Авторизация
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Сучасні послідовники радянської пропаганди серед блогерів мети...
Elan vital. | 2012-08-12 00:47:47
Сообщение прочтено 24274 раз

Є в нас такий колега з славного міста Донецька - Лео. Вчора та сьогодні в мене була тривала переписка в його співтоваристві з ним та кількома його однодумцями. Та мова піде лише про нього. Саме він продемонстрував ще раз приклад методів роботи радянської пропаганди.... Отож зайшов в нас звичайний спір про те, хто більші мерзотники НКВД чи ОУН, УПА, бандерівці. Він висунув аргумент про Хатинь. Що цей злочин вчинили оунівці, з яких був сформований 118-й поліцейський батальйон... Я десь колись читав , що той батальйон був сформований з військовополонених. Написав йому. Він відповідає- ніфіга, саме з оунівців. Навіть курені називає. Ну, думаю, може я щось переплутав, в чоловіка є інформація, знає що пише. Пишу про те, що то колишні оунівці якісь і тому подібне... Він відповідає- ніфіга, діючі. Ще й цитату присилає про те, що Бандера був в Заксенгаузені,звідки був випущений в 44-му для боротьби в тилу Червоної Армії. Відшукую по посиланні на Заксенгаузен його джерело. Виявляється цитату він обірвав в самому цікавому місці. Бо там зразу після "в тилу красной армии" йде про те, що Бандера ту пропозицію відхилив.... Ну думаю, треба перевірити і решту його інформації... Забиваю елементарно в Гугл назву підрозділу "118-й полицейський батальйон". Мені викидає посилання на Вікіпедію. А там все чітко описано... Командир батальйону Смовський-колишній майор польської армії. Потім командиром був Шудря, теж екс майор, але вже Червоної армії. Нач.штабу Васюра-колишній ст.лейтенант червоної армії. До інформації додані фрагменти допитів на суді Васори та ще когось, з яких чітко було видко, що батальйон в більшості складався з військовополонених червоноармійців.... Ось простий приклад роботи пропаганди радянського типу. Вирвати щось з контексту, процитувати так щоб спотворити зміст джерела, а то й переконливо брехати, в розрахунку на "недомісліє" слухачів чи читачів... Маємо поміж себе послідовників... Ця дискусія мала місце в пості "дети подземелья" співтовариства "политическіе опоненти". Пост в топі висить... Та сам факт застосування таких прийомів не зайве виділити окремим постом... Народ повинен знати хто на що здатен, кому можна вірити, хто заангажований, любим способом проштовхує брехню...

Категории: Чудаки  | Экс-совдепия    
Настроение у меня: возбужденное   
Комментарии RSS :


 От ви мене вже вкотре дивуєте Very Happy

Взагалі не реагуйте на цього жидка. Адже це звичайний бот, причому геть недалекий, та щей до всього сцикун. Бо має завтання тролити на користь регіоналів, але через свій тваринячий страх навіть боїться прпо це вголос заявити.

Не переймайтесь, ви ж бачите, що там інтелекту НУЛЬ! +++ Ти як завжди влучно..CoolCoolCoolа мне за ивреев обидно!


Так адміністратор співтовариства... Думав, нехай і має інші погляди, та людина серйозна. А тут- відверта брехня... Так він же і створив те товариство, щоб свою брехню на більш широкий загал виносити.

ІГНОРУЙТЕ і товариство.Якщо у людини є здатність до логічного мислення, то вона сама має прийти до висновку що не може бути так що місцеве насалення там де УПА "творили свої звірства" вважає героями, а там, де їх ніколи не бачили вважають бандитами. Це ж маразм. Так і я ж про те, що не зрозуміти цього може лише повний ідіот. А з огляду на його писанину Лео - він саме таким і є.всё логично - щас в правительство - через бандитизм


 Volonte! А у тебя самого интелекта много? Нет просто желания комментировать твоё хамство и элементарно безграмотную орфографию! Впрочем, как и у абсолютного большенства здесь присутстcующих - я просто иногда и очень редко читающий эту галиматью!  Ну про нульовий інтелект Лео писав не Volonte, а я. І маю на те повне право і головне підстави, бо довелось уже з тим сцикуном поспілкуватись.

Стосовно ж орфографії, та вишукуваня вами, тут у блогах та коментарях, граматичних помилок - то повірте це останнє чим тут варто і можна займатись. Якщо ж маєте, що сказати по суті піднятої Volonte теми, то дуже прошу. А як ні, то не пишіть "галіматню", щоб нікому не довелось вас хамом називати.Він тут знаток большЕнства присутстСующих... Йому можна...простите - "большинства"... Уважаемый  yonatan17!

Ваша безграмотная орфография тоже настораживает!!!Rolling EyesPodmigivanie

Слово" ИНТЕЛЛЕКТ" пишется с двумя"Л".CoolPodmigivanieSmile

Слово "БОЛЬШИНСТВА" пишется с буквой "И",и не с "Е".CoolSmile