доларові кредити при курсі 8 гривень, повинні їх тепер повертати в гривнях за курсом 8, то було би не менш справедливо аби люди, які поклали в банк гривневі депозити при курсі 8 , отримували з банків свої депозити в доларовому еквіваленті. Бо ж якщо людина в 2013-му поклала в банк 3000 гривень а зараз забирає разом з % 4000 гривень, то вона втратила і не може купити за них стільки ніж могла б тоді, коли їх в банк вкладала. А це  часто люди , яким тепер на хліб не вистачає, і для них мови не може йти про покупки квартир і автомашин... Кожен сам приймає рішення  чи брати кредит, чи відкладати на депозит. В якій валюті брати кредит чи ставити депозит. Кожен сам несе відповідальність за прийняте рішення, а держава повинна слідкувати аби договори дотримувалися...

   І зовсім вже не згадує наша сердобольна про те, які договори Вона влаштувала щодо того газу.  А про те, що саме Вона почала брутальну фальсифікацію з державними стандартами вже потихеньку всі призабули .http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3282185/ А треба б памятати . І пригадувати при нагоді...


Комментарии (7)  
123...252627Вперед | Указать страницу