Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 26 января 2021
Сообщение прочтено 265 раз

Подивився сьогодні соціологію і деяку реакцію на неї .. І сильно здивувався. Соціологи як видно поставили собі за мету заспокоїти проукраїнську частину населення. Переконати що нічого гіршого в будь якому випадку не буде. в другий тур Зеленський проти Порошенко виходять. І... ну в гіршому випадку ще раз виграє Зеленський... А може й Порошенко..
Та, вони дещо зманіпулювали. Вони поставили в список претендентів і Бойка і Медведчука. Я не можу собі уявити що опозажопники зроблять нам такий подарунок. Тому... Зрозуміло що буде один з них, який отримає все що зараз соціологія показує обидвом. А це разом 20% . Тобто вихід в другий тур. При даній соціології , проти Зеленського. Тому.. якщо б вибори були зараз , то патріотична, проукраїнська частина має розуміти , що ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАЛИШИТЬСЯ ПРЕЗИДЕНТОМ ДЛЯ НАС В КРАЩОМУ ВИПАДКУ, А НЕ В ГІРШОМУ , як нам навівають махінатори від соціології..
Щоправда, то скоріш за все так і буде, бо в другому турі опозажопник проти Зеленського може добрати голоси зіба що від Шарія. Прихильники всіх решта кандидатів по більшій частині проголосують за Зе...
Якщо ж Порох все ж таки пробється ( хоча при цій соціології воно мало вірогідно) то проти опозажопника в нього шанси великі. Бо знову же опозажопник візьме лише голоси Шарія і ще деяку частину голосів Зеленського ( який і вашим і нашим , тому в нього багато виборців можуть і за проросійськими піти) І все...
Взагалі опозажопник в другому турі проти Зеленського може набрати десь 30%. Проти Пороха може 40 , а то і більше, навііть з деякими шансами на перемогу...
Якщо ж все таки станеться чудо ( Порох проти Зе) тоді зрозуміло що виборець опозажопника і Шарія голосує за Зе. Виборці всіх решти невдах першого туру розділяться. Шансів більше таким чином все таки в Зе.
Висновок: Пороху краще б в другому турі боротися з опозажопником.
Висновок другий... Нам краще б найти якогось нового і більш достойного кандидата ніж Порох. Але, поки не видно.
Тому... нічого хорошого не бачу...


Категории: Суспільство сьогодні.    
Комментарии (7)  
Четверг 7 января 2021
Сообщение прочтено 181 раз


Не буду тут порівнювати чи Трамп краще чи Байден.. Зрештою то не наша справа. Ми не громадяни США...
Але, спробую прикинути чим та ситуація що склалася там, може відобразитися на нас.
Отож. Що ми маємо.
В США пройшли президентські вибори. Відповідно підрахункам голосів їхніх відповідних органів, більшість виборщиків у Байдена.
Трамп оскаржував результати виборів в багатьох судових інстанціях і .. всі програв.
Не дивлячись на це все Трамп і його прихильники стверджують що вибори сфальсифіковано і перемогу Трампа вкрали.
Я не буду входити в дискусії щодо того хто каже правду. Я просто покажу висновки , які мали б зробити українці .. та й мешканці багатьох інших держав.
Якщо Трамп і його прихильники праві, і в США фальсифікують вибори, то чим США відрізняється від тієї ж Росії, чи Білорусі ?
Якщо Трамп і його прихильники праві , то це значить що в США ангажовані і корумповані суди, в яких неможливо добитися справедливості. То чим США відрізняється від Росії, України чи там якихось казахстанів - білорусій ?

Всі ці висновки нам і так навязували прихильники русского міра. Трампісти ці їхні твердження повністю підтверджуть.
США - флагман демократії, борець за права людини , громадянські свободи, верховенство права... Українці саме за ці цінності воюють, аби не потрапити в лабети русского міра, де цим усім нехтують. Але.. Якщо трампісти праві то... За що воюємо ? Аби з одного міра несправедливості, фальші і обману, потрапити до іншого, такого самого ?
Якщо трампісти праві , тоді праві і ті що "какая разніца "
А якщо Трамп неправий, якщо його прихильники морочать народу голови, то... Осмілюсь допустити що твердження про те, що він кремлівський ставленник правильні. І зараз він пробує зробити Кремлю останню послугу... Для того, аби люди в нас робили такі висновки, як описано вище. Для того , аби противники Путіна в самій Росії і противники Лукашенка в Білорусі подумали собі
:- "а, какая разніца"


Комментарии (8)  
Понедельник 28 сентября 2020
Сообщение прочтено 326 раз

Я думаю що вибір подальшого шляху (якщо такий вибір в нас є ) на даний час є найважливішим питанням. 

Вибір в нас невеликий. Зводиться до двох варіантів. Або приєднюватись до російських реваншистів і відновлювати якусь там імперію, або ж жити як більшість нормальних демократичних держав, з пріорітетом високого рівня життя. 

Для початку розглянемо перший варіант. По перше, що воно таке ? Як кажуть деякі росіяни що світ має бути багатополярним, і може бути і інша система, інший світогляд... Можна б погодитися, але, якщо конкретно, то яку систему і який світогляд, на противагу західним демократіям вони пропонують ? .. Для мене сіє есть тайна вєлікая...

Ми тут часто дискутуємо доброю чи поганою була радянська система. І чомусь виходить так що ті, хто хвалить радянську систему, зараз тягнуться до Росії. А якщо розібратися, то незрозуміло чому. Чи теперішні російські реваншисти відновлюють ті якості СРСР , за які багато хто досі хвалить ту систему ? Може в Росії відновлюється безоплатне медичне обслуговування ? Може в Росії надають роботягам безплатно квартири ? Може дітям російських робітників роздають путівки в піонерські табори на море ? (саме цим і розхвалюють радянську систему ). Відповідь очевидна. Нічого такого немає. І не передбачається , і навіть ніхто не обіцяє.  Те що є в нинішній Росії, то приблизно те саме що і в нас. Олігархи і злиденний народ, без пільг, без соціальних гарантій, без ... нічого..

Отож, неважливо добре чи погано було в СССР. Якщо навіть і добре, то на користь російського шляху це ніякого значення не має. Росія якщо і збирається відновлювати , то лише в територіальному розумінні. І , скоріше Російську Імперію ніж СССР.

І навпаки. В демократичному світі людина має достойний рівень медичного обслуговування. Просто страхові внески за це вона свідомо платить. Трудова людина може собі за життя , за свою зарплату купити квартиру чи збудувати дім. У трударів достойний рівень пенсійного забезпечення та інших соціальних гарантій. Різниця між багатіями і бідняками значно менша ніж в Росії.

Тому.. Я не розумію наших комуністів та інших "захисників трудящіхся " які чомусь ратують за російський шлях. Чому ? В західному світі інтереси трудового народу, за які вони нібито ратують, захищені значно краще...

Тепер подивимося на подальші результати від того чи іншого вибору. 

СРСР, маючи величезні арсенали озброєнь, будучи однією із наймогутніших країн в світі, дойшов до того, що всередині країни дефіцитом було все , аж до шкарпеток і цигарок і в кінцевому результаті розвалився без жодного пострілу. Дехто каже що основною причиною була гонка озброєнь. Не буду з цим сперечатися. Але, що може бути далі, якщо Росії вдасться зібрати під свої знамена республіки колишнього СРСР і створити свій "полюс" в новому неоднополярному світі ? 

Відповідь очевидна. Почнеться новий виток гонки... Якоїсь гонки. Що в цій гонці може запропонувати Росія ? Того що торгівлі ресурсами на гонку не вистачить уже довів досвід СРСР. А вони ще щось придумали ? Запропонували якийсь свій варіант ? Нічого такого не видно. 

Отож, зробивши такий вибір, ми, разом з іншими народами , яких угораздить потрапити до цієї нової "альтернативи західному світові" перенесемо всі тяготи і лішенія нової гонки (а гонка буде лише за рахунок наших тягот і лішєній, тут інших варіантів не видно ) і.. в черговий раз благополучно те все похєримо.. Інших варіантів розвитку подій не може бути в принципі. Ну..окрім хіба що затіємо війну , ядерну. Ну тоді...гаплик всім. Тому це не варіант. Хіба що для бажаючих з Путіним в рай )))

Ну і наявні приклади. Німеччина була зруйнована війною гірше від будь якої іншої країни. Японія перенесла ядерні удари. Подивіться на ці держави, на їх промисловість, економіку, життя людей...

Коли Корею поділили то  казали що промислова Північ і відсталий, аграрний Південь. Подивіться і порівняйте їх тепер. 

Це прості, очевидні приклади
Читать


Комментарии (28)  
Пятница 24 июля 2020
Сообщение прочтено 200 раз

Пишу як доповнення до цього посту.http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6480486/comment/i8605623/#see_8605623 Який чомусь всі віднесли до звичайного політичного срачу і ніхто не зміг зрозуміти так, як я його хотів подати.

Щодо того відео... Дехто в інтернеті каже що то для вегетаріанців... Я не вегетаріанець. Я їм м'ясо. Більш того, я сам його виробляю.. не в промислових масштабах, лише для себе, але... Не вегетаріанець. Споживаю і...навіть вбиваю.

В мене немає свиней , овець чи корів. Лише кури на господарстві. Але, в мене ті кури, в той відрізок часу, поки їм відміряно ( мною) жити, живуть господарями життя. Гуляють по подвір'ї, кокочуть, кудкудахтають, ситі і задоволені.. і коли приходить їх ( визначений мною) час , я ловлю , визначених наперед особин в темноті, виношу, заспокоюю, ставлю шию на пеньок і... Один рух гострою сокирою і... Голова окремо, туловище окремо... Якщо то не получится, то мені боляче за муки тієї живої істоти, яку я за своїм рішенням, своєю волею..причинив більше страждань ніж то було необхідно...

Я завжди тримав собак і кішок. Мені приходилось ліквідовувати надлишкове потомство. ( Те, яке прогнозовано не можна буде комусь віддати. Як наприклад сучок безпородних собак) . Бо де межа життя і не життя? Чи вважати людино. Те що вбивається при аборті? Для себе я визначив що в кішок і собак це вік прозріння. Тому ніколи не вбивав собак чи кошенят які вже побачили світ. А от новонароджене потомство.. Я ж розумію межі розумного.... Але з жалем і болем, який завжди брав на себе.. З відчуттям повної відповідальності.. На відміну від тих, які ніби не вбивали, але викинули безвідповідально...куди попало..

Подивіться навіть в фільмі в пості за посиланням . Там навіть дорослих тварин ліквідують.. Видно коли з відповідальністю ( хоча я б так не зміг) , а коли як якесь сміття... Або ті китайці що збирають шкіру з тварин, які потім живуть без шкір ... 

Я би міг багато писати про це. Але, напевне просто підведу підсумок. 

Людина - володар цієї планети. В її владі життя і смерть.. То мабуть володар мав би себе вести в відповідності до ролі володаря. Мабуть найсильніша, наймогутніша істота не мала б скочуватися в своєму свинстві нижче всіх свиней... Мабуть людина мала б бути ЛЮДИНОЮ...

І .. якщо це справді все, що хотів донести до нас той луцький терорист... Якщо це не чиясь підстава і не розіграш, то.. Може тут визначення " терорист" і треба брати в лапки... 

Зауважую що все це при багатьох " якщо" , але є над чим подумати. Це не якийсь там " чікатило" що задовольняв свої бидлячі нахили. І не якийсь там мусульманський фанатик...

Безумовно якщо то просто один із засобів ворожої агентури дестабілізувати країну, або якщо то піар- акція політиків... То зовсім інше. То треба розібратися і ...дати по рукам.

Але.. Якщо то справді заклик  ДО ЛЮДЕЙ БУТИ ЛЮДЬМИ.. То.. 

Нагадаю що ніхто не вбитий, ніхто не покалічений. Не було ніби ніякої особливої жорстокості, властивої тероризму...

Тому, закликаю приділити цьому увагу. Щоби все було по чесному.


Комментарии (10)  
Среда 22 июля 2020
Сообщение прочтено 497 раз

Тема мене не на жарт зацікавила, особливо після того, як я дізнався про вимоги терориста. Я переглянув яку зміг швидко знайти інформацію про той теракт.. Що найбільше мене здивувало, то це майже одночасні ствердження про те що терорист несповне розуму , і про те. що в нього спільники по різних кінцях країни.. Це ж що получається ? Спільнота божевільних ? Маразм якийсь. Тут або одне, або друге..

А зацікавила мене тема ... Знаєте, я сам з болем сприймаю страждання тварин. Особливо собак, але і інших теж. Тому.. Само собою що тероризм для мене абсолютно неприйнятна форма донесення чого б то не було. Тому дії того Плохого, в цьому плані я схвалювати не можу (хоча і слід відмітити що жертви теракта серйозно не постраждали ) але от .. Фільм , який він пропонував дивитися в тому числі при посередництві самого Президента... Рекомендую переглянути.  Так , тяжко, гидко, мерзенно.. Але, людство має знаходити в собі сили дивитися деколи в дзеркало.


Комментарии (28)  
Суббота 30 ноября 2019
Сообщение прочтено 623 раз

Мене дивує те, що тепер масово росте в колах нашого патріотичного середовища хвиля бунту проти зеленої влади. Вони лише тепер виявили що Зеленський зі своїми слугами веде їх кудись не туди...

 Та ознакою мудрості є не боротися кожен раз з небезпекою . Мудрість то є передусім небезпеку передбачити.

А де вони всі були десь місяців з 9 тому? Мова не про всіх. Деякі може щось і робили тоді. Та здебільшого їх або не було чути, або... Вони ходили по телеефірах і обурювалися свинарчуками, ротердамами плюс, корупцією...

Так, безумовно не все в нас було добре. І не могло бути все добре. Але ми відривалися від руского міра. Потроху, невеликими кроками , але відривалися. Ми подолали викликану агресією та загрозою війни економічну кризу та фінансовий обвал. Ми зупинили агресора , локалізували конфлікт і заморозили статус кво. Навряд чи в тій ситуації можна було досягти більшого. Ми досягли безвізового статусу з Євросоюзом , що було окрім матеріальної вигоди , ще й моральним стимулом, кроком що визначав для нас напрямок руху.  Ми почали процедуру відокремлення нашого релігійного суспільства від впливу церкви що є інструментом агресора. І попри крик пропаганди агресора що той томос ніхто не визнає, вже декілька помісних православних церков його визнали.. Ми провели децентралізацію що дало можливість місцевим громадам ефективніше застосовувати кошти, розвивати інфраструктуру.. Ми відірвалися від енергетичної голки держави - агресора. Ми вигравали в агресора міжнародні суди.. І при тому ... так, були свинарчуки, був Ротердам плюс ( що далеко не факт що то погано).. Були ще деякі мінуси..

І от ми, в упор не помічаючи плюсів, почали вперто педалювати всі мінуси. Ми проморгали небезпеку. Ми допустили до влади цих зелених ватніків і тепер... Тепер, попри визнання Томосу кількома помісними церквами, що було б для нас козирем, яким ми б мали творити свою , окрему спільноту , ми... не помітили цього. 

Здобуті нами перемоги в судах, нам пропонують забути в обмін на те, що нас знову підсадять на енергетичну голку агресора.

В нашу країну повертаються ті, що втекли були до ворога. Елітні корупціонери- комбінатори. Вони поновлюють свій вплив.

... Ми аж тепер про щось почали здогадуватися і чухатися в потилицях...( читайте оповідання О. Вишні " про "Чукрен і Чухраїнців" Оте " Якби ж знаття")...

І тепер ми пропонуємо знову йти на Майдан. Знову .... Та ні ж. Знову не получиться. Цього разу не получиться. Бо цього разу ворог чекає нашого Майдану як манни небесної...

Висновки. Невтішні. .. Ми ж таки дурні... І якщо вже такі дурні, то не треба зайвий раз бучу здіймати ікров людську лити. Така вже в нас доля через наші дурні голови.Будемо значить москалями))! А що ж поробиш? Ну навіть якщо переможемо.. Що далі ? Мине якийсь час, і нам знову розкажуть якісь страшні історії про нових свинарчуків, знову підкинуть якогось підсадного комедіянта і... Ми знову лоханемся... То ж чи є сенс в боротьбі, якщо ми такі невиправно дурні ?... А  більше того.. цього разу ми навряд чи переможемо . 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6422951/

Тому, дорогі мої нинішні антизеленщики.. Тепер я вас не підтримую. Заважати не буду. Але і... Бо вважаю нинішній ваш бунт маханням кулаками після бійки. Таким маханням кулаками, на яке і чекає ворог. Або й не просто чекає , а по різному нас до того спонукає... Йому тільки того й треба. В нього велика Сибір пустує, перебуває під загрозою захоплення китайцями. Його москалики там зовсім поспивалися. Йому потрібно туди роботящих і креативних ...  


Комментарии (28)  
Четверг 14 ноября 2019
Сообщение прочтено 73 раз
Зараз як я бачу питання землі для багатьох стало такою собі фішкою для піару. Помітно багато маніпуляцій.
Раніше я в це не вникав. Напряму це мене ніяк не стосується. Але... тепер це вийшло на такий рівень гучності, що ігнорувати вже неможливо.
 Тому, спочатку про маніпуляції.
Чомусь в нас прийнято брати якийсь уривок з чогось, який виривається з контексту і піднімається з нього страшна буча. Так і в цьому випадку. Вчепилися за цифру 0,5% земель, вирахували що це 200000 гектарів і про це кричать. З тим щоби в людини що це чує виникала перед очима картина , ніби куски землі по декілька районів скуповуються в одні руки. Про те що разом з тим про що кричать існують ще обмеження в третину земель територіальної громади і 8 % земель області, чомусь мовчать... А це дуже істотно. Це означає що для того, аби набрати оті 200000гектарів, тим одним власникам треба купувати землю по багатьох областях, і в дуже багатьох районах. 
Тобто не буде місцевих монополій. І вже точно не буде загальнодержаної. Хоча.. як на мою думку ці цифри варто б ще знизити. Але не так це вже й катастрофічно як малюють. 
А тепер про референдум.. От поставлять питання  " за" чи " проти" ринку землі.. Я й не знаю як відповідати.
Тому що в принципі ринок землі вкрай необхідний. Те , аби референдумом взагалі закрити питання з впровадженням ринку землі , і щоб не впроваджувати його ніколи , вигідно лише групі шахраїв, які досі використовують всі ресурси майже задаром. ( напевне в їх інтересах і працюють крикуни) 
І.. як мені сильно здається, ті що зараз нібито активно збираються його впроваджувати, можливо мають ту саму ціль, що й ті, які проти нього активно виступають. 
Бо, основне питання не в тому, впроваджувати чи ні, а як впроваджувати. 
Отож, виписавши заздалегідь програшні умови впровадження, і зігравши в піддавки з противниками впроваження в справі роз'яснення населенню... Можна поставити питання на референдум і провалити цю , вкрай потрібну справу дуже надовго...

Суббота 19 октября 2019
Сообщение прочтено 1453 раз

В нас і в Конституції і в законодавстві і взагалі багато де ще ці поняття йдуть разом . Тому в заголовку я спеціально оте "чи" виділив.

Я не стверджую що перед нами вже стоїть саме такий вибір. Хоча допускаю з високою долею вірогідності що повстане. Або...нам втюрять щось одне без нашого вибору...

Отож, розясню.  Цілісність це коли по Конституції в України є отих 25 областей 603 тисячі квадратних кілометра івони за будь яку ціну повинні залишатися нашою територією.

Нам можуть дати таку цілісність ціною суверенітету. Тобто будуть нашими і Донбас і навіть Крим, але ціною того, що вся Україна залишається в зоні впливу Росії і ми всі разом будемо будувати якийсь русскій мір..

Іншим варіантом вибору є втрата якоїсь частини території. В нас вже буде не 600 , а 500 чи 400 тисяч квадратних кілометрів, але ми залишаємося Україною , яка йде з цивілізованим демократичним світом, відокремлено від російських маразмів.

Допустимо що інших варіантів немає. Або-або... 

Ваш вибір ?

Голосование
Цілісність чи суверенітет.
1) 1. Цілісність понад усе.
45%
2) 2. Зберегти суверенітет навіть ціною цілісності.
55%
Всего проголосовало 11 человек
Комментарии (137)  
Вторник 1 октября 2019
Сообщение прочтено 1200 раз

Зайшов я одного разу в одне приміщення де робітники ( прості робітники фізичної праці) дивляться телевізор. Там якийсь мужик на екрані розповідає як це страшно що багато українців працюють за кордоном. Глядачі слухають, перемовляються поміж собою, мовляв дійсно це велика біда..

Дальше ота вгодована морда на екрані розповідає про те що від того страждає український бізнес, якому приходиться піднімати зарплати працівникам, аби якось їх втримати.

І... Наші роботяги, як не дивно в своїх перемовляннях поміж собою знову ж тій вгодованій морді підтакують.. Так, як страждає наш бізнес. Яка біда...

Люди ті не були мені знайомі і я не хотів особливо з ними дискутувати, просто , знаючи ситуацію на їхньому підприємстві... Сказав " яка біда що  вам за останні два роки втричі зарплату підняли..." махнув рукою та й пішов собі...

Але ж вата... Розумієте.. Не проросійська, не східняцька... Наша, западенська, " патріотична"... але вата. Яка, не розуміючи свого інтересу, тупо хаває все що їй згодовує зомбоящик....


Комментарии (59)  
Воскресенье 15 сентября 2019
Сообщение прочтено 448 раз

Коли був на це час, я застерігав і попереджав 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6306465/

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6319721/

Тепер же... Як казав один із наших бувших "маємо те, що маємо ".

Скажу одразу що те що вся ця нова влада є чиєюсь масштабною операцією , а не просто так якийсь комедіянт раптом сподобався народові, є для мене очевидним фактом. Будемо сподіватися що це операція більш здорових , демократичних сил, як внутрішніх так і зовнішніх.

Якщо ж ні. якщо обманом до нас зайшов вовк в овечій шкурі, якщо нас переграв ворог http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6323112/

Тоді... Мене дивують люди, які  говорять про те , що в нас багато людей зі зброєю і досвідом боєвих дій і вони не допустять... Люди добрі !!! Ви хіба не бачите що російська пропаганда всі ці 5 років як мантру повторює байку про громадянську війну ? Ви не розумієте що Кремлю потрібен тільки благопристойний привід ? 

Ви не можете пошевелити мізками і допетрати що у випадку якогось серйозного шухеру , сюди підішлють маси провокаторів, які точно спричинять масове кровопролиття, після якого Путін на білому коні ввійде сюди в ролі миротворця , рятувати братский народ от хаоса и разрухи ? 

Отож... Ставки зроблені. Далі - отримаємо результат той, який отримаємо. Який заслужили. Самі. Добровільно. 

Бо, якщо вже ми такий дурний народ, то нічого з цим не вдієш. Нема чого надурно кров проливати...


Комментарии (13)  
123...282930Вперед | Указать страницу