Авторизация
Меню

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Загальне пограбування.
Elan vital. | 2012-01-31 02:19:39
Сообщение прочтено 928 раз

Дивні речі мали місце в УкраЇні в першій половині 90-х. Тотальне зубожіння більшості населення, втрата, зароблених роками важкої праці заощаджень, гіперінфляція, знищення виробництва, тобто безробіття, розгул рекету. І, одночасно невелика кількість людей неймовірно збагачується, привласнюють підприємства, створюється великий бізнес ,з'являються олігархи.
     Інфляція 20% на рік вважається провалом для любого уряду. В страшну кризу 2009р інфляція на Украіні була менше 20%, і як рвали за це Тимошенко. А 1000% на рік? І так  кілька років поспіль. Це що? Повний кретинізм?. Але чому тоді дехто тоді казково розбагатіли?. 
   Пропоную свою версію: Отже, комуністичні ватажки ,розваливши СРСР вирішили очолити капіталізм в країнах, що народились на розвалинах монстра. Своє бажання мотивували тим, що вони професіонали, вміють управляти, і не допустят хаосу. Щоправда потім виявилось ,що з поміж посткомуністичних країн ,найменше хаосу було саме в тих країнах котрі таких професіоналів проігнорували. Аматори справились краще. Вони не грабували свої народи так професійно.
   Як провести роздержавлення підприємств так, щоб усе попало в потрібні руки?
 - Довести народ до повного зубожіння, щоб легко продавали люди за безцінь отримані частинки держмайна-ваучери. А купували ті ваучери "свої люди". 
      За "гіперінфляцію".... Тобто гіперінфляція робилась цілеспрямовано. "Свої люди" брали великі кредити. Скуповували ваучери , привласнювали підприємства, потім повертали кредити. З процентами. Легко і невимушено. То за що в92-му купувались підприємства-в 96-му коштувало, хіба раз добре пообідати. І все в межах закону!
    Так пройшла прихватизація. А щоб народ перебував в стані постійного страху,та до чогось не доглупався, без застосування державного терору -  допустили терор бандитський. 
 Ох яка вседозволеність, прямо рай для рекетирів -перша половина90-х . Потім, коли ті виконали свою функцію , рекет припинили. Мудріші екс рекетири стали депутатами, бізнесменами, або якимись податківцями{навики були}. Дурніші,що не вкурили- по тюрмах і могилах. І не пробуйте говорити про якусь реприватизацію. Міжнародний імідж і таке інше. Так і будемо існувати з іміджем пограбованих, обдурених рабів своїх шахраїв.......

 


Категории: Экс-совдепия    
Настроение у меня: возбужденное   
Комментарии RSS :


Та я й не про вибори поки що. Вибори то інше.... Я не казав про те що лідерів не повинно бути. Я тільки про первинність і пріорітети... А боротьба за лідерство то так, процес природній і необхідний. І вона повинна тривати постійно і невпинно поміж якомога більшою кількістю якомога більш рівноправних і рівноцінних конкурентів. Тоді в здоровій конкуренції лідерство буде у найкращих, яких будуть постійно підтискати, контролювати і час від часу змінювати конкуренти. Здорова конкуренція - шлях до успіху... Гірше коли виникає монополія. Харизматичний ватажок захопивши лідерство бере на себе все, і придушує поползновенія на його владу на корню. Оце безперспективно..У такій постановці питання - згоден.