Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Среда 22 июля 2020
Сообщение прочтено 487 раз

Тема мене не на жарт зацікавила, особливо після того, як я дізнався про вимоги терориста. Я переглянув яку зміг швидко знайти інформацію про той теракт.. Що найбільше мене здивувало, то це майже одночасні ствердження про те що терорист несповне розуму , і про те. що в нього спільники по різних кінцях країни.. Це ж що получається ? Спільнота божевільних ? Маразм якийсь. Тут або одне, або друге..

А зацікавила мене тема ... Знаєте, я сам з болем сприймаю страждання тварин. Особливо собак, але і інших теж. Тому.. Само собою що тероризм для мене абсолютно неприйнятна форма донесення чого б то не було. Тому дії того Плохого, в цьому плані я схвалювати не можу (хоча і слід відмітити що жертви теракта серйозно не постраждали ) але от .. Фільм , який він пропонував дивитися в тому числі при посередництві самого Президента... Рекомендую переглянути.  Так , тяжко, гидко, мерзенно.. Але, людство має знаходити в собі сили дивитися деколи в дзеркало.


Комментарии (28)  
Воскресенье 24 марта 2019
Сообщение прочтено 89 раз

 Это в качестве нашей борьбы за чистоту кровиVery HappyVery HappyVery Happy

Предлагаю послушать мнение русскоязычного и русского по национальности гражданина Украины. Украинского бизнесмена и кандидата в президенты Украины ( Я не агитирую за него , его концепция мне непонятна , просто в указанном пункте мнения сходяться)

Кто не будет смотреть всю программу, то что я предлагаю вашему вниманию говориться с 28-й и где то до 31-й минуты всавляемого ролика. Это именно то, что часто и я часто повторяю  нашим страшилкогонятелям. Надеюсь из уст русского украинца это прозвучит понятнее...


Вторник 1 января 2019
Сообщение прочтено 113 раз

С жутким смыслом. Но, задуматься надо. 


Категории: ВІДЕОРеваншизм    
Понедельник 24 декабря 2018
Сообщение прочтено 754 раз

Напевне чи не вперше за більш ніж чвертьстоліття історії нашої незалежності я можу сказати що відбуваються деякі зміни. Позитивні зміни. http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4333627/

І якщо раніше я міг говорити менш-більш впевнено тільки про реформу в галузі енергетичній , то зараз я трохи покопався і в іншій царині.

 Так от , як мені видається весь цей гвалт про страшну Супрун, який звучить як правило з уст тих самих дурисвітів, які пропонують знову занижувати ціну на газ... Це просто спротив старої, наскрізь прогнилої , напівсовкової-напівкримінальної системи. Це спротив , в кінці кінців саме тих лікарів, які хизуються дорогими авто і розкішними годинниками ( про яких частково згадується в нижченаведеному відеоматеріалі )

 Я розумію що може не все вдасться в пані Супрун. Але, напевне треба дати їй шанс завершити розпочате. Бо те, про що вона говорить... Мабуть звичайні українці і мріяти про таке не могли...

Це людина не з української системи. І, напевне якщо її замінити людиною з нашої системи, то на всьому цьому можна сміливо ставити хрест. Бо...http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2580307/

Тому.. Пропоную слухати не лише крикливих популістів, а іноді вислухати і іншу сторону 

 


Комментарии (68)  
Четверг 29 ноября 2018
Сообщение прочтено 149 раз

Как мне кажеться, лучшее средство борьбы с нахрапистой пропагандой страны-агрессора - насмешка. Смеяться и издеваться над их откровенной ложью и глупыми кривляниями. 

И тут, наряду с известными уже нам "Антизомби", "Вата ТВ" ... Появилось кое что новое. 

Красавица, умница, отличница.....    ЯНИНА СОКОЛОВА.

Просто превосходная оценка тех, кого я называю "мальчиками для битья" http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4465178/.. Она их называет "проукраинский эксперт для якобы альтернативной..." 

Также в ролике великолепная подборка шедевров российской пропаганды, для...чисто поржатьVery HappyVery HappyVery Happy

Смотрите и получайте удовольствиеVery Happy  Сразу хочу некоторых успокоить. Это у нас точно не запрещеноVery HappyVery HappyVery Happy

 


Категории: ВІДЕОРашизми.    
Комментарии (4)  
Суббота 12 июля 2014
Elan vital. | 2014-07-12 00:11:55 Рудий пес.
Сообщение прочтено 217 раз

  Вчора якось випадково натрапив на це кіно. Подивившись хвилин з 15, вже не міг відірватися. ...
  Це не бойовик, не жах, не комедія і не тріллер. 
 Тут можна і усміхнутися, і сльозу пустити...
  Пропоную трішки розслабитися,  відпочити від напруги постійного бойовика, яким є наше життя, і отримати задоволення від перегляду цього фільму... Чисто для душіVery HappyVery Happy

http://www.ex.ua/79332297?r=82470


Категории: ВІДЕОХороше кіно    
Комментарии (1)  
Понедельник 10 февраля 2014
Сообщение прочтено 794 раз

 
Олена Захарченко Письменниця

Мрія про революцію

08 лютого 2014, 12:53  

"Скажи лучше скікі тобі платять?" – безнадійно питає мене тітушка, наперед уявляючи, що я скажу.

"А тобі?" – питаю його.

Тітушка губиться, а потім регоче:

"Я за двадцятку стою!"

"Тю, – кажу, – За такі гроші, і отак от мучитись?"

І ми з тітушкою регочемо разом – він знає, що я знаю, що йому платять гроші. І він знає, що я знаю, що він знає, що я безкоштовно.

Вони нарешті повірили, що ми на Майдані "за ідею". Але це не зробило нас кращими в їх очах – навпаки.

На Майдані – бидло. Раніше вони хоч думали, що за бидлом стоїть реальний пацан, а тепер виявилось, що воно само-по-собі.

Тітушкам нарешті відкривають двері СІЗО і вони туди йдуть. Я забула запитати їх, що вони робитимуть у СІЗО вночі – я так змерзла, що думаю тільки про теплий чай, а йти не можна – ми вже стільки годин під цим СІЗО чекаємо, поки вийде Олександр Кравцов, відпущений під домашній арешт, що не дочекавшись іти не можна.

І він нарешті вийде, і будуть співати гімн, Олеся поверне йому обручку, забрану "бо в тюрмі не положено", і всі машини, що їхатимуть по Дегтярівській, сигналитимуть, а 14-та маршрутка пригальмує і вся, включно з водієм, влипне у вікна.

А наступного дня я таки глянула фільм "Тюрма N1" – з різних причин я його не бачила раніше. Але тепер я так міцно познайомилась з СІЗО, що треба було глянути, що там, всередині.

І найбільше мене вразило те, що автор фільму Костянтин Усов каже вкінці. В тих його словах така світла віра, що якщо показати цей фільм – в Лук'янівському СІЗО щось зміниться. Що коли нас уже зовсім влада дістане – ми зможемо її змінити. Ми зможемо вийти на Майдан.

Тітушки показали нам, що вийти на Майдан – нічого для них не значить, що ми – бидло, що вони зневажать нас, вони влаштували свою державу, поки ми сподівались, що дуже сильні після 2004-го року. Ми не помітили, коли опинились в їхній державі, де вихід невинної людини під домашній арешт – це велика радість, і ніхто не згадує, про два тижні в СІЗО, про потрощену машину, про те, що його били. Наша революція тепер – це не "вийдемо і зметемо", а – "дайте нам звідси спокійно піти, щоб було хоч так, як 2011, коли Усов знімав свій фільм про СІЗО".

Якщо так і буде – якщо ми зараз підемо з Майдану в обмін на амністію і обіцянку не переслідувати нікого надалі – в нас залишиться всередині сірий попіл, що буде робити нас слабкими, боязкими і підлими.

А якщо залишимося?  http://blogs.pravda.com.ua/authors/zakharchenko/52f60c9cccb62/

 

http://www.youtube.com/watch?v=8sue4_Av9q4

Комментарии (12)  
Понедельник 3 февраля 2014
Сообщение прочтено 853 раз

  В людини свій стиль боротьби... Свої поняття. Але цікавий типVery HappyVery Happy
     


Комментарии (19)  
Четверг 16 января 2014
Сообщение прочтено 565 раз

 Нас пугають Європою. .. Там справді так не крадуть і бардака такого немає..


 
   Притому крадуть все без остатку. Навіть зарплату роботяг крисятнічают


   
...І на довкілля насрати

 


 


Комментарии (2)  
Среда 15 января 2014
Сообщение прочтено 219 раз

  В прямому ефірі..


http://hromadske.tv/episode/128

Категории: РЕВОЛЮЦІЯВІДЕОУкраина и мир.    
Комментарии (4)  
123Вперед | Указать страницу