Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Volonte generale". Чудеса., Блог пользователя Elan vital.
Авторизация
Меню

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Чудеса.
Elan vital. | 2012-08-05 18:27:58
Сообщение прочтено 1303 раз

А зроблю я сам, так як недавно радив Кеві... Оскільки декілька одразу постів Бібліотекаря присв'ячено чудесам. А дискутувати в його блозі немає ніякої можливості. Тому поставлю свої питання в себе. З загальним доступом для обговорення. Але сформулюю дещо по своєму... Отож: А що таке термін "чудо"? Чи не залежить підпадання того чи іншого дійства під це визначення від можливостей сприймаючого?... Уявіть себе в біблійні часи на вертольоті та обвішаним смартфонами, планшетами, навігаторами. Як на ваші маніпуляції дивились би тогочасні люди?... Оскільки йдеться про чудеса, що творив Бог, то це адекватне порівняння. Бо чудом це виглядало лише для тих, на кого було спрямовано. Для самого автора чудес, все це не було чудом. Бо що ті дрібниці для творця Всесвіту?... А практика утримання в покорі народу з застосуванням демонстрації чудес була поширена завжди, в різних релігіях, серед різних народів... Насправді людина настільки мало знає, що майже все для неї є чудом. Тому такий засіб надзвичайно ефективний та дієвий. Бо чудо (те що є таємничим та незрозумілим) завжди породжує зацікавлення, відчуття власної безпорадності, страх. І як наслідок- покора мас тим хто їх демонструє...


Категории: різне    
Настроение у меня: апатичное   
Комментарии RSS :


 Когда нет позитива это не чудо--а просто аномалия...CoolCoolVery Happy....мммм....не всегда))Rolling Eyes..."...там чудеса,там леший бродит,русалка на ветвях сидит...."(Пушкин)........Леший совсем не позитив.....Laughing Laughing///это ведь стихи...вот с ними я согласен...PodmigivanieЗалежно від сприйняття автора. А може для Пушкіна позитив?.


viktoriah | 05.08.2012 22:40 [Комментарий скрыт]


Чи не Христос говорив про тих, що його іменем чуда великі творили, а він їм сказав "йдіть від мене, що чините беззаконня". Хіба це про позитив? Чтобы понять позитив или нет сложно нам--там очень много факторов чтобы понять сразу..

я ведь говорю--это тайна за семью печатями...Те що ми легко погоджуємось із словом "тайна" часто користуються фокусники... нет -фокусники больше с шуллерством...CoolА як жреці різних релігій творили свої "чуда"? Хіба не фокуси? Да это шуллерство чистой воды...Shocked а шулерство майже все. І кожен сам собі визначає що вважати чудом... если каждый будет решать сам для себя то это будет не чудо а плюрализм мнений...CoolА хто тоді буде вирішувати? Товстопузі попи? Вони для прибутку навирішують... Понимаешь -для верующего человека в жизни нет чудес...Вернее есть но он на них необращает внимания...

А люди восновном в чудеса не верят но очень их ждут...Согласись..Ну мені здавалось що віруючі люди дуже цікавляться чудесами... Це один із стовпів віри. А те, що люди , навіть не вірячи, чекають чудес- однозначно.... Верующие люди больше интиресуються знамениями а не чудесами...хотя это наверное почти одно и тоже..