Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
15
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Вторник 21 ноября 2017
Сообщение прочтено 17 раз

Нам важно знать и понимать, каким образом значительная часть наших сограждан оказалась сепаратистами. 

Я уже много показывал как работает лживая пропаганда страны-агрессора в официальных СМИ  . Например 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4465178/

А теперь приоткрываеться завеса над тем, как реваншистская политика оккупировала соцсети. 

Задумаемся.. Вот если им удалось вот так динамить Америку, то как они продинамили уши нашим согражданам, по тем или иным причинам попавшим под их влияние...

Конечно же все это происходит в качестве информационной составляющей операции реванша . И нам остаеться только предполагать какие события есть успехом этой операции а какие провалом. Но, в отличии от многих оптимистов, я далек от мысли что операция сворачиваеться. Думаю что продолжение еще не раз последует.


Категории: Украина и мир.Реваншизм    
Четверг 16 ноября 2017
Сообщение прочтено 649 раз

Для тех, кто ищет ответы на вопросы, почему в нашей стране низкий уровень жизни, мало рабочих мест, нищенские зарплаты...

Я предлагаю ответить на один, кажущийся простым ( но, уверяю вас, что отвечая на него, вы найдете ответы на многие другие, кажущиеся более важными и сложными) вопрос.

Итак, соавним по одному показателю Украину и Польшу. В Украине в разы ниже стоимость рабсилы ( а это на фермах нужны рабочие, на мясокомбинатах рабочие, да и в магазинах чтобы продавать , тоже рабочие) . В Украине дешевле оренда земли ( а для ферм, кормов нужна земля чтобы выращивать). Да и налоги даже , особенно теперь , после снижения ставки соцстраха, в Украине вроде бы ниже, да многие и тех не платят... ТАК ПОЧЕМУ ЖЕ ЧЕРТОВЫ КЕЛБАСКИ, СОСИСКИ, КУРОЧКИ В УКРАИНЕ ДОРОЖЕ????? 

Как так получаеться? 


Комментарии (97)  
Воскресенье 8 ноября 2015
Сообщение прочтено 202 раз

Наші радєтєлі не прийняли в Трудовому кодексі норми про заборону дискримінації за приналежністю до секс меншин (для особливих ватніків(на безмозглості яких ті радєтєлі і живляться) зауважу - йдеться не про легалізацію одностатевих шлюбів, не про гей паради, а про заборону дискримінації)

Звідси питання : Наші радєтєлі збираються дискримінувати гоміків? Як? 

 Якщо дискримінацію не забороняють, значить її мали б врегулювати законодавчо. Чи буде це хтось робити?...

 Висновок: Цей брєд сивої кобили про загрозу гомосятини є просто маскуванням для інших, більш суттєвих причин неголосування за законопроект .

 Які?

 Варто згадати що такі норми є важливими для набуття безвізовового статусу із Євросоюзом. Також варто звернути увагу на те, що останнім часом у нас , особливо на стадіонах розпалюється якісь расистські пристрасті.

 Все це , якщо подивитися вкупі, скидається на те, що Україні, українському народові ліплять образ расистського, ксенофобського суспільства. З такою репутацією нам точно в Євросоюз дорога закрита і безвізовий статус не світить. 

 Кому це треба? 

Путіну? 

 І Путіну теж. Але...

Не тільки назовні є ті, кому крайньо невигідний безвізовий режим http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3191982/ У можновладців і бізнесменів нема проблем із візами, а загроза що раби, дармова робоча сила, розбіжаться - досить реальна . 

Інших розумних пояснень приступів антиголубизни наших радєтєлей я не бачу... 

 І Європейцям варто б розуміти що в  них перебувають мільйони наших людей. І проявів ксенофобії чи расизму  в українців досить рідкісне явище. Ксенофобія і расизм це ознаки невластиві нашому народу. Це ознаки які українському народові навішують. Як зовнішні агресори, так і внутрішні рабовласники...


Комментарии (6)  
Вторник 30 июня 2015
Сообщение прочтено 970 раз

Розганяти акції протесту у Єревані владі не знадобилося. Після поступок президента мітинг утратив і запал, і актуальність, ідеться в сюжеті ТСН.

Напередодні учасники "ЕлектроЄревану" розділилися на дві групи. Одна лишилася на проспекті Баграмяна, інша перейшла на площу Свободи.

Плану подальших дій не озвучила жодна з них. Лідери між собою не домовилися, люди спантеличені.

Замість колишніх десятків тисяч – на ранок понеділка в центрі міста нараховувалося по кількасот мітингувальників. Поліція ситуацією користатися не стала. Протестувальникам укотре повідомили про незаконність перекриття проспекту та заволодіння сміттєвими баками, з яких зведено барикади.

Однак до примусу та силових дій правоохоронці не вдавалися. http://gazeta.ua/articles/life/_elektroerevan-zduvsya-i-bilshe-ne-zagrozhuye-vladi-virmeniyi/634341 

 

 І в нас тоді були моменти , коли Майдан затихав і здувався. Та чомусь тоді терміново треба було то йолки, то катка...

  В мене відповіді, іншой ніж версія висловлена http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3068854/ немає.....

 


Комментарии (37)  
Четверг 4 июня 2015
Сообщение прочтено 410 раз

 Список тут http://gazeta.ua/articles/culture/_stalo-vidomo-yaki-rosijski-filmi-ta-seriali-zaboronili-pokazuvati-v-ukrayini-spisok/630089 

 Визнаю що не є великим шанувальником російського кіно, бо з того всього переліку 162 фільмів , повністю переглянув тільки 2. 

 1. 58.Мажор (Мажор), реж. Статський К., 2014р. Детективчик такий собі. Політики якоїсь чи чогось антиукраїнського не пригадую..

2. 62.Темний світ: рівновага (серіал) (Темный мир: равновесие), реж. Асадулін О.,
2014р.   - Фантастика, теж не помітив там нічого антиукраїнського, чи якоїсь там пропаганди. Тим більше що то є екранізація твору українського письменницького дуету М та С Дяченко...  

 І ще чомусь туди потрапили Вороніни.. Вороніних я  не можу сказати що дивився. Навіть якоїсь однієї серії повністю не бачив. Так епізодично іноді по кілька хвилин дивився . Дурдом як дурдом. Такий самий як Букіни чи Прекрасна няня. Навіщо дурдоми забороняти - не розумію. 

 Якщо б заборонили все російське то одне. Але оскільки заборонили вибірково, та визначили список, то особисто я щодо того із списку з чим я знайомий такого вибору не розумію...


Комментарии (13)  
Сообщение прочтено 131 раз

http://vybory.org.ua/?id=296725 Можно верить СБУ и Лубкивскому или не верить, но  нельзя не заметить, что  возбуждения на ближнем востоке крайне на руку Кремлю, так как их результатом есть рост цен на нефть.. 

 Понятно что американцы используя влияние на Саудовскую Аравию, манипулируя ценами на энергоресурсы давят на экономику тех или других своих оппонентов. Надо надавить на Китай - взвинтили цены. Надо давить на Россию - обвалили. 

 И если допустить что Кремль давно и тщательно планировал и готовил агрессивные действия, то естественно там должны были и рассчитывать на противодействие и позаботиться о противодействие противодействию. 

 И все эти игилы и заварушка в Емене очень похоже на реализацию такового противодействия противодействию....

 Кстати, а цены на нефть сегодня рухнули на целых 3%...  Утверждать что это имеет отношение к тому о чем рассказал Лубкивский конечно нельзя, но предполагать....


Комментарии (3)  
Суббота 9 мая 2015
Сообщение прочтено 1301 раз

.. Все нам так представляють і викладають, аби нам уявлялося ніби наша влада рветься та із шкіри вилазить щоб того статусу добитися, а придирливі європейці все щось відшукують якісь відмазки і ні в какую нам того статусу давати не хочутьVery Happy

 Я не буду стверджувати ніби Європі дуже хочеться і страшно вигідно нам тих статусів надавати, бо то було б трохи неправдою, і їм зайвий головний біль не надто потрібен, але і шкода для них від скасування віз для нас не була б аж такою катастрофічною. Не така вже і критична кількість українців  на всю масу Євросоюзу і , зрештою українці як правило не буйні, виконують будь які роботи за які не надто охочих братися серед місцевих. На фоні того, що Європа приймає маси емігрантів з Азії та Африки, то не було б для них катастрофою отримати порцію дешевої і згодної на будь яку роботу робочої сили з України. 

 Але  в нас , всередині країни достатньо тих, для яких безвізовий статус українців буде значно більш шкідливим ніж для Європи.

Наш бізнес (не лише олігархи , а і середній і навіть трохи дрібний) використовує на даний час майже дармову робочу силу. Особливо тепер, після трикратної девальвації нацвалюти, коли в цінах зросло практично все, окрім робочої сили це стало особливо актуальним. Хіба для бізнесмена є проблемою віза?  Зате візи часто є проблемою для робітників..А от якщо візи з цілим Євросоюзом взяти і скасувати, бізнесмени з того ніфіга не виграють, а от дармова робоча сила улєтучиться, і за тих що залишаться доведеться конкурувати роботодавцям, тратячись на підвищення зарплат, та покращення умов. Та ще й до того, ті що поїдуть, зароблять, потім повернуться, будуть будуватися, наймати людей, створюючи зайву конкуренцію на ринку праці, як роботодавці.. 

  А лоббі в бізнесу немаленьке. І майже всі  депутати ,  міністри, і всі прочі керівники наші, якщо не прямо, то замасковано-опосередковано є бізнесменами... 

Отож, скоріш за все, причини того, що не йдемо ми семимильними кроками до Європи , не тільки і не стільки в небажанні Європи нас пускати до своїх обіймів, як в стійкому небажанні нашої "еліти" в ті обійми кидатися.


Комментарии (51)  
Понедельник 3 ноября 2014
Сообщение прочтено 422 раз

Деякий час тому лугандонці заявляли що збираються будувати общєство соціальной справедлівості, соціалізм  та інші явно ліві гасла. Разом з Росією, а може і з "комуністичним" Китаєм..

 Але виникають надто багато питань щодо наявності тих якостей в союзників і покровителів лугандонства.

1. Від кого і до чого втік Жерар Депардьє ? Чи не від французьких соціалістів, не бажаючи ділитися мільйонами з бідними? Чи не від соціальної справедливості туди, де цією справедливістю і не пахне?

2. Чому виробники США, Європи, Японії та Південної Кореї масово перемістили виробництво до Китаю? Чи не від соціальної справедливості вони втекли? Чи не від зобовязань надавати високі соціальні гарантії працівникам, туди, де можна на всю цю соціалістичну чушь наплювати і використовувати робітників як скотину ?

3. Чому в усіх цих псевдодемократичних діях російських агресорів підтримують саме ПРАВІ сили Европи ? (Їдуть спостерігачами на вибори і референдуми в Крим і Лугандон, створюють проросійські лоббі в европейських державах та структурах) ?

Доки оті бандюки будуть баламутити мізки туповатим люмпенам, обіцяючи їм нездійсненне та збурюючи на боротьбу з неіснуючим , доки буде достатньо йолопів , які будуть те все сприймати за чисту монету, доти будуть виникати ось такі лугандони. І , напевне не тільки в Україні.

І чорт зна чим воно все може закінчитися...


Комментарии (15)  
Пятница 19 сентября 2014
Сообщение прочтено 553 раз

Ще з молодшого шкільного віку нас вчила радянська школа про те, що Радянський Союз складається із 15-и братніх, рівноправних республік. Безумовно в ті часи і в тому віці все це видавалося істиною в найвищій інстанції і сумніву не підлягало, та з тиз часів і з того віку вже давно ніби вийшли (не всі на жаль), отож пора добряче розібратися що то була за рівноправність братніх республік, що після того як ті "братні " розбіглися, то в 14-ох з них виявилася значна частина носіїв мови і культури 15-ї, що в тій чи іншій мірі висить дамокловим мечем над їхньою незалежністю, а от у тій 15-й жодних питань з носіями мови і культури інших 14-х немає жодних, їх там ніби й не існує...
   Як мені видається зроблено те все досить хитро , з глубоким задумом ( Контори Глубокого Бурєнія напевнеSmileSmile). 
 Так наприклад з України переміщувалися до Росії мільйони людей. Як примусово висилалися до сибіру і тундри, так і наймалися на роботи, йшли на різні посади (аж до ЦК) , одружувалися, тощо.. Так само і з Росії в Україну переміщалися мільйони. Нічого в тому ніби страшного немає, якби не оте велике совєцьке рівноправя, яке полягало в тому, що українці які потрапляли до Росії мусили повністю асимілюватися. Ніхто для них там не друкував преси рідною мовою, ніхто не вчив дітей їхніх мови предків. І вже діти їхні не всі памятали про українське коріння, а внуки то вже ставали ісконно русскімі. Зате росіянам що переміщувалися в Україну асимілюватися було зась. Для них відкривали школи з російською мовою викладання, пресу російською, книги в бібліотеках російською... Так в моєму невеличкому містечку , в якому до 39-го москалів не було взагалі,уже в 80-х роках 2 школи з 10 наявних в місті були з російською мовою викладання, а в бібліотеках більше половини книг була російською. При тому саме популярні книги були як правило переважно російською...
Результатом такого рівноправя і стало те, що в Росії україномовних ніби немає, і нічоо їм не треба, а в Україні (і не лише) російськомовні є інструментом зазіхань назойливого "брата"...
   Більше того, коли скажімо в Україну переселялися представники інших народів( приміром вірмени, чи узбеки чи там грузини якісь) то вони само собою мусили асимілюватися на чужині, шкіл їм тут та всього решту не вибагали, але не до українського, а до російського. І таким чином вони ставали також русскоязичними громадянами України. Так само українці, переїзджаючи до Казахстану, чи ще якоїсь Киргизії казахських чи киргизьких мов не вчили, а асимілювалися  в "русскіє" і тепер вони та їх нащадки є частиною отого русскоязичного населєнія Казахстану, чи Латвії...
  Таким чином  потихеньку знищувалися мови і культури "братніх" народів і встановлювалося домінування найбільш братнього і найрівноправнішого. І саме завдяки такій політиці Отой колишній "старший брат" завжди має привід для претензій  і втручань в справи інших...


Категории: Экс-совдепияУкраина и мир.    
Комментарии (17)  
Пятница 12 сентября 2014
Сообщение прочтено 537 раз

  США иногда называют мировым полицейским. Как будто президент Обама отказывался от этой роли. Кое кто считает что именно этот отказ и вызвал проблеммы.. http://gazeta.ua/ru/articles/history/_ssa-upustili-vozmozhnost-ostanovit-putina-istorik-garvarda/580749
  Мы можем с этим соглашаться или спорить. Нам могут не нравиться некоторые действия американцев в этой роли мирового полицейского. Но наверное следует признать что и эту роль кто то исполнять должен. Иначе этому миру быстро наступит конец. 
 Да , мировых полицейских может быть несколько. Так было когда было двоевластие США-СССР, а теперь может быть и троевластие (США-Китай -Россия). Тогда каждый полицай имеет свои сферы контроля...
  Наверное многим не нравиться как в тех или иных ситуациях действует мировой полицейский, мы не можем точно знать о настоящей мотивации тех или иных действий, но мы должны правильно оценить ситуацию, для того чтобы использовать возможность выбора в чьей зоне контроля окажеться наша страна.( если такая возможность есть)

 И тут , понимая все недостатки США, я просто делаю вывод что из трех вышеназванных вариантов , лучшего варианта нет. Какими бы плохими не были пиндосы, они значительно лучше конкурентов. 


Категории: Украина и мир.    
Комментарии (23)  
123...91011Вперед | Указать страницу